خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

belle fille

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان

از ابتدا هم می دونستیم قرار نیست شرکت از محل دارایی های استهلاک ناپذیر افزایش سرمایه بده، چون دارایی استهلاک ناپذیر شرکت، جزیره هست که همه می دونن هنوز سند نداره........ هیچ فرقی هم نمی کنه از چه محلی باشه

ان شالله از این به بعد باید پیگیر شناسایی کلیم 193 میلیون دلاری فازهای پارس جنوبی و 30 میلیون یورویی افراماکس باشیم که به پول ما مبلغی حدود 2700 میلیارد تومان سود می شه. امیدوارم خیلی زود این اتفاق بیافته که همه اون روز سهامدار باشیم.

و البته گرفتن سند جزیره که شرکت باید معادل قیمت روز زمین در دفاترش سود شناسایی کنه
سلام

کلیم در شرکتهای پیمانکاری به طور کامل سود محسوب میشه؟

با گرفتن سند جزیره که یک داراییه چرا باید در دفاتر معادل قیمت روز زمین سود شناسایی کنه؟‌

HRNH4966

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
صف خریدشم مثل خودش زجر آوره
اول صبح ۱۹ میلیون
حالا فعلا بدون عرضه، شده ۱۱ میلیون
یعنی خریدار و ... داره
اما دلشون می خواهد زجر بدن
دوست عزیز عمده جهت دهی بازار بورس ما در حال حاضر از طریق تلگرام و فروم های بورسی صورت میگیرد. تلگرام قطع هست و حتی دسترسی به کدال هم برای خیلی ها مقدور نیست.همین تالار بورس هم خیلی ها نمیتوانند وارد بشوند. هنوز خیلیا نمیدونند چی شده.
کاش اونی که امروز نشسته برای فروش با علم به افزایش سرمایه ای که کدال شده اینکار را بکند.

moam

Very Good Member
کاربر فعال
سلام
صف خریدشم مثل خودش زجر آوره
اول صبح ۱۹ میلیون
حالا فعلا بدون عرضه، شده ۱۱ میلیون
یعنی خریدار و ... داره
اما دلشون می خواهد زجر بدن
دوست عزیز اگر به رشد اخیر سهم از 250تا1400 نگاه کنید اکثر روزها سهم صف خرید نبوده!
مهم اینه که سهم در روند صعودی پرقدرتی قرارگرفته که همه سهامداران صبور را خوشحال خواهد کرد

m.mola

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام وتبريك خدمت دوستان صدرايي
ي سوال داشتم اينكه بيشترين افزايش سرمايه طي يكي دو سال گذشته مربوط به كدوم شركت ها بوده ؟
دوستان مطلع راهنمايي كنن لطفا

علی بخشی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان

از ابتدا هم می دونستیم قرار نیست شرکت از محل دارایی های استهلاک ناپذیر افزایش سرمایه بده، چون دارایی استهلاک ناپذیر شرکت، جزیره هست که همه می دونن هنوز سند نداره........ هیچ فرقی هم نمی کنه از چه محلی باشه

ان شالله از این به بعد باید پیگیر شناسایی کلیم 193 میلیون دلاری فازهای پارس جنوبی و 30 میلیون یورویی افراماکس باشیم که به پول ما مبلغی حدود 2700 میلیارد تومان سود می شه. امیدوارم خیلی زود این اتفاق بیافته که همه اون روز سهامدار باشیم.

و البته گرفتن سند جزیره که شرکت باید معادل قیمت روز زمین در دفاترش سود شناسایی کنه
اگه میدونستی تو این چند سال چرا حتی یک کلمه نگفتی؟؟؟

سهامدارها روند افزایش سرمایه بقیه سهم ها رو نگاه کنند. فاصله بین گزارش توجیهی تا تشکیل مجمع افزایش سرمایه فرصت فروش هست. سهم 10 درصد 20 درصد نهایت 30 درصد میاد بالا و بعد کله میکنه .
زیاد به صف خرید دلخوش نباشید. سهم نیمه دی ماه سال گذشته رو 1830 تومن 25 میلیون صف خرید بود بعد ظرف 2 ماه 70 درصد سقوط کرد!

صبور2

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام

کلیم در شرکتهای پیمانکاری به طور کامل سود محسوب میشه؟

با گرفتن سند جزیره که یک داراییه چرا باید در دفاتر معادل قیمت روز زمین سود شناسایی کنه؟‌
سلام
ببخشید شما در کدام استان ساکن هستید؟
ارادتمند

سيب2

Very Good Member
کاربر فعال
تبریک به رفقای صدرایی؛ سودش از شیرمادر حلالتر؛ گوارای وجودتان باشد
نمیدونم به قول جناب ناصرخان حمزه ای خرافات است یا خیر!
اما از 3 سال پیش چشم انتظار امروز عصر بودم
و از 4 ماه پیش هر روز فروش به ناچار (بخشی) رو به تعویق انداختم تا افزایش کدال شود
تو این 4 ماه سه مرتبه به نیت افزایش سهم از صدرا به ذوب و حتاید رفتم و هر بار با تعداد کمتری به صدرا برگشتم

تا بالاخره امروز صبح فروختم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی به همسرم گفتم اگر شانس منه؛ همین امروز افزایش میاد :cool:
عصر دفتر بودم که دوست بزرگواری تماس گرفت و گفت افزایش کدال شد!
عیبی نداره حتما قسمت بنده نبوده؛ اما خوشحالم که ناگهانی کدال شد و سودش نصیب سهامداران واقعی شد

