خودرو ( ایران خودرو )

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
سهامداران خرد فعال بورسی .یک تومار علیه مدیران خودرویی وتبانی مسئولین بورسی بابت سوءاستفاده از موقعیت نوسانگیری از سهامداران خرد و ارسال و انتشار گزارشهای غیر واقعی خودرویی و پنهان کردن سود خودروسازا-حیف ومیل درامد شرکتها بابت تاسیس شرکتهای بیخاصیت فرعی فقط جهت بخور بخور خودشون خوردن حق سهامداران خرد و درست کردن صفهای فروش دروغین برای زدن جیب سهامداران خرد و ...تهیه و به قوه قضائیه بدین تا این مفسدان اقتصادی رو هر چه زودتر از مناصب قصب شده کنار ومحاکمه کنند تا صنعت خودروسازی - مشتری خودرو - سهامداران خرد و مردم از دست این گروه ظالم نجات پیدا کنند

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
دارن از سهامداران خودرویی به طور واضح دزدی میکنن، این رنجهای منفی و سنگین حقوقی ایران خودرو نتیجش همین صف فروش هست تا کی سهامداران خودرویی باید منفی و صف فروش ببینین چرا هیچ مسئولی رسیدگی نمیکنه!

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
دستکاری علنی و فساد کامل در نمادهای خودرویی سهام خودرویی هرچی زودتر باید بسته بشن و شفاف سازی بشه.

hoor

Well-Known Member
کاربر فعال
مشكل شخص شاپوره. مگه ميشه شما بري مهموني مهمونا بزنن زير ميز بياي بگي صاحب خانه هيچ كارست.

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
اروپا هم با زمان مورد نیاز ایران موافقت کرد:):):)

مشاور موگرینی: ۱۲۰روز برای اثبات پایبندی به برجام زمان نیاز داریم.

ehsan 33

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
امروز نوسان خوبی بود تو گروه یه نوسان 3% ورنا یه نوسان 6% زامیاد البته همیشه اینجوری نیست نوسان گیری منفی هم داره
در کل دوستان حواستون باشه بازار در کل جای نگهداری سهم نیست فعلا فقط نوسان (تجربه 18 سال سهامداری و سهام بازی بشخصه)
کل بازار هیچی برای سیر صعودی میان مدت نداره و فقط دلار میتونه روند صعودی کنه دلار هم که فعلا روندش نوسانی
در خصوص دلار قیمت واقعی دلار فعلا حدود 13200 هست و فعلا بالاتر از ارزش واقعی داره معامله میشه
در خصوص کل بازار هم روند سود سازی صنایع بعد از سونامی ارزی سال گذشته دوباره با کاهش روبرو میشه (تاریخ همیشه تکرار میشه)
در گروه خودرو هم فعلا وضعیت بی ثبات هست البته که نماد خودرو یک افزایش سرمایه سنگین تو آستین داره اما کی اجرا بشه نا معلومه ولی فکر کنم اخبارش تو راهه

امروز بازی جالبی روی زامیاد بود دوستان حواستون جمع باشه فریب این نوسان ها رو نخورید اگر هم خرید میکنید فقط تو منفی
اونی که امروز زامیاد بالای 125 خرید اشتباه کرد از صف فروش میخریدی بالای 125 خالی میکردی
این تصور که فردا دیگه راه خرید نمیده تو گروه خودرو و نمادهای بزرگ بورس تفکر اشتباهی هست

همچنان از فرصت نوسان استفاده کنید و تا 30% اصلاح قیمتی سنگین وارد نشید
بازار 98 راه بازار آخر 92 میره و دوستان یادشون هست که تا سال 94 قیمت سهام خیلی از شرکت ها تا یک چهارم قیمت 92 و کمتر هم رسید
شاخص کل 220 هزار دید و در بلند مدت تا 150 هزار هم خواهد رسید شاید هم کمتر
البته این اتفاقات فقط در صورت ثبات ارزی تو محدوده 13000 تا 14000 خواهد بود اگر دلار به سمت 17000 حرکت کنه ممکنه ظرف چند روز 25000 هم رد کنه در اون شرایط بازار سراسر صعودی خواهد بود و شاخص ممکنه کانال 250 و بعد 280 رو هم بشکنه
البته گروه خودرو قطعا در قیمت های فعلی مغت هست اما روند فرسایشی میتونه دوباره سایپا زیر 100 و خودرو زیر 300 برای خرید آماده کنه

