*** دانلود برنامه فوق العاده پرتفوي گردانيPortfolio -کاملا رايگان ***

aram 2

مسدود شده
مسدود شده
آقا آرش بنده تست کردم
قیمت خرید قثابت بنده به تعداد 1000 عدد که خریدم 4777 ریال. اگه اشتباه نکنم کارمزد خرید 0.5 درصد میباشد که با احتساب کارمزد میشه 4800885
اما در اکسل زده 4829692ریال که فکر کنم بالاتر از 1%میباشد

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا آرش بنده تست کردم
قیمت خرید قثابت بنده به تعداد 1000 عدد که خریدم 4777 ریال. اگه اشتباه نکنم کارمزد خرید 0.5 درصد میباشد که با احتساب کارمزد میشه 4800885

ضمن تشکر فراوان از علیرضای گلم .
آرام جان شما درست میفرمایید ظاهرا کارمزد خرید رو بیش از 1% میزنه !!!

hannaneh

مسدود شده
مسدود شده
Arash خان دست گلت درد نکنه باور کن مدتها بود که به فکر این برنامه بودم ولی فرصت نداشتم وهمیشه وقتی شروع میکردم وسط کار رهاش میکردم بخاطر التهابات بازار و بی حوصلگی شخصی!!!امروز که دیدم خیلی خوشحال شدم از حوصله و وقتی که برای این برنامه گذاشتی وبدون چشمداشتی تقدیم دوستان قدرشناس قرار داده ای من به نوبه خودم سپاسگذارم.
mer30

Brother

Well-Known Member
کاربر فعال
با تشکر
لطفاً بفرمائید چطور می توان برخی تغییزات را اعمال کرد.مثلاً پیش فرض ذوب را حذف کرد و یا عرض ستون ها را تغییر داد؟

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
آقا آرش بنده تست کردم
آرام عزیز حق با شماست .

مثل اینکه تو پرانتزهای فرمول یکی کم گذاشتم . الان درستش کردم .بزودی میزارم تو سایت تا استفاده کنید .

موق باشید.

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
دوستان معايب و اشکالات برنامه رو در اين تايپيک عنوان کنيد تا برطرف کنم و نسخه جديدو بدون کم و کاست قرار بدم .

تاکنون ايرادات زير شناسايي شد .

1- ميزان ميانگين قيمت خالص تصحيح شد .ايراد بدليل کم بودن يک پرانتز در فرمول بود .

2- اندازه ستونها بيشتر شد تا در اعداد بالاي 6 رقمي در تعداد خريدها با مشکل روبرو نشود .

rayan_311

مسدود شده
مسدود شده
دوست عزيز
جناب عليرضا خان بزرگوار
زماني كه من برنامه رو بروز رساني مي كنم پيغامي مي ده كه نمي دونم چيه و بروزرساني هم انجام نمي شه اگه ممكنه راهنمايي كنيد.
با تشكر ex.JPG

هاتف کبير

Well-Known Member
کاربر فعال
اولا" دستت بابت زحماتي كه كشيدي درد نكنه. برنامه خيلي مفيدي هستش ممنون. ولي گفتيد كه سهم خودمون رو انتخاب كنيم اما از كجا؟ جايي براي انتخاب نيست. من تايپ كردم ولي متاسفانه اطلاعات سهم رو نمياره حتي چند بار بروزرساني رو زدم. لطفا" راهنمايي كنيد. ممنون

Brother

Well-Known Member
کاربر فعال
آرام عزیز حق با شماست .

مثل اینکه تو پرانتزهای فرمول یکی کم گذاشتم . الان درستش کردم .بزودی میزارم تو سایت تا استفاده کنید .

