خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

شاهگوش

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام...
امیدوارم عزاداری دوستان اهل بیت و عاشقان حسین قبول حق باشد...
دوستان خواهشا
تحلیل مرتبط با بورس و صدرا قراردهید...
درود
چه خبر از فسدید، واقعیت داره فسدید در گروه زرد بالا آمده.؟

s.w

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب

خدا ازت نگذره صدرا که ما رو اینطوری گرفتار کردی .

دوست عزیز ما جناب اسی ۶۶ یک سوال راجع به صدرا کرد .
جواب اینست :
روی ۲۲۸۰ یکماه گیر است .

ارادت
دوست عزیز هرچند که دوست دارم نظرتون درست باشه و صدرا در این قیمت فرصت خرید بده ولی واقعا ممکن بنظر نمیرسه پنج روز دیگه که بازبشه هم تقاضاش بیشتر از قبل تعلیقه و هم عرضه اش خیلی کمتر

ElliotWave

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سمور2یه مدتی نادیده گرفتمت چون کوچیکتر از اونی بودی که بخوام باهات بحث کنم ولی یکی از دوستان در خصوصی بهم گفت که هنورز داری در مورد بنده زر زیادی میزنی....البته بهت حق میدم اونشب زیادی بهت فشار اومد وطبیعی هم هست هنوز ناراحت باشی.............مجبور شدم از نادیده بودن درت بیارم که بقیه فکر نکنند چیزی تو چنته داری....از العان منتظر جواب های کوبنده من باش

آخرین ویرایش:

ElliotWave

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض ادب

خدا ازت نگذره صدرا که ما رو اینطوری گرفتار کردی .

دوست عزیز ما جناب اسی ۶۶ یک سوال راجع به صدرا کرد .
جواب اینست :
روی ۲۲۸۰ یکماه گیر است .

ارادت
پیکنیکالر جون دست بردار........................راستی چی شد گفتی بالای 2000قطعا فروشنده ای(یعنی فکرشا نمیکردی بیاد بالای 2000)................این سهم دیگه بدرد نوسانگیری از مریدات نمیخوره.....برو این دام بر مرغ دگر نه

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیکنیکالر جون دست بردار........................راستی چی شد گفتی بالای 2000قطعا فروشنده ای(یعنی فکرشا نمیکردی بیاد بالای 2000)................این سهم دیگه بدرد نوسانگیری از مریدات نمیخوره.....برو این دام بر مرغ دگر نه
تا 6400 خیلی مانده البته یادم نبود شش ماه دیگر میشه 6400
خیلی خوشحالی 2000تومن شده
تو چقدر بدبختی

ElliotWave

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
اگر نمودارت مثل نمودار علی یوت است نزن برادر
ارادتمند
سمور2یه مدتی نادیده گرفتمت چون کوچیکتر از اونی بودی که بخوام باهات بحث کنم ولی یکی از دوستان در خصوصی بهم گفت که هنورز داری در مورد بنده زر زیادی میزنی....البته بهت حق میدم اونشب زیادی بهت فشار اومد وطبیعی هم هست هنوز ناراحت باشی.............مجبور شدم از نادیده بودن درت بیارم که بقیه فکر نکنند چیزی تو چنته داری....از العان منتظر جواب های کوبنده من باش

شاهرودی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
شاید هم دوست نوه حاجی بوده
شبها ایدی حاجی دست نوه است
ارادتمند
فقط یک نمونه کوچک
در روستای چهاطاق شاهرود یک نوجوان ۱۴ ساله به اسم علیرضا یا محمدرضا آجدانی و در قلعه نو خرقان هم یک نوجوان ۱۳ ساله شهید داریم مجموعا در شاهرود ۵ شهید زیر ۱۸ سال داریم
حالا بیشتر افراد کم سن در پشت جبهه معمولا استفاده میشد
مثالی دیگر
«محمدحسین ذوالفقاری» اما از محمدحسین فهمیده و بهنام محمدی هم کوچکتر بود. محمدحسین ذوالفقاری ۱۰ فروردین ۱۳۴۸ در شهیدیه میبد در استان یزد متولد شد و در ۹ سالگی و در جریان تشرف به عتبات عالیات به همراه خانواده، علاوه بر زیارت مضجع شریف حضرت سیدالشهدا و امام علی علیه‌السلام، به دیدار امام خمینی رحمةالله‌علیه هم رفت.
۲۳ مهر ۱۳۶۰، در زمانی که تنها ۱۲ سال داشت، با اصرار فراوان به جبهه‌های دفاع مقدس رفت. محمدحسین ذوالفقاری کمتر از ۲ ماه بعد، زمانی که برادرش علیرضا به شهادت رسید، برای تشییع جنازه به یزد بازگشت، اما باز به خط مقدم رفت و در گردان عاشورا به عنوان تک‌تیرانداز فعالیت خود را آغاز کرد. سرانجام نوجوان ۱۲ ساله، ۲۸ آذر ۱۳۶۰ با اصابت ترکشی در جبهه شوش به شهادت رسید.