سلامت و پر سود باشید

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
امروز نوسان خوبی بود تو گروه یه نوسان 3% ورنا یه نوسان 6% زامیاد البته همیشه اینجوری نیست نوسان گیری منفی هم داره
در کل دوستان حواستون باشه بازار در کل جای نگهداری سهم نیست فعلا فقط نوسان (تجربه 18 سال سهامداری و سهام بازی بشخصه)
کل بازار هیچی برای سیر صعودی میان مدت نداره و فقط دلار میتونه روند صعودی کنه دلار هم که فعلا روندش نوسانی
در خصوص دلار قیمت واقعی دلار فعلا حدود 13200 هست و فعلا بالاتر از ارزش واقعی داره معامله میشه
در خصوص کل بازار هم روند سود سازی صنایع بعد از سونامی ارزی سال گذشته دوباره با کاهش روبرو میشه (تاریخ همیشه تکرار میشه)
در گروه خودرو هم فعلا وضعیت بی ثبات هست البته که نماد خودرو یک افزایش سرمایه سنگین تو آستین داره اما کی اجرا بشه نا معلومه ولی فکر کنم اخبارش تو راهه

امروز بازی جالبی روی زامیاد بود دوستان حواستون جمع باشه فریب این نوسان ها رو نخورید اگر هم خرید میکنید فقط تو منفی
اونی که امروز زامیاد بالای 125 خرید اشتباه کرد از صف فروش میخریدی بالای 125 خالی میکردی
این تصور که فردا دیگه راه خرید نمیده تو گروه خودرو و نمادهای بزرگ بورس تفکر اشتباهی هست

همچنان از فرصت نوسان استفاده کنید و تا 30% اصلاح قیمتی سنگین وارد نشید
بازار 98 راه بازار آخر 92 میره و دوستان یادشون هست که تا سال 94 قیمت سهام خیلی از شرکت ها تا یک چهارم قیمت 92 و کمتر هم رسید
شاخص کل 220 هزار دید و در بلند مدت تا 150 هزار هم خواهد رسید شاید هم کمتر
البته این اتفاقات فقط در صورت ثبات ارزی تو محدوده 13000 تا 14000 خواهد بود اگر دلار به سمت 17000 حرکت کنه ممکنه ظرف چند روز 25000 هم رد کنه در اون شرایط بازار سراسر صعودی خواهد بود و شاخص ممکنه کانال 250 و بعد 280 رو هم بشکنه
البته گروه خودرو قطعا در قیمت های فعلی مغت هست اما روند فرسایشی میتونه دوباره سایپا زیر 100 و خودرو زیر 300 برای خرید آماده کنه

سلامت و پر سود باشید

گروه خودروی خیلی عقب ماندگی دارند
که باید جبران بشه نسبت به گروه های دیگه

ehsan 33

Well-Known Member
کاربر فعال
گروه خودروی خیلی عقب ماندگی دارند که باید جبران بشه نسبت به گروه های دیگه
سلام دوست عزیز
من خودم سال هاست سهامدار گروه خودرو هستم حرف شما رو قبول دارم اما اینجا ایرانه فرق میکنه
بشخصه کاری به زیان انباشته فعلی ندارم چون میتونن این زیان رو تو یکسال به سود تبدیل کنن همش کاغذ بازی
اما گروه خودرو فعلا ممکنه تو روند میان مدت نزولی قرار بگیره البته بحث افزایش سرمایه خودرو و اثر خبرش جداست از این مبحث

امروز اونایی که تو نماد زامیاد رنج 10% کشیدن مطمئن باش اگر بخوان گروه زمین بزنن من و شما نمیتونیم کاری کنیم

گروه خودرو بطور سنتی همیشه یک تا دو سال بعد از شوک های ارزی جهش قیمت بالا داره ولی قبلش به کف قیمتی خواهد خورد
البته به شخص در کل بازار احتمال ریزش بیش از 50% قیمت هم وجود داره اما گروه خودرو بسختی تا 30% اصلاح قیمت خواهد داشت نه بیشتر

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوست عزیز
من خودم سال هاست سهامدار گروه خودرو هستم حرف شما رو قبول دارم اما اینجا ایرانه فرق میکنه
بشخصه کاری به زیان انباشته فعلی ندارم چون میتونن این زیان رو تو یکسال به سود تبدیل کنن همش کاغذ بازی
اما گروه خودرو فعلا ممکنه تو روند میان مدت نزولی قرار بگیره البته بحث افزایش سرمایه خودرو و اثر خبرش جداست از این مبحث

