خچرخش ( چرخشگر )

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی از نادر سهمایی که امروز وقتی ۹۰٪ بازار صف فروش بودن حتی به نزدیکی کف قیمتی هم نرسید تنها بخاطر ارزندگی و تحول در فروش های پنج ماه اخیرش...و خریداران خوبی داره... بزودی توی چشم بازار میاد... در منفی ها فقط اضافه کردم

hoor

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از نادر سهمایی که امروز وقتی ۹۰٪ بازار صف فروش بودن حتی به نزدیکی کف قیمتی هم نرسید تنها بخاطر ارزندگی و تحول در فروش های پنج ماه اخیرش...و خریداران خوبی داره... بزودی توی چشم بازار میاد... در منفی ها فقط اضافه کردم
مطمئن هستی 90درصد بازار صف فروش بود ؟!!

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا میرسه به سقف مهرماه 97!
معاملاتش بس جالب است وجالب تر خروج سلیم از سهم هست!

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا میرسه به سقف مهرماه 97!
معاملاتش بس جالب است وجالب تر خروج سلیم از سهم هست!
تارگتش بالاست
این را یک بار قبلا درشهریور بررسی زده بودیم .. موفق نشد 240 را رد کنه وریخت
این بار اما پرقدرت استارت زده و 240 را هم شکست!!!

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
280 تا 300 مقاومت سنگین داره رد کنه تارگت بعدی 410 تومان میشه... چقدر زیر 190 تاکید به خرید خچرخش داشتم.. ختراک و خچرخش

Fasting

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نسبت های خرید و فروش سهم در 4 روز اخیر جالبه!!!

سهم کلا 147 میلیون شناوری داره که فکر میکنم بیش از 100 میلیون شناوری توسط عده ای خاص جمع آوری شده و شناوری خاصی باقی نمانده

اگر از فردا عرضه ای باشد فقط حقوقی خواهد بود که با توجه به پروژه های خوب شرکت فکر نمیکنم چنین اتفاقی بیافته
کاش اندکی داشتم
نوش جون سهامدانش

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نسبت های خرید و فروش سهم در 4 روز اخیر جالبه!!!

سهم کلا 147 میلیون شناوری داره که فکر میکنم بیش از 100 میلیون شناوری توسط عده ای خاص جمع آوری شده و شناوری خاصی باقی نمانده

اگر از فردا عرضه ای باشد فقط حقوقی خواهد بود که با توجه به پروژه های خوب شرکت فکر نمیکنم چنین اتفاقی بیافته
کاش اندکی داشتم
نوش جون سهامدانش
اونا رو بیخیال.... خشرق افت خوبی کرده...اگه صورت مالی بلدی تحلیل کنی یه نگاه بنداز ...

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اغراق میشه دیگه ... خلنت همش 88 میلیون سهمه ... ولی چرخش 952 میلیون سهمه یعنی بیش از 10 برابر خلنت سهام داره و طبیعیه که حرکتش به گرد پای خلنت هم نمیرسه
منطورم همان مسیر بود(یعنی رشد مناسب) از ان موقع تا الان 50% داده فعلا رفت مجمع.یسری قطعه سازیهای خوب که افزایش نرخ گرفتند و هنوز زیاد رشد نکردند جا برای رشد بالایی دارند.خچرخش-خمحور-خکمک-خنصیر و.. البته موافقم خلنت چابکترین هست و گزارشاتشم سوپر گزارش بود.

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خچرخش ۳۸٪ داده ازون موقع که شما گفتین... ازون موقع که بنده گفتم ۴۷٪ داده...ولی بی شک بنیادی ترین قطعه سازی ختراک هست.. خشرق هم از ۱۸۰ پیشنهادش رو دادم و دو روز پیش از صف فروش ۲۰۷ تومنی هم دوباره تاکید کردیم... امیدوارم استفاده کرده باشن... خشرق در ابتدای راهه... و سود خوبی میسازه ۹۷... ختراک که دیگه پرید

ثامن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دنبال موردی غیر از سودسازی فعلی باشید مثلا فروش زمین ..متاسفانه بیمه ایران نیمی از سهم خودرا امروز فروخت بدون اینکه بخریدار فکر کند ایا این عادی است که امروز6/5%شرکت معامله شود وانهم روز اخر

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
دنبال موردی غیر از سودسازی فعلی باشید مثلا فروش زمین ..متاسفانه بیمه ایران نیمی از سهم خودرا امروز فروخت بدون اینکه بخریدار فکر کند ایا این عادی است که امروز6/5%شرکت معامله شود وانهم روز اخر
..بیمه ایران شده..نان..دانی...کلا ...میاد در یه قیمتی سهم را کد به..کد..میکنه..همین بیمه ایران در ددام..قبل افزایش از تجدید..کل..3..میلش را در 300...داد..حضرات....
سمت خریدار..هم..هماهنگه.احتمالا...چیزی..که..من دیدم.اگه...به علت..قانون..5 درصد....نبود..کل سهامش را هم..میفروخت..خریدار داشت...
البته..سهمو..ندارم.. و..نمیخرم..
اما...عادی بودن.. بنظرتان..عادیست..میان.6/5 درصد شرکت را...روز اخر..میخرند...در حالیکه عموما بازار ...با رفتن به..مجامع رابطه.خوبی نداره.....تازه..10..میل..هم..صف بدون..عرضه داشت....

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خچرخش ۳۸٪ داده ازون موقع که شما گفتین... ازون موقع که بنده گفتم ۴۷٪ داده...ولی بی شک بنیادی ترین قطعه سازی ختراک هست.. خشرق هم از ۱۸۰ پیشنهادش رو دادم و دو روز پیش از صف فروش ۲۰۷ تومنی هم دوباره تاکید کردیم... امیدوارم استفاده کرده باشن... خشرق در ابتدای راهه... و سود خوبی میسازه ۹۷... ختراک که دیگه پرید
خوراک که پرید،من به خکمک، خنصیر،و خمحور هم نظر مثبت دارم، بخصوص خمحور

بالا