*** دانلود برنامه فوق العاده سبد گرداني Portfolio -نسخه 2 ***

سهم دوست

New Member
کاربر فعال
دوستان آخرين صورت از برنامه رو در عکس هاي ذيل ميبينيد . اگر نظري داريد خوشحال ميشوم بيان کنيد .

8 پله خريد و فروش گذاشتم که با وارد کردن آنها برنامه بصورت اتومات تمامي ميانگين قيمت خريد و فروش و همينطور درصد و مقدار سود خالص رو براتون حساب ميکنه .اگر تعدادي از سهام خودتونم بفروشيد سود و زيانشو شناسايي و الباقي سهم رو با قيمت پاياني روز براتون حساب ميکنه .

در بالا برنامه مقدار سرمايه گذاري و مقدار دارايي شما تا کنون قرار داده شده .در ضمن گوشه بالا هم درصد و مقدار سود و زيان شما از کليه معاملات تا کنون قرار داده شده .

راستي همين الان يک ستون ديگه هم با عنوان مقدار کارمزد پرداختي هم اضافه کردم تا دوستان بدونند چقدر بابت کارمزد پرداخت کردن .

در ضمن دو تا خشاب گروهي براي سبد خريد و فروش سهام قرار داده شده و با کليک بر روي علامت + اين خشاب باز و کليک روي - جمع ميشود .

ستونهاي مانده سرمايه حاضر-مبلغ خالص فروش کل-"مبلغ سرمايه گذاري"-تعداد کل سهام خريداري شده-تعداد کل سهام فروش رفته-تعداد کل سهام مانده-ميانگين قيمت
خريد با کارمزد-ميانگين قيمت فروش شما اضافه شده اند .

استاد ما کي مي تونيم از اين ورژن نرم افزار شما استفاده کنيم؟ فايلي که براي دانلود گذاشتيد همون فايل بدون قابليت فروش است
ارادتمند

اشک

New Member
کاربر فعال
سلام آقا آرش
ببخشید این فایل آخر که فروش هم داخلش هست و 8 پله داره ، دانلودش را کجا گذاشتید ؟
آخرین فایل همونه که توی پست اول این تاپیکه که نسبت به عکس آخری ناقصه .
تشکر .

fanni

New Member
کاربر فعال
سلام آقا آرش عزیز

با تشکر از زحمات شما

لینک دانلود سبدگردانی جدید رو پیدا نکردم

ممنون

مهندس معماری

Well-Known Member
کاربر فعال
از برنامه تون خیلی خوشم اومد در این برنامه یه چیزی برای من کمه قیمت حداقل فروش که با کامزد خرید و فروش ضرر نکنیم میزان سود و ضرر بر اساس قیمت اخرین قیمت معامله شده باشه میخوام دستت درد نکنه برنامه واقعا عالیست دمت گرم

gafar

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب
هرچه میگردیم لینک دانلود نرم افزار سبد گردانی را پیدا نمی کنم لطفا آدرس لینک را بگید تا بتونیم از نرم افزار تان استفاده کرده و برایتان دعا کنیم که همیشه سربلند و پیروز و مایه خیر و برکت برای دیگران باشید . انشاالله .

z43

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب
هرچه میگردیم لینک دانلود نرم افزار سبد گردانی را پیدا نمی کنم لطفا آدرس لینک را بگید تا بتونیم از نرم افزار تان استفاده کرده و برایتان دعا کنیم که همیشه سربلند و پیروز و مایه خیر و برکت برای دیگران باشید . انشاالله .
سلام
هنوز برنامه كامل نشده ايشون داره تكميلش ميكنه براي همين لينك دان را پيدا نكردي مثل ما منتظر باش به همين زودي مياد

zooze

New Member
عضو تازه
سلام جناب علیرضا
- رزولوشن های مختلف باعث میشه کمی ستون ها برای نوشته ها کوچک و بزرگ بشه، اگه ممکنه تغییر اندازه فونت رو باز بزارید توی نرم افزارتون
- همچنین یه ستون حد ضرر هم میتونید اضافه کنید تا در صورتی که حد ضرر فعلا شد اون ok سبز قرمز بشه و اخطار بده
- همچنین قابلیت اضافه کردن بیشتر از 50 ردیف هم میتونه داشته باشه
- ستون ضریب کارمزد رو هم میتونید باز بزارید تا در آینده اگه کارمزدها تغییر کرد یا دوستان خواستند کارمزد رو خودشون تعیین کنند بتونند
با احترام
پیشنهادهای بسیار خوبی بودن! بنده هم همین پیشنهاد ها رو داشتم دیدم دوستان نوشتن!
در ضمن موقعی که روی اون علامت + یا منقی بالا میزنیم میگه اول ubprotect کنید.
در ضمن فاسیمین رو نمیتونم ادد کنم.

sepahan_zard

Well-Known Member
کاربر فعال
تو ورژنی که قابل دانلود هست .. بعضی از نمادها باز نمیشند
مثل - فاسمین - کدما - فاراک ...
----------------
ما منتظر ورژن جدید هستیم ;)

ali23

New Member
کاربر فعال
با سلام و تشکر از زحمات
من از آفیس 2013 استفاده میکنم. ظاهرا علاوه بر اینکه بعضی از نمادها نیستند (البته بغیر از اونهایی که بسته اند) مثلا فاذر.
بروز رسانی هم انجام نمیدهد

sabz1

Well-Known Member
کاربر فعال
اقا کارت بیست ولی من از یک سیستم زغالی استفاده می کنم یک نسخه سادش هم برای ما بیچاره بدبختها بزار مثل نسخه قبل ولی یکم کامل تر(می خواهم سبک باشه) ولی معلوم شد که کارت بیسته ان.باریکلا داره کارت موفق و پیروز باشی باشی

z43

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام جنابa.r.sh
فقط ميتوان با دعاي خير وآرزوي عمري با عزت وسلامتي براي شما وخانواده از باري تعالي داشت اهل دريافت هزينه براي زحماتتان روي اين برنامه كه نيستيد همانند بررسي هاي عالي تان كه بدون چشم داشت است فقط ميتونم مجدد بگم اجرت با رزاق همه كون ومكان

gafar

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام آقا آرش . با تشکر از شما بخاطر زحمات طاقت فرسایتان و دعای خیر وبرکت برای شما . امیدوارم که سال جاری را باسلامت وتندرستی و سود عالی سپری نمایید . راستی سوالی داشتم همانطوریکه مستحضر ید در سایت کدال اطلاعیه های شرکتها با فرمت های مختلف مثل :پی دی اف .اکسل و xml ارائه می شود من میخواهم فرمت xml اطلاعیه ها کدال را مستقیما در اکسلی که خودم برای بوجه بندی مقاطع 3و6و9و12 ماهه شرکتها درست کرده ام مستقیما وارد کنم ولی نمی دانم چطور این کار را بکنم . در حال حاضر اینکار را بصورت دستی در اکسل وارد می کنم که کار سخت و طاقت فرسایی هست اگر ممکن است راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم

adas.asadi

New Member
عضو تازه
چه دعايي كنمت بهتر از اين كه خدا پنجره باز اتاقت باشد
ممنون از زحمتاتون

ronesans

Active Member
کاربر فعال
آقا چه جیگری شده این برنامه کی به دستمون می رسه؟
پاینده باشی و پیروز

بالا