امروز اونایی که تو نماد زامیاد رنج 10% کشیدن مطمئن باش اگر بخوان گروه زمین بزنن من و شما نمیتونیم کاری کنیم

گروه خودرو بطور سنتی همیشه یک تا دو سال بعد از شوک های ارزی جهش قیمت بالا داره ولی قبلش به کف قیمتی خواهد خورد
البته به شخص در کل بازار احتمال ریزش بیش از 50% قیمت هم وجود داره اما گروه خودرو بسختی تا 30% اصلاح قیمت خواهد داشت نه بیشتر
3 سال تمام گروه خودروی منفی بود شما از جهش قیمتی صحبت میکنید کدام جهش قیمتی نکنه منظور شما سال 94 که آخرین رشد قیمتی را داشته میباشد
شما الان انتظار داری مثل خودرو دوباره بشه 300 تومان بعد بخواهد جای خالی رشد دلار را دوباره پر کند

این نظر شما از 2 حالت خارج نیست

1 اینکه سهم را ندارید منتظر ریزش هستید تا خرید کنید

2 اینکه 3 ساله زیرش شدید گروه خودروی را به یاد ندارید و اصلا با نرخ تورم و افزایش قیمت دلار این گروه همخوانی داره هم اکنون باید این گروه جالی خالی خود را پر کنند با ارزش جایگزینی و مخصوصا ایران خودرو که افزایش سرمایه خوبی داره کمترین رشدی که این گروه باید انجام دهد رشد 3 برابری میباشد تا جبران بشه

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۲/۲۳

گام مهم مجلس درباره مصوبه درخواست افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی

مصوبه مهم درخواست معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی شرکت ها با اصلاحات جدید مجلس یک گام به اخذ موافقت شورای نگهبان نزدیک شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،در حالی شورای نگهبان ماده ۱۵ طرح حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی و حمایت از کالای ایرانی مبنی بر معافیت مالیاتی بنگاه های اقتصادی ناشی از افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های آنها با رعایت استاندارد های حسابداری به مدت ۵ سال فقط برای یکبار را به دلیل کاهش درآمد دولت و پیش‌بینی نکردن طریق جبران آن مغایر اصل ۷۵ قانون اساسی شناخت که در ۲۰ فروردین ماه با اصلاح این ماده توسط مجلس مشروط بر اینکه افزایش سرمایه از این محل ظرف مدت یک سال پس از تجدید ارزیابی به حساب سرمایه، افزوده شده و فقط یکبار در هر ۵ سال انجام شود، باز هم با اطلاق افزایش سرمایه، مغایر اصل ۷۵ قانون اساسی شناخته شد.

حال این بار مجلس در اصلاحیه جدید( ۱۸ اردیبهشت ماه) اعلام کرده است: به منظور رونق تولید و ایجاد اشتغال از طریق اصلاح ساختار مالی شرکت ها و کارآمد سازی افزایش بهای ناشی از تجدید ارزیابی دارایی های اشخاص حقوقی موضوع حکم مقرر در تبصره یک ماده ۱۴۹ قانون مالیات های مستقیم مصوبه ۳ اسفند سال ۶۶ با اصلاحات و الحاقات بعدی، افزایش سرمایه از این محل مجاز و مشروط بر این است که ظرف مدت یک سال پس از تجدید ارزیابی به حساب سرمایه افزوده شده و این امر فقط یکبار در هر ۵ سال امکان پذیر است.

امید می رود شورای نگهبان این بار با اصلاح انجام شده توسط مجلس موافقت کرده و و رفع موانع تولید با نظارت و به شکل درستی انجام شود.
1557750118183.jpeg

1557750118183.jpeg

ehsan 33

Well-Known Member
کاربر فعال
3 سال تمام گروه خودروی منفی بود شما از جهش قیمتی صحبت میکنید کدام جهش قیمتی نکنه منظور شما سال 94 که آخرین رشد قیمتی را داشته میباشد
شما الان انتظار داری مثل خودرو دوباره بشه 300 تومان بعد بخواهد جای خالی رشد دلار را دوباره پر کند