موق باشید.
سلام عزیز
من خواستم حذف کنم ظاهرا pass protection داره فایلت.اگه میشه pass رو بردارین
همین مشکل هست . دکمه delete فعال نیست

sabz1

Well-Known Member
کاربر فعال
با تشکر فراوان
در مورد درصد فروش وقتی 1.5 درصد مثبت میفروشیم باید صود و زیان صفر بشه اگر اشتباه نکنم! به بیان دیگر به چه مبلقی بفروشیم سر به سر میشه در این مورد اشتباه نکردید؟؟!
موفق باشید

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
با تشکر فراوان
در مورد درصد فروش وقتي 1.5 درصد مثبت ميفروشيم بايد صود و زيان صفر بشه اگر اشتباه نکنم! به بيان ديگر به چه مبلقي بفروشيم سر به سر ميشه در اين مورد اشتباه نکرديد؟؟!
موفق باشيد
دوست من توجه کنيد که وقتي شما يک سهمي رو 100 تومان ميخريد بدين معني که سهم 100 توماني با کميسيون کارگذاري براي شما 1005.5 ريال درمياد .يعني تو جساب شما قيمت هر سهمتون 1005.5 ريال حساب ميشه که ضربدر تعداد سهمي که خريديد ميشه ميزان سرمايه گذاري شما .
حال ميخواهيد سهم خود را بفروشيد . براي فروش تعداد سهمي که داريد رو بايد ضربدر قيمت فروش کنيد و از آن درصد 1.05 بجهت کميسون کسر کنيد .

در اين بين شما از مبلغ خريد خود 0.55 درصد کميسون و از مبلغ فروش خود 1.05 درصد کميسون داده ايد و بايد به اين موضوع دقت کنيد که ميزان قيمت خريد و فروش شما متفاوت است و به ازاي هر قيمتي که خريد يا فروش کرديد کميسون کسر ميگردد نه فقط از قيمت فروش کلي شما .

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
اولا" دستت بابت زحماتي كه كشيدي درد نكنه. برنامه خيلي مفيدي هستش ممنون. ولي گفتيد كه سهم خودمون رو انتخاب كنيم اما از كجا؟ جايي براي انتخاب نيست. من تايپ كردم ولي متاسفانه اطلاعات سهم رو نمياره حتي چند بار بروزرساني رو زدم. لطفا" راهنمايي كنيد. ممنون
کسي از دوستان مشکل انتخاب نماد دارد .اگر مشکلي داريد لطفا نسخه اکسل و ورژن اونو بيان کنيد . مثلا دوستاني که از نسخه اکسل 2010 ورژن استارتر استفاده ميکنند يا پروفشونال .
آخه من مشکلي نميبينم تو اکسلم .

saham1358

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست من توجه کنيد که وقتي شما يک سهمي رو 100 تومان ميخريد بدين معني که سهم 100 توماني با کميسيون کارگذاري براي شما 1005.5 ريال درمياد .يعني تو جساب شما قيمت هر سهمتون 1005.5 ريال حساب ميشه که ضربدر تعداد سهمي که خريديد ميشه ميزان سرمايه گذاري شما .
حال ميخواهيد سهم خود را بفروشيد . براي فروش تعداد سهمي که داريد رو بايد ضربدر قيمت فروش کنيد و از آن درصد 1.05 بجهت کميسون کسر کنيد .

در اين بين شما از مبلغ خريد خود 0.55 درصد کميسون و از مبلغ فروش خود 1.05 درصد کميسون داده ايد و بايد به اين موضوع دقت کنيد که ميزان قيمت خريد و فروش شما متفاوت است و به ازاي هر قيمتي که خريد يا فروش کرديد کميسون کسر ميگردد نه فقط از قيمت فروش کلي شما .
آرش جان میشه به روزترین نسخه رو آپ کنی

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
دوست عزيز
جناب عليرضا خان بزرگوار
زماني كه من برنامه رو بروز رساني مي كنم پيغامي مي ده كه نمي دونم چيه و بروزرساني هم انجام نمي شه اگه ممكنه راهنمايي كنيد.
با تشكر مشاهده پیوست 6868
ايراد از اينرنت شماست .
يا از پروکسي استفاده ميکنيد يا سايت موردنظر ديتاها در حال حاضر برايتان در دسترس نيست .

بالا