داروسازي كاسپين تامين (كاسپين)

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
عرضه اوليه «کاسپين»؛ چهارشنبه در فرابورس
داروسازي کاسپين تامين چهارشنبه جهت کشف قيمت براي اولين بار عرضه مي‌شود.
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازي کاسپين تامين - نماد: کاسپين


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز شنبه مورخ 1393/03/03 درمحل شرکت سرمايه گذاري دارويي تامين واقع در تهران خيابان ناهيد غربي ، پلاک 81ظبقع چهارم برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1392/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده)

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 32 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 24 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 17 درصد افزایش
4- سود خالص : 15 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 2262 ریال
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 0940/الف/94 مورخ 27/10/1394 معاونت عمليات و نظارت بازار فرابورس ايران، فردا سه شنبه مورخ 29/10/1394 تعداد 15,000,000 سهم معادل 10 درصد از سهام شركت داروسازي کاسپين تأمين (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار اول فرابورس ايران در نماد کاسپين1 عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مديريت عمليات بازار و اعضاي فرابورس ايران
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
شرکت داروسازی کاسپین تأمین در سال 1362 بنام شرکت گسترش و سرمایه گذاری دارویی ایران تأسیس گردید. این شرکت وابسته به گروه سرمایه گذاری دارویی تأمین (tpico) میباشد.
کارخانه در سال 1376 در زمینی به مساحت 150 هزار مترمربع در استان گیلان، شهرک صنعتی رشت و با ماشین آلات مدرن و پیشرفته و تجهیزات آزمایشگاهی کامل دایر گردید و انجام تمامی پروسه ها براساس اصول gmp و قوانین who، میباشد.
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
تولیدات این شرکت در ابتدا منحصر به انواع مختلف آمپول بوده و در طی سالیان گذشته شرکت همواره در جهت افزایش تعداد محصولات و تنوع آنها کوشیده است. در سال 1380 در کنار بخش آمپول که اصلی ترین شکل دارویی تولیدی در کاسپین تأمین میباشد، اشکال نیمه جامدات (کرم، پماد، ژل و شیاف) و محلولهای خوراکی و شربتها نیز راه اندازی شد.
در سال 1385 شرکت گسترش و سرمایه گذاری دارویی ایران (IPDIC) جهت توسعه صادرات و در راستای برند سازی نام کارخانه داروسازی ایرانی در سطح جهانی، به شرکت داروسازی کاسپین تأمین (C.T.Pharma) تغییر نام داد. این شرکت در حال حاضر تعداد 89 قلم از محصولات دارویی را به بازارهای داخل و جهانی عرضه مینماید.
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
6 ماهه 94 نسبت به 93:

1- فروش : 21 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 7 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : بدون تغییر
4- سود خالص : 3 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : 1193 ریال
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
6 ماهه 94 نسبت به 93:

مقدار تولید : 16.37 درصد کاهش

مقدار فروش : 6.5 درصد افزایش

مبلغ فروش : 20.70درصد افزایش
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]واحد صادرات[/h]شرکت داروسازی کاسپین تامین با توجه به طیف گسترده و کیفیت تولیدات خود بویژه در بخش داروهای تزریقی همواره از پتانسیل قابل توجهی جهت انجام صادرات برخوردار بوده است.
این شرکت فعالیت صادراتی خود را از سال 1384 آغاز و از آن زمان تا کنون با بکارگیری روشهای علمی بازاریابی ، ارتقای سطح کیفی محصولات مطابق استانداردهای بین المللی و بهره مندی از پرسنل متخصص، توانسته است روزبروز بر میزان سهم بازار خود در کشورهای مختلف بیافزاید.
سبد محصولات صادراتی این شرکت در حال حاضر مشتمل بر بیش از 60 قلم دارو است که به کشورهای مختلف صادر می گردد.
بازارهای صادراتی این شرکت عبارتند ازکشورهای عراق،ازبکستان،اکراین،اوگاندا، افغانستان، تاجیکستان،پاکستان، کنیا ، گینه، یمن، اردن ، ویتنام و غیره.
در حال حاضر تولید محصولات جدید، بهبود بسته بندی، استفاده از روشهای مدرن تحقیق و سنجش بازار، ارتقای سطح آموزشی و تخصصی پرسنل شاغل، برخی از فعالیت های جاری در راستای رشد و تعالی کمی و کیفی بخش صادرات شرکت داروسازی کاسپین تامین می باشد. 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]واحد بازاریابی و فروش[/h]واحد بازاریابی و فروش شرکت داروسازی کاسپین تامین، از کادر مجرب و کارآزموده ایی بهره میگیرد .این واحد از دو زیر مجموعه بازاریابی و فروش تشکیل گردیده است .
قسمت بازاریابی با راهکارهای ذیل سعی دارد خدمات شایسته خود را با شیوه های کاملا علمی و نوین به جامعه پزشکی، بیماران دردمند و ارتقاء سلامت جامعه ارائه نماید .
آگاهی صاحبان حرف پزشکی از طریق ویزیت چهره به چهره
گزینش و آموزش نمایندگان علمی دانش آموخته در گروه پزشکی
تحقیق بازار از طریق بررسی و دریافت اطلاعات و تجزیه و تحلیل آنها ،به منظور بکارگیری در برنامه های آتی بازاریابی
شرکت فعال در سمینارها و بازآموزی پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان کشور
برگزاری سمینارهای یک روزه برای حرف مختلف پزشکی به منظور معرفی محصولات شرکت در مناطق مختلف کشور
بررسی و رسیدگی به نظرات، پیشنهادات و شکایات مشتریان و انتقال آنها به واحدهای مختلف شرکت

