خپارس ( پارس خودرو )

888888

Well-Known Member
کاربر فعال
تا مجمع تیر ماه حرکت صعودی خودرویی ها خواهد بود.

بابک وطن پرست

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی ربطی نداره چون اگه فروشنده باشه میفروشه حالا دو روز دیرتر پول میاد دستش. شایدم با پولش یک سهم دیگه میخره.
در کل تا زمانیکه فروشنده است سهم بالایی نداره ضمن اینکه الان فاصله اش با خساپا هم تقریباً منطقیه نهایت یک 5درصد جا داره.
دیدید که پیش بینی من درست بود فقط منتظر خالی کردن بیمه پارسیان بودن و تا حالا ده درصد راحت داده از طرفی دیدید که دلیل خرید های میلیونی حقیقی های وصل به رانت چیست و چرا با وجود عرضه هروزه حقوقی خوب میخریدند اومدن تا قیمت 74 تومان هم درسته ولی با رنج کشیدن بیمه پارسیان بود و گرنه بالاتر خریدار داشت انشااله که سهامداران خودرویی هم به حق خود برسند و سال پر بار و برکت داشته باشند.

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
این مدیر عامل الاغغغ سایپا کدوم گوری مرده نکنه فرار کرده کانادا. تمام سهام عقب مانده بازار هر روز مثبتن بغیر از گروه بی صاحب و دزد زده سایپا

hahahaha

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان مالیات فروش سهام ظاهرا برگشته به حالت سابق یعنی نیم درصد
از امروز ظاهرا در کارگزاریها اعمال شده
کسی خبر داره؟

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
خدایا مدیران گروه سایپا بخصوص مدیرعامل سایپا-رنا-وسپا - خپارس را هرچه زودتر به زمین گرم بزن. آمین.
خودرو 60نیلیون صف خریده اینا درصد مثبت کامل هم نخوردن.

888888

Well-Known Member
کاربر فعال
اردیبهشت و خرداد طلایی در راه خواهد بود مراقب سهام خود باشید .

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
نقل قول:::خدایا این بنده خودتو شفا بده و تمام دردم بیماریش را بریز به جان مدیران و مسئولینی که پس انداز ایشان و امثال ایشان را با حقه بازی به جیب خو و دلالهای خودی ریختن .
رضا محمدی
reza957@

.
4 ساعت پیش
#خساپا #خپارس #خودرو #خزامیا ....سه شبه تو بیمارستان ام با سی و اندی سال با دوتا بچه دارم با مرگ و زندگی می‌جنگم ....آی مدیر نامرد خودرویی آی نماینده حامی دلال و دلالی آی استاد تخریب چی خودرویی آی حقوقی و کارگزاری نامرد تف به مرام نداشتتون ...آی مردم با علم اینکه دلار و سکه گران می‌شود من دلار نخریدم سکه بازی نکردم چون میدونستم با این کار نون سر سفره اون کارگر میشه یک نصف نان ....مایحتاج روزمره احتکار نکردم با علم اینکه می‌دانستم گران می‌شود ....یارانه از ابتدا انصراف دادم به عشق اون نیازمند گفتم شاید بهش بیشتر بدن .....پول و سرمایه ام را سه ساله در صنعت خودرو گذاشتم تا از راه درست کسب درآمد کنم .....نه اهل سیاست بودم نه خارج از دین ....من سهامدار صنعت خودرو ایرانم ....الان سه شبه از لطمات استرس ها ظلم ها غصه های این شیاطین زمانه دارم با مرگ می‌جنگم .......من از شما گذشتم خدا نمی‌دونم .....

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
بازم خودرو صف خرید و گروه سایپا جمیعا منفی. خاک بر سر مدیران دزد بی همه چیزگروه سایپا با اون مدیر عامل چلغوز بیسواد سایپا

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
پس به این دلیل نمیزارند سهام خودرویی رشد کنه چون خودشون میخوان مفت خری و مفتخوری کنند..
وزیر صنعت: سهام ایران خودرو و سایپا فروخته می شود / پیش بینی تولید سال ۹۸

