خکاوه ( سایپا دیزل )

namaa

Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک خواهشی از بعضی دوستان دارم اصلا حرف نزنن. یارو دو ریال خکاوه بالا میره تحلیل میزاره پرچم پاره کرده . اون یکی میگه از پایین به بالا میره .اون یکی میگه این هفته میره بالای 200. هرکی هم هرچی میگه به ضرر سهم میشه . خب خواهشا صحبت نکنید فقط نگاه کنید دیگه . اگرم تحلیل نموداری مستند دارید بگذارید بسم الله .

واقعا بهم ثابت شد اینجا چقدر محیط مسخره ای هست هرکسی هرچیزی میتونه بنویسه و پاسخگو نباشه

ehsan066

Well-Known Member
کاربر فعال
یک خواهشی از بعضی دوستان دارم اصلا حرف نزنن. یارو دو ریال خکاوه بالا میره تحلیل میزاره پرچم پاره کرده . اون یکی میگه از پایین به بالا میره .اون یکی میگه این هفته میره بالای 200. هرکی هم هرچی میگه به ضرر سهم میشه . خب خواهشا صحبت نکنید فقط نگاه کنید دیگه . اگرم تحلیل نموداری مستند دارید بگذارید بسم الله .

واقعا بهم ثابت شد اینجا چقدر محیط مسخره ای هست هرکسی هرچیزی میتونه بنویسه و پاسخگو نباشه
اینجور جاها بیشتر پیج ارزوهاست تا تحلیل.

غیبگو

Well-Known Member
کاربر فعال

سلام
خکاوه خیلی رشد کرده حالا نوبت خاور هست قیمت سهم خاور باید بیشتر از خکاوه بشه.
پس توصیه غیبگو اینست که خکاوه بفروشید خاور بخرید

شاه بورس

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
خکاوه خیلی رشد کرده حالا نوبت خاور هست قیمت سهم خاور باید بیشتر از خکاوه بشه.
پس توصیه غیبگو اینست که خکاوه بفروشید خاور بخرید
توصیه منم اینه که بری تایپیک خاور زر بزنی

تک سهام

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند سال پیش از ی گروه اقتصادان خارجی دعوت شد که راهکارهای خودشون رو برای اصلاح شرایط اقتصادی کشور اعلام کنن.
بعد از حدود 1 ماه بررسی ، اون تیم اعلام کرد؛ شما اصلا چیزی به نام اقتصاد ندارید که ما بتونیم درباره اش نظر و یا اصلاحاتی داشته باشیم.
حالا توی این اقتصاد خراب تر همیشه - 90 % تحلیل های دوستان نباید هم جواب بده و بیشتر بیان آرزوهاست.

arman1212002

Well-Known Member
کاربر فعال
مقام مسوول در سازمان حمایت در رادیو :

خودروهای پرتیراژ از اول بهمن ماه مجاز به فروش ۵ درصد زیر قیمت حاشیه بازار خواهند بود

مجوز افزایش قیمت هم برای #سایپا هم #ایرانخودرو بوده و قانونی است

تا تاریخ 97.5.31 پیش فروش قطعی با قیمت قبلی

از تاریخ 1397.6.1 لغایت امروز با قیمت مصوب جدید ابلاغی

از آخر این ماه قیمت خودرو #آزاد میشود و براساس 5 درصد زیر حاشیه بازار تعیین میشود

کسانی که از اول شهریور لغایت روز جاری 97/10/19 ثبت نام کردند مشمول ۳۰ درصد افزایش قیمت خواهند شد.و از آخر همین این ماه به بعد یعنی از اول بهمن ماه قیمت تمامی خودروها ۵ درصد زیر قیمت حاشیه بازار خودرو ساز مجاز به فروش است

بند آخر رو کمتر کسی توجه کرد و تحول بسیار #مثبت مهمی دارد!

namaa

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خواهشمندم باتوجه به جو مثبتی که در روز شنبه سهام خودرویی و خساپا و خکاوه خواهند داشت باز جوگیر شیپور به دست نشوید و حرفه ای رفتار کنید

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
خواهشمندم باتوجه به جو مثبتی که در روز شنبه سهام خودرویی و خساپا و خکاوه خواهند داشت باز جوگیر شیپور به دست نشوید و حرفه ای رفتار کنید
شنبه هم یک رنج مثبت نهایتش 5% بدون پشتوانه برای این سهم و برای مابقی گروه حداکثر 3% بیشتر در کار نیست . اینقدر از این جو مثبت های موقتی اومد و رفت که دیگه باید اوستا شده باشیم و شده باشید

