داده پردازي و صف فروش از نگاهي ديگر!!!

شروع موضوع توسط روزبه نوروزي ‏23 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. روزبه نوروزي

روزبه نوروزي New Member عضو تازه

با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامي و بزرگوار :
    بدون شك در ماههاي اخير داده پردازي را ميتوان بعنوان پر حاشيه ترين سهام بازار دانست . سهمي كه شايد حتي خيلي از بزرگان بورس نيز چيز زيادي از ان نميدانستند!
    شركتي باسرمايه كم ! اي پي اس نه چندان جالب! گذشته مبهم و باز هم نه چندان درخشان! و ... . تا اينكه به همت برخي از دوستان ( در راس همه اقاي كرباسيان عزيز) جلساتي در تالار كوچيني تشكيل شد و حدود 300 نفر از مشتاقان از دور و نزديك ( حتي از اهواز) در اين گردهمايي خود جوش كه در نوع خود بينظير است شركت كردند .
    دوستان تحليلگر هم به بررسي صنايع برتر و سهامهاي سودده پرداختند . يكي از اين سهامها داده پردازي بود كه كمتر كسي چيزي ازش ميدونست.
    دوست تحليلگر ما ( اقاي رمضانزاده عزيز) اينقدر جامع و با دليل و برهان از اين سهم صحبت كردند كه كم كم يه چيزايي معلوم شد.
    مثل اينكه داده پردازي مشكوكه !! ممكنه به 500 تومن برسه ؟ از 300 ( قيمت اونموقع داده پردازي) اگه به 500 برسه كه ميشه در كوتاه مدت حدود 70٪ بازدهي! اينكه خيلي عاليه!!!
    علي و نقي و حسن و حسين و تقي در كنار روزبه !! ( خودم ) و حميد ( خلعتبري) اين صحبتها رو ميگفتن .روزبه به حميد گفت: فردا صبح نفري 50000 تا داده پردازي ميخريم! حميد گفت موافقم ! حتما حتما!! علي ونقي و حسن و حسين و تقي هم گفتن ما هم هستيم و فردا همه باهم ميخريم!علي گفت من 100000 تا ! نفي گفت منم همينطور ! حسن و حسين هم گفتن بابا جون ماهم روهم 300000 تا ازش ميخريم با دوستامون هم اگه صحبت كرديم ميگيم اين سهم ظاهرا خبرايي پشتش هست ميگيم اونا هم اگه خواستن بخرن تا با هم ببريم!
    بابا ماكه تكنوتار رو گفتن نخريديم ! س ساختمان رو گفتن نخريديم! هر چي اينا گفتن خوب بود ولي ما نخريديم ولي اين يكي رو ميخريم.
    پس يا علي مدد برو كه رفتيم !
    داده پردازي رو روي 312 تومن علي و تقي و حسن و حسين و تقي و روزبه و حميد خريدن هر كدومشون هم به چند تا از دوستاشون گفتن كه بخرن چون به تحليلگرش اعتقاد داشتن.
    اي بابا هر روز 5٪ مثبت !! از 300 نفر تو تالار هم روقيمت حدود 350 تا 400 تومن كلي از دوستان خريدن .
    در كمتر از دو هفته شد 447 تومن!! بريم بازم بخريم ... اي بابا داده پردازي بسته شد !!
    روزبه به حميد گفت اگه رو 600 باز بشه ما 100٪ برديم !!! حميد گفت ما600 نخواستيم 500 هم برامون بسه!!
    حدود 40 روز گذشت و داده پردازي شد 1065 تومن!!!
    علي و نقي و حسن و حسين و تقي گفتن بابا جون ديگه بسه ما كلي از اين سهم بازده گرفتيم بريم بفروشيم كربن بخريم!! ( خوبه ها!! :wink: 9 )
    بريم بفروشيم به تقي و بقيه دوستامون بگيم كه بيان بفروشن !
    تقي گفت نه من نميام داده پردازي هنوز خيلي جا داره!!!!
    روزبه و حميد هم كه خيلي خوش اشتها هستن!!! گفتن ما تا به 3000 تومن نرسه نميفروشيم تازه ميخوايم افزايش سرمايه هم ازش بگيريم!!( چه پر روهايي!!! )
    خلاصه علي و حسن و حسين و نقي رفتن سهمشون رو بفروشن و چون سهم در زمان خريدشون ارزون بود بنابراين به تعداد زيادي از اون داشتن .
    همين چند نفر با عرضه هاشون صف فروش ايجاد كردن!!!
    بالاخره تقي هم ترسيد و به دوستاش گفت شما هم بياين بفروشين داره بر ميگرده!!
    اونا هم اومدن و رفتن تو صف فروش ! صف طويلتر شد ! خلاصه خيليهي هم ترسيدن و بازم صف رو طويلتر كردن!
    اما روزبه و حميد ( همون پر روها!!! ) گفتن ما نميفروشيم حتي اگه تو روزهاي بعد خيلي بياد پايين! پي به اي هم مهم نيست ! قرارداد سپه هم بزودي اعلام ميشه! احتمالا بزودي ميبنده و بالاي 1800 باز ميكنه ! تعديل هم داره ! همين قرارداد سپه فقط به تنهايي حدود 70 تومن به اي پي اس اون اضافه ميكنه!
    كلي قرارداد ديگه هم داره !
    در نتيجه روزبه و حميد تصميم گرفتن اين سهم رو نگه دارن واز منفيهاي احتمالي اون در روزهاي اتي بعلت عرضه زياد سهامداراش نترسن.
    يكبار سر فروش س ساختمان در قيمت 428 تومن عجله كردن و بعدا س ساختمان شد 1000 تومن!!
    البته اين دوتا خيلي پر رو هستن زياد باهاشون دوستي نكنين!!!!!
    ببخشيد دوستان تلفنم زنگ ميزنه ! اي بابا حميد هستش ! شمارش افتاد !! فكر كنم ميخواد بگه براي اين هفته اگه داده پردازي منفي شد بازم بريم بخريم!!!!
    برم جواب تلفن رو بدم!! باي باي !

2. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

تبايغ يا تحليل ؟؟

کاشکی رفته بودم میخوابیدم و به این سایت سر نمیزدم. بازم تبلیغ به جای تحلیل و حق رو ناحق کردن. اینجا هم قوانین یعنی هیچی. اگه طرف آشنا بود میتونه تبلیغ کنه اگه نه که مطلبش عین ماله من حذف میشه.!!!!!
    اولا جلسات سهامداران که خودجوش بود یادمون نرفته که توسط چه کسانی راه اندازی شد و بعد لقمه حاضر آماده را چه کسانی سعی کردند بقاپند. ايكاش اسمي هم از اونا برده ميشد كه ما نگيم تبليغ الكيه!! فقط بعدش که کسی از افراد به نام و مشهور همراهی نکرد اونوقت فهمیدن چه خبره. کی واسه کی میومده. ضمنا آقای رمضانزاده که براشون احترام قایلم چون خودم از داده کلی سود بردم چون عموش یک و نیم درصد سهام داده را داره از اون سهم هم تعریف کرده و هم دفاع. نمیگم چرا میگم یعنی اینجوریه .البته من خودم خریدم و خوب سود بردم. بنده همه یکی از همون فروشنده های سه شنبه بودم که شما ازشون شاکی هستین. مگه نه اینکه خود شما رو 3000 تومان قصد فروش دارید؟ مگه کسی میگه چرا؟ پس میشه سهم رو فروخت؟ فقط باید شما بگین چه موقع؟ مگه باید با سهم ترشی انداخت؟ پس شما میفروشید ما هم میفروشیم. هر کی یه زمانی میفروشه. اما شما چقدر از قرارداد سپه مطمئنی؟ اینکه بعدا بشه هیچی ؟ الان چقدر میدونی؟ 95 درصد یا 99 درصد ؟ اما کیه که بگه 100 درصد؟ خب پس ریسک داره. شما هم از فروش بقیه ناراحت نشو. هرکی خودش عقل داره. اونموقعی که میخریدیم نگفتی چرا ولی حالا... خوب تو هم برو بفروش. اینکه به جای تحلیل تبلیغ کنی ( و متاسفانه یکی از مسئولان همین سایت هم از شما تعریف کرده ) آدمو به شک میندازه. بعد خود اون آقا هم میگه من مداران ندارم و نمیخرم و .... یکی بگه اینجا چه خبره؟ چرا واسه یه سهم بودار یهو همه با هم میپرند به آدم؟ چرا همش یه تحلیل قدیمی رو میدن به خورد آدم؟ من از خدام بود که اونو نگه دارم ولی واسه همین قصه ها ردش کردم. شما هم که قراره با آقا حمید بری بخری بهش بگو الان ساعت 1 صبحه و عجله نکنه . میتونه بعدا زنگ بزنه و حرفای در گوشی بزنه. خدا رو چه دیدی . شاید میخواد بگه که اونم فروشنده است. اگه اینو گفت خوب خودت ازش بخر که پول کارگذاری ندی. زیادی هم وقتتونو نمیگیرم. فقط اينم بگم كه چند تا مثال از سهام خوب ديگه آوردن چيزي رو حل نميكنه. ميگن مشك آنست كه خود ببويد *** نه آنكه---- دیگه هم اینجا نمیام که اذیتتون کنم.

