دعوت از زنجاني هاي عزيز

شروع موضوع توسط حامد بهاري ‏15 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. حامد بهاري

حامد بهاري New Member عضو تازه

شغل:
    دانشجو
    با سلام خدمت دوستان عزيز زنجاني و با اجازه مديريت سايت !
    نمي دونم كاري كه مي خواهم بكنم با قوانين اين سايت كه از روز دوم نيز عضو آن شدم سازگاري دارد يا نه ولي فكر نمي كنم كه مشكل خاصي وجود داشته باشد.
    مي خواستم در صورتي كه دوستان زنجاني تمايل داشتند در اين تاپيك چند كلمه اي بنويسند تا هم با يكديگر آشناشده و هم زمينه همكاري هاي بعدي و اطلاع رساني هاي بعدي را انجام دهيم .
    همان طور كه اطلاع داريد تا يكي دو ماه آينده تالار بورس زنجان نيز افتتاح خواهد شد و فعالان زنجاني نيز با تمركز بيشتر مي توانند به خريد و فروش اقدام كنند و در راستاي اين امر ما نيز مي توانيم قدو هاي مهمي در اين راه برداريم كه از جمله آن مي توان به :
    برگزاري جلساتي با دوستان خوبمان در اين سايت
    تهيه مطالب كاربردي و مفيد از طرق مختلف
    و......
    اشاره كرد .
    در صورتي كه مطالب فوق با سياستهاي كلي سايت مغايرت نداشته باشد و دوستان نيز تمايل داشته باشند فكر مي كنم كه ايده بدي براي زنجاني هاي عزيز نباشد
    موفق و مويد باشيد

2. آيلا

آيلا New Member عضو تازه

شغل:
    پزشك
    سلام

حامد جان عزيز برو پزشكيتو خوب بخون دكتر مملكت چه به بورس بازي
    البته شوخي كردم

3. حامد بهاري

شغل:
    دانشجو
    پاسخ

با سلام
    آيلار عزيز هر چند كه نمي شناسمتان ولي ازاينكه حداقل يك نفر پاسخ داد ممنون
    من در اوقات فراغت به اين كارمشغولم كه خيلي هم جالب است
    يه ريسك بزرگ هم كردم 70 درصد سبدم انواع واقسام پتروشيمي هاست خوب من هم اينطوري حال مي كنم
    موفق و مويد باشيد
    منتظر نظرات دوستان هستيم تا حالا شديم دو نفر
    راستي پزشك ها حق زندگي ندارن اينو خودم خوب مي دونم

4. مهر

مهر New Member عضو تازه

يك زنجاني

اقا حامد عزيز
    رشته تحصيلي من هم ربطي به بورس ندارد.(معماري).ولي مثل شما به بورس علاقه مند هستم و خيلي دلم مي خواهد بورس زنجان افتتاح شود. ولي چون كارگزار خصوصي تا مدتها در كار نخواهد بود؛ فكر نمي كنم قضيه انجوري من و شما مي خواهيم بشه.

5. حسين

حسين New Member عضو تازه

شغل:
    حسابدار
    سلام به همه دوستان و همشهريها
    خارج از بحث رشته تحصيلي و علاقمندي و كارگزار خصوصي من فكر ميكنم راه اندازي همچين توپيكهاپي در آستانه راه اندازي بورس زنجان خيلي مي تواند به افزايش و ارتقاي فرهنگ سهامداري كمك كند كه با توجه به وجود سرمايه هاي راكد و سرگردان فراوان در جامعه از جمله در شهرمون زنجان مطمينا به نفع جامعه و افراد و بازار و همينطور شركتها خواهد بود
    بر عكس همتون من رشته اي كه خونده ام در ارتباط با بورس هست(حسابداري)
    آرزوي موفقيت براي همه و تشكر از بابت راه اندازي توپيك :wink:

6. حامد بهاري

شغل:
    دانشجو
    پاسخ

با سلام خدمت دوستان عزيز
    من دقيقا متوجه منظورتون از كارگزار خصوصي نشدم ولي اگر منظورتان كارگزاري است كه تلفني كار كند و... قطعا اگر در بلند مدت كار كنيد خلاصه اين مشكل را حل خواهيد كرد و لي مساله اصلي تبادل نظر و همكاري هاي بيشتر است تا همه هر لحظه به اطلاعات و تحليل هاي بيشتري دستري داشته باشيم و........
    با عرض معذرت كه همه را نقطه مي گذارم انشا ا.. بيشتر صحبت مي كنيم اوي يا علي بگيد بعد بحث هاي ديگه
    موفق و مويد باشيد