خودرو ( ایران خودرو )

غیبگو

Very Good Member
کاربر فعال
چه سکوت مرگباری اینجا حاکمه، آیا کسی هست نفروخته باشه؟!اون ۲۵۰۰ درصد افزایش سرمایه پس کی می خواد رو بشه؟هیات مدیره محترم ایران خودرو آیا زمانش نرسیده؟؟
افزایش سرمایه در کار نیست دروغ گفتند سرکارت گذاشتند قیمت سهم خودرو تا ۲۶۰تومن سقوط می کند

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خطرناک ترین سهمها تو بازار نزولی شرکتهای گرون و ورشکسته هست

masha

Very Good Member
کاربر فعال
افزایش سرمایه در کار نیست دروغ گفتند سرکارت گذاشتند قیمت سهم خودرو تا ۲۶۰تومن سقوط می کند
شما دیگه خیلی خجسته ای، عدد ۲۶۰ تومنو دستت گرفتی راه افتادی تو تاپیک، آخه مرد حسابی یک ماه فروش خودرو کل ارزش بازار سهم ۲۶۰ تومنی مد نظر شماست. ضمن اینکه هیچی برای این سهم عوض نشده، مثل سابق تحریمه ولی تولید سه شیفته سرجاشه، قیمت محصول هم که افزایشیه. سمبل تولید داخل و اقتصاد مقاومتی هزار تا کوفت زهرمار دیگه س چرا باید حمایت نشه؟!!

واقعاعجیب

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
چندروز قبل بهت گفتم کل سهامتو تا 7 میلیارد تومن به قیمت 260 خریدارم . به من بفروش برو از اینجا یا ساکت باش و زر زر نکن دیگه
بدبخت همه فهمیدن تو توهم محضی
هرروز از پامنقل پامیشی میای اینجا زر زر میکنی
خودت و جدو ابادت هرچی سهم خوردرو دارید تو قیمت 260 حاضرم بخرم . میریم دفترخونه به نامم کن پولتو بگیر بو پا منقلت حالشو ببر
زیاد خودتو اذیت نکن فوری پولتو بگیرو برو دنبال عیش و نوشت
بخوای صبر کنی عمرت تموم میشه آخه خودرو نمیاد 260
جهت اطلاعت اگه جنگ جهانی سوم هم بشه باز هم قیمت خودرو 260 نمیشه حالا خود دانی
فروشنده بودی خریدار تمام سهمتم به قیمتی که خودت میگی یعنی همون 260
یا ساکت شو دیگهتو تمام تاپیکها هی نیا زر زر کن
بسلامت

obese456

Very Good Member
کاربر فعال
حتی جنگ هم بشه تمام کارخونه و تجهیزات ایران خودرو را هم بزنن .........ایران خودرو به ازای هر سهم بالای ۵۰۰۰ تومن فقط و فقط زمین های خالیش هست
حالا یک عده دارن برای خودشون چرت و پرت بلغور می کنن ;)

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
چارت خیلی از سهمهای خودروسازی رو نگاه کردم اکثراً فردا میرسن به کف کانال یا حمایت محکم... به نظرم فردا میتونه پایان این روند اصلاحی باشه...
توی گروه های دیگه هم تقریباً همینه مثلاً گروه بانکی فردا حمایت قوی دارن! تجارت رسید به قیمت 42 تومن!!! دیگه میخواد چند بشه بره زیر 38 تومن؟!!!
ضمناً فردا فکر کنم 90 درصد بازار به خاطر 20 درصد منفی بسته میشه!!!

Alain Delon

Very Good Member
کاربر فعال
همین الان زنده در تلویزیون
حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه :
موشکی در کار نیست.
انتقام غیر جنگی است.
انتقام سخت ، خروج آمریکا از منطقه است.

----------------------------------------

فیلم سخنان را ضبظ کردم، یه نفر راهنمایی کنه چه جوری در سایت فایل ویدوئی آپلود کنم.

obese456

Very Good Member
کاربر فعال
همین الان زنده در تلویزیون
حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه :
موشکی در کار نیست.
انتقام غیر جنگی است.
انتقام سخت ، خروج آمریکا از منطقه است.

----------------------------------------

فیلم سخنان را ضبظ کردم، یه نفر راهنمایی کنه چه جوری در سایت فایل ویدوئی آپلود کنم.
اپلود کن اینجا

Alain Delon

Very Good Member
کاربر فعال
اپلود کن اینجا
همین چند دقیقه پیش ، قسمت اولش را در چند تاپیک سایت آپلود کردم. یه نگاه به تاپیک شاخص و تاپیک گفتگوها داشته باشید.

masha

Very Good Member
کاربر فعال
رکورد تولید خودرو شکسته شد

شنیده‌ها حاکی از آن است که، در ۲ تا ۳ هفته اخیر خودروسازی‌ها رکورد تولید خودرو را زده و بالای ۴ هزار و ۳۰۰ خودرو در روز تولید کردند./مجله خودرو

@waveplus

اشکان2010

Very Good Member
کاربر فعال
بخاطرتنش های شدیدایجادشده وریسک های سیستماتیک موجودبیشترسهمم روشنبه وتعدادی هم یکشنبه فروخته بودم...
امروزریسک کرده ونیمی ازخودروهای فروخته شده روبرگردوندم سرجاش وبقیه اش روهم
امیدوارم شنبه ازصف خریدبرگردونم به سبدم!...البته اکثرامنتظرمیمونن تاشنبه که شایدرفتارشون منطقی هم باشه...

واقعاعجیب

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تجربه ده ساله من تو بورس میگه همیشه حقوقی خودرو چندساعت از بقیه بازار جلوتره
صفش رو بلعید لاکردار
هرکی میخواد بخره عجله کنه
هرکی تو صفهای فروش مونده بمونه بعدشم دیگه تو بورس نمونه اینجا جای اون نیست
نمیتونه درست تحلیل کنه بهتره پولشو ببره جایی دیگه سرمایه گزاری کنه
یاعلی

بالا