3. احمد شاكري

احمد شاكري مسدود شده مسدود شده

داده پردازي

آقاي ساده لوح خيلي خيلي برايت متاسفم :

شما كه خيلي ناراحتيد بفرماييد بفروشيد و اصلا اين سهم را نخريد . واقعا شما چقدر اطلاعات داريد حالا در مورد داده ژردازي نه و بازار .... حتما هم شما از آن دسته از سهامداراني هستيد كه صدرا را 8 ماه است كه سبدت نگاه داشتي و .....

كسي جلوي كسي را نميگيره كه آقا بخر و يا بفروش ... هر كسي عقل داره و ...

4. Anonymous

با سلام فقط جهت اطلاع دوستان عرض بكنم كه روز 945 تومني 100000 تا سر ملي عرضه كرد . در ضمن شنيدم كه سر ايرانيان هم عر ضه هاي بزرگي داره گفته باشم خبر اوليو مطمين مطمين هستم . 904 نقدش كردم اما هنوز همكه هنوزه در مورد فروش يا خريدش دو دلم نه پشيمانم و نه راضي !!!!! ارادتمند ./
    ميكرو .
    دوستان هر چي مطلب راجه به داده دارن اينجا بنويسن .

5. روزبه نوروزي

روزبه نوروزي New Member عضو تازه

چه خبره؟!!

اقاي ساده لوح دوست عزيز:
    اولا: سلام
    دوما : عرض ادب و احترام
    من كسي نيستم كه بخوام تحليل از داده پردازي ارايه بدم. اين سهم در قيمت كف توسط اقاي رمضانزاده تحليل كامل شده بود!
    در ضمن من از هيچكدوم از فروشنده هاي داده پردازي شاكي نيستم . دوستان خودم هم در روز اول بازگشايي فروشنده بودند. هركي خودش تصميم ميگيره دوست من!
    ثالثا: من نگفتم قراردادسپه 100٪ هست و هيچكس هم نميتونه بگه . قبولهم دارم ريسك داره اصلا لازمه بازار بورس ريسك هست اگه كسي اهل ريسك نباشه از اين بازار بايد بره بيرون! خودم اشاره كردم كه پي به اي بالايي داره ! حالا شما كه خوب سود كردي و ريسكت هم بالا نيست خب بايد هم بفروشي .
    هيچكس هم نميتونه بگه داده پردازي 100٪ ميشه دوهزار يا 10000 تومن يا 400 تومن!!!
    بقول شما هر كسي عقل داره و تصميم ميگيره .
    اصلا ممكنه من داده پردازي رو نگه دارم و بياد پايين و شما كه ردش كردي خيلي برد كرده باشي!
    شايد هم خيلي بره بالا و ...
    خوب چون من احتمال دومي راو بيشتر ميدونم نگه ميدارم و شايد هم باز بخرم!
    در ضمن اگه من بجاي تحليل تبليغ كردم خيلي بهتر بود شما هم بجاي طعنه و كنايه به من و مسولين سايت و اقا حميد حرفتون رو ميزديد .
    .بهر حال منظور من از متن فوق چيز ديگري بود كه اگر به تيتر ان دقت ميكرديد بهتر متوجه ميشديد. از اين به بعد سعي ميكنم كمتر بنويسم.

