خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

hosseinreza

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب خدمت دوست خوبم
امیدوارم از بحث علمی صورت گرفته
دوستان دیگر هم که علاقمند هستند بهره کافی را ببرند

مطلب جالبی گژاشتید و در حال تغییر در نوع نگرش به موجها هستید
گیرنده ها را :rolleyes: قوی کنید و مطلب زیر را به دقت بخوانید
چنگال آندورز فیبوها و از همه مهم تر موج شماری ها و در درجه دوم اندیکاتورهایی مثل ار اس آی و مکدی همگی شواهند نه علت برای تغییر روند

علت اصلی تغییر روند
تغییر نگرش عرضه و تقاضا کننده های بازار است
اگر این تغییر نگرش خودش را به صورت خطی بروز میداد بازار به هم‌می ریخت.
اونچه که شما را در ضرر نگاه می دارد به امید افزایش دوباره قیمت تا جایی که سر بلند می کنید و خود را ۳۰ درصد در باتلاق ضرر می بینید عجایب و پیچیدگیهای موج هاست
موج های اصلاحی اغواگر و گمراه کننده اند و تریدر را در ضرر میخکوب می کنند و چه بسا به سمت کال شدن سوق می دهند

سه درجه تریدر داریم
۱ درجه اول در سقف یا نزدیک ان چرخش موج را متوجه می شوند. اگر بخواهید تریدری باشید که جزو دسته اول قرار می گیرد خیلی باید زحمت بکشید تا بتوانید در نهایت موفق شوید از ۱۰ موج در ۱۰ سهم
۷ تایش را در وقت مقرر و با نشانه های چرخش موج بیرون بیایید و برآیند پرتفوی را در پایان سال جلوتر از تورم نگه دارید البته با اولویت ریسک به ریواردی که هدفش ابتدا حفظ سرمایه و سپس سود کردن باشد

۲ دسته دوم چرخش موج را در اواسط موج اصلاحی a متوجه می شوند. این دسته صبر می کنند تا موج a تمام شود و در کف یا نزدیک به ان میانگین کم می کنند و سپس در موج اصلاحی b خارج می شوند

۳ دسته سوم که فقط از اندیکاتورها استفاده می کنند چون ریشه تکنیکال و شیب موجها را درست درک نگرده اند به اخبار در کنار اندیکاتدرها بها می دهند و از انجا رانده و از اینجا مانده می شوند. اینها هر موج اصلاحی رو به بالا را در حکم برگشت بازار می دانند و اصلا فرق موج اصلاحی را با موج جنبشی نمی دانتد دلیلش هم وابستگی شدید به اندیکاتورهاست .همیشه خروج و ورود دوباره را پرریسک می دانند و همیشه در اندیکاتورها دنبال شواهدی هستند که بازار را مثبت کند و بعدش دوباره در مثبت سهم را ول می کنند و خلاصه اینکه انتظارات واهی از سهم با احتساب اخبار فوندامنتالی دارند.

حالا می خواهیم بدانیم
تغییر نگرش بازار به یک سهم در عرضه و تقاضا چگونه موج را می چرخاند که کمتر کسی در دامش گرفتار نمی شود
ایندا باید بلد باشیم حرکات موجی را تبدیل به سهمی کنیم که سخترین بخش کار است
هر سهمی ممکن است یک نقطه اکسترمم داشته باشد که انوقت معادله اش درجه ۳ می شود
اما اگر به جای تشکیل اکسترمم
مشتق اولش صفر شود در ریشه مشتق
سهمط میچرخد و نقطه مماس چرخشی تشکیل می دهد
این بخش کار کاملا درک ریاضی می خواهد که ادامه اش را پست های بعدی عرض می کنم
ارادت
خواهشا بیشتر توضیح بدید. حرکت موجی رو اگر در نظر بگیریم یه تابع درجه دو میشه که نقطه چرخش موج همون نقطه ماکزیمم یا مینیمم هست که با مشتق گرفتن از تابع به دست میاد. حالا سوال اینه که وقتی مثلا در شروع موج هستیم چطور تابع مربوط به موج رو حدس بزنیم؟ منظورتون از معادله درجه سه چیه (مثلا موج 1 2 3)؟ من به شخصه از کامنتهای رد و بدل شده بین شما و محمدآوا و جناب تکنیکالر بسیار استفاده میکنم و بسیار مشتاقم روشتون رو بدونم. ارادت

شاهبندری قوچانی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قوم یهود انحصاری هستن و از ورود غیر یهودیان به دینشان ممانعت می کنند
و حضرت عیسا علت پیشرفش مخالفت با این قانون بود اما با پسر خدا خواندن خوش گزنه به دست دشمن داد
اما در قران کریم قوم یهود برترین قومها ذکر شده است

