خوساز ( محور سازان ايران خودرو )

ثروتمند

New Member
کاربر فعال
دوستان كسي در تالار سهامدار خوساز هست؟ كسي از پيش بيني سود و يا تعديل آن خبر دارد؟ اين سهم ديروز بسته شد.

نهنگ

New Member
کاربر فعال
اين سهم در تاريخ 93/4/25داره با قيمت 214تومنمعامله ميشه
اخبار پيرامون سهم عبارتند از:
توليد قطعات جديد/افزايش سرمايه 160درصدي از محل تجديد ارزيابي/انتقال شرکت به مکارن جديد فروش آن به مينو به ارزش 50ميليارد تومن/انبار ساپکو اس بيش از 30ميليارد ارزش دارد/افزايش 8درصدي در نرخ محصولات باعث سودسازي 100تومني ميشه/کل سرمايه شرکت درحال حاضر 15ميليارد تومن معادل 150ميليون سهم مي باشد

نهنگ

New Member
کاربر فعال
روند سهم به دلیل جو بازار عوض شد بهترین فرصت خرید ما که اضافه هم کردیم

نهنگ

New Member
کاربر فعال
از لحاظ فاند که سهم توپ ولی تکنیکال سهم چی میگه[h=3]خوساز[/h]

نمودار خوساز انتظار اصلاح با تشکیل پروانه نزولی و سقف کانال تا2030ریال ودر نهایت۱۹۹۰ را داشتیم که با برخورد به این قیمت انتظار صعود تا ۲۵۰تومن را داریم

همراه شما

New Member
کاربر فعال
میزان فروش واقعی دوره منتهی به 1393/03/31برابر با 573,578 میلیون ریال
میزان فروش واقعی دوره منتهی به 1392/03/31برابر با 173,508 میلیون ریال

اصلاً میزان فروش مهم نیست درسته میزان فروش 3.3 برابر شده ولی اون چیزی که مهمٍ است افزایش قیمت قطعات است که دیده نشده اگر فقط و فقط 8 درصد افزایش قیمت لحاظ بشه میشه 45886.24 میلیون ریال که اگز بر تعداد سهام تقسیم بشه میشه 306 تومن

توکل برخدا

Well-Known Member
کاربر فعال
چشم..سعی میکنم تحلیلم ر بالا ببرم
اما تاحالا یعنی اینقدر تولید کردندوفروختند خر کاری مفت بوده؟
مگه وقتی افزایش نرخ بگیرند برای تولیدات سه ماهه که تا حالا فروختند هم اعمال میشه؟
دوست عزیز عدد گذاشته شده برای سود هر سهم پس از کسر مالیات را نگاه نکن تحلیتو ببر بالا؟

میزان فروش واقعی دوره منتهی به 1393/03/31برابر با 573,578 میلیون ریال
میزان فروش واقعی دوره منتهی به 1392/03/31برابر با 173,508 میلیون ریال

اصلاً میزان فروش مهم نیست درسته میزان فروش 3.3 برابر شده ولی اون چیزی که مهمٍ است افزایش قیمت قطعات است که دیده نشده اگر فقط و فقط 8 درصد افزایش قیمت لحاظ بشه میشه 45886.24 میلیون ریال که اگز بر تعداد سهام تقسیم بشه میشه 306 تومن بله دوست عزیز 306 تومن.

نهنگ

New Member
کاربر فعال
به شخصه سود امسال را 100 الی 150 پیش بینی می کنم ولی در کنار این افزایش سرمایه 160 درصدی سهم نباید فراموش شود

actor_man

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر در صنعت خودرو سرمایه گزاری میکنید باید منتظر گزارش 6 ماهه دوم باشید. مدیر عامل خفناور

rouzbehbavarsadahmadi

New Member
عضو تازه
ديگه واقعا از بس كه تبليغ كرديد حالت تهوع به من دست ميده.گندش رو در آوردي به خدا.تو تمام تاپيك ها خوساز وبيمه خوساز وبيمه.بسه ديگه برادر من.شورشو در آوردي.

توکل برخدا

Well-Known Member
کاربر فعال
نهنگ عزیز لطفا با عدد ورقم در مورد ارزندگی خوساز صحبت کنید
بنظر من شرکتی که
سود ناخالص92 حسابرسی شده اش6.8% بوده است امسال گفته 1% است جای بسی تامل دارد
شرکتی که ارزش بازارش31.53میلیارد است ودر سال 92میزان فروشش162میلیارد تومان بوده وامسال را253میلیارد دیده(یعنی فروش شرکت 8برابر ارزش بازارش تو بورس)
حالا اگه بخواد حاشیه سود مثل پارسال بشه چقدر میتونه سود بسازه؟یا اگه ارزش بازارش بشه 50% فروش شرکت نه 40%فروش

بالا