6. ارمين مرادي

ارمين مرادي New Member عضو تازه

اقاي نوروزي

مطلب بسيار زيباي شما را به دقت خواندم.
    به علاوه بسيار به موقع اين مطلب را نوشتيد.
    منتظر نوشته هاي ديگر شما هستيم.

7. Anonymous

داده پردازي استدلال

اقا اگه يك سر به ا.ت.م بانك تجارت بزني و با سپه كارت بخواي پول برداري ميبيني كه امكان پذيره همه ميدونن كه كارت بانك تجارت كار داده پردازي است و لينك اين دو هم كار داده پردازي است . داده پردازي پروژه سپه رو شروع كرده و به زودي هم تعديل داره با پ/اي =10 چطوريد؟ من اصلا قصد تبليغ ندارم اما براي سهامداراني ميگويم كه اين سهام را به تازگي خريده اند و در انتظار رشد ان بودند اما عده اي حال بهتره نگوييم با چه هدفي قصد تخريب بازار اين سهم و پايين كشيدن ان را دارند در صورتي كه همان عده حتي به سهامهايي كه خود معرفي ميكنند معتقد نيستند.به هر حال اين هفته همه چيز معلوم ميشه.
    شاد و سر بلند باشيد.

8. رامين داوودي

رامين داوودي New Member عضو تازه

اقاي ساده لوح

سلام
    اقاي ساده لوح سوالي از شما داشتم و ان اينكه چرا فكر مي كنيد نظر اقاي روزبه مبني بر اينكه
    افرادي داده پردازي را در قيمتهاي پايين خريده انذ والان احساس ميكنند كه گين خوبي گرفته اند
    و اهل ريسك هم نيستند الان دارند سهم را مي فروشند به نظر شما تبليغ مي باشد ونظر خود
    شما كه فقط انتقاد كرده ايد تحليل؟
    به نظر خودم تحليل فقط اطلاع داشتن از اطلاعات پنهاني نمي باشد بلكه داشتن نظرات منطقي
    در مورد يك سهم و پيشبيني مبتني بر واقعيات مي تواند خيلي گرهگشا باشد واقعيت اينست
    كه پس از قطعي شدن قرارداد و پس از اعلام سود جديد،سهم ا نقدر رشد كرده كه ديگر خريد ان
    جذابيت چنداني ندارد
    در مورد داده پردازي هم با توجه به نياز كشور و بانكها در مورد انفورماتيك و ظرفيت خالي
    داده پردازي و نيز سابقه كاري مدير عامل ان احتمال بستن چند قرارداد جديد خيلي بالا ميباشد
    باتشكر

