خوساز ( محور سازان ايران خودرو )

80tik

Member
کاربر فعال
عضو تازه
به کانال تلگرام به آدرس linkekhosaz@ و گروه خوساز در تلگرام که آدرسش در کانال هست بپیوندید

لایک ها: mey

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
خمهر در عرض نیم ساعت در بازار بسیار بد..و در 20..درصد..مثبت 29..میل ححم..خورده.....که اگر 1 ساعت دیگه..معامله..میشد..بالا50..میل خحم..میخورد........خوساز همیشه قیمتش بسیار بالاتر از خمهر بوده....قدر برگه برگه سهمتان را بدانید..و در قیمتهایی نازل فروشنده..نباشید...خوساز یک..هفتم..خمهر زیان انباشته داره....

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خمهر در عرض نیم ساعت در بازار بسیار بد..و در 20..درصد..مثبت 29..میل ححم..خورده.....که اگر 1 ساعت دیگه..معامله..میشد..بالا50..میل خحم..میخورد........خوساز همیشه قیمتش بسیار بالاتر از خمهر بوده....قدر برگه برگه سهمتان را بدانید..و در قیمتهایی نازل فروشنده..نباشید...خوساز یک..هفتم..خمهر زیان انباشته داره....
زیر 140 فروشی نیس برای کوتاه مدتی ها

80tik

Member
کاربر فعال
عضو تازه
linkekhosaz@
کانال خوساز و گروه خوساز پذیرای حضور پرمهر شما سهامدار گرامی می باشد

کارشناس بورس.

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازگشایی خوساز ، خمهر و بقیه شرکتهایی که در این مدت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها داشتند ، این نکته مهم را نشان میدهد که دیگر اینگونه افزایش سرمایه ها جذابیت گذشته را ندارد و بیشتر باعث اتلاف وقت و سرمایه سهامداران و بلوکه شدن سرمایه آنهاست.

1- توقف طولانی و چند ماهه سهم بعد از ثبت افزایش سرمایه
2- شناور بالا و فروشنده بودن سهامداران

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازگشایی خوساز ، خمهر و بقیه شرکتهایی که در این مدت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها داشتند ، این نکته مهم را نشان میدهد که دیگر اینگونه افزایش سرمایه ها جذابیت گذشته را ندارد و بیشتر باعث اتلاف وقت و سرمایه سهامداران و بلوکه شدن سرمایه آنهاست.

1- توقف طولانی و چند ماهه سهم بعد از ثبت افزایش سرمایه
2- شناور بالا و فروشنده بودن سهامداران
موضوع خوساز فرق داره
تو این دوماه که بسته بوده خورویی ها 30درصد ریختن
سهم از اصلاح جا مونه
از طرفی تقاضای مجمع رفتن ضعیف بوده برعکس خریخت
خریخت در اصلاح خودرویی ها حضور داشت

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..خوساز..مطمئنم..این قیمتها..نخواهد..ماند....دقیقا..همان...نوع بازی خمهر را در خوساز اجرا..کردند....ولی خوساز هم شناور در گردشش بسیار کمتره...و..هم...یک..هفتم..خمهر زیان داره....
والبته..کار ..خودشانه....

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
کی بود امروز ۱۰۵ و ۱۰۶ این سهم رو فروخت؟

واقعا ملت عجیبی هستیم ..بعد از ۳ ماه الافی با ۵ درصد مثیت خودشون رو جر میدادن برای فروش

شفاف ساز

Well-Known Member
کاربر فعال
کی بود امروز ۱۰۵ و ۱۰۶ این سهم رو فروخت؟

واقعا ملت عجیبی هستیم ..بعد از ۳ ماه الافی با ۵ درصد مثیت خودشون رو جر میدادن برای فروش
من فروختم امری هست چون توی سود ۳۰درصدی بودم و به کارگزاری به خاطر خرید خریخت و زهراوی بدهکار بودم که امروز تسویه کردم

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
من فروختم امری هست چون توی سود ۳۰درصدی بودم و به کارگزاری به خاطر خرید خریخت و زهراوی بدهکار بودم که امروز تسویه کردم
برای اینکه توی ۴۵۰،۴۶۰ تومن توی سود ۳۰ درصدی باشی باید سهم رو ۳۵۰ خریده باشی یعنی برج ۵ ....خوب شما تو ۷ ماه ۳۰ درصد گین گرفتی خیلی شاهکاری خخخخخخ

۷ ماه پای سهم خوابیدی که ۳۰ درصد بگیری خخخخ

خوب کاری کردی فروختی ...،امثال تو توی سهم نباشن بهتره

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
برای اینکه توی ۴۵۰،۴۶۰ تومن توی سود ۳۰ درصدی باشی باید سهم رو ۳۵۰ خریده باشی یعنی برج ۵ ....خوب شما تو ۷ ماه ۳۰ درصد گین گرفتی خیلی شاهکاری خخخخخخ

شفاف ساز

Well-Known Member
کاربر فعال

خیلی ببخشید من چندبار نوسان گرفتم مثل شما نبودم وایسام نوسان شما رو بگیره هقهقهقهقهقهقهق

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
از صف فروش خریدیم

حد ضرر هم نداریم اعتباری خریدیم و انقدر اعتبار داریم چند ماه هم تسویه نکنیم

بدون سود از این سهم خارج نمیشم

بالا