دست نوشته های ساحر

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام بر همه دوستان عزیز هم تالاری
خدمت شما عرض کنم وبیمه احتمالا در یکشنبه فردا برای مجمع بسته میشه تا در روز سه شنبه برای مجمع بره .شاهد بودیم در این چند روز گذشته آتیه و کارکنان که واقعا در این سهم فوق العاده مردانه عمل کردند چه بصورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم توسط حقیقی های وابسته سهم را جمع کردن و تا حدودی بازی مشخص شد که هدف گرفتن کرسیه.من حدس میزنم فردا هم سهم منفی کوچکی را تجربه کنه و شاید در اواخر اندکی مثبت بشه(با توجه به نمودارها).به دوستان عزیز که نمی خوان در مجمع شرکت کنن و یا نقدینگی لازم را برای برداشتن حقها نخواهند داشت توصیه اکید و اکید دارم که فردا خارج بشن و سیو سود کنن و یا حداقل قسمی از سهامشون را نقد کنن فعلا.هر چند من خودم با سهم هستم ولی دوستان عزیز و همراهان گرامی خواهشا خودتون براساس ریسک پذیری و توان مالی خودتون تصمیم بگیرید.اگه از شرایط بعد از بازگشایی از من بپرسید عرض میکنم هرچند من به سهم امیدوارم ولی تجربه چندین ساله من نشون داده نمیشه به هیچ حقوقی بر روی بازی حق ها اعتماد داشت.پس لطفا خودتون تصمیم گیری بنمایید.
در باب فباهنر هم فرصت خرید خرد خرد و با کمال آرامش را از دست ندهید زیرا در بازه یکساله گین مناسبی در انتظار سهم است فقط و فقط خواهشا بصورت خرد خرد در چندین پله خرید نمایید تا بتوانید خودتون را با بازی عناصر وابسته به سهامدار عمده منطبق کنید تا بازی اونها خدایی ناکرده باعث دلسردی شما نشه.
از همه شما برای دلگرمی هایی که به من میدهید واقعا سپاسگزارم و برای شما بهترین ها را از خدای بزرگ طلب میکنم.
ان شا الله موفق و پرسود باشید.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان عزیز هم تالاری خاصه خوانندگان محترم این تایپیک
دوستی که اردر خوبی که در فباهنر گذاشته بودی لطفا اگر از خوانندگان محترم این تایپیک هستی این کار را نکن و بگذار تا آقایان وابسته به سهامدار عمده زورشون را بزنن تا بتونیم پایین تر و به صورت خرد خرد در نازل ترین قیمت سهامشون را بخریم.لطفا
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان هم تالاری خاصه خوانندگان محترم این تایپیک
کد به کد کردن های واقعا حال به هم زن در سهام ارزنده بازار که واقعا دیگه گندش را درآوردن.برای جمع کردن هر تعداد ممکن در سهام ارزنده و نه هر سهمی هر روز کد به کد صورت میگیره و حتی حاضرن پول کارگزاری را بدن .من نمیدونم قرار چی بشه ولی این روش اصلا و اصلا منصفانه نیست.
یاحق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
لطفا در فباهنر محدوده 103 تا 104 تومان را برای خرید خرد خرد در این محدوده انتخاب نمایید تا هزینه های فروشندگان وابسته به حقوقی افزایش یابد.خود من امروز اندکی به سهام قبلی خود افزودم.
در مورد وبیمه به گمانم مجمع خوبی داشتیم و در دراز مدت اثرات این مجمع خود را آشکار می نماید (مخصوصا اینکه وبیمه از نقش اصلی در این سهم خارج شد) و به گمانم اینکه افزایش سرمایه رد شد باعث میشود قیمت سهم پایینی نداشته باشد.اگر امروز توان و قصد اضافه کردن داشتید من محدوده منفی 140 تا 150 را مناسب میدانم.
شلیا هم به گمانم حرف های زیادی در گزارش 9 ماهه خواهد داشت.
پلاسک هم در حال حاضر درگیر بازی عده ای است و ان شا الله روسپیدمان کند.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
در وبیمه همانطور که عرض شد محدوده مناسب خرید محدوده 140 تا 150 تومان است که دلیل گفته من مقاومت محدوده 143 تومانی در تایم هفتگی و مقاومت محدوده 140 تومانی در تایم روزانه بود که به دومی واکنش نشان داد و حال باید دید این بازگشت لمس مقاومت شکسته شده است یا ادامه صعود. دلیل سوم مقاومت محدوده 130 تومان در تایم سالیانه بود که در صورت خرید در رنج بالا فرد میتوانست با این حد ضرر و ضرری در حد 7 درصد خارج گردد.هرچند این بنده حقیر خریدم در محدوده پایین بوده و دست به سهامم نزدم و به آن نیز نیفزودم .به گمانم آثار مثبت مجمع را در بازه میان مدت و درازمدت خواهیم دید.