ماموریت زیر مجموعه فروش:
اقدام در جهت فروش و عرضه محصولات تولیدی شرکت
امور مربوط به عقد قرارداد ها، ارائه خدمات لازم به مشتریان در خصوص شکایات و پیشنهادات آنها
ارتباط مستمر با مشتریان و طرف های ذینفع در راستای ارتقاء عملکردهای کیفی و زیست محیطی
حفظ بازار داخلی و تداوم حضور در بازارها 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]واحد تحقیق و توسعه (r&d)[/h]واحد تحقیقات شرکت داروسازی کاسپین تامین بعنوان یک از ارکان اصلی شرکت ، طراحی و توسعه فرمولاسیون داروهای جدید و نیز بهبود کیفیت محصولات جاری شرکت را عهده‌دار می‌باشد. بهره گیری از‌ متخصصين‌ مجرب‌ ، همكاري‌ با مراكز دانشگاهي‌ و تحقيقاتي‌ ، استفاده‌ از به روز ترین‌ منابع داروسازی و امکانات دستگاهی پیشترفته ، دستورکار این واحد جهت نیل به اهداف تعیین شده می باشد.

فعالیتهای واحد تحقیقات :
- مطالعه روشهای آنالیز ماده اولیه و محصول و هچنین طراحی روش آنالیز در صورت نیاز
- مطالعات پیش فرمولاسیون و فرمولاسیون
- ارائه اطلاعات مورد نیاز جهت ورود محصولات جدید به فهرست دارویی
- تدوین پرونده جامع دارو و ارائه آن به منظور دریافت پروانه تولید دارو
- آنالیز محصولات و آزمون‌های پایداری (در این مرحله در صورت نیاز ، اعتبارسنجی روش آنالیز صورت می‌گیرد.)
- فرمولاسيون محصولات جديد به منظور تقويت سبد محصولات شركت
- اصلاح فرمولاسيون تولیدات جاري شركت به منظور بهبود كيفيت محصولات 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]واحد تضمین و کنترل کیفیت[/h]در عرصه داروسازی " کیفیت" انعکاسی از تبعیت و پیروی از قوانین و مقررات مستندی چون روش بهینه تولید، آنالیز، انبارش و توزیع فرآورده های دارویی می باشد که بطور کلی در قالب عبارت GXP بیان میگردد.
سیستم مدیریت کیفیت دارویی موجود در شرکت داروسازی کاسپین تامین بر پایه مدلهای پیشنهادی توسط سازمانهای معتبری چون The International Conference of Harmonization (ICH) در قالب راهنمای ICH Q10 و Pharmaceutical Inspection co-operation scheme ( PIC/s) بنا گردیده است. در عین حال این شرکت از دیگر سیستم های مدیریت کیفی همچون ایزو سری 9000 ( سیستم مدیریت کیفیت) و ایزو سری 14000(سیستم مدیریت زیست محیطی) و ایزو 18000( مدیریت بهداشت حرفه ای و ایمنی صنعتی) نیز بهره گرفته است.
همچنین این شرکت اخیرا و در راستای تقویت حوزه کیفی خود در بخش آزمایشگاههای کنترل کیفیت و کالیبراسیون نیز اقدام به استقرار ایزو 17025 ( مدیریت کیفیت آزمایشگاهی) نموده است.
منشور كيفيت شرکت دارویی کاسپین تامین:
1- مشتری گرایی ، ارتقای سطح کیفیت محصولات و افزایش مسئولیت پذیری اجتماعی با تولید محصولات جدید.
2- اهتمام به امر تحقیق و توسعه با رویکرد افزایش ظرفیت و توان عملیاتی از طریق ارتقاء و توسعه زیرساختهای مورد نیاز .
3- ارتقای سطح ایمنی بر اساس استانداردهای سازمانی.
4- پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و بهداشتی در کلیه جهات .
5- گردآوری و رعایت آ خرین مقررات ناظر بر عملیات ساخت مطلوب ( GMP )، قوانین و مقررات ناظر بر کیفیت محصولات ، استاندارد های زیست محیطی ، قوانین و مقررات ملی بهداشت حرفه ای و ایمنی
6- افزایش شایستگی و دانش پرسنل با انجام نیازسنجی و اجرای آموزش های مؤثر و کاربردی.
7- بهبود مداوم کلیه فرآیندها در جهت ارتقای هر چه بیشتر اثر بخشی سیستم مدیریت جامع کیفیت
مدیریت سرکت دارویی کاسپین تامین با اتکای به پروردگار متعال ، خود را متعهد به منشور كيفي و اخلاقي سرکت دارویی کاسپین تامین می داند و در راستای رسیدن به اهداف فوق منابع لازمه را تامین و از کلیه همکاران و کارکنان می خواهد تا در راستای استقرار این سیستم و تحقق هرچه بیشتر این اهداف نهایت تلاش و کوشش خود را بنمایند و از كليه بیمارن و دست اندرکاران جامعه بهداشتی درمانی کشور می خواهد در صورت مشاهده هرگونه انحراف کیفی از طريق سایت مندرج بر روی محصولات یا برقراری تماس با مدیدریت شرکت را مطلع سازند.