Naser9712

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
یعنی پیغمبر اکرم زبانم لال نمی دانست که دختران دو کافر را نباید به تزویج خود در آورد ؟

سلام و عرض ادب

mohamad 65 عزیز کسی که پدر خود را بخاطر کفر کشته خود نمی تواند کافر باشد(عمر بخاطر اینکه پدرش اسلام نیاورد ، کشت و مورد شماتت شدید پیامبر عزیز اسلام قرار گرفت )

دوم اینکه حضرت علی ( ع ) با عمر بیعت کرد پس ایشان نمی تواند کافر باشد

با عذر خواهی از دوستان عزیز از مطالب غیر مرتبط
عرض سلام وادب
بنظرم بحث مذهبی توتاپیک چندان مفید نیست اما مطالب زیاد بود ..از جناب حمزه ای والی اخر

دوست عزیز نمیدونم مذهبت چیه ؟؟
اما اگر تونستی از کتب اهل تسنن ثابت کنی که ابوبکر وعمر مسلمان زاده یا یکتا پرست بودن من تغیر مذهب میدم
لعن ونفرین مقدسات هیچ دینی جایز نیست
اما
لعنت برکسانیکه اسلام رو دوتیکه کردن وبه انحراف کشاندند
این دوتیکه شدن اسلام درست مال 1400سال پیش بوده .اما اثارش امروز هم ادامه داره وتا قیام قیامت هم ادامه دار خواهد بود

بالعن ونفرین قطعا عدل الهی جابجا نخواهد شد
لعنت برکسانیکه که انتخاب قوم وقبیله ای رو به انتخاب پیامبر خدا ترجیح دادند
لعنت برکسانی که دختر پیامبر اکرم رو آزار دادن وتهدید
کردن درب خانه اش را میسوزانند

جناب لولو
فرعون و... باعث چند تیکه شدن ومنحرف شدن دین نشدن وباعث ایجاد یک جنگ مادام درون مذهب نشدند

سران مشرکان که مسلمانان رو کشتار کردند زیاد مورد لعن قرار نمیگیرند
لعن علنی بخاطر احترام به پیروان جایز نیست
ارادت

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قوم یهود انحصاری هستن و از ورود غیر یهودیان به دینشان ممانعت می کنند
و حضرت عیسا علت پیشرفش مخالفت با این قانون بود اما با پسر خدا خواندن خوش گزنه به دست دشمن داد
اما در قران کریم قوم یهود برترین قومها ذکر شده است
سلام
ما هم که مسلمان هستیم دست کمی از زمان جاهلیت نداریم و تا الان که خیری ندیدیم
حالا شاید مثل سایت ایرانخودرو که انحصاری است برای چند لحظه باز میشود این قوم هم انحصاری بودن شکستن
ارادتمند

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

nasser h

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض سلام وادب
بنظرم بحث مذهبی توتاپیک چندان مفید نیست اما مطالب زیاد بود ..از جناب حمزه ای والی اخر

دوست عزیز نمیدونم مذهبت چیه ؟؟
اما اگر تونستی از کتب اهل تسنن ثابت کنی که ابوبکر وعمر مسلمان زاده یا یکتا پرست بودن من تغیر مذهب میدم
لعن ونفرین مقدسات هیچ دینی جایز نیست
اما
لعنت برکسانیکه اسلام رو دوتیکه کردن وبه انحراف کشاندند
این دوتیکه شدن اسلام درست مال 1400سال پیش بوده .اما اثارش امروز هم ادامه داره وتا قیام قیامت هم ادامه دار خواهد بود

بالعن ونفرین قطعا عدل الهی جابجا نخواهد شد
لعنت برکسانیکه که انتخاب قوم وقبیله ای رو به انتخاب پیامبر خدا ترجیح دادند
لعنت برکسانی که دختر پیامبر اکرم رو آزار دادن وتهدید
کردن درب خانه اش را میسوزانند

جناب لولو
فرعون و... باعث چند تیکه شدن ومنحرف شدن دین نشدن وباعث ایجاد یک جنگ مادام درون مذهب نشدند

سران مشرکان که مسلمانان رو کشتار کردند زیاد مورد لعن قرار نمیگیرند
لعن علنی بخاطر احترام به پیروان جایز نیست
ارادت
ارادت....ناصرجان من و ترا چه به بررسی دین........وقتی من و شما نمیدانیم که پیغمبر هم مسلمان زاده نبوده چه رسد به ابوبکر و عمر وعلی....دین اسلام را پیغمبراز طرف خداوندنازنین به مردم معرفی کرد و همین افراد به آن گرویدند..تمام....خواهشا بحث اسلام شناسی را به اسلام شناسان بسپاریم و برویم دنبال صدرای ذلیل مرده....موفق باشید..

