خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

hooh

Very Good Member
کاربر فعال
دکتر نیازی نداره به این‌پولها وهیچ وقت من ندیدم نوسان گیری کنه با این سرمایه در جهت تحقق وپیشرفت تولید تو بورس واون هم صدرا سرمایه گذاری کرده‌پس اظهار نظر در این‌مورد لیاقت بالاتر از ان را‌میخواهد .ادم بی شخصیت در صدزا جایگاهی ندارد

طيب

Very Good Member
نارنجی سابق
عرض سلام وادب خدمت همه دوستان

بازهم دوستانی با تماس هایی از این هدف قیمتی 10هزارتومانی بنده ابراز ناراحتی میکنند !!!!

دوستان عزیز اینکه قیمت فعلی صدرا هنوز بقیمت 12سال گذشته نرسیده و اون موقع دلار محدوده قیمتی 700الی 900تومان بود و الان ارزش صدرا چقدر باید باشه باتوجه به افزایش توان عملیاتی رفع مشکلات ساختاری و انجام کلیه پروژه ها و نصب سکوها و تحویل اولین کشتی افراماکس ووووووووووووووو

همه این مواردی که میفرمایید کاملا درست است واینکه ارزش ذاتی خیلی بدبینانه صدرا حداقل 50هزارتومان است این هم درست است .

اینکه قیمت صدرا خیلی نسبت به سایر سهام بازار سرمایه با توجه به ارزش ذاتی و روند صعودی بنیادی کمتر است کاملا درست است

ولی موضوعیکه بنده مطرح کرده ام این است اجازه فرمایید گزارشات ارائه بشه و بنده هم نسبت به این گزارشات هدف قیمتی دومی را عرض خواهم کرد .

البته از نظر بنده به احتمال خیلی زیاد قبل از ارائه گزارشات 12ماهه و شفاف سازی از قراردادهای جدید ووو هدف قیمتی 10هزارتومانی را شاهد خواهیم بود .

شاد و سلامت باشید

فرا مرز

Very Good Member
کاربر فعال
اقای دکتر عیدی نمودار صدرا را به سهامداران هدیه خواهند داد مبارک سهامداران باش بعضی ها با ۵۰۰۰ سهم به دکتری که سهامدار ۲۰میلیونی صدرا که ۱۵ سال سهامداری کرده حرفهای چرت وبی شخصیتی میزنه که لیاقتش انداختن تو گونی هست حواسش باشه با کی داره صحبت میکنه با ۵۰۰۰ سهم

به شخصه جز به لطف باریتعالی و قدرت اراده و توان هوش خودم به هیچ چیزی در عالم چشم نداشته ام و هر چه دارم از همین سه منبع به دست آورده ام. و هرگز در سایه یک بشر مثل خودم نخزیده ام.
جناب hooh از شما بعید است ارزش آدم ها را با تعداد سهام ارزیابی کنی
هر فرد با هر اندازه سهم
در حد یک فرد است نه بیشتر .
تعداد سهم فقط در مجمع شرکت ها جایی برای عرضه اندام دارد که ایشان در این یک مورد از این مزیت شان چشم پوشیدند و از حضور در مجامع و بیان دیدگاه یا اعتراض خود به عنوان یک حقیقی موثر خودداری کردند. و همان سهامداران 5000 سهمی و 100 هزار سهمی در مجمع آمدند و جرات اعتراض و پرسش داشتند

کارتان به حدی از رقت رسیده که به هدیه ایشان چشم دارید ؟؟؟
به قول جناب اسد بورس
یارب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است

آخرین ویرایش:

