داده کاوی در بورس

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
در این تاپیک قصد دارم به کاربرد علم داده کاوی در بورس بپردازیم و دانش پنهان در حجم انبوه داده های بورسی را برای پیش بینی روند نمادها، استخراج کنم
داده کاوی رویکردی نوو کارآمد در سطح جهان بشمار می آید. فرمول های حاصل از داده کاوی به مدت 8 ماه مورد آزمایش و راستی آزمایی قرار داده ام و اکنون این پیش بینی ها را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
اون خط قرمز کدام اندیکاتور در کدام برنامه است ؟
سلام
برنامه رپیدماینر هست که مخصوص داده کاویه. خط قرمز هم نمودار اختصاصی بندست که از داده کاوی بدستش آوردم

greenTrader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آموزش نمودار با داده های پیشین و روندهای گذشته
از نظر من و خیل بزرگی از تکنیکال کارهای بزرگ بازار محاله شما بتونید سیستم مکانیزه بسازید که همیشه درست عمل کنه چون نیاز به چنان محاسبات زیادی خواهد بود که هیچ پردازنده ای نه ساخته شده و نه ساخته خواهد شد که بتونه از سنگینی این پردازش بر بیاد جز ذهن انسان که تنها موجودیه که از خلاقیت برای حل مساله برخورداره و میتونه به راه حل های سریع و خلاقانه برای پی بردن به راه حل دست پیدا کنه
مخلص کلام اینکه شما شاید بتونید اندیکاتورهایی به عنوان ابزار خلق کنید ولی به هیچ وجه اینا به تنهایی قابل اتکا نخواهند بود و نیازه که حتما یک عامل انسانی اونا رو تحلیل کنه

آخرین ویرایش:

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
از نظر من و خیل بزرگی از تکنیکال کارهای بزرگ بازار محاله شما بتونید سیستم مکانیزه بسازید که همیشه درست عمل کنه چون نیاز به چنان محاسبات زیادی خواهد بود که هیچ پردازنده ای نه ساخته شده و نه ساخته خواهد شد که بتونه از سنگینی این پردازش بر بیاد جز ذهن انسان که تنها موجودیه که از خلاقیت برای حل مساله برخورداره و میتونه به راه حل های سریع و خلاقانه برای پی بردن به راه حل دست پیدا کنه
مخلص کلام اینکه شما شاید بتونید اندیکاتورهایی به عنوان ابزار خلق کنید ولی به هیچ وجه اینا به تنهایی قابل اتکا نخواهند بود و نیازه که حتما یک عامل انسانی اونا رو تحلیل کنه
به شما توصیه میکنم بحث شبکه عصبی، svm، آمار، داده کاوی و... را مطالعه کنید. هدف داده کاوی بیرون کشیدن دانش پنهان در حجم انبوه داده هاست. میتونید چند وقت پست های من رو دنبال کنید و خودتان راستی آزمایی کنید. (بنده بیش از دهه 80 سابقه بورسی دارم)

greenTrader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به شما توصیه میکنم بحث شبکه عصبی، svm، آمار، داده کاوی و... را مطالعه کنید. هدف داده کاوی بیرون کشیدن دانش پنهان در حجم انبوه داده هاست. میتونید چند وقت پست های من رو دنبال کنید و خودتان راستی آزمایی کنید. (بنده بیش از دهه 80 سابقه بورسی دارم)
عرض کردم این راهی که شما میری n ساله که یه عده حرفه ای تر از شما تو بازارهای مالی جهان رفتن و تهش به این میرسه که هیچ سیستمی برای همیشه درست عمل نمی کنه و صرفا برای بازار خاص و دوره خاص جواب میده
درضمن منم 15 ساله سابقه بورسی دارم

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض کردم این راهی که شما میری n ساله که یه عده حرفه ای تر از شما تو بازارهای مالی جهان رفتن و تهش به این میرسه که هیچ سیستمی برای همیشه درست عمل نمی کنه و صرفا برای بازار خاص و دوره خاص جواب میده
درضمن منم 15 ساله سابقه بورسی دارم
مگه شما بنده رو میشناسید که میگید نمیشه. در ضمن همیشه درصدی از خطا وجود خواهد داشت

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
نمودار سیگنال تغییر روند برای معاملات امروز صادر نشد. روند همچنان صعودی خواهد بود
سلام. همانطور که در تاپیک داده کاوی در بورس گفتم هنوز سیگنال تغییر روند برای شاراک صادر نشده و روند همچنان صعودیست. برای داده های امروز هم صادر نشده و روند صعودی ادامه دارد.

پیوست ها

• کیلوبایت 175.6 نمایش ها: 17

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. همانطور که در تاپیک داده کاوی در بورس گفتم هنوز سیگنال تغییر روند برای شاراک صادر نشده
و روند همچنان صعودیست. برای داده های امروز هم صادر نشده و روند صعودی ادامه دارد.
روند شاراک همچنان صعودیست. سود ماهانه 23 درصد

7.jpg

masoudff

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خرید هاتون رو تو #ذوب تکمیل کنید
احتمالا تا 150 هم بیاد پایین و بعد صعودش را شروع کنه
بزودی بالای 200 را خواهد زد. (از کانال ما هم دیدن فرمایید)

1.JPG

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوست عزیز.
چند وقت است که با این روش و راهبرد کار می‌کنید و آیا سودی گرفته‌اید؟ یا هنوز در دوران آزمایشی به سر می‌برد؟
روی کاغذ چند درصد سود می‌دهد و مورد انتظار است؟ آیا تا به حال تخمین زده‌اید؟
این اریب که می‌گویید چیست؟ (یک پیوندی اگر می‌توانید ارایه کنید به آن نگاه بیاندازیم.)
یا علی.

با سلام
در این تاپیک قصد دارم به کاربرد علم داده کاوی در بورس بپردازیم و دانش پنهان در حجم انبوه داده های بورسی را برای پیش بینی روند نمادها، استخراج کنم
داده کاوی رویکردی نوو کارآمد در سطح جهان بشمار می آید. فرمول های حاصل از داده کاوی به مدت 8 ماه مورد آزمایش و راستی آزمایی قرار داده ام و اکنون این پیش بینی ها را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم

بالا