ددام : داروسازي داملران

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا روز چهارشنبه است.
طی دو سه ماه اخیر،اغلب چهارشنبه ها وضعیت بازار خوب نبوده و بسیاری از سهام منفی شدن.
به نظرم فردا بشه مقداری از ددام و دتماد رو در قیمت های بهتر از امروز شکار کرد.
در واقع امیدوارم...

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
سفارش خرید ددام روی 10801 ریال رو از اول صبح گذاشته بودم و کلا فراموش کرده بودم.
الان اومدم دیدم که در آخرین لحظات بازار نزدیک 4 هزار تا به بنده دادن!
به نظرم میاد که هفته آینده هم بشه با قیمت مناسب خریدش.
شاید حتی صف فروش هم درست کنند.
اما دتماد رو نشد زیر 550 خرید کنم.
روی 540 سفارش گذاشته بودم که کسی عرضه نکرد...
همچنان منتظر گزارش 9 ماهه و افزایش سرمایه می مانیم.

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
...ملت...دنبال قاتل بروسلیند....این سهم با گزارش 9..ماهه بسیار..مناسب..و قیمت بسیار ارزان فعلی...قطعا سود بسیار..مناسبی به سهامدارانش..خواهد..داد....
این سهم با این فاند...و شناور...اندک....شب عید ..خوبی را برای سهامداران..مجمع رقم..خواهد زد...

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
...ملت...دنبال قاتل بروسلیند....این سهم با گزارش 9..ماهه بسیار..مناسب..و قیمت بسیار ارزان فعلی...قطعا سود بسیار..مناسبی به سهامدارانش..خواهد..داد....
این سهم با این فاند...و شناور...اندک....شب عید ..خوبی را برای سهامداران..مجمع رقم..خواهد زد...

جناب mey سلام و عرض ادب
منظورتون از شب عید رو توضیح می فرمایید؟
یعنی طی دو ماه آینده رشد خوبی خواهد کرد و بعد از عید هم تا زمان مجمع باز هم رشد خواهد کرد؟
یا این که منظورتون رفتن سهم به مجمع افزایش سرمایه و سوددهی به همین دلیله؟
متشکرم.

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب mey سلام و عرض ادب
منظورتون از شب عید رو توضیح می فرمایید؟
یعنی طی دو ماه آینده رشد خوبی خواهد کرد و بعد از عید هم تا زمان مجمع باز هم رشد خواهد کرد؟
یا این که منظورتون رفتن سهم به مجمع افزایش سرمایه و سوددهی به همین دلیله؟
متشکرم.
....ارادت..جناب فرهنگی....این سهم با این شناور..راحت بعد..مجمع بالا 200 را ..میبینه....سال 98 هم...با جایگزینی 39..میلیارد..منابع..مالی 4 درصدی با 22 درصدی...هزینه..مالی بشدت..کم..میشه......
الان ارزانترین..کارخانه....دارویی...دکوثر 205 تومانیست......که در 9..ماهه..هم..تحولی نداره... شناور در گردشش هم 3..4 برابر ددامه......
اگر بازار عقل درست..حسابی داشت..ددام..را با این شرایط..نمیفروخت...البته...چند..وقت دیگه..مانند..چفیبر...بالا 200..میخرندش....
سهم 4 روز ..پیش در 1080.......1/2 ..میل فروشنده..داشت...امروز تا 1120..هم..معامله شد..و..کلا 330...تا خجم..خورد...سهم..داره...جمع اوری..میشه...توسط..افرادی..که..میفهمند ددام..125...130..تومانی...یه..گین..بسیار..مناسب..خواهد داد...

احد

Well-Known Member
کاربر فعال
ددام دیگه نیازی به تعریف و تمجید نداره دل شرکت پر از اخبار خوبه یک همچین افزایش از تجدید انهم در دارویی که ارز 4200استفاده میکنن و این 4200 خیلی زود بسر میرسه حداقل قیمت نیمایی هم نشه نزدیک به اون میشه در کنار ددام از دزهراوی نیز غافل نشید که افزایش از تجدید 983%در پیش رو داره که تصویب هیئت مدیره اش تو کدال هست امروز و فردا اینم مجوزش صادر میشه انوقت یک برگش هم گیر کسی نمیاد البته نظر شخصی لطف کنید خودتون بررسی فرمایید

nader20

Active Member
کاربر فعال
دوستان از ددام ودزهراوی غافل نشوید دوسهمی که با اعلام زیان با لا بصورت صوری توانستند افزایش سرمایه سنگینی بگیرند و بعد از انجام افزایش سرمایه رشد بالایی خواهند داشت بدون استرس بخرید واسیر دست بازیگر سهم نشویدوصبر داشته باشید که سود 100در100در این دو سهم در بازده زمانی حداکثردوماهه خوابیده است

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
هر قیمتی بفروشید....سوخت دادید.........ددام..قیمتهایی بالا را خواهد دید........
استاد بزرگوار
سلام.
ضمن تشکر از بابت راهنمایی های دلسوزانه شما.
ددام که داره به خوبی معامله میشه.
اما به نظر شما چرا دتماد اینطوریه و نه مثبت میخوره و نه حجم جالبی معامله میشه؟
به نظرتون آیا این ها بازی بازیگران سهمه؟
طبق فرمایش شما،تا مجمع سهم حدود 4 ماه باقی مونده که باید به تدریج تحرکی در سهم دیده بشه، اما طی یک ماه اخیر ،دتماد درجا زده و حرکتی ازش مشاهده نشده..
ضمنا آیا دزهراوی هم مورد تایید شماست؟
ممتشکرم.

