خکاوه ( سایپا دیزل )

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵


وال استریت ژورنال:

کانال مالی اروپا و ایراندوشنبه آیندهاحتمالاً ثبت می‌شود

وال استریت ژورنال از ثبت احتمالی کانال ویژه مالی اتحادیه اروپا با ایران در دوشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، خبرنگار وال استریت ژورنال در توئیتی از احتمال ثبت کانال ویژه مالی اتحادیه اروپا با ایران موسوم به SPV در دوشنبه آینده خبر داده است.
پیش از این نیز این رسانه از میزبانی فرانسه از این مکانیسم مالی و ریاست آلمان بر آن خبر داده بود.
در این ارتباط منابعی وابسته به اتحادیه اروپا به خبرگزاری اسپوتنیک گفته‌اند که نماینده آلمان ممکن است ریاست سازوکار ویژه مالی با ایران را برای دور زدن تحریم های آمریکا برعهده بگیرد.
پیش از این کاردار سفارت اتریش در تهران در گفتگو با خبرگزاری مهر اعلام کرده بود که سازوکار مالی اتحادیه اروپا و ایران بزودی اجرایی خواهد شد.
همچنین هفته گذشته، «لارنس نورمن» خبرنگار نشریه «وال‌استریت ژورنال» به نقل از منابع آگاه اعلام کرده بود که که کانال سازوکار مالی اتحادیه اروپا و ایران ظرف ۲ تا ۳ هفته آینده ثبت خواهد شد. وی گفته بود که این ساز و کار «در فرانسه ثبت می‌شود و مدیر آن نیز یک بانکدار ارشد آلمانی خواهد بود. انتظار می‌رود که بریتانیا نیز به عنوان سهامدار [به این ساز و کار] بپیوندد.»
 

mehran5

Well-Known Member
کاربر فعال
اخبار خوب راه اندازی کانال ویژه اروپایی، افزایش سرمایه سنگین، افزایش قیمت ها، اعلام eps سال مالی آتی در بهمن ماه که بر مبنای قیمت های جدید خواهد بود و ..... کاهش اخیر قیمت سهم. خکاوه در مسیر صعودی خواهد بود.
 

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
هر سال همین موقع ازین حرفها زده میشه ولی هیچگاه عملی نمیشه . همین فردا اگه سوال کنید از شرکت میگه کدام طرح نوسازی هنوز هیچ قراردادی امضا نشده که بخواد اجرا بشه متاسفانه این دولت همش حرف مفت میزنه عید سال گذشته یک ماه بیشتر از رئیس چمهور گرفته تا تمایی اعضای دولت روی طرح نوسازی مانور می دادند اما سال تمام شد هنوز هیچ قراردادی باشرکت بسته نشده تا شرکت در بلاتکلیفی کامل بماند. این رویه همچنان ادامه دارد هرسال اوایل سال زمان بوجه ریزی مقداری حرفت زده میشه ولی هیچ وقت عملی نمیشه
 

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
دوسال قبل تمام سعی خودشو کرد حتی 18ماه زمان برد تا توانست 26درصد تجدید دارایی را از سازمان بگیره الان چطور میخاد 1150درصد را بگیره این شرکت جز تعطیلی هیچ راهی نداره.
 

developer80

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان نظرشان در مورد این خبر چیه؟ معاون وزیر داره از جیب کی حاتم بخشی میکنه؟
 

محمد یزدی

Well-Known Member
کاربر فعال
ازاد سازی قیمت خودرو بعد از چند ماه بحث به منزل اخر رسیده که کل آینده خودرو سازی رو تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بهترهست تحت تاثیر این جو کاذب قیمت های خودرو تحویلی شهریور تا دی نباشیم.
این که 5 6 ماه با چه قیمت تحویل بدهند بحث حاشیه ای و رده چندم تلقی میشه.
برای جبران هزینه ها خودرو ها تحویلی شهریور تا دی نرخ ارز رو برای گروه خودرو 4200 در نظر بگیرند هزینه این چند ماه هم تا حدودی جبران خواهد شد
توکل بر خدا
یا علی
 

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
ایرانخودرو بالای 120ملیون صف خرید.انوقت مدیران گروه سایپا همگی در حال زایمان هستن ..
 

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
#38,152
بیشترین تاثیر این گشایش میتونه برای گروه خودرو و قطعه سازها باشه...

بلومبرگ به نقل از دیپلمات‌ها خبر داد بیانیه آغاز به کار سازوکار ویژه اتحادیه اروپا (SPV) برای تداوم روابط مالی و تجاری با ایران پس از طرح و تصویب در جلسه امروز (دوشنبه) اعضا اعلام می‌شود.

@seke_kargosha
 
بالا