*** دانلود برنامه فوق العاده پرتفوي گردانيPortfolio -کاملا رايگان ***

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
تاريخ 26 آبان 1391

سلام به همه دوستان عزيز :

در اين تايپيک ميخواهم برنامه پرتفوي گرداني Portfolio را خدمتتان معرفي نمايم که براي مديريت بهتر سبد سهام شما مورد استفاده قرار ميگيرد .

از قابليت هاي اين برنامه ميتوان :

1- ليست نمودن سهام ها سبد خود به ترتيب
2- مشخص نمودن پله هاي خريد از 1 تا 3 و همچنين تعداد خريدهاي هر پله
3- محاسبه ميزان و درصد سود و زيان خالص با توجه به قيمت پاياني هر سهم
4- مشخص نمودن وضعيت حد سود ضرر براي سهامتان
5- مشخص نمودن درصد و ميزان سود وزيان هرسهم با درج قيمت فروش موردنظرشما
و چندين قابليت ديگر که در هنگام استفاده با آن متوجه خواهيد شد .

اين برنامه تحت نرم افزار اکس قابل استفاده است و بايد بر روي سيستم خود برنامه Exel 2007 يا 2010 را نصب نمائيد .
در محيط اکسل خود بايد ابتدا تنظيمات ذيل را انجام دهيد .

فعالسازي ماکرو
1-از گزينه file عبارت option يا در اکسل 2007 گزينه Excel option را انتخاب کرده و در صفحه ظاهر شده Trust Center و بعدTrust Center Setting را انتخاب نمائيد. سپس در پنجره ظاهر شده عبارت Macro Setting و بعدEnable all macros را انتخاب کنيد سپس بر روي ok کليک نمائيد تا تغييرات اعمال گردد .
براي استفاده از برنامه شما ابتدا از بالاي صفحه سمت چپ گزينه بروزرساني را انتخاب مينمائيد تا آخرين ديتاها دريافت گردد .

سپس براي سبدگرداني سهام خود طبق موارد ذيل ادامه ميدهيد .

1-ابتدا نام نماد مورد نظر سهم خود را در ستون نماد تايپ يا از ليست آنرا انتخاب مينمائيد .
2-پس از انتخاب اطلاعات اوليه از قبيل آخرين قيمت معاملاتي و همچنين قيمت پاياني امروز و ديروز بطور خودکار مشاهده ميگردد .
3-شما پس از انتخاب سهام خود و چيدمان آنها به ترتيب رديف ميزان مبلغ خريد و همچنين تعداد هر سهم را وارد مينمائيد . (چنانچه خريد شما بصورت پله اي مي باشد ميتوانيد بصورت سه پله وارد نمائيد )
4-پس از ثبت اطلاعات فوق شما ميزان و درصد سود زيان و همچنين مبلغ سرمايه گذاري و وضعيت حد سود ضرر سهمتان را مشاهده مينمائيد .
5-قابل توجه اينکه محاسبات حد سود و ضرر بر اساس قيمت پاياني آنروز محاسبه ميگردد .اگرقصد داريد مقدار سود و زيان و همچنين درصد آنرا با توجه به قيمت فروش دلخواه خود محاسبه نمائيد ميتوانيد در ستون (قيمت فروش مورد نظر شما) قيمت دلخواه خود را وارد نمائيد تا براساس قيمت شما محاسبات صورت پذيرد .

در آخر اميدوارم اين برنامه جوابگوي نيازهاي شما در امر سبدگرداني باشد .
هرگونه انتقاد يا پيشنهادي داريد ميتوانيد در اين تايپيک بيان نمائيد تا در نسخه هاي آينده برنامه کاملتري را شاهد باشيم .

موفق و پرسود باشيد .

دوستار شما : عليرضا

پیوست ها

aram 2

مسدود شده
مسدود شده
دوست عزیز بنده Excel option رو در 2007 نتونستم پیدا کنم
میشه راهنمایی کنید

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
دوست عزيز بنده Excel option رو در 2007 نتونستم پيدا کنم
ميشه راهنمايي کنيد
سلام
اگه اشتباه نکنم يک دايره که توش يک آرم پنجره اي است در بالا سمت چپ قرار داره روش کليک کن منوش باز ميشه از اونجا ميتوني گزينه Excel option انتخاب کني .

ebrahim8009

Well-Known Member
کاربر فعال
دست گلت درد نکنه علیرضا نمیدونم چطور از برنامه عالیت تشکر کنم دوست عزیز
اگر این برنامه رو قرار بود از بیرون تهیه کنم نمیدونم اصلا بود یا نه؟
چه ایده عالی چه فکر خلاقی.
دمت گرم دوست من.
هزار بار تشکر بازم کمه
تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...هزار بار تشکر...>:d< ;) =d> @};-

