خنصیر ( مهندسی نصیر ماشین )

omidbakhsh19

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان لطفا راهنمایی کنید
بنده 10% توی این سهم در منفی هستم

به نظر شما
روی چه قیمتی برای فروش درنظر داشته باشم؟
و چقدر زمان میبره به قیمت مدنظر فروش برسه؟ چند روز کاری؟

sajjad4438

Well-Known Member
کاربر فعال
من این را جدی می گم که پرسیدم .راست و دروغ آن را نمی دانم .اگر افزایش نرخ محصولات را ندهند شرکت تعطیله.
شركتهاي توليدي زيادي هستند كه به بهانه افزايش مواد اوليه از ابتداي سال تاكنون چندين مرتبه افزايش قيمت داشته اند و هيچ مانعي بر سر راهشون نبوده ..... آيا در مورد قطعه سازان شرايط جور ديگري است.؟

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
شركتهاي توليدي زيادي هستند كه به بهانه افزايش مواد اوليه از ابتداي سال تاكنون چندين مرتبه افزايش قيمت داشته اند و هيچ مانعي بر سر راهشون نبوده ..... آيا در مورد قطعه سازان شرايط جور ديگري است.؟
متاسفانه مدیران قطعه ساز ها محصولات خود را با قیمت قبلی و بدون افزایش ثبت شرکت می کنند و خودشان با قیمت بازار می فروشند و تفاوت را به جیب می زنند و این شرایط بهترین کار برای آنها است .و درخواست افزایش قیمت همش فیلم است و زیاد جدی نیست . حتی بعضی از شرکتها هم وارده و صادره را هم ثبت نمی کنند و اثری هم از خود جایی نمی گذارند و گزارش تولیدی خود را زیر ظرفیت اسمی اعلام می کنند و این کار در اکثر شرکتها باب است برای نمونه شرکت شتولی که چند سال پیش مدیر عامل همین کار را می کرد و باعث خروج شرکت به بازار ج شد

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
من این را جدی می گم که پرسیدم .راست و دروغ آن را نمی دانم .اگر افزایش نرخ محصولات را ندهند شرکت تعطیله.
چطور بود عزیز؟ :rolleyes:
پاقدمم؟ :D
(فقط یک مشکل این وسط وجود داشت... اینکه خودم نخریدم... یعنی نتوانستم بخرم... با این حال پاقدمم بد نبود.:p)

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
چطور بود عزیز؟ :rolleyes:
پاقدمم؟ :D
(فقط یک مشکل این وسط وجود داشت... اینکه خودم نخریدم... یعنی نتوانستم بخرم... با این حال پاقدمم بد نبود.:p)
از ۴۰۰ت اومده ۲۵۰ .انشالله پا قدم شما بتونه به همون ۴۰۰ برسونه .

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
از ۴۰۰ت اومده ۲۵۰ .انشالله پا قدم شما بتونه به همون ۴۰۰ برسونه .
دیگر تخصص پاقدم من در همین حد است دیگر... از اینجا به بعدش را نمی‌دانم می‌تواند یا نه... ولی این ۵ درصد - ۱۰ درصد - ۱۵ درصدها را معمولا پاقدم می‌تواند درست کند... (اگر هم خودم خریده بودم همین‌جاها با ۱۵ درصد سود خارج می‌شدم. حقیقتش.:D چون ۱۰ درصد یا حتی ۵درصد در کوتاه مدت بهتر است از ۳۰۰ درصد سود سالانه.)
یا علی

ghonghir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزنده ترین قطعه ساز که در آینده نزدیک تعدیل مثبت خواهد داشت با خروج صندوق سرمایه گذاری تجربه ایرانیان که حدود 6 سهم هست بازی جدیدی را شاهد خواهیم بود

شاخص 2

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمال فردا بازگشایی بشه حالا اون گوسفندی که قبل مجمع میفروخت فردا هم بفروشه که نقد شده ام

ghonghir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در صورت اتمام عرضه های دو کد حقوقی و با توجه به افزایش سرمایه پیش رو امید به رشد سهم بسیار هست ارذنده ترین قطه ساز که از لحاظ تولید و فروش سرمایه گذاری امکان تعدیل سود را دارا میباشد

