*** دانلود برنامه فوق العاده سبد گرداني Portfolio -نسخه 2 ***

reza3120

Well-Known Member
نارنجی سابق
علیرضا جان خسته نباشید و کارت خیلی عالیه
برای برنامت یه اسم خاص خودش قرار بده چون این غیر پرتفوگردانی یک سیگنال ده حرفه ای هست
معلومه که چقدر شب و روز براش وقت گذاشتی انشالله هم شما و هم تمام نفراتی که از این استفاده می کنن همه پر سود بشن
اکسل و ماکروی آن برنامه ای است که با سرعت بسیار بالا تجزیه و تحلیل می کند و برنامه ای قابل دسترس همه هست بر عکس برنامه های دیگر برنامه نویسی که بسیار سخت و مشکل هستند البته شما که ماباقی برنامه ها رو هم وارد هستید
امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشی
واقعا" برنامه حرفه ایی شده

A.R.SH

New Member
نارنجی سابق
علیرضا جان خسته نباشید و کارت خیلی عالیه
برای برنامت یه اسم خاص خودش قرار بده چون این غیر پرتفوگردانی یک سیگنال ده حرفه ای هست
معلومه که چقدر شب و روز براش وقت گذاشتی انشالله هم شما و هم تمام نفراتی که از این استفاده می کنن همه پر سود بشن
اکسل و ماکروی آن برنامه ای است که با سرعت بسیار بالا تجزیه و تحلیل می کند و برنامه ای قابل دسترس همه هست بر عکس برنامه های دیگر برنامه نویسی که بسیار سخت و مشکل هستند البته شما که ماباقی برنامه ها رو هم وارد هستید
امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشی
واقعا" برنامه حرفه ایی شده
سلام رضا جان :

امیدوارم حال خوب باشه .

ممنون از لطفت .

راستش این برنامه اولین بار به درخواست یکی از دوستان طراحی کردم و گفتم بذار تو سایت هم بذارم و دیدم که با استقبال مواجه شد . گفتم اونو تکمیلترش کنم و دیدم هر چه جلوتر میریم نظرات جالبی دوستان میدن برای همین این نسخه رو که نسخه حرفه ای هستش تکمیل کردم .

خیلی دوست دارم نظر تورو هم بدونم و اگر کمی و کاستی داره تکمیلش کنم .

موفق و پیروز باشی .

hannaneh

مسدود شده
مسدود شده
علیرضا خان سلام ما را از راه دور پذیرا باش
دست گلت درد نکنه امیدوارم در زندگی خود وخانوادت سربلند باشید باز هم از برنامه خیلی خوبتان که بی چشمداشتی تقدیم امثال آماتوری مثل بنده کرده اید تشکر میکنم واز استاد رضا هم تشکر میکنم که نظرشان را گفته اند واقعا وقتی دوشخصیت بزرگوار را درکنار هم مقایسه میکنم غبطه میخورم خدا شماها را حفظ کند و همیشه پرسود باشید.

mahsoon2012

New Member
کاربر فعال
سلام رضا جان :

اميدوارم حال خوب باشه .

ممنون از لطفت .

راستش اين برنامه اولين بار به درخواست يکي از دوستان طراحي کردم و گفتم بذار تو سايت هم بذارم و ديدم که با استقبال مواجه شد . گفتم اونو تکميلترش کنم و ديدم هر چه جلوتر ميريم نظرات جالبي دوستان ميدن براي همين اين نسخه رو که نسخه حرفه اي هستش تکميل کردم .

خيلي دوست دارم نظر تورو هم بدونم و اگر کمي و کاستي داره تکميلش کنم .

موفق و پيروز باشي .
آقاي آرش
من از شاگردان اقا رضا هستم خيلي وقته هم منتظر ورژن جديد شما هستم
مي خوام بدونم کي اماده ميشه و براي عموم هستش
ممنون از زحماتي که ميکشين
وقت بخير

shadkhah78

New Member
عضو تازه
سلام چرا؟

*** دانلود برنامه فوق العاده سبد گرداني portfolio -نسخه 2 ***

تاريخ 27 آبان 1391

سلام به همه دوستان عزيز :

در اين تايپيک ميخواهم برنامه پرتفوي گرداني portfolio را خدمتتان معرفي نمايم که براي مديريت بهتر سبد سهام شما مورد استفاده قرار ميگيرد .

در اين نسخه تغييرات ذيل اعمال گرديد .

1-محاسبه دقيق حد سود و زيان و همچنين قيمت خريد و فروش با توجه به ميزان درصد کارمزد کارگزاري و نوع بازار بورس يا فرابورس
2-اضافه شدن ستون نوع بازار
3-اضافه شدن ستون تعداد کل سهام
4-حل مشکل محاسبه ميانگين قيمت خريد با کارمزد
5-اضافه کردن ابعاد سلول ها براي خريدهاي ميليوني
6-برنامه در دو نسخه 2007 و 2010 آماده شده است و دوستان با توجه به نسخه اکسل خود ميتوانند از آنها استفاده نمايند .