9. Anonymous

مداران

سلام از ماست. انگار جدي جدي ميخواين منطقي صحبت بشه. اولا فرض كنيد كه من يه آدم پا به سن گذاشته هستم كه آقاي نوروزي هم منو ميشناسه و فقط جرات نكردم اسمم رو بگم كه نكنه يهو بقيه بهم گير بديم. يادم نرفته كه تو اخبار داغ قبلي چه جوري با يه نظر مخالف ما برخورد ميشه. در مورد جواباتون هم خيلي عجيبه يا بگم جالبه كه همگي يك برداشت اشتباه در مورد حرف من كردين. يعني تصادفا همتون يك مدل اشتباه . خوب اينم شانس منه!!!!!!!!!!!! من نگفتم چرا راجبه داده تبليغ ميكنين. مگه عيب داره كه آدم سهمشو تعريف كنه. من گفتم كه حق نيست كه پايه گذاراي گردهمايي رو فراموش كنيم و بچسبيم به يك نفر. حالا هر چي هم كه زحمت كشيده بايد قدرداني بشه اما حق بقيه كه نبايد ضايع شه. بعدش هم ميدونيم كه قبل از اينكه ماها تدبيرانديشي بشيم چند نفر ديگه بودند . اونا به هم ريختن و اين اسم واسه ما يادگاري موند. اما دوست عزيزي كه عين پسرم ميمونه و خيلي قابليت داره داده را تعريف كرد چون به طريقي سهامدار عمده شده بود. اگه نه كه آذربايجان يا مهركام همه از همون كانال اومد. بعدشم كه تكنوتار و ساختمان و خيلي سهام ديگه كه مال تدبيرانديش اونموقع بود كه الان اون نفرات اصلا حاضر نيستند تو اين گروه باشند. درد من اينه. چرا آدمايي كه ميشناسيمشون و خوبم ميشناسيمشون اصلا از ما حالي نميپرسن؟ چرا همه سهام شده داده و آذربايجان؟ چرا تا يكي ساز مخالف ميزنه بهش ميپريم؟ آقاي دكتر روي سخنم با شماست نه با اين بابايي كه با چندتا اسم يه مطلب رو ميزنه و يه اشتباه رو ميكنه. آيا اين منش و روش مورد تاييد شماست؟ ما دنبال همين تفرقه بوديم؟ كدوم يك از آدماي اخبار داغ اومدن تو گروه ما؟ دكتر از شما بيش از اين انتظار دارم. تورو خدا چند دقيقه اي با خودت خلوت كن. ببين من با شما خصومتي ندارم. شما از من بهتر ميداني چه جوي در گروه ما حاكم بوده. بگذريم. منو ببخش. اما آقاي نوروزي از شما غير از اين انتظار نميرفت. مودب و متين. من شما را خوب ميشناسم. مشكل من گردهمايي آخر بود كه وقتي اسم تدبيرانديش رو به اون بزرگي ديدم يكه خوردم. اجازه بده بيشتر اذيتت نكنم.

آقاي شاكري: اگه ميشه و ناراحت نميشي لطفا واسه خودت متاسف باش. من اون عقلي رو كه ازش دم ميزني يه كوچولو دارم و بر اساس همين يه ذره مغز بود كه سهامم رو هم به قيمت خوبي بالاي هزار تومن فروختم. تو هم كه خيلي مخي , بعدا معلوم ميشه كه چند ميفروشي. ضمنا شايد دوباره رو 600 تومن خريدم. خدا را چه ديده اي. من صدرا ندارم اما امروز ميخرم. تو با صدرا مشكلي داري؟اين نوشته يادت باشه تا هفته بعد كه باز با هم صحبت كنيم. قيمت امروز صدرا رو هم يه جا بنويس. حرف آخرت هم كه حرف خودمه . هركسي عقل داره. تكرار ميكنم / هر كسي عقل داره/. ضمنا من هرروزم را پاي تابلو ميگذرونم. حرفها رو ميشنوم. چند ساله كه حرفها رو ميشنوم. يه خوردشو برات گفتم. داده فعلا بوداره. اين اينجا ثبت ميشه تا بعد.
    آقاي مرادي من مشكلم داده نبود. بالا گفتم . من كلي از اين سهم سود بردم. اما ايكاش شما از اول در جريان اين قصه ها بودي.

10. ghomi

ghomi New Member عضو تازه

داده پردازي

با سلام

شنيده شد كه قراراد سپه با ايران ارقام درحال امضاء
    ونهاپي شدن مي باشد به نظر مي آيد وضعيت داده
    - پردازي تا اينجا روشن شد .

مواظب سرمايه خود باشيد .

موفق باشيد

11. Anonymous

لطفا كمك كنيد تا ما هم بفهميم!!!!

تو سايت آبان بروكر تو قسمت عرضه و تقاضا در مورد داده پردازي نشون ميده كسي داده نخريده.

پس من كه امروزخريدم چرا نشون نميده؟؟؟

اگه اشتباه ميكنم منو راهنمايي كنيد.

