دكوثر ( داروسازي كوثر )

اشکان

New Member
نارنجی سابق
دارویی کوثر پس از رسیدن به سطح حمایتی بسیار قوی 3794 ریال تغییر روند داده و مثبت شد.این سهم پس از رسیدن به سطح مقاومت تاریخی 4384 ریال به وجود نفوذ کم داخل آن نتوانست به طور کامل درون آن نفوذ کرده و روند آن منفی شد.پس از منفی شدن روند دکوثر قیمتها تا سطح حمایت بسیار قوی 3794 نزول پیدا کردند و امروز دوباره پس از برخورد با سطح 3794 ریال روند سهم به سوی مثبت تغییر جهت داد .
برای رشد این سهم رسیدن تا عدد مقاومت بعدی یعنی 4384 ریال را در حال حاضر متصور هستم.
این شرکت با سرمایه 9 میلیارد تومان و با حجم مینای 72000 سهم سهمی روان از لحاظ نقد شوندگی است که به جهت حجم مبنای 72000 سهمی آن خرید آن حتی در صف خرید نسبتا" راحت و مقدور میباشد/
درزیر عکس نمودار این سهم را برایتان گذاشته ام.

چوپان راستگو

Member
کاربر فعال
در ارزنده بودنش شکی نیست
ولی سهم نقد شونده ای نیست
فقط بعد مجمع یکمی روان شده اونم به خاطر
باز شدن در قیمت پایین بود

اشکان

New Member
نارنجی سابق
در ارزنده بودنش شکی نیست
ولی سهم نقد شونده ای نیست
فقط بعد مجمع یکمی روان شده اونم به خاطر
باز شدن در قیمت پایین بود
خوب دوست عزیز مگر الان قیمتش بالا رفته؟مگر نه اینکه در پایین ترین سطح قیمتی بعد از مجمع قرار داره؟مگر نه اینکه خودتون استناد میکنید که الان نقد شوندست به دلیل پایین باز شدنش بعد مجمع؟خوب هنوز که بالا نرفته که قفل بشه و بنا به اذعان خود جنابعالی چون قیمتش پایینه نقد شوندگیش بد نیست.خوب از لحاظ تکنیکال هم من پیشنهاد خرید دادم.توی لینک پست اول این تاپیک هم دو تا عکس نمودارش رو براتون گذاشتم.چرا از اونها استفاده نمیکنید؟توی این سهم در حال حاضر 20درصد گین خوابیده.کی بدش میاد از سود؟>:D<حالشو ببرید دیگه؟دیگه چی میخواید؟!!!:x

Seppid

Well-Known Member
کاربر فعال
دکوثر علاوه بر اینکه هم اینک از لحاظ تکنیکی دارای موقعیت خوبی جهت خرید دارد. از لحاظ بنیادی نیز سهم خوبی است که قابلیت تعدیل سود تا پایان سال تا حداقل 90 تومان را داراست. طرحهای توسعه خوبی نیز دارد.

اشکان

New Member
نارنجی سابق
راستی به پی 5 این سهم دقت کردین؟.دارویی و اینقدر پی پایین؟

حامد/

New Member
عضو تازه
ضمن تشكر از پيامتان جناب اشكان بسيار عالي بود .درمورد مجمع وسود تقسيمي وسود 86 دكوثر ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد چونبااين p/e پايين كمي وسوسه انگيز شده
باتشكر

اشکان

New Member
نارنجی سابق
این شرکت در نظر دارد بازار های خود را گسترش دهد در این راستا از شرکت های پخش قاسم و رازی دعوت به همکاری نموده است.

ازسوی دیگر این شرکت در تلاش برای گسترش صادرات محصولات خود در بازارهای خارج از کشور چون افغانستان، ازبکستان و تاجیکستان می باشد.

اگر چه این شرکت در سال های گذشته در صادرات محصولات خود به این کشورها به سودی معادل 700 -800 میلیون تومان دست یافته است، اما ریزش شدید قیمتی (بیشتر از حد انتظار کارشناسان) باعث شد که استقبال خرید به دلیل ارزنده بودن سهم در مقطع کنونی برای "دکوثر" شکل گیرد.

الف

Member
کاربر فعال
آقا اشکان باتشکر از اطلاع رسانی شما0 تعداد2630سهم خرید من بود

اشکان

New Member
نارنجی سابق
آقا اشکان باتشکر از اطلاع رسانی شما0 تعداد2630سهم خرید من بود
دوست عزیز مبارکت باشه.
اما تعجب من اینه علیرغم 45٪ سهام شناور این شرکت چرا هیچ کس امروز عرضه نکرد.شاید طی روزهای آتی عمده سهامداران مجبور به عرضه حجم مبنا بشن

اشکان

New Member
نارنجی سابق
این سهم با عرضه گسترده سهام روبرو شد که حتی بدون کم شدن یک ریال از 2٪مثبت با صف خریدی بیش از 150000سهم به کار خود پایان داد.پیش بینی میشود روند مثبت این سهم فعلا" و تا دامنه قیمت 4384ریال ادامه پیدا کند.پی پایین (5) و پوشش خوب سه ماهه این سهم (22٪ که یکی از بهترین پوششهای داروییها در سال جاریست) موجب استقبال معامله گران از این سهم شده است
شاد باشید

اشکان

New Member
نارنجی سابق
اشکان جان فقط یک حرکت دیگه بکنه میشه 380
بله دوست عزیز همانطور که شما میفرمایید امروز و در دقایق پایانی سهم منفی شد که باید فرض کنیم این سهم نتوانسته فعلا" از سطح مقاومت 4000 تا 3950 ریال عبور کند و موقتا" منفی شده.
این نماد طی روزهای آتی احتمالا" بازهم این سطح را تست خواهد نمود که من اعتقاد دارم به سبب ژی بسیار پایین این سهم در قیاس با سایر داروییها توان شکستن این سطح مقاومت را خواهد داشت
شاد باشید

almighty

New Member
کاربر فعال
اشکان جان این سهم زیاد مورد اقبال بازار ( مخصوصا سفته باز ها نیست ) و در چند ماه گذشته شخصی ( اشخاصی ) از آن بطور نا محسوس حمایت کرده اند . بنظر من با فروش محصولات جدید جهشی در روند سود آوری شرکت پدید می آید . من اگر خدا بخواهد و به پولم نیاز پیدا نکنم تا مجمع سال آینده با دکوثر خواهم بود .

اشکان

New Member
نارنجی سابق
اشکان جان این سهم زیاد مورد اقبال بازار ( مخصوصا سفته باز ها نیست ) و در چند ماه گذشته شخصی ( اشخاصی ) از آن بطور نا محسوس حمایت کرده اند . بنظر من با فروش محصولات جدید جهشی در روند سود آوری شرکت پدید می آید . من اگر خدا بخواهد و به پولم نیاز پیدا نکنم تا مجمع سال آینده با دکوثر خواهم بود .
المایتی جان امیدوارم این سهم به سهامدارانش بخصوص شما دوست عزیز سود خوبی برساند
شاد باشید

baroon dide

Active Member
کاربر فعال
با سلام
من فکر می کنم برای صعود مناسب :-dابتدا باید تا 370 حدودا پایین بیاد

بالا