ددام : داروسازي داملران

Hamid Broker

Active Member
کاربر فعال
..چرا..پستهای قبلی را میخواندید.....بالا 1300..دوباره خریدم....بالاتر از فروشم...
مبارکتون باشه
وقتی پایین بود نقدینگی برای خرید نداشتم و وقتی نقدینگی به دست اومد برای خرید دیر شده بود:(
قصد شرکت در مجمع دارید؟

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
مبارکتون باشه
وقتی پایین بود نقدینگی برای خرید نداشتم و وقتی نقدینگی به دست اومد برای خرید دیر شده بود:(
قصد شرکت در مجمع دارید؟
ارادت...اره..به امید..خدا....این سهم با این شناور..و فاند..متحول بعد..مجمع قیمتهایی بالا را خواهد دید.....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..کاری به ترید کسی ندارم...ولی فروش قبل..محمع اشتباهه.....کلا 4 روز دیگه دندان رو جیگر بگذارید...مطمئنا..پشیمان..نخواهید شد....
فردا هم احتمالا..بسته بشه برای کنفرانس....
بعد..مجمع راحت قیمتهای بالا250...را میبینه...

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
وقفه معاملاتي نماد (ددام1) به علت تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت 97/11/8 09:01 به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت داروسازي زاگرس فارمد پارس (ددام1) با توجه به تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت سهام، به مدت 60 دقيقه در وضعيت سفارش گيري قرار مي گيرد و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلي ادامه خواهد يافت. ضروري است سرمايه گذاران محترم علاوه بر توجه به اين موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روي تارنماي كدال (codal.ir) و ساير عوامل موثر بر قيمت سهام را در تصميم گيري هاي خود لحاظ نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز احتمالا یه فرصت خرید میده ازموقعیت بدست امده استفاده کنید

عشق من حسام
من امروز هم اضافه کردم در صورتی که در قیمتهای خیلی پایینتر میتونستم بخرم ولی از این موقعیت

استفاده کردم فکر کنم تا شنبه فرصت ورود نده

عشق من حسام

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدارو شکر امروز هم بامثبت بسته شد وبعید میدونم دیگه فرصت ورود بده

به نظر من حتی چه منفی چه مثبت به فکر فروش نباشید بعد از مجمع سود خوبی عایدتان خواهد شد

عشق من حسام

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
آیا ددام توان داره 1600 رو قبل از مجمع رد کنه؟
احتمالش زیاد نیست...طرف..داره..کف اردر میگذارد...از بالا.....خالی..میکنه.....ولی پشیزی..مهم..نیست....فرهنگی..جان....این ددام..خستگی..10...تا دتماد را از تنمون در اورد..و در میاره.....ارادت...فقط..مجمع.....بقیه...سوء تفاهمه...

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اتفاقی که واسه سهم میخواست شنبه بیفته امروز افتادبدون شک شنبه به این قیمت نمیتوان خرید

من خودم امروز خرید کردم به نیت مجمع فکر کنم خریداران امروز از خریدشون ضرر نخواهند کرد

عشق من حسام

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
اتفاقی که واسه سهم میخواست شنبه بیفته امروز افتادبدون شک شنبه به این قیمت نمیتوان خرید

من خودم امروز خرید کردم به نیت مجمع فکر کنم خریداران امروز از خریدشون ضرر نخواهند کرد

عشق من حسام
شک..نکن..حسام..عزیز....که سود ..مناسبی هم..خواهند..کرد به احتمال بالا.....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
....چفیبر زپرتی..با 2/5 برابر شناور ددام..رفت تا 223...هیچ...تغیر فاند هم..نداشته...ددامتان را نگهدارید...سخت پشیمان..میشوید.....سهمی که راحت بالا 230..240..خواهد بود را 175 ندید بره....خیلی سریع ثبت..خواهند..کرد.....خود دانید...ازموده را ازمودن..حطاست

بالا