12. Anonymous

صنعت آي تي

از من ساده لوح به سهامدار خسته....
    خسته نباشي .
    آنچه كه در سايت آبان بعضي اوقات ديده ميشه وضعيت همون لحظه و يا يك زمان خاصه. يعني اينكه سهمي در زماني خريدار يا فروشنده نداره و اون تو سايت اومده. بعدش شايد اطلاعاته جديد رو نريختن رو سايتشون. خودشون ميدونن كه صبح روز بعدش روزنامه ميزنه كه 28 نفر با ميانگين نفري 2.5 ميليون پول دادن تا هركدوم ميانگين 2600 تا سهم داده رو بخرن. پس نيازي به پنهون كاري نيست.
    اينم همينجوري واسه دل خودم بگم كه من با نصف پول فروش مداران رفتم و ديروز رانفور 3760 تومني خريدم( از رو دست بچه هاي همين سايت ) كه از صنعت آي تي بيرون نرم. نصف ديگشو هم امروز صدراي 1960 تومني خريدم. گفتم بد نيست اعداد رو هم اينجا بگم. جيبمون هم ته كشيد.
    زياده هم عرضي نيست.

13. س كامران

س كامران New Member کاربر فعال

درخواست عرضه؛ حجم معامله

سهامدار خسته و سهامدار ساده لوح(اينم شد اسم؟) عزيز

ظاهرا هر دوي شما در تفسير تابلوي عرضه و تقاضا كمي با ابهام مواجه هستيد. از آنجا كه اين تابلو يكي از مهمترين ابزارهاي تصميمگيري براي خريد و فروش است؛ جسارتا توضيحي در مورد آن ميدهم.
    تابلوي عرضه و تقاضا در هر لحظه فقط حجم درخواستهاي خريد يا فروش اجرانشده را نمايش ميدهد. به محض آنكه درخواست خريدي انجام شود؛ مقدار آن از حجم تقاضا كم ميشود. و به محض آنكه كارگزاري درخواست خريدي را ثبت كند؛ مقدار آن به حجم تقاضا اضافه ميشود.
    در مورد صفهايي كه صف فروش سنگين دارند؛ چون هر تقاضاي خريد؛ بلافاصله پس از ثبت درخواست توسط كارگزار انجام ميشود(چون فروشنده روي كمترين قيمت حاضر و آماده است) همواره ؛ به جز در لحظاتي اندك؛ حجم تقاضا خالي است. برعكس براي سهامي كه صف خريد سنگين دارند؛ تقريبا همواره حجم عرضه صفر است(چون هر كس كه عرضه كند فورا خريداري ميشود).

اگر خريد يا فروشي انجام داده ايد؛ حجم آن در ستون «حجم معاملات» آن روز در تابلوي معاملات روزانه (در سايت آبان : تابلوي آمار معاملات تاييد شده) قابل مشاهده است.

به اين ترتيب موردي كه سهامدار خسته (كه انشا اله هيچگاه خسته نباشند) نوشته اند؛ اشكال يا تقلب نيست بلكه عملكرد عادي اين تابلو است.

14. Anonymous

جناب آقاي كامران

جناب آقاي كامران

انشاء اله كه شما هم خسته نباشيد...

باتشكر از توضيحات جناب عالي ؛ با توجه به اينكه تابلوي معاملات تاييد شده با تاييد نشده در سايت آبان دقيقا اطلاعات مشابهي رانشان ميدهد اگر توضيحي در اين مورد نيز بفرماييد خستگي از تنمان در مي آيد..!

در ضمن تابلوي معاملات باطل شده به چه منظور است؟

پيروز و موفق باشيد.

15. س كامران

س كامران New Member کاربر فعال

ابطال!

خسته عزيز!

در پايان معاملات روزانه برخي از معاملات ممكن است بدلايلي توسط ناظر بورس ابطال شود. معروفترين اين ابطالها؛ ابطال معاملات ونوين در اولين روز پس از مجمع و ابطال معامله عمده وساخت در قيمت 1530 تومان بوده اند.

تابلوي تاييد نشده؛ وضعيت معاملات قبل از تصميم گيري ناظر بازار است. تابلوي تاييد شده؛ وضعيت معاملاتي است كه ابطال نشده اند. ابطال شده ها هم در تابلوي خودشان نمايش داده ميشوند.
    چون در اكثر روزها؛معامله اي باطل نميشود؛ معمولا تابلوي ابطال شده خالي است.

16. احمد شاكري

احمد شاكري مسدود شده مسدود شده

صدرا يا داده پردازي آقاي ساده لوح !!!

