خمهر ( مهرکام پارس )

کدال

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا صبح 5 درصد خورد بسته میشه ددوباره یه 5 درصد هم ساعت 11 بعد روآن میشه
ر

nour547

Active Member
کاربر فعال
سازمان امور مالیاتی چقدر طول میکشه جواب بده؟
هر آن ممکن جواب بدهد زمان تعریف شده ای ندارد چون مالیات سالیانه براساس گزارش سالیانه است معمولا کاری به میان دوره ندارند

share_holder

Well-Known Member
کاربر فعال
تکراری
-
-
ویرایش متن قبلی
1397/10/30
با سلام،
سرمایه جدید شرکت مهرکام پس از افزایش سرمایه، باید حداقل دو برابر زیان انباشته شرکت باشد تا از شمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج شود.
لذا برای محاسبه سرمایه جدید شرکت مهرکام پارس پس از افزایش سرمایه، نیاز به دانستن آخرین رقم زیان انباشته شرکت میباشد.

میزان زیان انباشته شرکت مهرکام پارس طبق آخرین گزارش، تا تاریخ 1397/09/30 مبلغ 1275641000000 بوده است.
پس، سرمایه جدید شرکت مهرکام پارس پس از افزایش سرمایه، با در نظر گرفتن زیان انباشته فوق باید رقم 2551282000000 باشد.
سرمایه فعلی شرکت مهرکام پارس برابر 828000000000 ریال میباشد.
با در نظر گرفتن ارقام فوق، شرکت مهرکام پارس باید حداقل 208% افزایش سرمایه دهد.

ولی شرکت مهرکام پارس درخواست مجوز افزایش سرمایه 128% را از سازمان کرده است. که با این افزایش سرمایه از شمولیت ماده 141 ق.ت. خارج نمی‌شود. سازمان هنوز موافقت خود با این درخواست را اعلام نکرده‌است.

افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی داراییها در صورتی انجام میشود که منجر به خروج شرکت از شمولیت ماده 141 ق.ت. گردد.
افزایش،سرمایش،رد شده
امروز صبح تو کمیته سازمان بورس رد شد
احتمالا مثل شپترو یک شفاف سازی راجب این موضوع بزنن

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
این مهرداد اریانا رانت خوبی داره اما اینکه اومده اینجا می گه حمیدرضایی فلان کرده بهمان کرده خیلی خنده داره
اسم واقعیش هم مجید هست مجید خان مگه خود تو کانالت تعریف خمهر رو نمی کردی هر چند تو سقف خالی کردی البته بعد به دیگران هم گفتی خالی کنند حالا چرا اومدی اینجا می گی حمید رضایی فلان بهمان هست خودت هم تو خمهر بودی توصیه به خرید می کردی

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
این مهرداد اریانا رانت خوبی داره اما اینکه اومده اینجا می گه حمیدرضایی فلان کرده بهمان کرده خیلی خنده داره
اسم واقعیش هم مجید هست مجید خان مگه خود تو کانالت تعریف خمهر رو نمی کردی هر چند تو سقف خالی کردی البته بعد به دیگران هم گفتی خالی کنند حالا چرا اومدی اینجا می گی حمید رضایی فلان بهمان هست خودت هم تو خمهر بودی توصیه به خرید می کردی

خوساز من داشتم و دارم و باهاش،رفتم مجمع
خمهر تو عمرم یک دونه هم نداشتم و اون یکی ادمین کانال داشت که سر همین موضوع هم بحثمون شد
که این سهم چیه معرفی میکنی که گفت داره میره بالا نوسانش بگیر که من مخالفش،بودم

زیر مطالب خمهر اسم شخص مشخصه

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
خوساز من داشتم و دارم و باهاش،رفتم مجمع
خمهر تو عمرم یک دونه هم نداشتم و اون یکی ادمین کانال داشت که سر همین موضوع هم بحثمون شد
که این سهم چیه معرفی میکنی که گفت داره میره بالا نوسانش بگیر که من مخالفش،بودم

زیر مطالب خمهر اسم شخص مشخصه
به هر حال در کانال شما بود
از اینا گذشته به نظرتون شپترو افزایش می ده یا سر کاری هست مجیدخان؟!!!!!!!!!!

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
خوساز ۱۰۰ تومنی رو بعد از تایید افزایش سرمایه ملت نخریدن رفتن خمهر ۱۲۰ تومنی رو بدون تایید افزایش سرمایه خریدن

چرا؟

کسی که خوساز رو ول کرد و سیگنال خرید خمهر رو صادر کرده احتمالا با سمند سر و سری داره تا بتونه این همه سهم خالی کنه سر ملت.

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از بهترین راههای خالی کردن سهم اینه که با پول سنگین بهش حباب مشتی بدی

مثلا

مثلا خمهر رو از ۱۸۰ رو به بالا جمع کنی و سنگین تا ۲۴۰ بخری بعد با اردرهای حمایتی سهم رو رو به یالا هل بدی و اون بالا که رسید که کد به کد سنگین بکنی و حجم معاملات رو بشدت بالا ببری

توی این کد به کدها کلی نوسان گیر به هوای حجم میان سراغ سهم و کلی از سهمت رو خالی میکنی و باقی سهم رو روزهای بعد تو صف فروش میزاری

همین جوری رو به پایین خالی میکنی ..یه روز هم میتونی از صف فروش برداری و رنج بزنی و تا صف خرید ببری و هیجان بدی به سهم همه به هوای برگشت روند حمله میکنن و از فرداش دوباره خالی کردن سهم

اینجوری میتونی خمهر با میانگین ۲۳۰ رو با میانگین ۲۹۰ بچپونی به بازار

و ملت همش میگن این همه فروشنده از کجا میاد؟
کی متعادل میشه؟

این بازی سالهاست که داره تکرار میشه بدون کم و کاست و هر دفعه مثل دفعه قبل

zmrb

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از بهترین راههای خالی کردن سهم اینه که با پول سنگین بهش حباب مشتی بدی

مثلا

مثلا خمهر رو از ۱۸۰ رو به بالا جمع کنی و سنگین تا ۲۴۰ بخری بعد با اردرهای حمایتی سهم رو رو به یالا هل بدی و اون بالا که رسید که کد به کد سنگین بکنی و حجم معاملات رو بشدت بالا ببری

توی این کد به کدها کلی نوسان گیر به هوای حجم میان سراغ سهم و کلی از سهمت رو خالی میکنی و باقی سهم رو روزهای بعد تو صف فروش میزاری

همین جوری رو به پایین خالی میکنی ..یه روز هم میتونی از صف فروش برداری و رنج بزنی و تا صف خرید ببری و هیجان بدی به سهم همه به هوای برگشت روند حمله میکنن و از فرداش دوباره خالی کردن سهم

اینجوری میتونی خمهر با میانگین ۲۳۰ رو با میانگین ۲۹۰ بچپونی به بازار

و ملت همش میگن این همه فروشنده از کجا میاد؟
کی متعادل میشه؟

این بازی سالهاست که داره تکرار میشه بدون کم و کاست و هر دفعه مثل دفعه قبل
و این پولا هم خوردن داره و هیچ کجای زندگی این آدما گندش نمی زنه بیرون..........

rapid

Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز نماد بسته میشه؟ بخاطر منفی خوردن بیش از 20 درصد!!!
خبری هم از افزایش سرمایه نیست؟

بالا