خپارس ( پارس خودرو )

بابک وطن پرست

Member
کاربر فعال
عضو تازه
پول بیمه ماشین های فروخته شده را ندارند و به جای ان سهام خپارس به بیمه پارسیان می دهند و بیمه پارسیان هم مال مفت و بی زحمت را توقیمت 78 تومان میلیونی عرضه میکنه ؟؟؟؟؟ فکر میکندآقا محمدی بی شرف از حقوق و پاداش و مزایا وعیدی عقب افتاد ؟؟ چنان سر سفره خودرویی ها میخورند و میچاپبند و به ریش من و شمای سهامدار که چشممان به سیستم برای ده تومان بالاتر رفتن خشک شده میخندند از ماست که بر ماست باید چوب توی ما تخت چنین مدیرانی کنند که قیمت سهم و سهامدار اصلا اهمیتی برایشان ندارند /

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
اونایکه 3 سال پیش سهام خودرویی خریدن پولشون یکسوم یا کمتر شد. اونایکه چند ماه پیش خودرو ثبتنام کردن پولشون حداقل دو برابر شد . به این میگن تدبیر زرشککککک

Consultant

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که امروز فروختم از دستش راحت شدم، بجاش سهم های کوچک و رو به رشد خریدم. انشالله ضرر خپارس تو اونها جبران بشه
با این روندی که سهم های خودرویی دارن وقتی افتشون تموم بشه تا مدت طولانی بصورت رنج درجا خواهند زد و تا سود آور نشن
وضعیت همین خواهد بود. نمونه بارزش خشرقه که مدت طولانیه بصورت رنج داره حرکت میکنه و اعصاب سهامدارهارو خرد میکنه

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
ما که دستمون به این مدیر عامل ابلهه سایپا نمیرسه. لااقل کارکنان شرکت برن دفترش بگن بیناموس از وقتی اومدی ریدی به سهام گروه همرو نابود کردی. ..

بابک وطن پرست

Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالبه خودروهای فروخته شده را ما سهامداران خپارس باید پول بیمه و بدهی شرکت به بیمه پارسیان را بدهیم ///:oops::oops::oops:سود فروش خودروها راکی دزدیده که سهامداران باید پول بیمه های اونا را بپردازند واقعا شرم بر اقامحمدی و جهرودی و جمالی و سلیمانی و وزیر ریقو و بزدل و مسولین فاسد کشور باد

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
دردو بلای مدیرعامل قبل یعنی آقای سروش بخوره تو سر این مدیرجدید سلیمانی پخمه بیسواد حمال عوضی که هر چی اون بنده خدا سهام گروهو رشد داد این *** نفهم همرو از بین برد.

بابک وطن پرست

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیانت فروش هروز بیمه پارسیان رامدیرعامل *** و زنا زاده خپارس اقا محمدی درحق سهامداران کرد بجای بدهی پول بیمه سهام داده و گفته در بازار بفروش به سهامداران ساده و شوت وبی نوای حقیقی که بهترین سهامداران دنیا را از لحاظ *** بودن داریم من چون خودم هم خپارس دارم میگویم که اگه ما نمی خریدیم پس کدام ساده لوحی بخره و پول بیمه و بدهی اقایان مفت خور و دزد را بدهد لعنت بر پدر ومادرت اقامحمدی خاین و خیانت کار خپارس که از این فساد و دزدی برای چپاول مال و حق سهامداران بهترین بهره را بردی :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
خیانت فروش هروز بیمه پارسیان رامدیرعامل *** و زنا زاده خپارس اقا محمدی درحق سهامداران کرد بجای بدهی پول بیمه سهام داده و گفته در بازار بفروش به سهامداران ساده و شوت وبی نوای حقیقی که بهترین سهامداران دنیا را از لحاظ *** بودن داریم من چون خودم هم خپارس دارم میگویم که اگه ما نمی خریدیم پس کدام ساده لوحی بخره و پول بیمه و بدهی اقایان مفت خور و دزد را بدهد لعنت بر پدر ومادرت اقامحمدی خاین و خیانت کار خپارس که از این فساد و دزدی برای چپاول مال و حق سهامداران بهترین بهره را بردی :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
خب شما نخر! سهم زیان ده ورشکسته خریدی انتظار داری بالا بره؟ سهم ورشکسته پول نداره که به شما بده پول شما رو هم میگیره میده به طلبکاران.
اگه سهم ارزون زیان ده میخای برو وبصادر و وتجارت بگیر که زیر ۴۰ تومن الان قیمت دارن و جای رشدشونم بیشتره. سهم سود ده هم که ماشاالله زیاده

hoor

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا قراره خودروی روسی آوتوواز که از برند لادا هست جایگزین خودروی رنو در پارس خودرو بشه و 67 درصد مالکیت این برند هم با شرکت رنو هست

