خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

سالیان

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب

این یک سوزش معده ی خفیفه .
هفته ی پیش در نمودار حد ضرر را مشخص کردم .
اینکه یک لحظه ی کوتاه روی قیمتی که شما احتمالش را هم نمی‌دهید معامله بشود را من می گویم سکته .

ارادت
هفته پیش یادم نیست....زحمتی نیست لطفا زیرش چندتا نقطه غیرطیبی بزار....ممنون میشیم

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
هفته پیش یادم نیست....زحمتی نیست لطفا زیرش چندتا نقطه غیرطیبی بزار....ممنون میشیم
عرض ادب

اینهم حسن ختام :

مشاهده پیوست 66184

صدرا در یکسال گذشته هر 10 الی 12 هفته یک کف ثبت کرده است .
این همان موج 13 هفته ایست که معادل یک چهارم گردش زمین به دور خورشید یعنی یک فصل است .
همه ی صعود ها با یک دوجی هفتگی آغاز شده است .
الان به مقاومت 2280 واکنش نشان داده است .
شکاف های فرار و اندازه گیری و خستگی (بر اساس نامگذاری خودم و نه کتابها ) در موج اخیر رخ داده .
شکاف اول و سوم بسته شده است . برای ادامه ی صعود شکاف دوم نباید بسته بشود .
حدضرر برای بلند مدتی ها ، مغز متفکر های بورس و بزرگان بازار 16893 است .

تا دوشنبه ی این هفته ، در هفته ی دهم -یازهم هستیم .این یک هفته تردید بخاطر نقطه ی شروع ده هفته صعود اخیر است که یک هفته عقب تر هم می تواند شمرده بشود .

برای ورود مجدد سقفهای روزانه را بهم وصل کنید . احتمالا قیمت چهار شنبه سقف دوم روزانه بوده است .

حالا ما منتظر تایید این سقف با عقب نشینی قیمت می مانیم و بعد خط را رسم می کنیم .
اگر عقب نشینی نکرد که خوشبحال بزرگان بازار می شود و دیگه نیازی به دو هفته معطل شدن هم نیست .

با اینحال تا زمانیکه سقف 2280 شکسته نشود حکم قطعی به صعود نمی شود داد .
شکسته شدن این سقف با شکاف و حجم بالا و پول بک خواهد بود .

به نظرم من دیگه اینجا حرفی برای گفتن ندارم . میبینید که قیمت بدون توجه به سلطان محمود و سلطان محمد و سلطان مرزونی و ارزیاب و کدال دارد کار خودش را مو به مو با جزئیات اجرا می کند .

حالا اینجا دنبال ظالم باشید و فحش بدهید و نفرین کنید اما یک قدم کوچک برای عبرت گرفتن از این علافی بزرگ صدرا انجام ندهید .
همه مقصرند به جز بزرگان مغز متفکر بورس .

ارادت
سلام و عرض ادب

خدمت نوسانگیران صدیق و شریف صدرا دامت افاضاتهم .

دیروز عرض کردم که اگر قیمت از سقف چهار شنبه عقب نشینی کند ، یک دم گاوی به دست ما نوسانگیران معمولی خواهد افتاد :

خب امروز ناشی گری کردید و دم گاو را بدست دادید :

مشاهده پیوست 66306

برای صف خرید و استارت خط آبی باید شکسته بشود .

باید شکسته بشود .

نه اینکه مثل گرگ آلفا رنج بزنید . بلکه مثلا نیم ساعت بتوانید بالای خط نگهش دارید .

ارادت

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
وای تکنیکالر امان از این خنده هات.....اصلا هم بهت نمیاد بری تاپیک ذوب.....تو باید ذوب در صدرا باشی.....
ببین من سود ذوب رو برات حساب میکنم فقط اینجا باش....عین ۱۳۷۰
عرض ادب

این صدرا صعود کنه من وضعم خوب میشه .
پاکته که قراره برسه :

از مشکین شهر تا بیرجند دوستان قول سوغاتی دادند .
@Sadeghtarin هم نمی‌دونم چند درصد میخواد از سودش به من بده .
شما هم سود ذوب را حساب می کنید .
تا اینجا همه تعارفی بود .