صبور2

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود به تمامی دوستان
جناب صبور مشکل ما این نیست اهل کدام شهر هستیم تا وقتی یاد نگیریم همه ایرانی هستیم چیزی بعنوان افتخار وجود نداره در شهر شما کسی تریاک یا شیره مصرف نمی کنه???
سلام
اینجا تریاک و شیره و شیشه و مشروب و... مصرفش زیاد است ولی تا الان ندیدم کسی با افتخار بنویسد که مصرف کردم
اگر پستها ی حاجی شاهرودی و ممد شاهرودی بخونی نود درصدش افتخار شان همین بود
ارادتمند

amiran60

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینجا بچه های شاهرود زیاد هستند
ولی آون از حاجی که افتخار میکرد تریاک میکشه و اینم از این یکی که افتخار میکند شیره میکشد
مثل اینکه افتخار این شهر به همین است
دم فضای مجازی گرم
عزیز دل برادر اینکه ی ادم نفهم اومده و برای خودشیرینی مدام از شاهرود حرافی کرده نشان از شخصیت یک شهر و مردمش نیست در ثانی شما باید تشریف بیاری بسطام تا ببینی خیلی چیزای دیکه ام توش داره که امثال شماها که بی ادبی میکنید رو اونجا تنبیه عملی و دخولی میکنن و در اخر سعی کن بار اخرت باشه اینجور بی ادبی میکنی همه مثل هم جواب نمیدن ی سریا تحملشون پایینه خواستم بدونی

صبور2

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
به شخصه جز به لطف باریتعالی و قدرت اراده و توان هوش خودم به هیچ چیزی در عالم چشم نداشته ام و هر چه دارم از همین سه منبع به دست آورده ام. و هرگز در سایه یک بشر مثل خودم نخزیده ام.
جناب hooh از شما بعید است ارزش آدم ها را با تعداد سهام ارزیابی کنی
هر فرد با هر اندازه سهم
در حد یک فرد است نه بیشتر .
تعداد سهم فقط در مجمع شرکت ها جایی برای عرضه اندام دارد که ایشان در این یک مورد از این مزیت شان چشم پوشیدند و از حضور در مجامع و بیان دیدگاه یا اعتراض خود به عنوان یک حقیقی موثر خودداری کردند. و همان سهامداران 5000 سهمی و 100 هزار سهمی در مجمع آمدند و جرات اعتراض و پرسش داشتند

کارتان به حدی از رقت رسیده که به هدیه ایشان چشم دارید ؟؟؟
به قول جناب اسد بورس
یارب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است
سلام
این اسکول بیخیال شو رفته تاپیک غگل چرت و پرت نوشته آبروی صدرا هم برده و همه مسخره میکنند
قبلا میگفت سی میلیارد پول میاد پشت سهم
یک نفر خودکشی کرده
دکتر فلان کار کرده
فکر کنم حشیش میزنه میاد اینجا چرت و پرت مینویسه
ارادتمند

صبور2

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
عزیز دل برادر اینکه ی ادم نفهم اومده و برای خودشیرینی مدام از شاهرود حرافی کرده نشان از شخصیت یک شهر و مردمش نیست در ثانی شما باید تشریف بیاری بسطام تا ببینی خیلی چیزای دیکه ام توش داره که امثال شماها که بی ادبی میکنید رو اونجا تنبیه عملی و دخولی میکنن و در اخر سعی کن بار اخرت باشه اینجور بی ادبی میکنی همه مثل هم جواب نمیدن ی سریا تحملشون پایینه خواستم بدونی
کجا بی ادبی کردم؟ پست همشهریت آوردم بالا
بهتره مشکلت با همشهریت حل کنی تا از افتخارات کمتر بگه
اینجا تاپیک بورسی است نه شیره کش خونه