شاخص 2

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
در صورت اتمام عرضه های دو کد حقوقی و با توجه به افزایش سرمایه پیش رو امید به رشد سهم بسیار هست ارذنده ترین قطه ساز که از لحاظ تولید و فروش سرمایه گذاری امکان تعدیل سود را دارا میباشد

کدام عرضه حقوقی ها اونا دارند به زیر درصد های حقیقی پاسکاری می کنند تا جماعت رو هیجانی فریب دهند مگه عقلش خرابه سهمی بفروشند که انباشته اش بیش از ۱۰۰ تومان هستش و سود عملیاتی خوبی هم در قطعات داره این روباه صفت هر روز حیله ای میکنه اما گوه خورده با این کارا سهم رو بیشتر در مرکز توجه قرار میده قیمت فعلی سهم با احتساب سود انباشته و قیمت دلار با قیمت سال قبل میشه ۶۰ تومان یعنی سهم الان با قیمت ۶۰ تومان با دلار ۳۰۰۰ تومان معامله میشه

شاخص 2

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
خنصیر امروز بازگشایی شد و به قیمت مزخرف ۳۹۵ رسید و اگر یک مثبت دیگر بخورد به قیمت سال گذشته این روزها میرسد یعنی ۴۱۸ تومان با این حساب خنصیر در این بازار مثبت و ۴ برابر شدن قیمت دلار هیچ واکنش قیمتی نداده و همچنان در بین قطعاتی های سود ده حکم طلا و در کف قیمتی قرار گرفته خدا بر پدر بانی این امر لعنت کند

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
خنصیراصلاح خوبی کرده و از کم ریسک ترین سهام در گروه قطعه سازی هاست.
این شرکت ریسک افزایش قیمت مواد اولیه ندارد چون کارش خدماتی محسوب می شود به نحویکه بصور مثال میل لنگ خام و تراش نخورده پراید را از سایپا تحویل و براساس استانداردها های تحویلی از سوی سفارش دهنده تراش داده و آماده می کند. در بین قطعه سازها از معدود شرکتهایی هست که زیان انباشته ندارد بلکه اخیرا از محل سود انباشته و آورده نقدی (هرکدام40%) اقدام به افزاش سرمایه کرد برای اصلاح ساختار مالی و تامین منابع مورد نیاز طرح توسعه شرکت که درصد پیشرفت خوبی داشته ...
اخیرا علاوه بر افزایش نرخ که در صورتهای مالی به آن اشاره شده قرار داد های خوبی هم از سابکو ایران خودرو گرفته و هم از سایپا

ali-kherad

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر بدجور ورشکست کردن
حقیقی های عمده یکی یکی دارن در میرن
طرف 900 هزار تا با ضرر سنگین رد کرد رفت

saeed6388

Active Member
کاربر فعال
خنصیر بعد از اصلاح سنگین در حمایت محکم خود قرار دارد.با بررسی سوابق سهم متوجه رفتار قیمتی مشابه میشویم.
خرید حوالی 240 تا250 کم ریسک میباشد.

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
#سایپا بازگشت #رونق به چرخه تولید با افزایش تیراژ تولید

نجفیان، مدیرعامل سازه گستر #سایپا :

با پیگیری های مجدانه وزیر محترم صمت و تلاش های ویژه ی مدیرعامل محترم گروه خودروسازی #سایپا و نیز مساعدت های بانک مرکزی ، در مرحله اول باعث تزریق حدود هزارمیلیاردتومان در هفته جاری ، جهت پرداخت مستقیم به قطعه سازان از محل مطالبات ، خواهد شد.
موجبات ارتقای شاخص های کیفی و افزایش تیراژ تولید خواهد شد .

@boltann

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاهش شدید قیمت خنصیر به خاطر جمع کردن حق ها بوده که مهلتش امروز تمومه، فرصت خرید را از دست ندید که از فردا صعودی میشه سهم

بالا