لایک ها: mey

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر قیمتی بفروشید....سوخت دادید.........ددام..قیمتهایی بالا را خواهد دید........
سلام

من با جناب می با کفراوشکلر باهم بودیم

خدا روشکر من با سود هر دو رو خارج شد م که اگه نگه میداشتم خیلی بهتر بود ولی قسمت نبود

ولی الان وارد ددام شدم ودر قیمت10200که صف فروش بود خرید خیلی خوبی انجام دادم

وقصد دارم حتما مجمع برم امروز هم 11011سه تا دستور10000هزارتایی هم خرید کردم

عشق من حسام

آخرین ویرایش:

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
استاد بزرگوار
سلام.
ضمن تشکر از بابت راهنمایی های دلسوزانه شما.
ددام که داره به خوبی معامله میشه.
اما به نظر شما چرا دتماد اینطوریه و نه مثبت میخوره و نه حجم جالبی معامله میشه؟
به نظرتون آیا این ها بازی بازیگران سهمه؟
طبق فرمایش شما،تا مجمع سهم حدود 4 ماه باقی مونده که باید به تدریج تحرکی در سهم دیده بشه، اما طی یک ماه اخیر ،دتماد درجا زده و حرکتی ازش مشاهده نشده..
ضمنا آیا دزهراوی هم مورد تایید شماست؟
ممتشکرم.
اولا ..ارادتمندتانم......دوم...قد قوارم..به استادی..نمیخوره....سوم.. بزرگوارید
من در دتماد..جز دستکاری قیمتی چیزی ندیدم....تنها سهم سبد هم..هست....غیر شپترو..که...تکانی نخورده.....این سهم...با این فاند جاش اینجا..نیست....2 حالت داره...اگر در گزارش 3 ماهه سوم...به همان روش های صادقانه قبل..پایبند باشند..که بنظرم..هستند...تحقق سود سهم...به..گونه ایی خواهد بود..که سهم را رشد..خواهد داد......اگر...صورت سازی ..کنند..که بسیار بعیده...دیگه این از..حرام..لقمه..گی خودشانه........من سهم را طبق گزارشات ادواری..در کدال ...خریدم....چون..هیچ..نکته ایی..منفی در فاند..سهم..ندیدم...پس..دلیلی هم برای فروش..ندارم...یادته فرهنگی جان..پدرخش..گزارشات بسیار خوب ماهانه..میداد...سهم..هم..توسط دوستان..تحلیل..میخورد..ولی سهم را بازی..میدادن....ولی عاقبت..کسانی..که به دادهای تحلیلی خود پایبند بودند....اثرش را در قیمت سهم..دیدند..و سودی بسیار..مناسب ..درو...کردند.....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

من با جناب می با کفراوشکلر باهم بودیم

خدا روشکر من با سود هر دو رو خارج شد م که اگه نگه میداشتم خیلی بهتر بود ولی قسمت نبود

ولی الان وارد ددام شدم ودر قیمت10200که صف فروش بود خرید خیلی خوبی انجام دادم

وقصد دارم حتما مجمع برم امروز هم 11011سه تا دستور10000هزارتایی هم خرید کردم

عشق من حسام
...مخلصم..ارادتمند........
دادا..اینا دارند سهم را در یه بازه قیمتی..خشک..میکنند....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
از مجمع خبری نیست؟ اینهمه تاخیر تعجب براگنیزه ...
..فردا زنگ بزنید..جناب بشیری..میگه..خدمتتان..........به علت..تغیرات در تیپیکو....و..همچنین صدور زودتر..مجوز از تاریخی..که داستان..مجازات..2 ..ماهه..تمام..میشد...شرکت...غافلگیر شد.....
قراره تا اخر هفته...اگهی..مجمع بیاد..کدال.......مجمع هم..قراره در تهران برگزار بشه...

zendegi4758

Member
عضو تازه
جناب mey واقعا از به اشتراک گذاشتن اطلاعات وتحلیل های فوق العاده تان سپاسگزارم من از خرید سهام غشهد و سفاسی و ددام و تپکو که با راهنمائیهای شما خریدم بسیار راضیم خداوند به خودتون و عزیزانتون سلامتی بده که بدون هیچ چشمداشتی دانشتونو در اختیار همه میذارید

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام شب بخیر

دوستان من از ظهر تمام سهم رو زیر رو کردم ضمنا من 4یا 5سال قبل این سهم روداشتم همانطور که دوست عزیزمون فرمودند

سهم از 250تومن پایینتر نبوده که یه مقاومت سنگِن در اون قیمت داره سقف سهم هم2200تومن بوده پس از نظر تکنیکال هر دو

قیمت خوب هست هم مقاومت سنگینی واسه بالا رفتن نداره هم حمایت قوی در موقع باز گشایی داره

من کپرور رو قبل از افزایش سرمایه تو قیمت 600تومن خریدم که خیلی هم بازی در میاورد ولی الان با اون افزایش سرمایه
قیمتش 1700تومن شده

من فقط به عنوان پیشنهاد میگم خرید سهم در این قیمت با افزایش770درصدی ترسی نداره باز هم تصمیم با دوستان است

عشق من حسام

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر من هر چقدر افزایش سرمایه رو دیر تر اعلام کنند به نفع خریداران است

اطمینان داشته باشید افزایش سرمایه بیاد رو کدال صف میلیونی واسش بسته میشه

امروز هم با عرضه های 50هزارتایی قصد خراب کردند سهم رو داشتند که نتوستند

خریداران در این قیمت برنده هستند

عشق من حسام

A-H-S

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اخر هفته که مجمع افزایش سرمایه بیاد رو کدال باز هم سرو دست میشکنند واسه خرید

عشق من حسام

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
....طرف فکر کرد..میتواند نوسان..بگیره..رکب خورد...ددام..125...130..تومانی ..با این فاند..متحول را نباید..نوسان...گرفت.....

بالا