خمهر ( مهرکام پارس )

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خمهر اگه حتی خودرویی ها صف خرید هم بودن بزارید صف فروش باز بشه و تا آخر وقت فقط از صف بخرید یه چند تا دونه درشت دارن میفروشن.
http://imgurl.ir/uploads/t279481_1.png
دونه درشت هایی که ضرر کردن بلدند فقط:D:D
از صف فروش کردنشون معلومه اینکاره نیستند و همون برن بهتره
اینا باید برن پول بزارند بانک :D

امیر969

Well-Known Member
کاربر فعال
الان 50روز از گزارش توجیهی افزایش سرمایه میگذره و بازار خمهر رو داره 200توم میفروشه که قیمت بعد از 128درصد افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی میشه 87تومن

حالا نهایتا تا چند روز دیگه مجوز افزایش سرمایه میاد و مجمع برگزار میشه

ببینم ما که میریم مجمع سود میکنیم یا اونی که امروز 200میفروشن

20 آذر 97

دلکوک

Well-Known Member
کاربر فعال
زیان انباشته شرکت حدود 98 میلیارد تومان است و سرمیه شرکتس از تجدیر، حدود 188 میلیارد می شود. با این حساب در صورت تجدید باز هم مشموا ماده 141 است.
زیان انتهای سال 96 ملاکه....
به همون 123 درصد از 141 درمیاد. موردی نداره افزایشش

ماتادوره

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیان انتهای سال 96 ملاکه....
به همون 123 درصد از 141 درمیاد. موردی نداره افزایشش
درسته
اما چه دلیلی داره سهامدار بیاد افزایش سرمایه بده وقتی پایان امسال دورباره مشمول ماده 141 میشه؟

mehdikakero

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان من کارمند مهرکام هستم و تو قسمت تعمیرات و نگهداری کار میکنم و تمام خط تولید تحت نظر ماست و باید خدمتتون عرض کنم که الان مدت زیادیه که اوضاع داخل شرکت خیلی خرابه.شیفت شب رو حذف کردن .شیفت روز تولید رو آوردن پایین.ما قبلا حتی روزهای تعطیل رسمی محرم رو هم باید میومدیم سر کار ولی الان ۵ شنبه و جمعه ها را هم تعطیل کردن و بین التعطیلن هم تعطیل میکنن .اضافه کاری هارو حذف کردن.از دیروز هم خط تولید داشبورد سمند به طور کامل به دلیل نداشتن مواد تعطیل شد.حقوقمان نصف شده به خاطر نداشتن اضافه کاری. خیلی وقته منتظر یک خبر خوب از این سهم هستم ولی گویا وضع خراب تر از این حرفاست. واقعا متاسفم که این خبر رو بهتون میدم فقط خواستم دوستان اگه تحلیلی از این وضعیت دارند لطفا ارائه بدن تا امیدوار باشیم به ادامه دادن . :(((((

share_holder

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان من کارمند مهرکام هستم و تو قسمت تعمیرات و نگهداری کار میکنم و تمام خط تولید تحت نظر ماست و باید خدمتتون عرض کنم که الان مدت زیادیه که اوضاع داخل شرکت خیلی خرابه.شیفت شب رو حذف کردن .شیفت روز تولید رو آوردن پایین.ما قبلا حتی روزهای تعطیل رسمی محرم رو هم باید میومدیم سر کار ولی الان ۵ شنبه و جمعه ها را هم تعطیل کردن و بین التعطیلن هم تعطیل میکنن .اضافه کاری هارو حذف کردن.از دیروز هم خط تولید داشبورد سمند به طور کامل به دلیل نداشتن مواد تعطیل شد.حقوقمان نصف شده به خاطر نداشتن اضافه کاری. خیلی وقته منتظر یک خبر خوب از این سهم هستم ولی گویا وضع خراب تر از این حرفاست. واقعا متاسفم که این خبر رو بهتون میدم فقط خواستم دوستان اگه تحلیلی از این وضعیت دارند لطفا ارائه بدن تا امیدوار باشیم به ادامه دادن . :(((((
-
سلام،
وضع قطعه سازان خوب نیست، ولی گویا جمله قبل در مورد مهرکام پارس حق مطلب را بیان نمی‌کند.!

Ataie

New Member
عضو تازه
#خمهر
شایعات تالار حافظ.
پرونده افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی شرکت مهر کام پارس با نماد معاملاتی ،خمهر، در دستور کار دوشنبه 10 دی ماه نود هفت سازمان بورس. جهت اعلام نظر قرار گرفت.

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دونه درشت هایی که ضرر کردن بلدند فقط:D:D
از صف فروش کردنشون معلومه اینکاره نیستند و همون برن بهتره
اینا باید برن پول بزارند بانک :D
نگفتم اون دانه درشت ها باید برن بزارن بانک :p
همچین ازشون خریدیم

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فوری فوری فوری فوری فوری :

طبق تماس واصله امروز با کارشناس اداره کل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صمت ،اعلام کردند که کمیته خودرو فردا تو وزارتخونه تشکیل جلسه میده و قیمت نهایی خودروهای باقیمانده (زیر 45 میلیون )نظیر پراید و تیبا و 405 و سمند و.... رو تصویب و فورا اعلام رسانه ایی خواهد کرد.

شماره های تماس اداره کل خودرو جهت استعلام در ساعت اداری: 81762117 و 88898066

بالا