در نماد شلیا به گمانم یکی از سهامداران در ابتدای صبح با کد به کد 200000 سهم و تبدیل به چند کد سعی در افت قیمت داشت . خوب تا چه حد موفق شد باید نشست و دید.
فباهنر نیز از دید من همچنان خریدنی است و آنقدر به آن اطمینان دارم که به سایر گفته هایم خیر.در این سهم در بازه یکساله به بالا سودهای بسیار جالبی را خواهیم دید.(تذکر:یکسال بازه طویلی است و صبر جمیل میخواهد و دست نوشته های من مبرا از خطا نیست. پس دوستان خود شرایط را سبک و سنگین نموده و تصمیم صحیح بگیرند.)
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
وبیمه باید در حداقل 5 روز کاری بالای 143 تثبیت بشه تا برگرده به روند صعودی با شیب ملایم خودش.
شلیا یه تغییر در سهامدارهای عمده اش رخ داده که بگمانم داره جالبترش میکنه.
پلاسک سهامدار میخواد ، پایینی نداره ولی بالاش جالبه>عده ای دارن کنترلش میکنن که خیلی مشهوده.ان شا الله روسفیدمون کنه.
فباهنر داره کم کم به عشق من تبدیل میشه .بگذارید بازی حق ها تموم بشه اون موقع پی به حرف های من میبرید.
هر چند خودم از این سهم ندارم و تازه از امروز با اون روند خرد خرد خودم در حال خرید خواهم بود ولی روند ولساپا را زیر نظر داشته باشید . به نظر من شدیدا مستعد صعودی کوتاه مدت است.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
وبیمه باید در حداقل 5 روز کاری بالای 143 تثبیت بشه تا برگرده به روند صعودی با شیب ملایم خودش.
شلیا یه تغییر در سهامدارهای عمده اش رخ داده که بگمانم داره جالبترش میکنه.
پلاسک سهامدار میخواد ، پایینی نداره ولی بالاش جالبه>عده ای دارن کنترلش میکنن که خیلی مشهوده.ان شا الله روسفیدمون کنه.
فباهنر داره کم کم به عشق من تبدیل میشه .بگذارید بازی حق ها تموم بشه اون موقع پی به حرف های من میبرید.
هر چند خودم از این سهم ندارم و تازه از امروز با اون روند خرد خرد خودم در حال خرید خواهم بود ولی روند ولساپا را زیر نظر داشته باشید . به نظر من شدیدا مستعد صعودی کوتاه مدت است.
یا حق
سلام، هنوز هم همان راه گفته شده با این تفاوت که بازی پیچیده تر شده
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان هم تالاری عزیز خاصه خوانندگان محترم این تایپیک
این پست را زدم به جهت هشدار در باب وبیمه.دوستان من از فردا در این سهم شروع به شناسایی سود میکنم زیرا به گمانم دیگه آخرهای مسیر کنونی اون است. البته بگم حالا حالاها با ین سهم کار دارم ولی در حال حاضر بگمانم وآتی داره قیمت را اندکی بالاتر از ظرفیت کنونی سهم میبره تا در مجمع خودش توجیهاتی برای خرید اون داشته باشه و سهم در حال حاضر نیاز به استراحت دو تا سه ماهه داره.البته این نظر منه و مطمئن هستم که ممکنه خالی از اشتباه نباشه و تنها دلیل این پست این حرفم است که همانطور که خریدهام را اعلام میکنم از ابتدا در مورد فروشهام هم همینطور عمل میکنم.(قیمت امروز وبیمه حدود 172 تومانه با حدود 5 میلیون صف خرید)
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
همانطور که عرض شد در محدوده 180تومان و روز بعد از اعلان از وبیمه خارج شدم و مابقی رشد نوش جان دیگر دوستان.
