*** دانلود برنامه فوق العاده پرتفوي گردانيPortfolio -کاملا رايگان ***

sabz1

Well-Known Member
کاربر فعال
یک پیشنهاد کوچیک یک قیمت سربه سر هم بزاری بعد نیست یعنی قیمت فروشی که سود و ضرر 0 باشه مرسی
موفق باشی

هاتف کبير

Well-Known Member
کاربر فعال
یک پیشنهاد کوچیک یک قیمت سربه سر هم بزاری بعد نیست یعنی قیمت فروشی که سود و ضرر 0 باشه مرسی
موفق باشی
پيشنهاد خوبيه من هم تو فايلي كه برا خودم درست كرده بودم اينو داشتم. البته فايل من تحت وب نبود

shans

New Member
کاربر فعال
salam.tashakor babate barnameh besiar khoobetoon.vali moteasefane كچاد ro vared ke mikonam chizi neshoon nemideh.mamnoon misham rahnamayee befarmayeen

fanni

New Member
کاربر فعال
سلام آرش جان

برنامه جدید کی منتشر میشه؟
ممنون

چون گفتم کارم تکراری نشه و یکدفعه در برنامه جدید وارد کنم . میشه حداقل تاریخی اعلام کنید . منظورم برنامه پرتفوگردانی که 8 پله خرید و فروش داره هست .

ممنون از پاسخگویی شما

sabz1

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی ها منتظرند البته همه یک چیزی دارند ولی از کار جدید هم استقبال می کنند دوست عزیز منتظریم

arshaviz

New Member
عضو تازه
موفق و پرسود باشيد .

دوستار شما : عليرضا
فايل هاي پيوست

کو دانلود!؟؟؟؟

اخلاقی2006

Well-Known Member
کاربر فعال
موفق و پرسود باشيد .

دوستار شما : عليرضا
فايل هاي پيوست

Portfolio.zip (98.3 کيلوبايت, 21583 ديدار)

کو دانلود!؟؟؟؟

agah8

New Member
عضو تازه
ممنون از برنامه خوبتون.
من برنامه را نصب و مسيرها را طبق گفته شما تنظيم کردم ولي براي بروز رساني اين خطا را اعلام مي کنه:
unable to open http://bourseview.com/stoc. the internet site reports that the item you requested could not be found. (HTTP/1.0 404)

عبادیفر

New Member
عضو تازه
سلام ضمن تشکراز برنامه شما ولی متاسفانه من نتونستم استفاده کنم افیس 2010و 2016 پرفیشنال دارمومراحل تنظیمات را انجام وبروزرسانی کردم در لیست باکس نماد ، نمادها نمی اید و درهنگام تایپ خطا در لیست نام موردنظر پیدا با mach نمی شود لطافت کمککنید با سپاس akbar.ebadifar@gmail.com

بالا