خودرو ( ایران خودرو )

*تيسابه لينگ*

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه افزایش سرمایه اش قطعی شده بود اونهایی که رانت دارن قبلش سهم رو از بازار درو می کردند. الکی اینجا جو ندید. خودم خودرو دارم ولی تا مجمع سالیانه خبری نمیشه. هر وقت دیدید تو یه روز بالای سیصد میلیون حجم خورد بدونید که داره خبرایی میشه

ramezan

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه افزایش سرمایه اش قطعی شده بود اونهایی که رانت دارن قبلش سهم رو از بازار درو می کردند. الکی اینجا جو ندید. خودم خودرو دارم ولی تا مجمع سالیانه خبری نمیشه. هر وقت دیدید تو یه روز بالای سیصد میلیون حجم خورد بدونید که داره خبرایی میشه
با توجه به فرمايش جنابعالي يعني الان خزامياد خبر توش داره كه تو دوروز ششصد ميليون سهم معامله شده؟

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه معلوم میشه روند خودرو

63 میلیون حجم کمی نیست

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
بله. به نظر من تو زامیاد و بهمن دیزل یه خبرایی هست
سلام، یه مطلبی عرض کنم شاید برای دوستان و سهامداران مفید باشد.
صحبت از سهم زامیاد شد.
من این سهم ندارم ، چون نقدینگی برای خرید نداشتم که بخرم.
اما شنیده های نسبتاً موثق من :
از دو روز پیش چند گروه قدرتمند وارد سهم شدن. به قصد سهامداری. ( معاملات سهم خود گویای آن هست )
اسم نمیبرم، چون ممکن است بار حقوقی داشته باشه، اما این موضوع را موثق و معتبر داشته باشید که زامیاد رشد خوبی میکنه و یه بالای درست و حسابی خواهد داشت.
میشه گفت که حرکت خزامیا قدرتمندتر و رشد بیشتری به نسبت بقیه سهم های گروه دارد.
به عبارتی مثلا اگر خودرو ، خساپا و خپارس 40 الی 50 رشد کنن ، خزامیا 2 برابر بیشتر رشد میکنه.
از جهت دیگر زامیاد به نسبت بقیه سهم های خودرویی جم و جور تر و چابک تر است.

Mehrsana

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله. به نظر من تو زامیاد و بهمن دیزل یه خبرایی هست
حرف شما کاملاً درست بود. سهام شرکت های دیزلی این چند وقت خیلی عالی معامله شدند مثل خاور، خدیزل و خزامیا و... با افزایش نرخی که خدیزل روی کدال گذاشت مشخص شد که عده ای از قبل خبر داشتند و زمانیکه خبر به بازار رسید اونها رشد خوبی کردند! احتمالاً زامیاد و خاور هم به زودی یک خبری رو می کنن

حرف شما کاملاً درست بود. سهام شرکت های دیزلی این چند وقت خیلی عالی معامله شدند مثل خاور، خدیزل و خزامیا و... با افزایش نرخی که خدیزل روی کدال گذاشت مشخص شد که عده ای از قبل خبر داشتند و زمانیکه خبر به بازار رسید اونها رشد خوبی کردند! احتمالاً زامیاد و خاور هم به زودی یک خبری رو می کنن
در مورد بهمن دیزل آخرین خبری که دارم جدای از افزایش قیمت اینه که ظاهرا برای تولید یک محصول جدید احتمالا چینی قراردادی بسته شده که جایگزین ایسوزو قراره بشه. خیلی به این محصول جدید امیدوارن .با توجه به تعطیلی رقبایی مثل خکاوه و خاور امید دارند که کل بازار تجاری ها رو در دست بگیرند. این خبر رو دوست بسیار عزیزم سای بابا که به مجمع سرمایه گذاری بهمن رفته بود بهم داده

Mehrsana

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد بهمن دیزل آخرین خبری که دارم جدای از افزایش قیمت اینه که ظاهرا برای تولید یک محصول جدید احتمالا چینی قراردادی بسته شده که جایگزین ایسوزو قراره بشه. خیلی به این محصول جدید امیدوارن .با توجه به تعطیلی رقبایی مثل خکاوه و خاور امید دارند که کل بازار تجاری ها رو در دست بگیرند. این خبر رو دوست بسیار عزیزم سای بابا که به مجمع سرمایه گذاری بهمن رفته بود بهم داده
خاور و خکاوه تعطیل شدند؟!