فقط مونده ارباب شاهرودی که ۰/۲ درصد از سودش را خودم خواستم ولی کشید به سبیل مبارک !
این پولدارها به کسی تعارف نمی‌زنند ، باید زوری بگیرم .

ارادت

سالیان

Well-Known Member
کاربر فعال
با لین حساب معامله بالای محدوده ۲۰۶۰ تا ۲۰۸۰ میشه سیگنال خرید؟؟؟؟؟؟
با توجه به توصیه های قبلی که فرمودید فروش تو این تلرانس زمانی ریسک داره.....اونوقت میشه امیدوار بود که کارش به انفاکتوس نکشه؟؟؟؟
این مدت اینقدر نبودی تکنیکالر دانمون.......

سالیان

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب

پاکته که قراره برسه :

فقط مونده ارباب شاهرودی که ۰/۲ درصد از سودش را خودم خواستم ولی کشید به سبیل مبارک !

ارادت
اصل کاری طیبه......
تو ۲۷۰ یبار جستی....بنده خدا فکر کرد خیلی حالیشه......
اصلا اگه اون ۲۷۰ لعنتی نبود این همه زمان ملحوظ نمیشد.....
الانم بیشتر از همه اون بنده خدا دست به دامانته

Sadeghtarin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب

پاکته که قراره برسه :

ارادت
داداش صدرا عین ضرره !! تا ۴۰۰۰ تومان ضرره یعنی حس ضرر دارم.۴ تومنو رد کرد دیگه بیا با من مذاکره کن اونموقع درصد بهت میدم تپل
ارادت
ولی خدایی این جلالی چقدر ....کرد همه رو و امشب ناامیدیش برام جالب بود..
ناامیدی چند نفرو ببینی متوجه میشی که صدرا چقدر به اخرش نزدیکه.!! جلالی که امشب اشهد خوند،،علی یوت که اقرار به فروش کرد ،ویمبلدون که دهن مارو صاف کرد از بس حرف میزد اعتراف به فروش کرد ،هفت خطهای بازار که گنجشک رنگ میکنن مثل این اشتباه محض هم کاملا از صدرا کشیده بیرون بقیه هم بیخیال
ولی سردسته جماعت استاد تکنیکالر هم نداره!!
خدایی برات معنی نداره ؟
ارادت

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
داداش صدرا عین ضرره !! تا ۴۰۰۰ تومان ضرره یعنی حس ضرر دارم.۴ تومنو رد کرد دیگه بیا با من مذاکره کن اونموقع درصد بهت میدم تپل
ارادت
ولی خدایی این جلالی چقدر ....کرد همه رو و امشب ناامیدیش برام جالب بود..
ناامیدی چند نفرو ببینی متوجه میشی که صدرا چقدر به اخرش نزدیکه.!! جلالی که امشب اشهد خوند،،علی یوت که اقرار به فروش کرد ،ویمبلدون که دهن مارو صاف کرد از بس حرف میزد اعتراف به فروش کرد ،هفت خطهای بازار که گنجشک رنگ میکنن مثل این اشتباه محض هم کاملا از صدرا کشیده بیرون بقیه هم بیخیال
ولی سردسته جماعت استاد تکنیکالر هم نداره!!
خدایی برات معنی نداره ؟
ارادت
عرض ادب

اون سکانس انتهای فیلم بادکنک سفید را اینجا گذاشتم .
فکر میکنم ندیدید .

همه رفتند سراغ تحویل سال .
بادکنکی ماند .

ارادت

پ.ن
من کاری به کسانی که فروختند ندارم .
ولی اینکه تا ۴۰۰۰ تومن ضرره و بالاش باید مذاکره کنیم برای من معنی دار است .
یواش یواش داره باورتون میشه خبریه .
و البته خبری هست .