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
متنی زیبا از دوستی در سایت همسایه:
https://www.sahamyab.com/omid925
#خساپا #خودرو #خزامیا #خپارس بدشانس کیست؟ بدشناس اون خا ک برسریست که تو ۳۰۰ تا کشور خوشبخت دنیا ، تو ایران بدنیا بیای، بدشانس اون مفلوکیه که از ۲۵۰۰ سال قدمت تاریخی این در بدترین زمان ممکن در ایران بدنیا بیای یعنی دهه ۶۰، بدشانس اون طفلکیه که دوره کودکیش با استرس آژیر خطر و بمبارون و کمبود شیرخشک و انواع نیاز های اولیه گذشت ، در دوره نوجوانی استرس و ترس از کمیته و بسیج بخاطر شلوار جین و پیرهن آستین کوتاه و ژل موی سر و غم و غصه واسه اوشین و هانیکو گذشت و در دوره جوانی استرس کنکور اونم از بین دو میلیون بدبختتر از خودت که همه خر خون واسه ۴۰ هزارتا صندلی دانشگاه که ۳۵ هزارتاش قبلا واسه فرزند شهیدان و زرمندگان و مفقودالاثرا و بسیج و .... رزرو شده بود، که بیشتر به لاتاری شبیه بود گذشت ، بدشانس اون جوان دهه شصتیه که وقتی ک و ن خودشو پاره می کرد تا بره دانشگاه که شاید خوشبخت بشه ، تازه میفهمید اول بدبختیاشه، استاد دانشگاه که شبیه راهب های معبد شائولین خشن و سختگیر، خوابگاه هم که خود معبد شائولین بود، تو کافور یه ذره غذا میرختن به اسمه غذای دانشگاه، بعد یه ماه در اوج جوانی به این نتیجه میرسیدی که هیچ نیازی به جنس مخالف نداری و نیاز جنسی برات نافهوم میشد،اصلا در آفرینش جنس زن و مرد شک میکردی، کلا کارایی دستگاه ... فقط دفع ادرار بود، بدشانس اون دهه شصتیه بدبختیه که واسه بدست آوردن یه شغل و یه همسر مناسب باید هزارتا رقیب شغلی و عشقی رو پشت سر میزاشت ،خلاصه بدشانس اونیه که تو هزارتا سهم بورسی که ۹۹۹ تاش همه رشد کردن بره سهمه خودرویی بخره و همش درجا بزنه ، بدشانس منم و بدشانس تویی که الان بجای اینکه بری تو کازینو و ... تفریح بکنی و انرژیتو خالی بکنی نشستی ....شعرای منه بدشانسو میخونی

بابک وطن پرست

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب شما نخر! سهم زیان ده ورشکسته خریدی انتظار داری بالا بره؟ سهم ورشکسته پول نداره که به شما بده پول شما رو هم میگیره میده به طلبکاران.
اگه سهم ارزون زیان ده میخای برو وبصادر و وتجارت بگیر که زیر ۴۰ تومن الان قیمت دارن و جای رشدشونم بیشتره. سهم سود ده هم که ماشاالله زیاده
بانکی ها هم که دست کمی از خودرویی ها ندارند افزایش سرمایه از تجدید اومده ولی رشد نمی کنند فکر کردم میخوای کمک کنی اگه بنا به بانکی باشه همین خودرویی ها بهتره

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
اینطور که پیداست تا اخر سال هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و خودرویا با همت مدیران دزد و بی همه چیز خود مثل 3 سال گذشته یا درجا خواهند زد یا نزول خواهند داشت.پس همه با هم لعنت بفرستید بر پدر مادر هر چی دزدو اختلاسگره. .

بابک وطن پرست

Member
کاربر فعال
عضو تازه
در نظر بگیریم که مثلا بخواهند ده یا بیست درصد خپارس را به لادا که گویا بارنو فرانسه هم مشارکت دارند بدهند ایا 100 یا 200 تومان میدهند قول میدهم بالای حداقل 1000 تومان بفروشند پس تو این قیمت ها مفت مفت است البته نظر شخصی است .

بالا