 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]واحد تولید[/h]شرکت داروسازی کاسپین تامین تهیه کننده طیف وسیعی از محصولات با کیفیت بالا و برندهای قابل اعتماد می باشد که نقش قابل توجهی در ارتقای سلامت عمومی و افزایش کیفیت زندگی بیماران در کشور دارا می باشد.
در حال حاضر شرکت ما بیش از صد محصول دارویی در حوزه های اصلی درمانی تولید می کند، مانند قلبی و عروقی، عفونی، مسکن، گوارشی، بیهوشی عمومی، هورمونی، هورمون های جنسی، متعادل کننده های استخوانی و ویتامین ها
هدف اصلی شرکت داروسازی کاسپین تامین تهیه طیف وسیعی از داروهای تزریقی با حجم کم می باشد. ما یکی از بزرگترین و موفق ترین تولید کننده های داروهای تزریقی با حجم کم در ایران هستیم .
شرکت ما یکی از مهمترین پیشگامان داروهای بیمارستانی در بازار داخلی می باشد . به ویژه در مورد داروی هپارین سدیم و همچنین پانزده قلم داروی دیگر که انحصاراً توسط ما در ایران تولید می شوند . همچنین ما مشتاق و متعهد هستیم تا در آینده نزدیک خط تولید سرنگهای از پیش پر شده خود را راه اندازی نماییم.
ما در کاسپین تامین همچنان در حال توسعه فعالیت هایمان برای تولید داروهای نیمه جامد شامل کرم، پماد ، ژل، شیاف و همچنین محلول های خوراکی و شربت هستیم .
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
دو محصول جدید شرکت داروسازی کاسپین تامین، جنتامایسین سولفات 80 (جنتادیک 80) و دیکلوفناک سدیم 50 (دیکلوفناک 50) در کشور سریلانکا به ثبت رسیدند.
 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]آغاز صادرات 3000 عدد آمپول مدروکسی پروژسترون (پروودیک®) به کشور عمان[/h]تاریخ:
15 دی 1394
صادرات 3000 عدد آمپول مدروکسی پروژسترون (پروودیک®) به کشور عمان توسط ش

 

zereshkkk

Very Good Member
کاربر فعال
حضور در چهاردهمین همایش انجمن علمی داروسازان ایران 4 الی 6 شهریور ماه 1394 ، تهران - سالن همایش رازیچهاردهمین همایش انجمن علمی داروسازی ایران در مرکز همایش های بین المللی رازی از 4 الی 6 شهریور ماه 1394 با همکاری انجمن علمی داروسازی ایران و با شرکت اساتید و داروسازان و جمعی از متخصصین داخلی و پزشکان عمومی برگزار گردید.
این همایش که بعنوان بزرگترین تجمع علمی حرفه ای داروسازان کشور می باشد، نمایشگاه پرشکوهی با شرکت بزرگترین و موفق ترین شرکت های دارویی کشور برگزار شد تا مدعوین را با جدیدترین محصولات و فرآورده های تولید داخل و وارداتی آشنا سازند.
شرکت داروسازی کاسپین تامین با تولید انحصاری آمپول ایبوپروفن بعنوان جدیدترین داروی ضد درد و ضد تب در کشور به معرفی آن پرداخته و با تهیه تابلو فرش زکریای رازی بمناسبت روز داروسازی، اقدام به نصب لوگوی شرکتهای هلدینگ دارویی تامین توسط مدیران شان بر روی تابلو فرش نموده و در روز پایانی همایش تابلوی مذکور را به رسم یادبود همایش به شرکت سرمایه گذاری داروئی تامین اهداء نمودند.
 
بالا