زرتشتی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
اقای دکتر عیدی نمودار صدرا را به سهامداران هدیه خواهند داد مبارک سهامداران باش بعضی ها با ۵۰۰۰ سهم به دکتری که سهامدار ۲۰میلیونی صدرا که ۱۵ سال سهامداری کرده حرفهای چرت وبی شخصیتی میزنه که لیاقتش انداختن تو گونی هست حواسش باشه با کی داره صحبت میکنه با ۵۰۰۰ سهم
این دکتری که شما ازش حرف میزنید قبلا گفتم که حقیقی درصدی یک دکتر هست که با کد بورسی پسرش خرید کرده
اصلا هم اهل نگاه کردن به تابلوی معاملات نیست چه برسد به اینکه نمودار هم بگذارد
ایشان به مرتضی عباد گفته هر وقت قیمت سهم به 10 هزار تومن رسید بهم اطلاع بده بفروشم
اینقدر بهش آب و تاب نده

فرا مرز

Very Good Member
کاربر فعال

دکتر نیازی نداره به این‌پولها وهیچ وقت من ندیدم نوسان گیری کنه با این سرمایه در جهت تحقق وپیشرفت تولید تو بورس واون هم صدرا سرمایه گذاری کرده‌پس اظهار نظر در این‌مورد لیاقت بالاتر از ان را‌میخواهد .ادم بی شخصیت در صدزا جایگاهی ندارد

جناب hooh مرد باشخصیت صدرا
ظاهرا شما خیلی به هدیه و عیدی علاقه دارید
من چون حد زعمای مورد نظرتان نیستم و در تقسیم بندی شما جزو افراد با شخصیت به حساب نمی آیم پس در حد بضاعت افراد گمنام بی شخصیت یک لطیفه به شما عیدی می دهم

نصرالدین میخواست به مناسبت عید پلاکی برای پسرش بخرد که نام پسرش بر روی آن حک شود. در آن شهر مرد حکاکی زندگی میکرد که برای کندن هر حرف در روی پلاک یک دینار میگرفت. نصرالدین به نزد وی رفته و گفت: جناب حکاک من میل دارم پلاکی برایم حک کنی که نام پسرم بر رویش نوشته شده باشد. مرد حکاک گفت: قیمت کار مرا که میدانی برای هر حرف یک دینار باید بپردازی. نصرالدین سرش را جنباند و گفت: بلی. مرد حکاک گفت: خوب اسم پسرت چیست؟ نصرالدین فکری کرد و گفت: (خس)
مرد گفت: دو دینار باید بدهی. نصرالدین دو دینار داد و حکاک شروع به کار کرد و پس از چند دقیقه ای کلمه (حس) را روی پلاک کند و نوبت نطقه ای رسید که باید روی (ح) بگذارد که نصرالدین دست وی را گرفته گفت: جناب حکاک خواهش دارم نقطه را به جای آنکه در سر (ح) بگذاری در داخل شکم (س) بگذار
حکاک آن کار را کرد و کلمه (حسن) نقش بست. نصرالدین پلاک را گرفته و در حالیکه فرار می کرد رو به حکاک گفت: من به جای سه کلمه ، پول دو کلمه را دادم جناب حکاک باشی.

آخرین ویرایش:

iranbourse2020

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
شما که میلیونی خرید کرده بودید 100 هزارتا هم نگه داشتید و امروز کلا 400 تا معامله شده و 80 نفر فروختند و ....
عجب معمایی هست
سلام. در هیچ پستی ادعای خرید میلیونی نکردم فقط گفتم تعداد بالا. از حوالی 3790 تومن که 10 درصد سود خریدهام تکمیل شد، ریز ریز سهم فروختم (البته به نسبت تعداد فروشنده ها). ضمنا از 80 کد فروشنده دیروز حداقل 10 کدش تک رقمی (1 سهم تا 5 سهم) سهم فروختن!! فکر نکنم نتیجه گیری در مورد تعداد کدهای فروشنده هایی از این دست ملاک درستی باشه! به نظرم همون فروشنده های پر مدعای تک رقمی که در این تاپیک قمپوز در میکنن و ادعا دارن سهم برای فروش عرضه میکنن:oops: توهمی بیش نیست! به نظرم اگر سهم قراره صعود خوبی در پیش بگیره باید سهامداران خودشون بیان وسط میدون! نه اینکه در پستهاشون فقط آرزوی راه ندادن خریداران سهم و غیرو طلب کنن! شما به این سهامداران میگین تریدر!؟ با این طرز تفکر و خساست سهامدارانش و سهامدار عمده اش باور کنید قیمت صدرا بالا برو نیست و مثل همیشه درجا خواهد زد مگر اینکه خود سهامداران حقیقی اش فکری به حال خودشون بکنن. چون در سایه ظلم سهامدار عمده اش متاسفانه بیشتر سهامداران حقیقی اش عقده ای شدن! و راضی به مارکتینگ سهم بصورت روزانه نیستن! حتی به ضرر خودشون تموم بشه. همین دیروز وقتش بود تا به اندازه حجم مبنا سهم فروخته بشه و 5 درصدو کامل بخوره ولی چون وارن بافت های صدرا و متفکران بورس بدلیل اینکه مدت زیادیه که به قول خودشون سهامداری کردن!!:confused: و سهامدار عمده اش هم همیشه تو سر سهم زده مطمئن باشید تا چند جلسه معاملاتی دیگر صف خریدش کلا می پره! و اونوقته که با وجود افزایش سرمایه و سود 9 ماهه خریداری نخواهد داشت! بابا بیخیال این تاپیک و افراد شیاد و دروغگوی این تاپیک باشین! :confused:;)

آخرین ویرایش:

mohamad65

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام خدمت دوستان
خصوصا شاهرودی های گل
بنده معذرت میخوام اگر تجربیات شخصی خودم که تنها یک بخش کوچکش رو بعضی ها چسبیدن موجب جسارت شخصیت منفی باف تاپیک که همیشه آدم رو یاد "گلام" کارتن گالیور می اندازه از این موضوع سو استفاده کرده و گویا به شاهرود توهین کرده از اونجایی که به دلایلی بنده ایشون رو نادید گرفتم ولی از جواب دوستان اینطور متوجه شدم
که اشتباه من موجب این بی ادبی ایشان شده
همینجا از همه دوستان خصوصا شاهرودی های صدرا معذرت میخوام
شاهرود شهر باصفا و مردم باصفا

حاج آقا

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

بازهم دوستانی با تماس هایی از این هدف قیمتی 10هزارتومانی بنده ابراز ناراحتی میکنند !!!!

دوستان عزیز اینکه قیمت فعلی صدرا هنوز بقیمت 12سال گذشته نرسیده و اون موقع دلار محدوده قیمتی 700الی 900تومان بود و الان ارزش صدرا چقدر باید باشه باتوجه به افزایش توان عملیاتی رفع مشکلات ساختاری و انجام کلیه پروژه ها و نصب سکوها و تحویل اولین کشتی افراماکس ووووووووووووووو

همه این مواردی که میفرمایید کاملا درست است واینکه ارزش ذاتی خیلی بدبینانه صدرا حداقل 50هزارتومان است این هم درست است .

اینکه قیمت صدرا خیلی نسبت به سایر سهام بازار سرمایه با توجه به ارزش ذاتی و روند صعودی بنیادی کمتر است کاملا درست است

ولی موضوعیکه بنده مطرح کرده ام این است اجازه فرمایید گزارشات ارائه بشه و بنده هم نسبت به این گزارشات هدف قیمتی دومی را عرض خواهم کرد .

البته از نظر بنده به احتمال خیلی زیاد قبل از ارائه گزارشات 12ماهه و شفاف سازی از قراردادهای جدید ووو هدف قیمتی 10هزارتومانی را شاهد خواهیم بود .