غرض از این پست تاکید بر فباهنر است.دوستان بازی فباهنر حرفه ای تر از وبیمه است.وبیمه بازیکنی مردانه داشت ولی فباهنر بازیکنانی بس ناجوانمرد دارد که چه بسا پس از اتمام بازی حقها این سهم دست نیافتنی شود.در شرکت اتفاقاتی دارد می افتد که ما از آن بیخبریم. از دوستان اگر کسی رانت اطلاعاتی و یا آشنایی در امور مالی دارد پیگیری کرده و سپس اطلاع رسانی کند. ممنونم
یا حق
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
تمحرکه را دریابید که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داراریی ها داره(هنوز قطعی برای خودم تایید نشده اما امروز یه جزیی خریدم)
فباهنر هم فراموش نشه.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با نگاهی به گذشته و سهام معرفی شده توسط اینجانب از بدو تاسیس این تایپیک متوجه میشویم که به خواست ایزد مهربان و بزرگ تمامی سیگنالها که اکثرا در جو منفی بازار معرفی شد بازده قابل قبولی داشته(غیر از تمحرکه) و این چیزی نیست جز لطف بیشمار خدای بزرگ در حق من حقیر.
دوستان عزیز غیر از وبیمه که در بازار منفی بود در این چند روزه مثبت شاخص و فضای گل و بلبل بوجود آمده در مورد خروج و سیو سود کلامی درج نشد زیر آن را بعهده خود دوستان نهاده ام فقط عاجزانه از دوستان خواهش دارم که خود را شناخته و مبادا به بیماری طمع مبتلا شوند که از دید من حقیر به حقیقت معامله گری نیز نوعی سلوک روحانی است.
در حال بررسی سهامی از گروه ساختمان هستم که براحتی و به وفور میتوان خرید و در صورت تایید آن را برای شما نیز در این هفته قرار خواهم داد تا با خرید من شما نیز بخرید و ان شا الله همه متنفع شویم.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
همانطور که عرض شده بود در حال تحقیق برروی سهمی ساختمانی هستم. از امروز مورخ دهم بهمن ماه نود چهار بصورت کاملا خرد خرد وارد سهم ثاباد شدم در قیمت زیر 200 تومان و در صورت تثبیت بالای 200 تومان با رعایت حد ضرر 188 تومان با شتاب بیشتری این سهم را خواهم خرید و تا محدوده نزدیک به 220 تومان به این کار ادامه میدهم. (کل تعداد سهام خریداری شده توسط من در امروز حدود 12000 عدد است).دوستانی که قصد خرید دارند لطفا حتما با رعایت مدیریت سرمایه و حفظ درصد معقول از سبد اقدام نمایند و حد ضرر را با کمی بالاتر یا پایینتر در نظر داشته باشند که با رشد سهم به بالای 200 تومان میتوانند به همان نسبت حد ضرر را بالا بیاورند.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان عزیز هم تالاری
از هفته آینده معاملات ثاباد متفاوت با امروز است هرچند تصور من این است که در روز شنبه و یا حتی یکشنبه در کل سهام ساختمانی میتوان در بازه های مثبت وارد شد. از امروز در کنار ثاباد شروع به خرید خرد خرد سهامی دیگر هم کردم ولی چون این سهم سهمی رشد یافته است که در حال اصلاح است پس آن را فعلا علنی نمیکنم تا در نزدیکی کف تقریبی با اعلام من دیگر دوستان نیز بتوانند خرید کنند تا خدایی نکرده کلام من باعث ضرر دیگری نشود و آن نیز سهامی متفاوت با بنیاد قابل قبول است که اگر دوستان خواستند میتوانند استفاده کنند.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان عزیز هم تالاری
از هفته آینده معاملات ثاباد متفاوت با امروز است هرچند تصور من این است که در روز شنبه و یا حتی یکشنبه در کل سهام ساختمانی میتوان در بازه های مثبت وارد شد. از امروز در کنار ثاباد شروع به خرید خرد خرد سهامی دیگر هم کردم ولی چون این سهم سهمی رشد یافته است که در حال اصلاح است پس آن را فعلا علنی نمیکنم تا در نزدیکی کف تقریبی با اعلام من دیگر دوستان نیز بتوانند خرید کنند تا خدایی نکرده کلام من باعث ضرر دیگری نشود و آن نیز سهامی متفاوت با بنیاد قابل قبول است که اگر دوستان خواستند میتوانند استفاده کنند.
یا حق
همانطور که عرض شد ساختمانی ها امروز فرصت ورود دادند و تصورم این است که فردا نیز این اتفاق در حجم کمتر رخ دهد. امیدوارم بهره کافی ببرید. بزودی زود سهم جدیدی معرفی میکنم به محض اطمینان خاطر، پس امیدوارم پیگیر باشید زیرا سهم معرفی شده به نوعی تضمین کننده سبد بوده و احتمالا فرصت ورود کمی میدهد.