این نظر شما از 2 حالت خارج نیست

1 اینکه سهم را ندارید منتظر ریزش هستید تا خرید کنید

2 اینکه 3 ساله زیرش شدید گروه خودروی را به یاد ندارید و اصلا با نرخ تورم و افزایش قیمت دلار این گروه همخوانی داره هم اکنون باید این گروه جالی خالی خود را پر کنند با ارزش جایگزینی و مخصوصا ایران خودرو که افزایش سرمایه خوبی داره کمترین رشدی که این گروه باید انجام دهد رشد 3 برابری میباشد تا جبران بشه
دوست عزیز من در حال حاضر فقط نوسان گیری میکنم با 10% توان خریدم مابقی تو سکه آنلاین نوسان دارم
من سال 81 یا 82 بود خودرو خریدم 300 بعد 6 ماه با افزایش سرمایه 50% از محل سود فروختم 900 یعنی 4.5 برابر این بلحاظ درصد بالاترین سود من تو گروه خودرو بود
سال 86 خپارس 120 خریدم سه یا چهار ماه بعد 190 فروختم دقیقا یادم هست چون یکسال قبل باما خریدم 900 تو 6 ماه فروختم 5800
سال 88 خساپا تو محدوده 110 خریدم یکسال بعد 220 فروختم
سال 92 تو شهریور بعد از خروج از شبندر سیو سود 150% وساپا 110 خرید 3 ماه توقف نماد بعد رو 200 باز شد فروختم
سال 94 وساپا 100خرید حدود 6 ماه بعد فروش از 180 تا 250 بصورت پله ای
سال 97 ورنا 66 خرید فروش 115 دوباره اواخر سال خرید 78 فروش 102 همین چند روز قبل
البته این فقط مربوط به خرید سنگین در حد 50% یا بیشتر از کل قدرت خرید
وگرنه بلحاظ نوسانگیری تو این سال هایی که دسترسی به آنلاین فراهم بوده آمارش از دستم در رفته

اما در کل هیچ وقت در گروه خودرو تا الان گیر نیافتادم یا ضرر نکردم چون همواره ورودم تو قیمت های کف بوده

در خصوص این که منتظر بازده گروه خودرو باشیم که بخواد گپ دلار پر کنه باید بگم شاید تو1 یا 2 سال آینده این اتفاق بیافته
اما نظرم این هست که اگر خودرو بخواد اصلاح کنه تا 300 یا کمتر هم جای اصلاح داره اما اگر بحث افزایش سرمایه خودرو بیاد میتونه براحتی تا کانال 1000 هم رشد کنه

سلامت و پر سود باشید

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز من در حال حاضر فقط نوسان گیری میکنم با 10% توان خریدم مابقی تو سکه آنلاین نوسان دارم
من سال 81 یا 82 بود خودرو خریدم 300 بعد 6 ماه با افزایش سرمایه 50% از محل سود فروختم 900 یعنی 4.5 برابر این بلحاظ درصد بالاترین سود من تو گروه خودرو بود
سال 86 خپارس 120 خریدم سه یا چهار ماه بعد 190 فروختم دقیقا یادم هست چون یکسال قبل باما خریدم 900 تو 6 ماه فروختم 5800
سال 92 تو شهریور بعد از خروج از شبندر سیو سود 150% وساپا 110 خرید 3 ماه توقف نماد بعد رو 200 باز شد فروختم
وگرنه بلحاظ نوسانگیری تو این سال هایی که دسترسی به آنلاین فراهم بوده آمارش از دستم در رفته

اما در کل هیچ وقت در گروه خودرو تا الان گیر نیافتادم یا ضرر نکردم چون همواره ورودم تو قیمت های کف بوده

در خصوص این که منتظر بازده گروه خودرو باشیم که بخواد گپ دلار پر کنه باید بگم شاید تو1 یا 2 سال آینده این اتفاق بیافته
اما نظرم این هست که اگر خودرو بخواد اصلاح کنه تا 300 یا کمتر هم جای اصلاح داره اما اگر بحث افزایش سرمایه خودرو بیاد میتونه براحتی تا کانال 1000 هم رشد کنه

سلامت و پر سود باشید

متوجه تحلیلت از روند گروه خودروی شدم

موفق باشید

hoor

Well-Known Member
کاربر فعال

سلامت و پر سود باشید
بابا وارن باف تو ديگه كجا بودي. تو الان اند سود تو بورسي

بالا