$$$ Arta

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان :: صندوق امین اشنا ایرانیان با درامد ثابت . این صندوق همیشه بالاترین سود پرداختی را داشته در صورت ابطال هم فردای ان روز به حساب شما واریز می شود
چندین سال هست سودهای بالای 23 الی 25% را پرداخت کرده . همین اردیبهشت ماه هم حدود 26% سود پرداخت کرده .جهت اطلاع اندسته از دوستان عزیز به دنبال بالاترین سود دریافتی معتبر هستند جهت سرمایه گذاری با ریسک کم

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر بهمن دیزل بتواند محصولات چینی تولید کند
حتما خکاوه هم میتواند خکاوه حدود 1 سال میشه که قرار بود بابت نو سازی از کامیون های چینی برای جای ولوو استفاده کند ولی مشکلات تحریمی سخت امریکا نمیگذارد همه خودرو سازان تجاری ایران در یک قایق هستند

nima2560

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
احسنت باید گزارش 12 ماهه منتشر بشه .. میزان زیان مشخص بشه و بعد براساس اون تصمیم گیری شود ... حداقل 45 روز باید صبر کرد

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احسنت باید گزارش 12 ماهه منتشر بشه .. میزان زیان مشخص بشه و بعد براساس اون تصمیم گیری شود ... حداقل 45 روز باید صبر کرد
شنبه روند سهم معلوم میکند که افزایش سرمای تایید شده یا خیر

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
افزایش سرمایه برای ماده ۱۴۱ حتما حتما به طور صد درصد تصویب میشه چون چاره ای ندارن مگه میشه اجازه بدن شرکت ورشکست بشه اونم تو سال رونق تولید داخلی
مخالفت با این یعنی مخالفت با ....................

nima2560

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه روند سهم معلوم میکند که افزایش سرمای تایید شده یا خیر
دوست عزیز افزایش سزمایه از تجدید برا اساس آخرین صورتهای مالی اون سال باید باشه . سهم هنوز گزارش 12 ماهه حسابرسی شده نداده که افزایش سرمایه میده یا خیر . در اینکه افزایش سرمایه میده شکی نیست . ولی باید صورتهای مالی حسابرسی شده 12 ماهه بده بعد انفجار سهم رو شاهد باشیم . شنبه صورتهای مالی حسابرسی شده 12 ماهه میده ؟؟؟

nima2560

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
پارسال هم در مورد حفارس دقیقا" همین مورد رو دیدم سهم اردیبهشت تا بعد از مجمع الاکلنگ بود ولی وقتی رفت مجمع صورتهای مالی حسابرسی شده اومد . ثابت شد باید افزایش سرمایه بده وگرنه اخراج ... دیگه بازار خرید سهم از 300 تومان ظرف 6 ماه شد 1500 تومان ... خودرو هم همین اتفاق براش میافته .

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز افزایش سزمایه از تجدید برا اساس آخرین صورتهای مالی اون سال باید باشه . سهم هنوز گزارش 12 ماهه حسابرسی شده نداده که افزایش سرمایه میده یا خیر . در اینکه افزایش سرمایه میده شکی نیست . ولی باید صورتهای مالی حسابرسی شده 12 ماهه بده بعد انفجار سهم رو شاهد باشیم . شنبه صورتهای مالی حسابرسی شده 12 ماهه میده ؟؟؟
وقتی شنبه شورای نگبهان نظر قطعی و مثبت خودش را داد در اولین مرحله خودرو صف خرید میشه تا صورتهای مالی بیاید و برود مجمع ولی تا زمان مجمع بعیده زیر 500 تومان قیمت داشته باشه

nima2560

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی شنبه شورای نگبهان نظر قطعی و مثبت خودش را داد در اولین مرحله خودرو صف خرید میشه تا صورتهای مالی بیاید و برود مجمع ولی تا زمان مجمع بعیده زیر 500 تومان قیمت داشته باشه
بازدهی که سهم از زمان ورود بعد از گزارش 12 ماهه حسابرسی شده میده خیلی فراتر از زمانیکه که هنوز این گزارش نیومده ... یعنی وقتی الان سهم بدون دردسر هست و بالا میره چه کاریه که خودرو داشته باشیم .. خودرو هم بالا میره ولی رشد اصلی بعد از مجمع هست . من منتقد رشد خودرو نیستم ولی باید رشد سهم پیوسته باشه و به بالای 1000 تومان برسه .. یک ماه دیگه بشه 1000 تومان بعد تا موقع مجمع 6 ماه دیگه باید روند سهم چی بشه ؟؟

بالا