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظرم خیلیا به هوای نوسان خالی کردن
در کل گروه خودرو چهارشنبه خیلی ها خالی کردند . جدول قیمت های جدید ایران خودرو و ته کشیدن زور گروه باعث چنین تصمیمی شد . حالام این بامبول بازی قیمت های جدید از اول بهمن را از من میشنوی زیاد بهش دل نبند . تصمیم برای فردا با خودت . اخبار حول و حوش این گروه به شدت مورد شک و تردید است و گروهی به غایت و بی حد و اندازه در حد تیم ملی ..... غیر قابل اعتماد از نظر اخبار بورسی است . من سه ماه است در این گروه تا به حال اندازه 10 سال عمر بورسیم اخبار کذب از این گروه شنیدم . داستان سود 200 را تصور کن .... و بیا تا الی اخر. بحث این سهم نیست . همشون دستشون گردن یکدیگر است
من فرقی برام نداره سهمی را داشته باشم یا نداشته باشم . داشتم هم نظرم همین بود کما اینکه بارها نظراتم را صرف نظر از داشتن و نداشتن هر سهمی گفته ام
این گروه امسال پیک قیمت هاش را دید و چند روز پیش هم تا نزدیکای قبلی ها رفت و بیشتر زور نداشت. خکاوه یک ماه پیش تا نزدیکای قبلی رفت . 172
سایپا هفته قبلی رفت ... 146 ..... خودرو چند روز پیش حدود 320 .....
اگر حوصله داری باید بصبری برای سال اینده

آخرین ویرایش:

ehsan066

Well-Known Member
کاربر فعال
در کل گروه خودرو چهارشنبه خیلی ها خالی کردند . جدول قیمت های جدید ایران خودرو و ته کشیدن زور گروه باعث چنین تصمیمی شد . حالام این بامبول بازی قیمت های جدید از اول بهمن را از من میشنوی زیاد بهش دل نبند . تصمیم برای فردا با خودت . اخبار حول و حوش این گروه به شدت مورد شک و تردید است و گروهی به غایت و بی حد و اندازه در حد تیم ملی ..... غیر قابل اعتماد از نظر اخبار بورسی است . من سه ماه است در این گروه تا به حال اندازه 10 سال عمر بورسیم اخبار کذب از این گروه شنیدم . داستان سود 200 را تصور کن .... و بیا تا الی اخر. بحث این سهم نیست . همشون دستشون گردن یکدیگر است
من فرقی برام نداره سهمی را داشته باشم یا نداشته باشم . داشتم هم نظرم همین بود کما اینکه بارها نظراتم را صرف نظر از داشتن و نداشتن هر سهمی گفته ام
این گروه امسال پیک قیمت هاش را دید و چند روز پیش هم تا نزدیکای قبلی ها رفت و بیشتر زور نداشت. خکاوه یک ماه پیش تا نزدیکای قبلی رفت . 172
سایپا هفته قبلی رفت ... 146 ..... خودرو چند روز پیش حدود 320 .....
اگر حوصله داری باید بصبری برای سال اینده
فعلا قصد خروج ندارم،موفق باشید

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
21 دی 1397 13:43

مدیر توسعه ساخت داخل سایپادیزل خبرداد:

داخلی‌سازی ۳۰ درصدی کامیون‌های آسیایی تا پایان امسال

مدیر توسعه ساخت داخل سایپادیزل از برنامه داخلی‌سازی ۳۰ درصدی کامیون‌های آسیایی این شرکت تا پایان سال جاری خبرداد.

به گزارش سایپانیوز، عباس صبایی گفت: در حوزه خودروهای فوتون، کاوه و کامیون KX480 حدود ۲۷ درصد خودکفایی داخلی را محقق کرده‌ایم و قصد داریم تا پایان امسال این میزان را افزایش دهیم.
وی افزود: قطعاتی همچون شاسی، قطعات متصله به آن و مجموعه تریم در مرحله بررسی و عقد قرارداد است.
به گفته صبایی داخلی‌سازی کامیون‌های اروپایی به‌ویژه ولوو به حدود ۲۲ درصد رسیده و درصورتی که موانع و محدودیت‌های همکاری بین‌المللی مرتفع شود، ولوو آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری در زمینه تولید سایر قطعات را در ایران خواهد داشت.
مدیر توسعه ساخت سایپادیزل افزود: درصورتی که بتوانیم میزان داخلی‌سازی محصولات خود را به ۳۰ درصد برسانیم، از تخفیف‌های گمرکی بهره‌مند خواهیم شد که این امر کاهش هزینه‌های بسیار چشمگیری را به‌همراه دارد.
سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران که باهدف معرفی دستاوردهای داخلی‌سازی در صنعت خودرو در حال برگزاری است، امروز به کار خود پایان خواهد داد

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدیر توسعه ساخت داخل سایپا دیزل خبرداد: داخلی‌سازی ۳۰ درصدی کامیون‌های آسیایی تا پایان امسال

مدیر توسعه ساخت سایپادیزل افزود: درصورتی که بتوانیم میزان داخلی‌سازی محصولات خود را به 30 درصد

برسانیم، از تخفیف‌های گمرکی بهره‌مند خواهیم شد که این امر کاهش هزینه‌های بسیار چشمگیری را به‌همراه دارد.

بالا