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
عیار ثاباد را در بازار منفی ببینید تا به ارزش سهم پی ببرید
ان شا الله موفق و پرسود باشید
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان هم تالاریی عزییز خاصه خوانندگان محترم ایین تاییپییک
مجددا بازگشتم با معرفیی سهمیی جدیید.سهمیی که مییخوام معرفیی کنم اعتلا است در قییمت1630 رییال مورخ ییازدهم اسفند 94.
نکات مثبت سهم که بسییارند 1- سود انباشته سهم 630 رییال 2- سود ساخته شده در گزارش 9 ماهه تقرییبا 320 رییال 3-سود احتمالیی ساخته شده در گزارش 12 ماهه با توجه به فروش هایی سهام احتمالا 450 تا 500 رییال4-سود اعلامیی برایی سال بعد احتمالا 450 تا 500 رییال5-خوش عهدیی در پرداخت سود خوب6- سود تقسییمیی در مجمع بالایی 300 رییال 7-پرفتویییی اکثرا دارویییی و بانکیی و بییمه ایی مطابق با گزارشات موجود در کدال8-پول نقد موجود در حسابهایی شرکت خوب9- ناو سهم حدود 280 تومان
نکات منفیی سهم:سهم به شدت کنترل مییشود و براحتیی نمییتوان با سرماییه هایی بالا به آن وارد و ییا از آن خارج شد.
توصییه: با توجه به نکات منفیی با سرماییه محدود و درصد معقولیی از سبد (نهاییتا 15 درصد سبد به آن وارد شویید.
مانند سهام دییگر اعلامیی توسط ایینجانب خروجم را اعلام نکرده و سییو سود به عهده خودتان است و توصییه اکیید دارم که از طمع دوریی نمایییید.
ان شا الله موفق و پرسود باشیید.
ییا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام به همه دوستان هم تالاریی خاصه خوانندگان محترم ایین تاییپییک
اعتلا سود اعلامیی 12 ماهه خودش را 43 تومان اعلام کرد که هر چند کمتر از مقدار انتظاریی من بود ولیی خوب اختلاف با اون ناچییز بود و با توجه به نزدییکیی مجمع انتظار افزاییش قییمت از اون دارموحالا ببیینییم تا چه مییشود.
ان شا الله موفق و پرسود باشیید.
ییا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
اعتلا و باز هم اعتلا، سهمی که به جرات میتونم بگم یکی از خشک ترین سهام موجود در بازاره ولی متاسانه اراده ای برای بالا بردن قیمت اون نمیبینم و هدف را در حال حاضر فقط و فقط کنترل قیمت میبینم و در این مسیر عدم توجه بازار هم کمک شایانی به بازیگران اصلی سهم میکنه در حالی که سهم یکی از بنیادی ترین سهام موجوده. بازیگران اصلی احتمالا سهامدار حقیقی عمده و دو سهامدار عمده ترکیه ای هستند که در این راه از کمک سه یا چهار حقوقی دیگه و تعدادی حقیقی دیگه و احتمالا یک کارگزاری استفاده میکنند که قیمت را کنترل و خرد خرد جمع میکنند.
در هر حال به مجمع پایان سال نزدیک میشیم و من خودم بالشخصه در این قیمتها به هیچ عنوان فروشنده نیستم .
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز اتفاق جالبی برای من افتاد که دوست داشتم اون را با شما در این تایپیک به اشتراک بگذارم.امروز در شلیا دو نفر از حقیقی های درصدی و بعلاوه من و یکی از دوستانم بیش از یک چهارم خریدها را انجام دادیم اون هم از صف فروش ولی واقعا برم جالبه تعداد خریدار به فروشنده اصلا جالب نیست. تازه جالب اینجاست من و رفیقم خریدهامون را به صورت تقریبا یکجا انجام دادیم.
واقعا برام سواله این خریدارهای خرد خرد واقعی هستند و یا مجازی؟
یا حق

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
از توجه چند ماهه به معاملات و حس درونی روان شناختی بازار و بررسی بنیادی شرکت های ساختمانی میتوانم عرض کنم داشتن درصد معقولی(به گمانم کمتر از یک سوم)از سبد در سهام ساختمانی خالی از لطف نخواهد بود البته به دید میان مدت. در این بین من شخصا سهام کوچک با دارایی زیاد را ترجیح میدهم.
یا حق

بالا