جناب آقاي ساده لوح : ضمن سلام - آقا فكر نكن كه خيلي خيلي زرنگي و ... من مداران را در قيمتهاي 10700 تا 11050 تومن 83400 سهم فروختم و تبديل به پلوله كردم چون خودم مي دانستم كه داده پردازي به يك استراحت كوتاه مدت نياز دارد . همين روزها هم كمين كرده ام كه پلوله هامو را بفروشم و دوباره تبديل به مداران بكنم . {البته مي دانم كه پلوله تعديل 1200 ريالي داره - شركت قدر رو داره مي فروشه - با آب و فاضلاب تهران و مازنداران هم داره قرارداد مي بنده و .... }{{ ولي به نظر من داده پردازي گين بسيار عاليه داره }}

خلاصه گفتم بهت بگويم كه فكر نكني خودت زرنگ هستي و ما هپو ... و چيزي هاليمان نيست ... و خودت رو خيلي خيلي زرنگ مي دوني {فرض مي كني} و ختم روزگاري و ....

بالاخره انشاا... موفق باشي ولي داده پردازي را يادت نگه دار در اينجا هم مي گم من فردا پس فردا داده رو دوباره مي خرم . چون اولا سهم خيلي تاپي( گذشته از اينكه گين عالي از اين سهم گرفتم ) و دوما واقعا خبرهايي قرارداد سپه و ... و تعديل عاليه داره هست .

شما هم صدرا تو نگه دار - بعدا دوباره همو مي بينيم !!!! گين بيشتر {صدار يا داده پردازي}

17. رامين داوودي

رامين داوودي New Member عضو تازه

تشكر از ساده لوح

جناب اقاي ساده لوح مي خواستم از شما بخاطر اينكه نيت خود تان را بطور شفاف بيان كرده ايد
    تشكر نمايم
    البته دوستان شما هم چند روزي است كه شروع به خراب كردن داده پردازي نموده اند ولي
    ظاهرا انان زرنگ تشريف دارند وشما حقا ساده لوح هستيد كه فرموده ايد اين سهم را بالاي
    هزار فروخته ايد و قصد خريد انرا در ششصد تومان داريد(ارزو بر جوانان عيب نيست)
    و به همين علت هم شما وگروهتان شروع به تبليغات منفي در اين سايت نموده ايد تا بتوانيد
    انرا به قيمت ارماني خود برسانيد واينكه ميبينيداقاي روزبه ويا هر شخص ديگر از اين سهم
    مثبت صحبت مي كنند سخت بر اشفته مي شويد
    البته از اينكه ممكن است كسي از اين كار شما زيان ببيند برايتان اصلا مهم نيست چرا كه مهم سود شما مي باشد
    واينرا هم بدانيد سهمي كه ارزنده باشد با تلاش امثال شما به ان قيمت ارمانيتان
    هر گز نخواهد رسيد ومطمين باش بزودي از ان قيمتي كه فروخته ايد بسيار فراتر خواهد رفت