ElliotWave

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تازه دوزاریم افتاد جریان علی یوت چیه...خخخخ..خدا نکشششدت تکنیکالر..خخخ
چرا با آی دی خودت نمی نویسی!......از دوزاری شروع میشه ولی کم کم چیزای بهتری جا میندازیم.....ارادت

یاهوraden

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خره داره گولت میزنه .....دلفین که پرواز نمیکنه........................بیا باغ خودم یه خرگوش دارم حرف میزنه............واق واقم می کنه.....................میای......اگه قول بدی بیای همونجا سرشا برات میارم بالا(نمودارا میگم)که 6400 را لمسش کنی
سلام بر دوستان با شخصیت وبا ادب.....آقا الیوت گرامی از شما انتظار بیشتری میرفت. ..خواهشا کلاس تایپک را با ادبیات چندش آور پایین نیاوریم. ....البته بنده چون شخص مورد نظرتان را مدتی قبل نادیده گرفته ام، نمیتوانم قضاوت کنم. ..ولی شخصیت هر کس در گرو ؛تمام رفتار وکردار و....میباشد. ...لطفاً تمام دوستان حرمت این جمع دوستان را نگهداریم. ....با عرض پوزش از دوستان......یاحق

موسوی ۱م

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
انسان بی فرهنگ و بد دهن همجا وجود داره و خودشون و تربیتشون رو نشون خاهند داد

نادیده گرفتن گزینه بسیار خوبی در اینگونه مواقع است

پیشنهاد میشود به اعضا استفاده کنن که از فحاشیها به دور باشند و وقت گرانبهای خود را از دست ندهند

ElliotWave

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام بر دوستان با شخصیت وبا ادب.....آقا الیوت گرامی از شما انتظار بیشتری میرفت. ..خواهشا کلاس تایپک را با ادبیات چندش آور پایین نیاوریم. ....البته بنده چون شخص مورد نظرتان را مدتی قبل نادیده گرفته ام، نمیتوانم قضاوت کنم. ..ولی شخصیت هر کس در گرو ؛تمام رفتار وکردار و....میباشد. ...لطفاً تمام دوستان حرمت این جمع دوستان را نگهداریم. ....با عرض پوزش از دوستان......یاحق
من مدتی ایشون را نادیده گرفته بودم....ولی همه دوستان حتما مستحضر بودند که ول کن نیست.............جواب بعضی از ابله ها خاموشی نیست.................البته ایشون وپیکنیکالر واین کاربر جدیدs.w وچند آی دی تخریب چی دیگه یه جورایی بهم ربط دارند........ارادت

یاهوraden

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من مدتی ایشون را نادیده گرفته بودم....ولی همه دوستان حتما مستحضر بودند که ول کن نیست.............جواب بعضی از ابله ها خاموشی نیست.................البته ایشون وپیکنیکالر واین کاربر جدیدs.w وچند آی دی تخریب چی دیگه یه جورایی بهم ربط دارند........ارادت
به قول دوستمون آقا موسوی؛ نادیده بگیرید. ...من الان دیگری رو نادیده گرفتم...یاحق

ElliotWave

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
علی یوت جون از تکنیکالر خوردی و درت گذاشته چرا عقده مقده هات را سر من بینوا خالی میکنی بخوای بی ادبی کنی چاک دهنمو باز میکنما رعایت کن
خوشگله چاک دهنت را باز کن ببینم جاش میشه
راستی نگفتی ای s.wمخفف چیه

آخرین ویرایش:

s.w

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوشگله چاک دهنت را باز کن ببینم جاش میشه
اعتراف باید کنم با لات مجازی مفلس و بی مایه ای مثل علی یوت درافتادن جز کثیف شدن فایده ای نداره ..میسپارمت به کربلایی بابک تکنیکالر و حاج اکبرآقا صبور

ElliotWave

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اعتراف باید کنم با لات مجازی مفلس و بی مایه ای مثل علی یوت درافتادن جز کثیف شدن فایده ای نداره ..میسپارمت به کربلایی بابک تکنیکالر و حاج اکبرآقا صبور
کجا پس......داشتیم باهات حال می کردیم................نگران نباش کثیف هم که باشی میبرمت حموم نو میشی.................تو هم که مثل اون سمور2 آویزون چیز اینو اونی........هنرت همینقدر بود..................

بالا