خچرخش ( چرخشگر )

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
..بیمه ایران شده..نان..دانی...کلا ...میاد در یه قیمتی سهم را کد به..کد..میکنه..همین بیمه ایران در ددام..قبل افزایش از تجدید..کل..3..میلش را در 300...داد..حضرات....
سمت خریدار..هم..هماهنگه.احتمالا...چیزی..که..من دیدم.اگه...به علت..قانون..5 درصد....نبود..کل سهامش را هم..میفروخت..خریدار داشت...
البته..سهمو..ندارم.. و..نمیخرم..
اما...عادی بودن.. بنظرتان..عادیست..میان.6/5 درصد شرکت را...روز اخر..میخرند...در حالیکه عموما بازار ...با رفتن به..مجامع رابطه.خوبی نداره.....تازه..10..میل..هم..صف بدون..عرضه داشت....
با سلام
کدبه کد کردن به کد شخصی دادن
ما داشتیم باز اضافه کردیم
منتظر باز شدن خوب بعد مجمع هستم

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تارگتش بالاست
این را یک بار قبلا درشهریور بررسی زده بودیم .. موفق نشد 240 را رد کنه وریخت
این بار اما پرقدرت استارت زده و 240 را هم شکست!!!
والا از این کد به کد واضح تر!!!!!!!!
یکی از مفت ترین قطعه ای های بازار

aminnts123

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خچرخش گروهی 3.7 میلیون سهم تو بازه 1557 الی 1687 خریدیم بعد از خرید تو کانال ها سیگنال خرید شد شانسی ... خداروشکر +++++

aminnts123

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
گیربکس خمحرکه افشای اطلاعات تو کدال 75 درصد گران شد خچرخش فردا صف خرید +++++

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز برای اولین بار در تاریخ98/3/8 چرخشگر در قیمت 253تومان خرید شد به امید 70 روز دیگر وقیمت 350 تومان

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز برای اولین بار در تاریخ98/3/8 چرخشگر در قیمت 253تومان خرید شد به امید 70 روز دیگر وقیمت 350 تومان
بشتابیبد بشتاببید برای اولین بار جواد277 چرخشگر خرید.این خرید شیرین رو به تمام جامعه سهامداری تبریک میگم.ولی برام جالبه همیشه جواد 277 دنبال سودهای 1000 درصدی بود چرا این بار دنبال سود 40 درصدی هستش؟:oops:

Survivor

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اهداف سهم بالای 800 تومنه..................

فقط سهامداری

Survivor

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلیلش راهم میفرمایید
دلیلش رو به من اینجوری گفتن :

شرکت در حال ارزشگذاری یه زمینی که ارزش زمین حداقل 15 برابر سرمایه شرکت است

از اون محل قراره افزایش سرمایه بالای هزار درصدی بده

دلیل موجه دیگر اینکه شرکت زد د اف آلمان که در ترکیب سهامداران شرکت است طبق یه قانونی در داخل خود شرکت، باید درصد سهامداریشو از درصد فعلی 2 برابر کند

هر دو عامل فوق میگه خرچخش در این قیمتها نمیمونه

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله زمین مازاد در کارخانه 330000 متره که 80000 میره برای طرح توسعه وبقیه تفکیک شده وبفروش خواهد رفت چون کارخانه در 6 کیلومتری شهرتبریزه براورد روی متری 3میلیون تومان است اما این موضوع هنوز در هیئت مدیره تصویب نشده موضوع zfهم درسته حداقل باید طبق قوانین المان 25% باشند

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست گرامی امروز به ما گفت خاور بخر ما هم امروز 127 تومان خریدیم خدا بخیر کند داریم کم کم خودرویی میشویم

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
کدبه کد کردن به کد شخصی دادن
ما داشتیم باز اضافه کردیم
منتظر باز شدن خوب بعد مجمع هستم
با سلام
بچه های بیمه ایران خوب جایی کد به کد کردن به کد شخصی دادن
سود خیلی خوبی فعلا کردن بیشتر هم سود میکنند

بالا