18. Anonymous

Re: داده پردازي

=================
    آقاي شاكري محترم!!! منو نخندون. تو كه در مطلب اولت با عصبانيت به من گفتي ؛؛ شما كه خيلي ناراحتيد بفرماييد بفروشيد و اصلا اين سهم را نخريد ؛؛
    حالا چي شد يهو ميگي كه خودتم فروختي؟ پس من و تو كه فرقي نداريم. بابا انصفاتو شكرت!!!!!حالا واسه اينكه از قافله عقب نموني و بعدا سه نكني اومدي اداي من زرنگ !!!! رو درآري و ميگي خودت هم همون روز فروختي!!!!!!! ماشاله به اين آي كيو..... پس اگه الان راست ميگي كه اون روز چي گفتي و اگه الان راست ميگي كه منم كه همين رو گفتم . كه الان بايد فروخت و بعد خريد. حالا چه موقع بايد خريد ميشه مهارت شما و ناشي گري من!!!!!! صدرا رو هم ديدم حساس شدي واسه گل روي تو خريدم . قيمت خريد اون و رانفور رو هم زدم كه بعدا راحت بتوني بهم گير بدي!!!!!!!!
    پس نتيجه گيري ميكنيم كه : من و تو با هم سهام مداران رو فروختيم . تا اينجا هم عقيده ايم. اينكه سهام خوبي هم هست كه باز هم عقيده ايم. در اينكه بايد دوباره بخريم هم كه هم عقيده ايم. ميشه بگي كجاي كار مشكل داري؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!سر قيمت خريد؟ خوب با هم هماهنگ ميشيم!!!!!!
    و بعد رامين جون اولا كه قابل نداشت و بعدشم كه فكر كردم جدي جدي ميخواي با ما صفا كني!!!! اين دار و دسته اي كه ميگي كه حرف جديدي نيست. قبلا هم ( حالا يكي ديگه با يه آي ديه ديگه!!! ) همش يه گروه دشمن واسه خودش ميتراشيد!!!. اصلا من و تو رو تحويل ميگيرن كه هي جبهه ميسازيم و خودمونو ميكنيم يه طرف بقيه؟؟؟؟؟!!!!!! كي اصلا به ما اهميت ميده؟؟؟ ضمنا مداران رو حالا اگه 600 نه يه كم بالاتر بازم ميخرم. 800 خوبه؟ 900 خوبه؟ خوب رفاقت كن بگو چند خوبه ؟؟؟ تا اينجاشو كه قبول داري ميشه همين الان حداقل 20 درصد ارزونتر از هفته پيش مداران خريد؟؟؟ خب به منم بگو كي بخرم ميخرم فقط به خاطر گل روي تو. يه چيز ديگه..... جدي جدي فكر كردي اين 2 ميليون فروشنده به خاطر حرف من و دار ودستم !!!!!!!رفتن صف فروش؟؟؟ بابا اداي منه ساده لوح رو در نياريد....... راستي اين حرفت هم خيلي باحاله كه از من ايراد گرفتي كه حتما من ساده لوح فكر سود بقيه نيستم. ماشاله ... ميشه بگي خودت چه جوري به فكر سود بقيه اي ؟؟؟مثلا چه جوري ميخواي سود منو تضمين كني؟؟؟ با نفروختن مداران و 15 درصد يا بيشتر ضرر ..........؟؟؟؟؟؟؟ چه جوري من مداران بفروشم به تو بالاي هزار و هردو سود ببريم؟؟ من گفتم ساده لوحم نگفتم كه ديگه ........... اما به خدا قسم كه نگران ضرر بقيه ام. واسه همين خونم رو كثيف ميكنم و دارم جواب ميدم. فكر توام. فكر آقاي شاكريم. فكر ......... حالا كي بخريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا ميخوام دوباره بخرم. شايد همين امروز!!!!!!!!

19. Anonymous

اسمم يادم رفت. :lol:
    مطلب بالا مال منه.

20. سهامدار تازه كار

سهامدار تازه كار New Member عضو تازه

سلام

با سلام

من نمي دو نم چرا از بچه گي همش مو قع دعوا مي پريم وسط بعد اخرش او نايي كه

با هم حرفشون شده بود اشتي مي كردند بعدش اين وسط من مي شدم .......

به خاطر همين اصلا دخالت نمي كنم

بگذريم

عرض كنم در مورد داده پردازي من خودم رو 370 خريدم فقطم به خاطر تحليل هاي دوستان تو

پارس

همون موقشم ريسك داشت

همين الانشم ريسك داره فرقي نمي كنه

اصلا هم بش دست نزدم قصد دست زدن هم ندارم

اصلا هم به من مربوط نيست كه كي مي خواد بفروشه هر كي هر كاري دوست داره مي كنه

به من هم هيچ ربطي نداره يعني داره منتها من حق اعتراض ندارم

اين از اين

من موندم اقاي شاكري شما چه جوري تو صف داده رو مي فروشي

اونوقت دوباره تو صف گاز لوله مي خري

واقعا با اين حركات كي مي تونه به شما بگه هپو

شما قربونش اند زرنگي داداش

ما كارگزارمون نزنه تو گو شمون خيلي لطف كرده چه برسه به اينكه واسمون صفي كار كنه :lol:

البته اين فوت هاي كو زه گري اگر قرار بود منم بلد باشم كه نمي شدم تاز ه كار

ولي من با اين تازه كار بودن بيشتر حال مي كنم

اره قربونش

فعلا