باز هم تبریک میگم رفقای صبور و عزیزم
هرچند که اول خواستم بگم حیف، و اینکه افسوس بخورم
ولی میگم فدای سر خودت و سلامتی خونوادت
ایشالله جای دیگه هرچی قسمتت باشه خدا بهت میرسونه

reza908

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

سهامدارها روند افزایش سرمایه بقیه سهم ها رو نگاه کنند. فاصله بین گزارش توجیهی تا تشکیل مجمع افزایش سرمایه فرصت فروش هست. سهم 10 درصد 20 درصد نهایت 30 درصد میاد بالا و بعد کله میکنه .
زیاد به صف خرید دلخوش نباشید. سهم نیمه دی ماه سال گذشته رو 1830 تومن 25 میلیون صف خرید بود بعد ظرف 2 ماه 70 درصد سقوط کرد!

سلام

با فرض اینکه از سر نا آگاهی این صحبت ها رو بیان کردین

دلیل ریزش 70 درصدی پارسال منتفی شدن جریان افزایش سرمایه بود دوست عزیز.

33.jpg

سلامت باشید

صبح صادق

Very Good Member
کاربر فعال

پارسال همه به افزایش سرمایه مطمئن بودن و حقوقی با علم به عدم افزایش میلیونها سهم در پیک قیمتی فروخت.
الان افزایش سرمایه قطعی شده.در ثانی یعنی بچه زرنگامتوجه نشدن چند هفته هست که حقوقی هر روز درحال خریده.
پس قیاس امسال با پارسال از بیخ و بن غلطه
به قول اون بنده خدا اون ممه رو لولو برد

SOLO

Very Good Member
کاربر فعال
سهامدارها روند افزایش سرمایه بقیه سهم ها رو نگاه کنند
تقریبا میشه گفت همشون روند مشابهی داشتن
مثلا من تپکو رو اوردم بعد از بالای 800درصد صعود گزارشش اومده و بعدش فقط یه روز مثبت خورده
حالا صدرا قبلش از 250صعود داشته تا اینجا نمیدونم این صعود برا افزایش سرمایه بوده یانه بهرحال من تصمیمم رو قبلا گفتم و کار خودمو میکنم
1574229387331.png

سهامدارخرد

Very Good Member
کاربر فعال
مثلا من تپکو رو اوردم بعد از بالای 800درصد صعود گزارشش اومده و بعدش فقط یه روز مثبت خورده
حالا صدرا قبلش از 250صعود داشته تا اینجا نمیدونم این صعود برا افزایش سرمایه بوده یانه بهرحال من تصمیمم رو قبلا گفتم و کار خودمو میکنم
مشاهده پیوست 71515
میشه منظورتون رو واضحتر بیان کنید
یعنی میگید الان باید فروخت؟؟؟

reza908

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 71515
سلام

صرفا جهت اطلاع و با همان پیش فرض عدم آگاهی

31.jpg

سلامت باشید

ASUS

Very Good Member
کاربر فعال

دوست عزیز، از عصبانیت دیروز مشخص بود که زدید سیم آخر. اولین باری بود که اون حجم از ناسزا از شما می خوندم. باور کن بازار پر از فرصت های بهتر از صدرا هست.
من خودم خیلی امید ندارم که این صف پایدار بمونه. بالاخره صدراس و همه ما می دونیم که چه عجوزه ای هست. اما ما سالها منتظر اعلام افزایش سرمایه بودیم و با توجه به صحبتهای جناب ببر :D ، اگر به مشکل مالی برنخوریم تا گزارش ۱۲ماهه صبر می کنیم. حداقل برنامه خودم اینه (در عین حالی که نیاز مالی شدید دارم)

دکتر پورنیکدست عزیز، خیلی خیلی ناراحت شدم. نمی دونم چی بگم. حیف. این تاپیک ما رو عین یه خانواده به هم نزدیک کرده و حقیقتا شنیدن فروش شما، شیرینی خبر افزایش سرمایه رو تلخ کرد.
جناب فلامرز، این هم افزایش سرمایه. لطفا رخ عیان کنید.
آرین۰۲، یکی از بهترین‌های این تاپیک هست و نبودش حس میشه. خدایی برای مسائل پیش پا افتاده همدیگه رو گزارش نکنید. من نمی دونم این بنده خدا چرا مسدود شد. جات خالیه سامان جان

SOLO

Very Good Member
کاربر فعال
میشه منظورتون رو واضحتر بیان کنید
یعنی میگید الان باید فروخت؟؟؟
من نظری در مورد خرید فروش کسی ندادم و نمیدم

منظور این هست که روال بازار به این صورته قبل از اینکه هیئت مدیره پیشنهاد به افزایش سرمایه بده سهم بیشتر صعود به این خاطر رو پیشخور میکنه و وقتی خبر میاد انتهای صعود هست
حالا صدرا قبل از این خبر صعودی نکرده یا شاید صعود 250تا اینجا بخاطر این خبر بوده نمیدونم اما من هر سهمی دیدم پیشخور کرده خودت هم میتونی نگاه کنی بقیه سهم هارو
حالا اگه سهمی سراغ دارید که مثل صدرا قبل از پیشنهاد هیئت مدیره صعودی نداشته بگید ما بررسی کنیم ببینیم چطور بوده روندش

بالا