عظمت

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یا الله
سلام علیکم

هیچ دینی به طور مطلق رشد دهنده نیست اما دینی که منطبق باشد با خدا و کتاب خدا انسان را رشد میدهد و به جلو میبرد و بلعکس دینی که منطبق نباشد با خدا و کتاب خدا رشد نمیدهد که هیچ به عقب هم برمیگرداند! تا آنجائیکه بنده از دین و آئین شما مطلع هستم هیچ اکراهی در دین شما نیست!! آنچه در قرآن کرارآ تذکر داده شده بنا براین دین حقیقی اسلام هیچ نیازی به سیاهی لشکر ندارد! اما ظاهرآ در بعضی مذاهب اسلام خصوصآ شیعه صفوی ایران تعمدآ و یا سهوآ دچار بعضی بدعتها شده و از دین حقیقی و کتاب خدا خروج کرده اند! این نوع نگرش شیعه گری صفوی به تقابل با کل جهان اسلام برخاسته طوری که ضربه ای مهلکتر از دشمنان اسلام (یهودیان و کفار و... ) بر پیکر اسلام وارد میکند! و با وجود چنین دشمنان خودی دیگر دشمنان اسلام یعنی یهودیان و کفار نیازی به تقابل و جنگ با اسلام را نخواهند داشت! ما بیشتر از شما به قرآن شما معتقد بوده و هستیم اما چه کنیم که طبع و سرشت ما سرکشی و طغیانگری است در مقابل خدا و پیامبرانش سرکشی کرده و به همین دلیل است که به نفرین ابدی خداوند گرفتار شدیم! اما لازم به ذکر است که از قرآن و نهج البلاقه بسیار بهره میبریم... نظر شخصی
شما بدنت داغت خودت نمی فهمی مسلمانی داداش

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
ارادت....ناصرجان من و ترا چه به بررسی دین........وقتی من و شما نمیدانیم که پیغمبر هم مسلمان زاده نبوده چه رسد به ابوبکر و عمر وعلی....دین اسلام را پیغمبراز طرف خداوندنازنین به مردم معرفی کرد و همین افراد به آن گرویدند..تمام....خواهشا بحث اسلام شناسی را به اسلام شناسان بسپاریم و برویم دنبال صدرای ذلیل مرده....موفق باشید..

سلام وعرض ادب و احترام

موضوع فرق میکنه
منظور این است که پدر پیامبر موحد بوده (خداشناس) و پدران 2خلیفه موحد نبوده اند وحتی دو خلیفه تا سن 41سالگی بت پرست بودند و بهمین دلیل است که اهل سنت حضرت علی (ع) را كرّم الله وجهه میدانند و به دو خلیفه رضی الله عنه میگویند .

حتی در کتب اهل سنت نوشته شده که حضرت علی (ع) بهیچوجهی هیچ بتی را ستایش نکرده است ولی سایر خلفا قبلا بت پرست بودند .

در مورد لعن بر 2خلیفه و بعضی از موارد دیگر به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم کتاب شب های پیشاور را مطالعه فرمایند و این بحث را خاتمه دهند .

ارادت

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یا الله
سلام علیکم

هیچ دینی به طور مطلق رشد دهنده نیست اما دینی که منطبق باشد با خدا و کتاب خدا انسان را رشد میدهد و به جلو میبرد و بلعکس دینی که منطبق نباشد با خدا و کتاب خدا رشد نمیدهد که هیچ به عقب هم برمیگرداند! تا آنجائیکه بنده از دین و آئین شما مطلع هستم هیچ اکراهی در دین شما نیست!! آنچه در قرآن کرارآ تذکر داده شده بنا براین دین حقیقی اسلام هیچ نیازی به سیاهی لشکر ندارد! اما ظاهرآ در بعضی مذاهب اسلام خصوصآ شیعه صفوی ایران تعمدآ و یا سهوآ دچار بعضی بدعتها شده و از دین حقیقی و کتاب خدا خروج کرده اند! این نوع نگرش شیعه گری صفوی به تقابل با کل جهان اسلام برخاسته طوری که ضربه ای مهلکتر از دشمنان اسلام (یهودیان و کفار و... ) بر پیکر اسلام وارد میکند! و با وجود چنین دشمنان خودی دیگر دشمنان اسلام یعنی یهودیان و کفار نیازی به تقابل و جنگ با اسلام را نخواهند داشت! ما بیشتر از شما به قرآن شما معتقد بوده و هستیم اما چه کنیم که طبع و سرشت ما سرکشی و طغیانگری است در مقابل خدا و پیامبرانش سرکشی کرده و به همین دلیل است که به نفرین ابدی خداوند گرفتار شدیم! اما لازم به ذکر است که از قرآن و نهج البلاقه بسیار بهره میبریم... نظر شخصی
سلام
اینکه بقیه ادیان به قران بیشتر از مسلمانان اعتقاد دارند شکی نیست
اولین کشوری که تمام معاملات ان بر اساس عقود اسلامی است لوکزامبورگ است و اولین کشور مسلمان مالزی است که در رتبه 48 وجود دارد
ارادتمند

