داده پردازي

عليرضا قلي زاده

Member
کاربر فعال
تا جمع نشدن كامل مداران بجنبيد

بنده هم تمام سخنان آقاي ميرزايي را تاييد ميكنم و در تماس با يكي از دوستان كه مدير يكي از قسمتهاي اين شركت ميباشد اخبار بسيار خوبي شنيدم.
در ضمن جابجايي و نقل و انتقالات اخير در شركت را دليلي بر قطعي شدن بعضي از قراردادهاي
شركت ميدانم كه آنرا هم بايد به صحبتهاي دوست عزيز آقاي ميرزايي اضافه كنم.
در تعجبم از دوستاني كه شايد تا اخر اين هفته فروشنده اند ولي در چند روز اتي دربدر دنبال خريد اين سهم ارزشمند خواهند بود.

علي دلير

Member
عضو تازه
خبر خوب

آقاي ميرزايي
قرار بود خبرهاي خوبي بدي ولي در 5 روز گذشته كه خبري نشده.
بالاخره ايران ارقام توانست تامين اعتبار كند يا نه؟

محمدرضا ميرزايي ناش

Member
کاربر فعال
ايران ارقام دروغه

با سلام
والله دوستان فشار آورددن خبر رو نگم وگر نه 000 000 10 تا صف ميشه
ايران ارقام اصلا مطرح نيست قرارداد سپه هم اوكي است

عليرضا قلي زاده

Member
کاربر فعال
آقاي ميرزايي عزيزسلام

بنده دو هفته تمام با خيلي از دوستان سر اين مداران كلنجار رفتم ولي نتيجه اي نداد.
تروخدا آقاي ميرزايي حالا كه داريم حالشو ميبريم بگذار همينجوري بمونه.
لا اقل تا آخر اين هفته صبر كن بعد هر چه دل تنگت مي خواهد بگه بگو .
هر چند كه تا چند روز ديگه كار تمومه.
مرسي از بزرگواريت عزيزم

محمدرضا ميرزايي ناش

Member
کاربر فعال
بابا جون من خبرم خوبه نترس

با سلام خدمت عليرضا خان عزيز
بابا جون من خبر هام خوبه نترس منظورم هم از صف صف خريد است
به هر حال داده پردازي رو هر كي بفروشه ضرر ميكنه مخصوصا اين چند روزه

احسان مشيري

مسدود شده
مسدود شده
آقاي ميرزايي ناش

با سلام و تشكر من در حدود 250 ميليون تومان پول بلا استفاده دارم آيا صلاح مي دانيد مداران بخرم ؟

ناشناس

مسدود شده
مسدود شده
آقاي ميرزايي ناش شما بايد پاسخگوي مردم باشيد
واي گيرم آمد بدبخت و ذليل شدم

سينوهه

Member
عضو تازه
آقاي ناشناس ايشان فرد شناخته شده اي هستند ولي شما ناشناس هستيد لطفا شماره تماس خود را براي ايشان در اين محل بگذاريد تا با هم گفتگوي دوستانه اي داشته باشيد و يكديگر را متقاعد كنيد.
در ضمن ايشان بعنوان يك فرد عادي حق داشتند نظرشان را بدهند همچنانكه در ساير مكانهايي كه به خريد و فروش سهام ميپردازند همه به تبليغ سهمي كه دارند ميپردازند. هر كه هم با نظر ديگران دچار اشتباه شود دفعه ديگر سعي ميكند خودش ياد بگيرد كه چگونه سهم بخرد. در ضمن ما مردم عاطفي هستيم تا زمانيكه فردي به نفع ما كار بكند بزرگش ميكنيم و در صورتيكه ناخودآگاه دچار ضرر شديم با شدت به زمينش ميزنيم . ايشان و هيچكدام از تحليلگران ادعاي استادي نداشتند. اين اشتباه برخي مردم است كه اين گونه عمل ميكنند. اين خصلت كه در جمعي براي يك نفر همه كف بزنند و بعد به صورتي ناشناس به طرف حمله كنند كار شايسته اي نيست

متضرر

Member
کاربر فعال
چطور وقتي با استفاده از راهنمايي هاي ايشان سود مي كرديد خري نبود از تقسيم سود شما فقط لابد همين يك سهم را با استفاده از راهنمايي ايشان خريدي نه /:) /:)

ميشل نوستراداموس

Good Member
کاربر فعال
سلم به دوستان عزيز :)
من قصد تبليغ هيچ سهمي را ندارم
فقط گاهي ميايم و بدون هيچ توضيحي يك سهم انفجاري نام ميبرم و ميروم
داده پردازي منفجر خواهد شد اين سهم بدنام بازهر يكي از پر بازده ترين سهام سال 84 خواهد بود
اين سهم هم اكنون 3605 ريال ميباشد :x
خدا نگهدار دوستان تا يك انفجار ديگر

بالا