تازه قراره روز چهارم صف ۲ درصد اضافه بخوره .
ارادت

آخرین ویرایش:

Sadeghtarin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب

فکر می کنم ندیدید .

بادکنکی ماند .

ارادت
اره والله ..اگه بادکنک بمونه ولی خریدار نباشه که به گا رفتیم ولی این جماعت همشون معتادن..یه سوت بزنه بادکنک فروش همشون برمیگرذن ..اصلا این صدرا مخدر داره لامصب

سالیان

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب

فکر میکنم ندیدید .

بادکنکی ماند .

ارادت

پ.ن
و البته خبری هست .

ارادت
تا شنبه دوستان چنان خبرهایی از آشپزخونه مرزونی برات ردیف کنند.....بشین و تماشا کن.....
راستی تکنیکالر عذرخواهی میکنم خیلی پرچانگی شد....انفاکتوس حتمی است حتی اگه دست به دامن ارباب شویم...

Sadeghtarin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب

فکر میکنم ندیدید .

بادکنکی ماند .

ارادت

پ.ن
و البته خبری هست .

ارادت
راستشو بگم !! تنها چیزی که منو نگران میکنه نه گزارش تجدیدع ،نه هیات مدیره ،نه مدیر عامل،نه حسابدار !! دیر یا زود از همه این موانع رد میشه و بازار والبته تاکید میکنم قسمت آگاه بازار نه جلالی و علی یوت و شرکا ،،بازار کامل آگاه هست ولی بازار چیزیو میدونه و میترسه که یه سروگردن بالای اطلاعات ماست و اون هم سازمان جهنمی بورسه ..بازش نمیکنم ولی اون کارشناسای تو سازمان بورس هستن که دارن به همه تحلیلگرا توصبه های منفی میکنن و میگن از زیر انگشتای ما رد نمیشه ،خیالتون تخت.
امیدوارم گرفته باشی
ارادت

ADLER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اصل کاری طیبه......
تو ۲۷۰ یبار جستی....بنده خدا فکر کرد خیلی حالیشه......
اصلا اگه اون ۲۷۰ لعنتی نبود این همه زمان ملحوظ نمیشد.....
الانم بیشتر از همه اون بنده خدا دست به دامانته
دوست عزیز از سال 90 همین طیب هر کی از راه برسه میگه فقط بخرید
در 100 تومان هم یگه بخرید در 2000 هم میگه بخرید
در شاخص 10 هزار واحدی و 300 هزار واحدی هم توصیه به خرید می کند..
به پیر به پیغمبر ساعت خراب هم روز دو تا تیک میزنه
در طول 8 سالی که ایشان را می شناسم
بلاخره یه روزی از 270 به 2000 میرسه دیگه
این که دیگر شق القمر نیست که

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
تا شنبه دوستان چنان خبرهایی از آشپزخونه مرزونی برات ردیف کنند.....بشین و تماشا کن.....
راستی تکنیکالر عذرخواهی میکنم خیلی پرچانگی شد....انفاکتوس حتمی است حتی اگه دست به دامن ارباب شویم...
عرض ادب
حتمی نیست .
همین شنبه هم می‌تونه برگرده .
اینجا نمی‌دونم کی بود ، الان توی ذهنم حاج سعید گندم آبادیه ، که یک نمودار از کانال صدرا گذاشت و از عرض کانال ابراز تعجب کرد .
سهامداران صدرا توجهی به این عرض بزرگ و دولا پهنا بودن صدرا ندارند و خسته می شوند .
اینجا نمی‌دانند برای چه مدتی سهم خریده اند .
یکیشون بالاخره خسته میشه ،رنجو میزنه و بعدش نوسانگیرا میایند پای کار .
این کامنت را الان دیدیم تاریخش مال ۲۵ فروردین ۹۸ است :
سلام و عرض ادب

اما ما به این کارها کاری نداریم .
الان یک موج کوچک صدرا برگشته که من اینجا قبلا عرض کردم که توانایی عبور از ۱۴۰۰ را دارد ولی به نظرم از ۱۶۰۰ نمی تواند عبور کند .
دلیلش هم منفی بودن روند بلند مدت است .