دیده بان بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
درود بر همگی
عبور محکم از 2240 و توام با صف خرید فعلا" خیالمان را راحت کرد.
درود
خب سهم برای گرفتن قدرت بیشتر نیاز داشت که مجددا" یه بوسه به 2240 بزنه و این عمل هم صورت گرفت حال بریم برای نظاره کردن معاملات هفته پیش رو.

دیده بان بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
غذایی و قندی
غگلستا و غمارگ
قشیر و قمرو و قشکر
درود
با عذرخواهی از دوستان به دلیل بی ارتباطی این پست با تاپیک

جناب صبور2 نظر من در مورد قندی ها شبیه نظر شماست تنها با این تفاوت:

قلر- قشکر و قمرو

حالا که دارم مطلب غیر مرتبط مینویسم یه مطلب دیگر هم که در بعضی از تاپیکها گذاشتم را نیز اینجا عرض کنم و آن اینکه :

عرضه های اولیه عموما" طی یکی 2 ماه ابتدائی ورود به بازار, 3 رفتار را از خود به نمایش میگذارند:

1- حرکت شارپ بعد از اولین روز از عرضه. که در این مرحله خرید تعداد تقریبا" غیر ممکن است.

2- رسیدن به تعادل و اصلاح قیمتی و یا حرکت فرسایشی.

3- شروع مجدد حرکت انفجاری.

کسانیکه خاک بازار را خورده اند عرضه های اولیه را در مرحله 2 روزانه رصد کرده و به محض اتمام اصلاح و یا حرکت فرسایشی اقدام به خرید تعداد می نمایند.

در حال حاضر دتوزیع و بجهرم در چنین وضعیتی قرار گرفته اند !!!

دلخوش

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام اینجا تایپیک صدرا مطمئن باشید اینهائی که حرفهای بیربط مخصوصا درمورد دین می زنند وبه نوعی خودرا وسط مباحث مثبت می اندازند ومباحث خوب دوستان را به حاشیه می برند از دوچیز مطمئن باشید که اولیش اینها سهامدار نیستند دوما اینها از جاهای دیگر مخصوصا بیرون از مرزها دراین تایپیک هستند وهدفشان هم سیاهنمائی تمام درمورد همه چیزی است که اعتقادات شما را تشکیل می دهد اعتقادات هرشخصی محترم وخصوصی هست وبه هیچ کسی مربوط نیست واصلا جایش هم دراین تایپیک که مربوط به سهام وسهامداری هست نمی باشد ماموریت اینها فقط وفقط این است که هرجائی که تعداد مراجعه کننده زیاد دارد وارد بشوند وآنجا وطرز فکر مراجعه کنندگان را بهم بریزند .پس خواهشا کوچکترین اهمیتی به این آیدیها مشکل دار ندهیدوبحث بیخودی که اینجا به راه می اندازند.شما خواهشا با نوشته هایتان پی گیری نفرمائید

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام
از تمام دوستان و جناب حمزه ای بابت بیان مطالبی که اینجا جاش نبود معذرت میخوام
جناب لولو بازار ۳ تا فرزند خلفا نه سه فرزند مولا علی(ع) به اسامی ۳ خلیفه
تعداد شهدای کربلا هم بیشتر از ۷۲ نفره
باز هم معذرت
جناب صبور و بادبان عزیز قشکر اوضاع جالبی نداره بخاطر دستکاری عیار چغندر پیمانکاران خیلی کم چغندر تحویل دادن و تصفیه شکر خام هم سود زیادی نداره و از طرف دیگه سهمیه هم زیاد ندارن فعلا ۳۰ هزار تن
سود اصلی به چغندر بود که الان کشاورزان اکثرا چغندر به شیروان و مشهد میدن

