ددام : داروسازي داملران

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..اضافه شد...شنبه..نماد باز..میشه....
سهم فاندش تغیراتی اساسی داشته.....مفت..نفروشید......همین..شدوص را ببینید....ملت..حماقت کردن...زیر 290..هم..فروختن..الان 340...التماس..میکنند برای خریدش.....
صلاح..خویش خسروان دانند

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
..اضافه شد...شنبه..نماد باز..میشه....
سهم فاندش تغیراتی اساسی داشته.....مفت..نفروشید......همین..شدوص را ببینید....ملت..حماقت کردن...زیر 290..هم..فروختن..الان 340...التماس..میکنند برای خریدش.....
صلاح..خویش خسروان دانند
برا من هنوز اضافه نشده!
نه تو پرتفو اصلی نه توی پرتفو انلاین

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..دکوثر 230...صف..خرید....ددامتان را...مفت..نفروشید.......
پ.ن..هیچ..توصیه ایی به خرید ..ندارم....بلا بخرید ضرر..کنید...مناسب بخرید سود..کنید...به بنده ربطی نداره....
......نه نظری رو خرید..و نه فروش دارم..............

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..اره..خوب شما زرنگید....میخواهند بازی چفیبر را .پیاده..کنند.....دکوثد 2/5..میل صف..ددام...200..210...........
از قصد..و هماهنگ.هم.این..کا را را کردند برای زهر..چشم.....برای بازگشایی فردا.......هماهنگ با ناظر..چون...میدانستند ابطال میش ..معاملات.....
برید...شب عیدی..ناموستان را بفروشید..پولش طاهر تره...........

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز که معاملاتش باطل شد به نظر من یه مقدار استرس در بازگشایی کمتر شد فکر کنم فردا بین 175تا185بازگشایی

خواهد شد وبه احتمال قوی صف خرید هم میشود البته این حدس است تصمیم گیری در خرید وفروش با خود دوستانست

عشق من حسام

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز که معاملاتش باطل شد به نظر من یه مقدار استرس در بازگشایی کمتر شد فکر کنم فردا بین 175تا185بازگشایی

خواهد شد وبه احتمال قوی صف خرید هم میشود البته این حدس است تصمیم گیری در خرید وفروش با خود دوستانست

عشق من حسام
175؟؟؟؟
ازین فکر ها نکنید

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهمتون رو مفت نفروشید
شدوص و خوساز پایین باز شدن الان قفل هستن
ددام که کم شناور تر و ارزنده تر از اینهاست
البته که من فروشنده نیستم بلکه شاید خریدار هم باشم

عشق من حسام

لایک ها: mey

mey

Well-Known Member
کاربر فعال

عشق من حسام
....اینا امروز با این بازی دنبال شکار سهم..ملت در فردا .هستند......زیر 200 را ...نخواهد دید........احتمال..میدم..دنبال احرای بازی چفیبر باشند.....

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تا100هزارتا میتونم دستور بگذارم هرکدام از دوستان میتنونن اعلام کنن

ضمنا اگه بتونیم یه کانال تلگرامی واسه ددام تشکیل بدیم بهتر میتونیم فردا هماهنگ باشیم

عشق من حسام

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..این بی پدر...امروز ...با هماهنگی این..کار را کرد..که زهر چشسم برای فردا باشه...میبینم..که...دوستان..هم..پالسش را..گرفتن........حرف از حمایت در 220..میزنند.///
کل اردر های این بابا تا 220.....800..تا نبود....انهم..با علم..اینکه..ابطال..میشه.......البته..مهم..نیست....فردا زرنگ بازی ذر بیاره...زرنگ تر از ان..هم..در بازار..وجود..داره....

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
..این بی پدر...امروز ...با هماهنگی این..کار را کرد..که زهر چشسم برای فردا باشه...میبینم..که...دوستان..هم..پالسش را..گرفتن........حرف از حمایت در 220..میزنند.///
منظورتون با کی هست?

عشق من حسام

بالا