یک موج خوب صدرا از اواسط اردیبهشت شروع می شود و به نظرم در زمان مجمع قیمت صدرا بین ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ تومن است و تا مهرماه از ۲۲۸۰ عبور نخواهد کرد .

و از مجمع هم کسی راضی بیرون نخواهد آمد .

البته اینها چیزهایی بود که قبلا گفته بودم ، و هنوز نرسیدم آپدیت کنم .

ارادت
ارادت

سالیان

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز از سال 90 همین طیب هر کی از راه برسه میگه فقط بخرید
در 100 تومان هم یگه بخرید در 2000 هم میگه بخرید
در شاخص 10 هزار واحدی و 300 هزار واحدی هم توصیه به خرید می کند..
به پیر به پیغمبر ساعت خراب هم روز دو تا تیک میزنه
در طول 8 سالی که ایشان را می شناسم
بلاخره یه روزی از 270 به 2000 میرسه دیگه
این که دیگر شق القمر نیست که
درود
بنده ۲سال قبل بخاطر ۲تا رفتار طیب بهش شک کردم....
اولیش به این خاطر بود که وقتی مثلا کسی میگفت خریدم و برای اثباتش تصویر خریدشو اینجا به اشتراک میگذاشت تا بنوعی صداقتش رو در گفتار و کردار ثابت کنه طیب بشدت برمی آشفت وبا این کار بشدت مخالفت میکرد.....چرا؟؟؟چون می ترسید این کار در تاپیک تبدیل به رسم بشه واین برای طیب اصلا خوب نبود..........
دومیش وقتی بود که میگفت: بنده هیچ رانتی در شرکت ندارم و به هیچ کجا وصل نیستم......چراکه بعدا مورد تفتیش اهالی تاپیک قرار نگیره........
درصورتیکه ایشان هم در مورد اول صداقت نداشتن چونکه پرتفوی ایشان دائما در حال تغییر بود.....و هم در مورد دوم ایشان به جایی برای نوساگیری حرفه ای وصل بود.....
حالا تو خود حدیث مفصل بخوان از این طیب

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
راستشو بگم !! تنها چیزی که منو نگران میکنه نه گزارش تجدیدع ،نه هیات مدیره ،نه مدیر عامل،نه حسابدار !! دیر یا زود از همه این موانع رد میشه و بازار والبته تاکید میکنم قسمت آگاه بازار نه جلالی و علی یوت و شرکا ،،بازار کامل آگاه هست ولی بازار چیزیو میدونه و میترسه که یه سروگردن بالای اطلاعات ماست و اون هم سازمان جهنمی بورسه ..بازش نمیکنم ولی اون کارشناسای تو سازمان بورس هستن که دارن به همه تحلیلگرا توصبه های منفی میکنن و میگن از زیر انگشتای ما رد نمیشه ،خیالتون تخت.
امیدوارم گرفته باشی
ارادت
عرض ادب

اگر خط روند معتبری که من کشیدم را بشکنه ، دیگه نوسانگیرا به کارشناس سازمان کاری ندارند .
شکسته شدن این خط همزمان با تایپ اظهار نظر حسابرس است .
حالا شما حساب کن این اظهار نظر تا بیاد به لای انگشتان کارشناس سازمان برسه و رد بشه یا نشه ،ما ۴ تومن حالا ۲۰۰ تومن بالا و پایین ، فروختیم و در رفتیم .
این توصیه ها قبل از شکسته شدن مقاومت اثر دارد ولی بعدش دیگه بازار کار میکند و زور سازمان به بازار نمی‌رسه .
مثل شپلی .
بخاطر شپلی قانون عوض کردند .
سازمانی ها در همه ی جلسات بدون نام بردن سهم ۴۰ تومنی که شده ۱۰۰۰ تومن را مثال می زدند .
یعنی اگر بخواد سقوط هم بکنه قبلش ما رو تا یک‌مسیری می‌رسونه .
ارادت

