خکرمان -سهمی دیده نشده از بازارپایه

moradkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
این خکرمان شما افزایش سرمایه از تجدیدی، افزایش نرخی، خبر جدیدی، چیزی.......نداره؟
در اين سهم هيچ خبري نيست مگر زماني كه شروع به رشد كند. اون موقع اخبارش هم پشت سر هم مياد. الان كف قيمتش هست

moradkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
شبکه خبر الان. وزیر صنعت گفتگو - زنگ بزنید و اعتراض به تحمیل ضرر زدن به سهامداران خرد تلفن 27866000

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
خبری شده؟! چند روزیه کسی در مود سهم چیزی نمیگه تاپیک صفحه3 بود! میخوام کل سرمایمو خکرمان و وپسا کنم به تعداد مساوی نظرتون چیه همچنین در چه بازه ای برا ورود؟!

WALT

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این شرکت در 115 تا 157 سهمش رو در بازار عرضه کرد. چقدر *** بودیم فکر میکردیم روی 157 حمایت میکنه. الان باید امیدوار باشیم روی 115 حمایت کنه!
زنگ زدم به سهام میگم شما یا ورشکسته شدید یا سهم رو به ملت انداختید و فرار کردید میگه همین روزها گزارش تلفیقی 6 ماهه را میفرستند. ولی چند ماه پیش هم همینو گفت.
واقعا عجب جای کثیف و بدی هست این بازار بورس.
هیچ کس به ملت رحم نمیکنه
حتی ملت به خودش هم رحم نمیکنه

WALT

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
قبلا یک قل مرادی بود برای سهم تارگتهای نجومی میداد
هرکجا هست خدا ازش نگذره

خدا من رو هم ببخشه اگه احیانا جایی مثبت حرف زدم.

طرلان

Well-Known Member
کاربر فعال
کم کم بره سمت 50 تومن ... خجالت نکشه یوقت .... بی صاحابه بخدا .. چه چاهی گیر افتادیم

Abolfazl3519

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مراد خان کجایی من هنوز سهام رونگه داشتم بارنج منفی۲۳ ونه تنها حسم بدنبست بلکه به دوستم هم پیشنهاد کردم وقصد داره بالا ی۵۰۰۰سهم بخره به عنوان سرمایه گذاری پرریسک همچنان نگه داریم ایمان دارم که جواب میده و۵هزار تای دیگم خودم میخرم بشه بالای۲۰۰۰۰سهم مراد خان جواب بدید لطفا

Abolfazl3519

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مراد خان فرد خردمندیه اگر یه نگاه داشته باشید میفهمید که بازار خودرو سهمش شناور تلقی میشه اگر این طور پیش بره سقفی براب خودرو نیست این حرف منه هر کس صلاح کارش دست خودشه

بالا