وزیر صنعت با اعلام پیش بینی تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه در سال جاری از عرضه تدریجی سهام ایران خودرو و سایپا و خروج دولت از این دو خودروساز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا رحمانی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد تسهیل استان کرمانشاه ، آمار تولید سال گذشته خودروسازان را ۹۵۰ هزار دستگاه اعلام کرد و گفت: افزایش تولید ماه‌های پایانی سال گذشته در حالی منجر به رشد سه برابری نسبت به سال 96 شد که برای سال جاری هم تکرار و پیش بینی می‌ شود در پایان سال، بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه عرضه شود.
وی ادامه داد: یکی از برنامه هایی که سال جاری اجرای خواهد شد، فروش تدریجی سهام دو شرکت ایران خودرو و سایپا از سوی دولت است .
براساس این گزارش، رحمانی چند روز قبل هم بر فروش اموال مازاد و شرکت های وابسته به این دو غول خودرویی تاکید کرده بود.
انتهای پیام

بابک وطن پرست

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حقوقی نا محترم خپارس بگذار چشمهات باز بشه و شروع به فروش کن اگه نجس هستی یک حمام برو که نکبت برای خود و دیگران نیاوری یکی از دلایل حقیری گروه خودرو همین صندوق ها و نوسان گیرهای حقوقی تخم حرام است

بابک وطن پرست

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خپارس استارت خوبی در گروه زد و منتظر رشد خوبی از این سهم وگروه خودرویی از شنبه هستیم بدون شک مفترین گروه بورسی خودرویی ها هستند که امیدوارم حقوقی ها حمایت و خیانت نکنند

888888

Well-Known Member
کاربر فعال
پیش‌بینی افزایش ۴۳ درصدی تولید روزانه ایران‌ خودرو و سایپا در آینده نزدیکشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ 14:29
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به پرداخت تسهیلات۴۰۰۰ میلیارد تومانی قطعه‌سازان و تزریق لوازم،پیش بینی کرد تولید محصول ایران‌خودرو و سایپا با افزایش ۴۳ درصدی به ۶۰۰۰ دستگاه در روز افزایش یابد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ولی ملکی به ایسنا گفت: نظام بانکی در ماه‌های پایانی سال گذشته زیر نظر ستاد تنظیم بازار ۴۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به قطعه‌سازان پرداخت کرد که باعث جلب اعتمادِ نسبی قطعه‌سازان برای افزایش تولید قطعه و لوازم یدکی خودرو می‌شود.
وی افزایش تولید خودروهای پرتیراژ در ایران‌خودرو و سایپا را در کاهش انتظارات تورمی بازار خودرو، گرفتن بهانه از دست دلالان حاشیه‌ساز و مهار نوسانات قیمتی خودرو موثر دانست و افزود: تولیدات روزانه این دو خودروساز تا پایان سال گذشته به حدود ۴۱۰۰ دستگاه و معادل ۳.۵ برابر نسبت به اوایل سال افزایش یافته و با تسهیلاتی پرداختی اخیرا به قطعه‌سازان ، پیش‌بینی می‌شود طی ماه‌های آینده تولید روزانه این دو شرکت به ۶۰۰۰ دستگاه در روز برسد که این مسئله موجب افزایش تولید و عرضه بیشتر خودرو به بازار، عمل به تعهدات خودروسازان در پیش‌فروش خودرو و مهار تدریجی نابسامانی‌های قیمتیِ حاشیه بازار می‌شود.
این نماینده مجلس ادامه داد: همچنین با ترخیص ۱۶ هزار کانتینر قطعات و لوازم یدکی خودرو از گمرکات و تزریق آنها به چرخه تولید و ترخیص بیش از ۱۳ هزار خودروی خارجی متوقف شده در گمرکات می‌توان بهانه‌ها را از دست دلالانِ حاشیه بازار گرفت.
ملکی از جمع‌بندی نهایی طرح ساماندهی خودرو در کمیسیون صنایع و معادن و تاثیر آن بر بازار سخن گفت و توضیح داد: این طرح تا ابتدای اردیبهشت در کمیسیون صنایع و معادن نهایی و به هیات رییسه مجلس تحویل می‌شود. با تعیین تکلیف آن می‌توان بازار خودرو را از بلاتکلیفی و نابسامانی خارج و فعالیت در این بازار را قانونمندتر از وضعیت فعلی کرد.

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی دزد با سازمان بورس دزد دست به یکی شدن تا حقیقی را نابود کنن..........
این همه عرضه باید در تابلو فرعی بین حقوقی ها انجام شود نه در تابلو اصلی بی شرف دزد..........................؟؟؟؟

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
۷۰۰ میلیون تا اینجا حجم ....نشان از رشد شارپ و قوی داره در این سهم ...
یک زمانی دقیقا سایپا که می خواست رشدش شروع بشه چند سال پیش حدود یک میلیارد حجم خورد و بعد ازون حدودا ۴۰۰ درصد رشد کرد

بالا