آخرین ویرایش:

mosyjoon

New Member
عضو تازه
سلام خيلي خوبه ها عليرضا جان ولي اون قابليت که خودش ميرفت از روي آخرين قيمت پاياني سود اونروز رو بهت ميگفت کاش برنميداشتي .بازم ممنون

moslemi

New Member
کاربر فعال
جناب آقای A.R.SH :
اممنون وتشکر از لطف و برنامه معرفی شده شما.
من برنامه را نصب و مسیرها را طبق گفته شما رفتم و تنظیم کردم ولی این خطا را اعلام می نماید:
cannat run the macro 'portfolio.xlsb update. the macro may not be avilable in this workbook or all macros may be disabled

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
دست گلت درد نکنه علیرضا نمیدونم چطور از برنامه عالیت تشکر کنم دوست عزیزاگر این برنامه رو قرار بود از بیرون تهیه کنم نمیدونم اصلا بود یا نه؟چه ایده عالی چه فکر خلاقی.دمت گرم دوست من.هزار بار تشکر بازم کمهتشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...تشکر...هزار بار تشکر...>:d< ;) =d> @};-
سلام ابی عزیز :ممنون از شما .قولی بود که به دوستان داده بودم .راستش اولین بار به سفارش یکی از دوستان برنامه رو در نیم ساعت آماده کردم (برنامه ابتدایی ) که البته نواقصی هم داشت .دیدم که با استقبال دوستان روبرو شد برای همین کمی تکمیلترش کردم تا دوستان از بابت سبدگردانی و میزان سود و زیان و همچنین حد سود و زیان بی نیاز باشند .امیدوارم که مورد مقبول دوستان قرار بگیره و اگر هم نقص یا ایرادی داره خوشحال میشم بیان کنید .موفق و پیروز باشید.

mosyjoon

New Member
عضو تازه
من یکی از اینا که خودش کسورات رو حساب کنه بگه ساخته بودم واسه خودم ولی این خیلی خیلی کاملتر و شیک تره و چیزای زیادتری داره مرسییی. ضمنا اون قبلیه هم بهش وصل کردم تا دیگه واسم سود و زیان تا الان رو خودش حساب کنه .
سپاس علیرضای عزیز

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
سلام خيلي خوبه ها عليرضا جان ولي اون قابليت که خودش ميرفت از روي آخرين قيمت پاياني سود اونروز رو بهت ميگفت کاش برنميداشتي .بازم ممنون
مصطفی جان برش نداشتم .اگه شما در ستون قیمت فروش مورد نظرتان مقدار صفر و یا چیزی ننویسید بر اساس قیمت پایانی حساب میکنه و اگر در اون ستون عددی بنویسید بر اساس اون عدد محاسبات صورت میگیره .

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
جناب آقای A.R.SH :اممنون وتشکر از لطف و برنامه معرفی شده شما.من برنامه را نصب و مسیرها را طبق گفته شما رفتم و تنظیم کردم ولی این خطا را اعلام می نماید:cannat run the macro 'portfolio.xlsb update. the macro may not be avilable in this workbook or all macros may be disabled
دوست من شما ماکرو برنامه خودتو غیر قعال کردی . باید Enable کنی. اگر جواب نگرفتی فایل رو با پسوند Portfolio.xlsm یکبار Save as بگیر .

mosyjoon

New Member
عضو تازه
مصطفی جان برش نداشتم .اگه شما در ستون قیمت فروش مورد نظرتان مقدار صفر و یا چیزی ننویسید بر اساس قیمت پایانی حساب میکنه و اگر در اون ستون عددی بنویسید بر اساس اون عدد محاسبات صورت میگیره .
اااا دستت درد نکنه. اینو دیگه اصلا حواسم بش نبود :).مرسیییی

aram 2

مسدود شده
مسدود شده
سلام دوست عزیز اعمال رو انجام دادم
وقتی روی بروز رسانی کلیک میکنم اتفاقی نمیفته

alireza80

New Member
عضو تازه
آقا آرش عزیز
با سلام
من همیشه از اطلاعاتی که در این صفحه میگذاری استفاده می کنم و می خواستم بابت این برنامت هم ازت تشکر کنم...

************ تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر*******************

moslemi

New Member
کاربر فعال
جناب آقای آرش:
ممنون و تشکر از این برنامه خوبتان. مشکل با دوباره نصب کردن حل شد.
موفق باشید

بالا