ADLER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
بنده ۲سال قبل بخاطر ۲تا رفتار طیب بهش شک کردم....
اولیش به این خاطر بود که وقتی مثلا کسی میگفت خریدم و برای اثباتش تصویر خریدشو اینجا به اشتراک میگذاشت تا بنوعی صداقتش رو در گفتار و کردار ثابت کنه طیب بشدت برمی آشفت وبا این کار بشدت مخالفت میکرد.....چرا؟؟؟چون می ترسید این کار در تاپیک تبدیل به رسم بشه واین برای طیب اصلا خوب نبود..........
دومیش وقتی بود که میگفت: بنده هیچ رانتی در شرکت ندارم و به هیچ کجا وصل نیستم......چراکه بعدا مورد تفتیش اهالی تاپیک قرار نگیره........
درصورتیکه ایشان هم در مورد اول صداقت نداشتن چونکه پرتفوی ایشان دائما در حال تغییر بود.....و هم در مورد دوم ایشان به جایی برای نوساگیری حرفه ای وصل بود.....
حالا تو خود حدیث مفصل بخوان از این طیب
اینکه کربلایی قهرمان دو ماراتن طیب چقدر از تبلیغ صدرا سود کرد نمی دانم
اما این را میدانم که خیلی لایک جمع کرد
این هم سندش
Capture.PNG

wimbledon

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینکه کربلایی قهرمان دو ماراتن طیب چقدر از تبلیغ صدرا سود کرد نمی دانم
اما این را میدانم که خیلی لایک جمع کرد
این هم سندش
مشاهده پیوست 66963
تکنیکالر هم ترکونده واقعا
دو روز دیگه وارد باشگاه شش رقمی ها میشه
به امید روزی که رکورد طیب را بزنه
احتمالا دو سال دیگه
تکنیکالر یک تکونی بخودت بده ماهم حمایت میکنیم
عچقم...عجیجم;)

بزوس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب
کامنت بالا رو بخون .
ارادت
سلام
عزیز به نظرتون از نظر تکنیکالی اینجور سقوطهای وحشتناکی که بعضی از پایه ها مثل وجامی شپلی کفرآور که بیش از ۵۰ درصد ریختن امکان یه برگشتی رو به بالا برای خروج دارن یا هر موقع از اینا تو همین حوالی هم خروج بزنی هنر کردی

صبح صادق

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب

اگر خط روند معتبری که من کشیدم را بشکنه ، دیگه نوسانگیرا به کارشناس سازمان کاری ندارند .
شکسته شدن این خط همزمان با تایپ اظهار نظر حسابرس است .
حالا شما حساب کن این اظهار نظر تا بیاد به لای انگشتان کارشناس سازمان برسه و رد بشه یا نشه ،ما ۴ تومن حالا ۲۰۰ تومن بالا و پایین ، فروختیم و در رفتیم .
این توصیه ها قبل از شکسته شدن مقاومت اثر دارد ولی بعدش دیگه بازار کار میکند و زور سازمان به بازار نمی‌رسه .
مثل شپلی .
بخاطر شپلی قانون عوض کردند .
سازمانی ها در همه ی جلسات بدون نام بردن سهم ۴۰ تومنی که شده ۱۰۰۰ تومن را مثال می زدند .
یعنی اگر بخواد سقوط هم بکنه قبلش ما رو تا یک‌مسیری می‌رسونه .
ارادت
شرمنده من آی کیوم پایینه با این خروج حوالی 4000 کار صدرا فعلا تمومه؟ یعنی یک نگاهی تو اسطرلاب بنداز قیمتهای توهمی تو یک ساله و یا بعد افزایش سرمایه میبینه؟بهتر بگم اگه یک سال هم طول بکشه مهم نیست
بعد این حرکت کوتاه مدتی ارزش موندن داره؟
ارادت

بالا