شاد و سلامت باشید
عرض ادب و احترام

سردار طیب قلی خان، بالاخره به تارگت 50تومنی حاجی اعتراف کردی!:D
به تازگی حاجی 40هزار سهم صدرا به حاج خانم هبه کرده اونم خواب دیده که هر سهم صدرا میشه 100تومن...:p اون میخواد باهاش یه خونه مشهد کنار حرم بخره!!!:rolleyes:
وقتی صدرا 50تومن شد حاجی بازم صبر میکنه تا هر سهم صدرا بشه 100هزار تومن...;)

ارادت :)

vhmakki

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. در هیچ پستی ادعای خرید میلیونی نکردم فقط گفتم تعداد بالا. از حوالی 3790 تومن که 10 درصد سود خریدهام تکمیل شد، ریز ریز سهم فروختم (البته به نسبت تعداد فروشنده ها). ضمنا از 80 کد فروشنده دیروز حداقل 10 کدش تک رقمی (1 سهم تا 5 سهم) سهم فروختن!! فکر نکنم نتیجه گیری در مورد تعداد کدهای فروشنده هایی از این دست ملاک درستی باشه! به نظرم همون فروشنده های پر مدعای تک رقمی که در این تاپیک قمپوز در میکنن و ادعا دارن سهم برای فروش عرضه میکنن:oops: توهمی بیش نیست! به نظرم اگر سهم قراره صعود خوبی در پیش بگیره باید سهامداران خودشون بیان وسط میدون! نه اینکه در پستهاشون فقط آرزوی راه ندادن خریداران سهم و غیرو طلب کنن! شما به این سهامداران میگین تریدر!؟ با این طرز تفکر و خساست سهامدارانش و سهامدار عمده اش باور کنید قیمت صدرا بالا برو نیست و مثل همیشه درجا خواهد زد مگر اینکه خود سهامداران حقیقی اش فکری به حال خودشون بکنن. چون در سایه ظلم سهامدار عمده اش متاسفانه بیشتر سهامداران حقیقی اش عقده ای شدن! و راضی به مارکتینگ سهم بصورت روزانه نیستن! حتی به ضرر خودشون تموم بشه. همین دیروز وقتش بود تا به اندازه حجم مبنا سهم فروخته بشه و 5 درصدو کامل بخوره ولی چون وارن بافت های صدرا و متفکران بورس بدلیل اینکه مدت زیادیه که به قول خودشون سهامداری کردن!!:confused: و سهامدار عمده اش هم همیشه تو سر سهم زده مطمئن باشید تا چند جلسه معاملاتی دیگر صف خریدش کلا می پره! و اونوقته که با وجود افزایش سرمایه و سود 9 ماهه خریداری نخواهد داشت! بابا بیخیال این تاپیک و افراد شیاد و دروغگوی این تاپیک باشین! :confused:;)
با احترام به نظر شما به نظرم از این به بعد چند بار صدرا بسته خواهد شد یکی برای مجمع فوق العاده یکی برای مجمع عمومی سالیانه این وسطا یکی‌ دو بار هم برای قرارداد های جدید برای فاز ۱۱ پارس جنوبی تو این چند بار باز و بسته شدن نگرانی شما برای سهامداران صدرا برطرف خواهد شد و رشد شارپی خواهد داشت همیشه پرسود باشید

صبور2

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
حرف شما کاملا درست است و تجربه نشان داده سهمی که حجم بخورد و دست به دست شود بهتر رشد میکند
صف صدرا از 24 میلیون رسیده 8 میلیون بدون اینکه عرضه شود
اگر این صف زیر 5 میلیون شود شک نداشته باش که میریزه
سهم باید حجم بخوره و بالا برود
ارادتمند