آریا 01

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این تاپیک صدرا همیشه در صدر تالار بورس است
80 درصد مطالب هم متفرقه است
مدیران صدرا بلایی بر سر این سهم اوردند که اینجا از هر دری سخن میگن
سهمی که الان باید سرامد بورس باشد بعد یکسال هنوز از مقاومت عبور نکرده

آریا 01

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان کسی اطلاعی نداره چرا قرارگاه در مورد افزایش سرمایه دارد تعلل میکند؟
درود
تا الان فهمیدی چرا قرارگاه چرا هر گزارشی شرکت فرستاده تایید نکرده و پس فرستاده
قرار بود با همشهری هایت بعد نیمه ابان بروی در قرارگاه یا شرکت
ارادت

حاج آقا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یا الله

سلام علیکم

حاج آقا شما هیچ میدانستید که سه تن از شهدای کربلا و یاران امام حسین فزندان همین سه خلیفه ای از خلفای راشدین بودند که شما لعن و نفرین میکنید!!؟در حالیکه در ایام محرم هیچ مداح و روضه خانی و یا روحانی و معممی از این سه تن حتی یک بار هم یادی نمیکند! و از بردن نام آین سه تن اکراه دارد!! اگر در روز عاشورا 72 تن شهید شدند و به ندای حسین لبیک گفتند!! منهای ذکر نام این سه تن از شهدای کربلا در برگزاری مراسم ایام محرم اشکال شرعی دارد حداقل میتوان گفت 69 شهید کربلا و نه 72 تن!! البته این تنها مشکل شما مسلمانها و خصوصآ شیعیان است والا اینقدری که شما شیعیان ایران خلفای اسلام را لعن و نفرین میکنید اکثر ادیان الهی حصوصا ما یهودیان مثل شما اینقدری جالوت و فرعون و هامان و ... لعن و نفرین نمیکنیم!! از یک طرف در ایام محرم تا کربلا مردم با پای پیاده رفته و به روح همه آن شهدا درود و صلوات میفرستند و از طرف دیگر بر پدران سه تن از از این شهیدان لعن و نفرین میفرستند!! آخر این همه تضاد و ک...خلی در کجا به جزء مذهب من درآوردی شما نمایان است!!؟ حضرت علی با تمام شجاعت و عقل و درایت و اقتدارش در زمان این خلفا برای نجات و رشد اسلام با آنها بیعت نمود و سکوت کرد و حتی یک بار لب به اعتراض نگشود آن وقت شما و کل شیعیان ایران خود را پیروان حقیقی ایشان میپندارید اما کاسه داغتر از آش شده و هیزم آتش نفاق بین مسلمانان را شعله ور میکنید! شاید یک دلیل اوضاع داغون شما مسلمانان با اینکه در اکثریت هستید همین جاهلانی باشند که حضرت علی در خطبه ای در نهج البلاقه از آنها به گوساله ای که تازه شاخ برآورده یاد کرده است !!... نظر شخصی یک کلیمی میانه رو

التماس دعا
عرض ادب و احترام

خاک بر سر ما مسلمین که تو یهودی میخواهی برای ما دل بسوزانی!!!:mad:

خود حضرت (در نهج البلاغه) اشاره میکند و می فرماید:
اگاه باشید ! به خدا سوگند ! ابابکر ، جامه خلافت را بر تن کرد در حالی که می دانست جایگاه من نسبت به حکومت اسلامی ، چون محور آسیاب است به آسیاب، که دور آن حرکت می کند.
پس صبر کردم در حالی که گویا خار در چشم و استخوان در گلوی من مانده بود و با دیدگان خود می نگرستم که میراث مرا به غارت می برند...
تذکر: خطبه فوق پر است از درد و دل های مولا از ابوبکر و عمر و عثمان و خلافتشان و ... بنده فقط اول این خطبه را برایتان گذاشتم...( خطبه ۳ معروف به خطبه شقشقیه، صص ۳۷ و ۳۸ و ...)

ارادت :)

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدلا جان
ما بر سر عهد خود هستیم
قرار بود اگر تغییری در قیمت سهم و رفتار ش رخ نده جلوی شرکت یا قرارگاه تجمع کنیم(چون اهل جلسه نیستیم اصلا)
و پوشش خبری هم بدیم ولی هفته قبلی تکونی به خودش داد و ۱۲ درصدی رشد کرد و ما هم فعلا فرصت میدیم
ما که دلیل اینکه قرارگاه خواست مدیریت شرکت رو نادیده انگاشته نمیدانیم جنابعالی که بیشتر در جریانید مرحمت کنید و ما رو مطلع بفرمایید قربان

بالا