خنصیر ( مهندسی نصیر ماشین )

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب همسفر، خوشم میاد شما هم تو این سهم اصفهانی هستید، مثل شصفها .
برای مفت خریدن حق تقدم ها از حوالی 400 آوردنش 241 تومن...والا این شرکت خدماتی قطعه ساز دارای گرید از غول های تامین قطعاتی مثل سابکو ایران خودرو و سازه گستر سایپا نباید اینجا باشه...

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
برای مفت خریدن حق تقدم ها از حوالی 400 آوردنش 241 تومن...والا این شرکت خدماتی قطعه ساز دارای گرید از غول های تامین قطعاتی مثل سابکو ایران خودرو و سازه گستر سایپا نباید اینجا باشه...
دقیقا همینطوره، من از شرکت خفناور و هم خنصیر بازدید داشتم واقعا شرکت هایی تخصصی و تولید کنندگان زحمت کشی هستند ،من سهامدار هر دوشان بودم،و الان هم خنصیر ۲۵ درصد سبد دارم .

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حیف شد کم برداشتم، فکر نمیکردم دقیقا از بعد از اتمام مهلت حق ها بزنن زیرش اصلا فرصت نداد

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
یک موضوع خیلی جالب در حجم معاملات روز ۱۳ بهمن ۹۷ توجه من را جلب کرده و آن گزارشات معاملات سامانه tsem است ،واقعا دارم به قطعیت می رسم به دستکاری قیمتها ،گزارشات شرکت ها و جلوگیری از ورود نقدینگی به بازار سرمایه است. حالا این موضوع جالب چی هست ؟ من در ۱۳ بهمن ماه به عنوان شخص حقیقی نزدیک ۷۰۰ هزار سهم خنصیر را خریداری کردم اما در سامانه تعداد سهم حقیقی را ۴۰۰ هزار سهم و حقوقی را ۱۲۶ هزار سهم ثبت کرده است ،که جمعا ۵۲۶ هزار سهم می باشد .نمی دانم آیا من اشتباه میکنم!

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
یک موضوع خیلی جالب در حجم معاملات روز ۱۳ بهمن ۹۷ توجه من را جلب کرده و آن گزارشات معاملات سامانه tsem است ،واقعا دارم به قطعیت می رسم به دستکاری قیمتها ،گزارشات شرکت ها و جلوگیری از ورود نقدینگی به بازار سرمایه است. حالا این موضوع جالب چی هست ؟ من در ۱۳ بهمن ماه به عنوان شخص حقیقی نزدیک ۷۰۰ هزار سهم خنصیر را خریداری کردم اما در سامانه تعداد سهم حقیقی را ۴۰۰ هزار سهم و حقوقی را ۱۲۶ هزار سهم ثبت کرده است ،که جمعا ۵۲۶ هزار سهم می باشد .نمی دانم آیا من اشتباه میکنم!
ببخشید سهم حقیقی ۴میلیون است من اشتباه ۴۰۰ هزار دیدم.

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
بتا سهم, [04.02.19 16:24]
ای کاش #خنصیر بیشتر توضیح میداد ولی به طور کلی بیان کرده است شركت طر احي مهندسي و تامين قطعات ايران خودرو که طرف قرار داد نصیر ماشین بوده نرخ قرارداد مربوط به ميل لنگ موتور اي اف سون را افزایش داده است...

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
#خنصیر
شفاف سازی در خصوص افزايش قيمت قرارداد ميل لنگ اي اف سون از شركت ساپكو (اصلاحیه)

▪دلایل اصلاح: مبلغ قرارداد به ميليون ريال اصلاح گرديد.

1549346316936.jpeg

بالا