مهرآباد

Very Good Member
کاربر فعال
اینکه 3 درصدی 1/5 درصد پایانی اون باشه با صف خرید 8 میلیونی ویا 5 درصدی 1/5 درصد باشه پایانی ویا بدون صف خرید بازهم پایانی اون 1/5 درصد باشه در کل معامله هیچ توفیری نداره در کل 3 حالت حجم نخورده پس شک نداشته باش خبری از ریزش نداره

iranbourse2020

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با احترام به نظر شما به نظرم از این به بعد چند بار صدرا بسته خواهد شد یکی برای مجمع فوق العاده یکی برای مجمع عمومی سالیانه این وسطا یکی‌ دو بار هم برای قرارداد های جدید برای فاز ۱۱ پارس جنوبی تو این چند بار باز و بسته شدن نگرانی شما برای سهامداران صدرا برطرف خواهد شد و رشد شارپی خواهد داشت همیشه پرسود باشید
دوست عزیز انشالله که همینطور است که میفرمایید. رشد انفجاری با چند بار باز و بسته شدن سهم و سود عالی که چندین سال در انتظارش هستید! باور کن نگرانی برای سهامداران صدرا ندارم چون سهامداران صدرا چندین سال هست که به این وعده ها عادت کردن و بنوعی با ماندگاریشون در صدرا عاشق همین وعده ها شدن! دیروز با خرید سهام فراکاب ها در صف فروش واقعا راضی هستم و کار خودم رو انجام میدم. انشالله با فروش سهام باقیمانده صدرا در صف خریدش و شیفت کردن روی سهامی که آماده صعود هستند مجددا بعد از افزایش سرمایه صدرا ورود خواهم کرد. همیشه پر سود باشید

Maziar.A.S

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

شاد و سلامت باشید
سلام
سال 1383 ارزش کل سهام شرکت صدرا 1/125/000/000 دلار معادل یک میلیارد و صد و بیست و پنج میلیون دلار رسید (16 سال قبل)
در حال حاضر ارزش کل سهام شرکت صدرا 420/000/000 دلار معادل چهار صد و بیست میلیون دلار می باشد
موضوع کاملا واضحه که چقدر از خودش عقب تره
بازار باید تقاضا کنه
متولی امام زاده هم حرمت رو نگه داره

آج قورد

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

شاد و سلامت باشید
سلام و عرض ادب و احترام
آغاز سال جدید رو خدمت شما و خانواده ی محترمتان تبریک عرض نموده و از خداوند منان برایتان سلامتی، موفقیت و سربلندی خواهانم .
تحلیل ها در بورس بدون در نظر گرفتن مدت زمان معنی نداره به قول برو بچ قم که این روزها درگیر بیماری هستند" زیاد خوشمزه نیست "
به نظر شما تارگت 10000 تومن تا چه زمانی برای سهم محقق خواهد شد ؟

ارادت ویژه

pournikdast

Very Good Member
کاربر فعال

شاد و سلامت باشید
سلام و عرض ادب...
طیب جان هدف لذت هم صحبتی است؛ بهانه طرح سوال...
باور بفرمایید اصلا بحث کم بودن یا زیاد بودن هدف قیمتی نیست؛ هدف تناقضی است که ادراک میشود!!!
این 3 گزاره را دقت بفرمایید؛ چند روز پیش در پستی فرمودید :
1.صدرا بعد از ارائه گزارشات قیمتهایی را خواهد دید که در تصور بسیاری نخواهد گنجید...
2.قاعدتا قیمتهای غیر قابل تصور هدف 10 هزار تومانی با فاصله ای کمی بیشتر از دو برابری (آنهم در بازار چند برابر شده) نیست...
3.تاکید شما بر تغییر هدف قیمتی (صرفا) بعد از ارائه گزارشات هم گزاره سوم است...
این 3 گزاره قابل جمع شدن نیستند :
-یا محتوای گزارشات قابل پیش بینی است پس تغییر هدف قیمتی هم قابل پیش بینی خواهد بود (چون بارها تاکید کرده اید که تمام کار تحلیل گر بنیادی همین پیش بینی هاست)...
-یا محتوای گزارشات غیرقابل پیش بینی است پس گزاره اول شما صرفا یک حدس امیدوارانه خواهد شد (که نباید بصورت گزاره خبری همراه با تاکید بیان شود)...
ارادت...

آخرین ویرایش:
بالا