خودرو ( ایران خودرو )

شمال

Very Good Member
کاربر فعال
تکراریه ولی اگه خوب ودقیق پستهاولینکهای بالامطالعه بشه نشون میده فروش خودرودرقیمتهای فعلی کاملاغیرمنطقی
وبدون بررسی دقیقه (مگرازجانب سهامدارانی که پول لازمند)...باکمی صبرواین شاخه به اون شاخه نپریدن در
سال 98 میشه بازدهی عالی وبسیاربالاترازمیانگین بازارازخودروکسب کرد...
7 مانده که سال 98 تمام بشه
در این 7 ماهه اگر 100 درصد باز دهی بده عالی ولی باید بخواهند مافیا خودرو

iran land

Very Good Member
کاربر فعال
خیلی جالبه قطعه سازها همگی به قیمتهای بالایی رسیدن ولی خودروسازها که اگر نباشن قطعه سازی وجود نداره همچنان تو قیمتهای مضحک داره جلو رشدشون گرفته میشه،این را دیگه کل بازار فهمیدن که جلو رشد سهام خودروسازها به عمد داره گرفته میشه به گفته خود مسئولین قیمت سهام ایران خودرو 4 تا 6 برابر فعلی باید باشه ولی الان چند ساله به عمد جلو رشد سهام خودرویی گرفته میشه ، تو بازار دیگه سهمی زیر 200 تومن نداریم ولی سایپا خپارس خزامیا وساپا ورنا همگی قیمتهای بسیار مضحکی دارن.شاپور مخالف شدید بالا رفتن سهام خودرویی و حامی کسانی هست که رنج منفی میزنن.

mottahar

Very Good Member
کاربر فعال
بازی تو گروه خ اول قطعه سازها هست بعد خودرو من خودم اشتباه کردم خودرو رو خریدم دیروز خمحرکه گرفتم البته خودرو رو هم دارم گینم که از خمحرکه گرفتم با تمام پولش و سودش خودرو می خرم البته اگه رشد نکرده باشد

اشکان2010

Very Good Member
کاربر فعال
بعضی هاچون نمیدونن خودرو روبرای چی خریدن ودلیل ارزندگیش چیه وچراپتانسیل بسیاربالایی برای رشدداره
تامیبینن مثلاسایپاوخپارس منفی شدخودرو روهم میفروشن!...
عزیزمن!...اگه سهمی روباتحلیل وبررسی واطلاعات کامل خریدی روش کمی صبرکن واینقدراین شاخه اون
شاخه نپر!...فقط صبورباش!...
س.ملی که اصلااهل خریدپرحجم وهیجان دادن نیست ازابتدای خرداد تاحالا نزدیک به 60 میلیون سهم خودروخریده وهمچنان
چراغ خاموش به خریدش داره ادامه بده...
خودروازتک سهم های بسیارپربازده بازارسرمایه طی ماه های باقیمانده درسال 98 خواهدبود ودلایلش به دفعات گفته شده...

siso

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ونیکی روزی 2میل داره زیرچشمی میخره
ولی فعلا زمان حرکت خودرو نیست
اول باید قطعه سازان بالا ببرند ... تا درتجدید دارایی ها دست خودرو بازباشه برای زیرمجموعه هاش

iran land

Very Good Member
کاربر فعال
این حجم از دستکاری قیمت و جلوگیری از رشد که نشون از مفت خری داره نشون از یه رشد سنگین و چند برابری تو سهام خودروسازها باید داشته باشه وگرنه اینطور جلو رشد را نمیگرفتن، تو معاملات امروز خپارس کاملا مشخص بود دارن جمع میکنند.
خودرو سایپا خپارس خزامیا وساپا ورنا هر کدوم باید 3 برابر قیمت فعلی باشن تا به بقیه بازار برسن ولی اینطور که اینا دارن مفت خری میکنند تو این قیمت‌های مفت انگار رشد بالاتری پیش رو دارن...

mds

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حواس ها جمع باشه
خودرو داره اماده میشه برای صعود

شمال

Very Good Member
کاربر فعال
این حجم از دستکاری قیمت و جلوگیری از رشد که نشون از مفت خری داره نشون از یه رشد سنگین و چند برابری تو سهام خودروسازها باید داشته باشه وگرنه اینطور جلو رشد را نمیگرفتن، تو معاملات امروز خپارس کاملا مشخص بود دارن جمع میکنند.
خودرو سایپا خپارس خزامیا وساپا ورنا هر کدوم باید 3 برابر قیمت فعلی باشن تا به بقیه بازار برسن ولی اینطور که اینا دارن مفت خری میکنند تو این قیمت‌های مفت انگار رشد بالاتری پیش رو دارن...
شاپور لنگ حیا کن ایران خودرو را رها کن

Milad 999

Good Member
کاربر فعال
#خوساز

اگه قصد ورود به گروه سهامداران خوساز در تـلگرام رو دارید واژه khosazzzz رو سرچ کنید.

