خوساز ( محور سازان ايران خودرو )

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز سهم را خیلی عالی خریدند نسبت خریدار به فروشنده سهم هم عالی بود اگر اقبال بیاد سمت خودروییها این سهم در صف خرید قفل خواهد شد

امیر969

Well-Known Member
کاربر فعال
بازی هنوز شروع نشده این صف ها دست گرمیه
این سهم باید گپ افزایش سرمایه رو پر کنه

خوساز طلاست به شرط سهامدار ی
واقعا اونهایی که 95 میفروختن باید ازشون تشکر کرد که باعث شدن سبد ما پر بشه

امیر969

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب بازی داره قشنگ تر میشه گزارش افزایش سرمایه 11درصدی اومد
با این افزایش سرمایه کل حق تقدم شناور سهم میشه حدود 34میلیون سهم
حالا با این قیمت سهم و حق تقدم نازل ببین چه سهم رو بکشه بالا این حق تقدم

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز سهم را خیلی عالی خریدند نسبت خریدار به فروشنده سهم هم عالی بود اگر اقبال بیاد سمت خودروییها این سهم در صف خرید قفل خواهد شد
عرض شد خدمت دوستان اقبال بیاد سمت خودروییها ۰ سهم در صف خریدقفل خواهد شد

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض شد خدمت دوستان اقبال بیاد سمت خودروییها ۰ سهم در صف خریدقفل خواهد شد
نه حاجی خانم! دلیلش این نیست. جناب چرچیل که یه زمانی میگفت خاذین میره تا 800 اون رو بیخیال شده و الان دو روزه داره سیگنال خرید خوساز میده. من امروز یک 10 هزار تا خریدم سهم جلو چشم باشه ببینم سهم کجا میخاد بره. البته این خبر افزایش سرمایه از آورده فکر کنم در کوتاه مدت روند سهم رو کند کنه.

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
اولا که چطوری متوجه شدی پشت آیدی باران جنسیت من خانمه که از لفظ حاجی خانم استفاده کردی ....من مذکر هستم و هزار و یک دلیل میتوانم داشته باشم که از آیدی باران استفاده کنم یکی از دلایلش این شعر است که :
باران که شدی مپرس این خانه کیست
بعدش اگر شما امروز توانسته باشی ۱۰ هزار تا خوساز بخری ایولا داری.....سهم راس ساعت ۸و نیم صبح ۲ میلیون صف خرید آمد رو سیستم امیدوارم که واقعا شما امروز خریدار بوده باشی .....چرچیل مرچیل هم تاثیری در صف خرید ۱۳ میلیونی امروز نداشت....چرچیل که گنده تر از پایدار نیست تا حالا چند بار لسرما و های وب را سیگنال کرده ولی سهم روز دوم منفی خورده

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
اولا که چطوری متوجه شدی پشت آیدی باران جنسیت من خانمه که از لفظ حاجی خانم استفاده کردی ....من مذکر هستم و هزار و یک دلیل میتوانم داشته باشم که از آیدی باران استفاده کنم یکی از دلایلش این شعر است که :
باران که شدی مپرس این خانه کیست
بعدش اگر شما امروز توانسته باشی ۱۰ هزار تا خوساز بخری ایولا داری.....سهم راس ساعت ۸و نیم صبح ۲ میلیون صف خرید آمد رو سیستم امیدوارم که واقعا شما امروز خریدار بوده باشی .....چرچیل مرچیل هم تاثیری در صف خرید ۱۳ میلیونی امروز نداشت....چرچیل که گنده تر از پایدار نیست تا حالا چند بار لسرما و های وب را سیگنال کرده ولی سهم روز دوم منفی خورده
Untitled.jpg

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
دلیل اینکه اردر حجم پایین گذاشتم اینکه فکر نمیکنم روند قوی باشه و بخواد رشد شارپی بکنه. این سهم قبلا افزایش سرمایه، چند برابر شده و به نظر نمیاد دوباره بخواد سریع این اتفاق بیفته شاید تا 150 بره تا اردیبهشت ماه.

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
مبارکتان باشد امروز ۵ نفر بطور میانگین تقریبا هر نفر ۲۰۰ هزار سهم خریده بودند که اگر شما را با حجم خرید ۱۰ هزار تا کم کنیم ۴ نفر بقیه تقریبا نفری ۲۴۰ هزار تا خریده اند چطور امکان دارد این ۴ نفر دستور خریدهایشان پشت سر هم قرار گیرد الله و علم ....اصلا خدا را شکر فساد تو بازار سرمایه جایگاهی ندارد.....در هر صورت ما که خریدمان را روز ۳ شنبه هفته گذشته و در قیمتهای ۹۷ تومان انجام داده ایم و فعلا نظاره گر رشد سهم هستیم انشا الله شما هم سود خوبی عایدتان بشود

dies120

Well-Known Member
کاربر فعال
IMG_20190424_224916_227.jpg
خوساز برگشت از حمایت و حجم خوب و حمایت حقوقی و رنجهای سنگین رو به بالا نوید شنبه ای خوب و مثبت از سهم رو حکایت میکنه.....فتامل.. .

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
من این سهم رو قبل از افزایش سزمایه روی ۴۵۰ خریدم یعنی با احتساب افزایش سزمایه ۱۰۰۵ ریال

باور نمیکردم روی ۱۱۰ باز شد و روی ۱۰۵ صف فروش شد و رفت زیر ۱۰۰ تومن روی ۹۳،۹۴ فروشنده از سر و کولت میرفت بالا تا اینکه یهویی چرچیل سیگنال خرید داد و تا ۲۲۷ تومن رفت

اونجا سیگنال فروش داد و سهم با ۱۲ میلیون صف خرید یهویی صف فروش میلیونی بست

تنها علت رشد این سهم تا این مرحله فقط و فقط سیگنال چرچیل بود باقی هر کی ادعا میکنه حرف مفت میزنه
به جرات میتونم بگم چرچیل سیگنال نمیکرد الان بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ تومن فروشنده ها نفستون رو میبریدن.

dies120

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی عالی داره تو این قیمتها حمایت میشه.....فردا بنظر سهم صفه خرید بشه

بالا