براي بروزرساني در اکسل 2007
از منوي بالاي صفحه گزينه data را انتخاب کرده و در ريبون ظاهر شده بر روي گزينه refresh all کليک نمائيد . صبر کنيد تا عمليات بروز رساني به اتمام برشد.

از قابليت هاي اين برنامه ميتوان :

1- ليست نمودن سهام ها سبد خود به ترتيب
2- مشخص نمودن پله هاي خريد از 1 تا 3 و همچنين تعداد خريدهاي هر پله
3- محاسبه ميزان و درصد سود و زيان خالص با توجه به قيمت پاياني هر سهم
4- مشخص نمودن وضعيت حد سود ضرر براي سهامتان
5- مشخص نمودن درصد و ميزان سود وزيان هرسهم با درج قيمت فروش موردنظرشما
و چندين قابليت ديگر که در هنگام استفاده با آن متوجه خواهيد شد .

اين برنامه تحت نرم افزار اکس قابل استفاده است و بايد بر روي سيستم خود برنامه exel 2007 يا 2010 را نصب نمائيد .
در محيط اکسل خود بايد ابتدا تنظيمات ذيل را انجام دهيد .

فعالسازي ماکرو

1-از گزينه file عبارت option يا در اکسل 2007 گزينه excel option را انتخاب کرده و در صفحه ظاهر شده trust center و بعدtrust center setting را انتخاب نمائيد. سپس در پنجره ظاهر شده عبارت macro setting و بعدenable all macros را انتخاب کنيد سپس بر روي ok کليک نمائيد تا تغييرات اعمال گردد .
براي استفاده از برنامه شما ابتدا از بالاي صفحه سمت چپ گزينه بروزرساني را انتخاب مينمائيد تا آخرين ديتاها دريافت گردد .

سپس براي سبدگرداني سهام خود طبق موارد ذيل ادامه ميدهيد .

1-ابتدا نام نماد مورد نظر سهم خود را در ستون نماد تايپ يا از ليست آنرا انتخاب مينمائيد .
2-پس از انتخاب اطلاعات اوليه از قبيل آخرين قيمت معاملاتي و همچنين قيمت پاياني امروز و ديروز بطور خودکار مشاهده ميگردد .
3-شما پس از انتخاب سهام خود و چيدمان آنها به ترتيب رديف ميزان مبلغ خريد و همچنين تعداد هر سهم را وارد مينمائيد . (چنانچه خريد شما بصورت پله اي مي باشد ميتوانيد بصورت سه پله وارد نمائيد )
4-پس از ثبت اطلاعات فوق شما ميزان و درصد سود زيان و همچنين مبلغ سرمايه گذاري و وضعيت حد سود ضرر سهمتان را مشاهده مينمائيد .
5-قابل توجه اينکه محاسبات حد سود و ضرر بر اساس قيمت پاياني آنروز محاسبه ميگردد .اگرقصد داريد مقدار سود و زيان و همچنين درصد آنرا با توجه به قيمت فروش دلخواه خود محاسبه نمائيد ميتوانيد در ستون (قيمت فروش مورد نظر شما) قيمت دلخواه خود را وارد نمائيد تا براساس قيمت شما محاسبات صورت پذيرد .

نکته :
نمادهايي که در حال حاضر بسته يا متوقف ميباشند در ليست ستون نمادها قرار ندارند و پس از بازگشايي در ليست قرار خواهند گرفت .

در آخر اميدوارم اين برنامه جوابگوي نيازهاي شما در امر سبدگرداني باشد .
هرگونه انتقاد يا پيشنهادي داريد ميتوانيد در اين تايپيک بيان نمائيد تا در نسخه هاي آينده برنامه کاملتري را شاهد باشيم .

موفق و پرسود باشيد .

دوستدار شما : عليرضا
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من این ماکرویی که شما ساختین رو برای 2010 اجرا کردم
ولی
وقتی که بروز می شود نه نماد ها رو نشون می ده و نه قیمتها رو و فقط ref# رو در سلول نماد ها می زنه و تاریخ .
ممنون

najafi613

New Member
عضو تازه
موقع آپدیت ارور می دهد و آپدیت نمی شود مشکل از چیست ؟
بقیه دوستان هم این مشکل رو دارند؟ لطفا نظرتون رو بنویسید

tajerman

New Member
کاربر فعال
با سلام و خسته نباشيد
آفيس بنده 2010 و ويندوز هم 8 ميباشد (البته روي ايکس پي با آفيس 2003 نيز تست کردم و همين مشکل رو داشت)
بعد از آپديت اطلاعات وقتي برنامه رو ميبندم ميگه ميخواي تغييرات سيو بشه يا نه من هم روي بله کليک ميکنم و برنامه بسته ميشه .
بعد از اينکار دفعه بعد که ميخوام برنامه رو اجرا کنم ارور ميده که عکس ارور رو پيوست کردم .
لطفا براي رفع اين مشکل منو راهنمايي بکنيد .

http://up.boursebazan.ir/image.php?di=OFOK

worldmohammad

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اقا ارش دستت واقعا درد نکنه ایشالله هرچی از خدامیخوای بهت بده کارت خیلی درسته
فقط نسخه ای که 8 تاپله داره کجاس برای دنلود؟فایل پست اول رو گرفتم اون نبود

بالا