به این صورت تایپ كنید:
@khosazzzz

اشکان2010

Very Good Member
کاربر فعال
اگرسهمی روبابررسی دقیق خریده و تحلیل جامع و درستی از سهمی دارید به آن پای بند بوده وصبورباشین ودرروندصعودی سهم هم بهتره
نوسان گیری نکنیم البته طی این روند صعوی اصلاح های زمانی وقیمتی درمقاطع محتلف رخ میده...
خودروروچراخریدین؟اگه دلیل وتحلیل محکمی براش دارین وتابلومعاملات هم میگه روندکلیش صعودیه باهاش بمونین
وتجربه ثابت کرده باصبردراین گونه سهام به سودهای عالی وبسیاربالاترازمیانگین بازارمیتوان دست یافت...

amir2013

Very Good Member
کاربر فعال
در حال حاضر از بین تمام سهامی که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارند مطمین ترین گزینه ایرانخودرو ست .
چند بار رسما در گزارش ها اعلام شده و در مجمع هم به صراحت به این موضوع و خروج از ماده 141 پرداخته شده
زیان انباشته شرکت در سه ماهه اول از 8063 به 9837 میلیارد رسیده ...
و احتمالا در گزارش 6 ماهه که حدودا دو ماه دیگه منتشر میشه به حدود 11 هزار میلیارد میرسه ..
یعنی سرمایه شرکت حداقل باید به 22 هزار میلیارد تومان برسه !
سرمایه فعلی شرکت 1530 میلیارد تومان ..
به عبارتی افزایش سرمایه ای بالغ بر 1300 - 1350 درصد خواهیم داشت ..
با قیمت 532 تومانی فعلی سهم در قیمت 38 تومانی بعد مجمع درحال معامله ست و بازار همچنان بی توجه !
البته برخی حقوقی ها مثل سر.ملی از غفلت بازار استفاده میکنند و ارام و پیوسته در حال جمع آوری هستند

iran land

Very Good Member
کاربر فعال
فقط باید برای این نوع معاملات تاسف خورد، کلا سهام خودروسازها بسته باشه سنگین تره سهامداران حقیقی خودروسازها شدن بازیچه سازمان بورس و کسانی که دارن رنج منفی میزنن و اجازه رشد به این چند سهم خودروساز را نمیدن، بقیه گروه‌ها چند برابر شدن خودروسازها چندین ساله به عمد جلو رشدشون گرفته شده، شرم بر این نوع معاملات و سازمان بی کفایت بورس...

roya123

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. من الان به 7 میلیون پول نیاز دارم. از بین سهامم خودرو الان منفی هست. و این پول رو الان لازم دارم اما 15 الی 20 روز دیگه مجددا می تونم وارد کنم. به نظرتون اگه الان خودرو رو بفروشم و 15 روز دیگه بخوام بخرم با همین قیمت می تونم بخرم یا ممکنه تو این 15 روز بره بالا؟؟ دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید. خیلی نیاز به راهنمایی دارم.

nazary1356

Very Good Member
کاربر فعال
سلام. من الان به 7 میلیون پول نیاز دارم. از بین سهامم خودرو الان منفی هست. و این پول رو الان لازم دارم اما 15 الی 20 روز دیگه مجددا می تونم وارد کنم. به نظرتون اگه الان خودرو رو بفروشم و 15 روز دیگه بخوام بخرم با همین قیمت می تونم بخرم یا ممکنه تو این 15 روز بره بالا؟؟ دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید. خیلی نیاز به راهنمایی دارم.
۲۰ روز دیگه کمتر از قیمت امروز می تونی بخری، چرا که آن موقع ایران در مرحله اجرای سومین کاهش تعهدات برجام هست و بازار رنگ خون گرفته !

بالا