خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

شاهرودی.

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام و صبح بخیر
جناب ابن سینای عزیز
بنده خودم پیمانکارم و شرایط شرکت های پیمانکاری با تولیدی تفاوت دارد
دوسال از اداره راه طلب دارم ولی هنوز پرداخت نشده خوب وقتی شرایط این چنین است خودم با وجود اطلاعی که از سود قراردادها دارم وقتی هنوز طلب دارم و از طرفی کلیه هزینه ها پرداخت شده خوب تراز سالانه گاها منفی میشود
پیگیری حقوقی و توقف کار هم تبعاتی دارد زیرا طرف ما دولت است و با این کار اولا راه به جایی نمیبریم دوم در مناقصات پیش رو و قراردادهای آتی و آینده شرکت تاثیر گذار است
راه حلی که من دارم مکاتبه با مسولان است
شرکت صدرا هم الان چنین شرایطی دارد
از طرفی هزینه ها رو پیش پیش در صورت های مالی لحاظ میکند و از طرف دیگر به دلیل عدم دریافت مطالبات از شناسایی سود امتناع میکند
دولت هم چون به فعالت شرکت نیاز دارد ناگزیر است با پرداخت مطالبات از ادامه فعالیت شرکت حمایت کند

ابن سینا

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام و صبح بخیر
جناب ابن سینای عزیز
بنده خودم پیمانکارم و شرایط شرکت های پیمانکاری با تولیدی تفاوت دارد
دوسال از اداره راه طلب دارم ولی هنوز پرداخت نشده خوب وقتی شرایط این چنین است خودم با وجود اطلاعی که از سود قراردادها دارم وقتی هنوز طلب دارم و از طرفی کلیه هزینه ها پرداخت شده خوب تراز سالانه گاها منفی میشود
پیگیری حقوقی و توقف کار هم تبعاتی دارد زیرا طرف ما دولت است و با این کار اولا راه به جایی نمیبریم دوم در مناقصات پیش رو و قراردادهای آتی و آینده شرکت تاثیر گذار است
راه حلی که من دارم مکاتبه با مسولان است
شرکت صدرا هم الان چنین شرایطی دارد
از طرفی هزینه ها رو پیش پیش در صورت های مالی لحاظ میکند و از طرف دیگر به دلیل عدم دریافت مطالبات از شناسایی سود امتناع میکند
دولت هم چون به فعالت شرکت نیاز دارد ناگزیر است با پرداخت مطالبات از ادامه فعالیت شرکت حمایت کند
سلام و عرض احترام خدمت جناب شاهرودی بزرگوار

اگر پیام اولی که در این رابطه فرستادم را ملاحظه بفرمایید خواهید دید که بنده هم غیر مستقیم دارم همین را میگم. در واقع ایراد چندانی به شرکت نگرفتم بلکه به تحلیل‌گرهایی که انتظارات را بالا برده‌اند ایراد گرفتم.
خواستم بگم مشکل تحلیل‌هایی است که انجام میشه و توقعات بالا و زودهنگام ایجاد میشه که در صورت برآورده نشدن آن انتظارات بدبینی ایجاد می‌شود (همچنانکه داریم میبینیم یه عده‌ای متاسفانه بد بین شده و به شرکت تهمت می زنند اگر تبلیغات زیادی نباشه اینطور بدبینی هم ایجاد نمیشه)

foxi

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط درباره ابهام تون برای اختلاف دیه مرد و زن بگم
دیه زن نصف دیه مرد است نگاه سطحی یعنی تضعیف جنسیت زن اما اگر کلاهتو بذاری بالاتر و اندکی بیندیشی میبینی دیه به انسان زنده میرسد یعنی امتیاز دو برابر به زنی که شوهرش بمیرد نسبت به مردی که زنش بمیرد
خداوند دیه رو طوری گذاشته زن دو برابر مرد بگیرد
ظاهرا باید درخواست تغییر نام تاپیک رو داد!
وقتی قانونی وضع میشه اولین هدف قانون پیشگیری! و بعد تنبیهی! وقتی دیه زنها کمتر، زنها بیشتر در معرض خطرهای جانی هستند ، بیشتر در معرض آزارهای خانگی و بیرون از اون هستند و ..... وقتی قانون گذار خودش هم به مسخره بودن قانون واقف اما بخاطر حفظ ظاهر اینکه قوانین 1400 پیش عربستان که خیلی هم خوب هستند! مابقی دیه زنان رو در تصادفات دولت از جیب مردم پرداخت میکنه تا ظاهرا برابر بشن اینم حمایت زیبای قانون از قاتل! نه حفظ جان یک انسان! اما ظاهرا من باید خوشحال باشم اما متاسفانه چون طبق فقه دیه زن اندازه نصف دیه ب.... یک اقا، خوشحال نبودن من بعنوان زن طبیعی بخاطر این حجم از ضد زن بودن قوانین و تبعیض! این قیاس بنفع بودن اونقدر خارج از منطق که حرف زدن بیشتر درباره اش لکن حرام است ! آقایون عزیز لطفا تراوشات ذهنیتون همه جا پس نزنید.....
امروز تصمیم گرفتم دیگه اینجا وقتم اینجا تلف نکنم روز روزگار همتون خوش! و به امید روزهای بهتر برای صدرا!

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
فرکانس گیرنده و فرستنده با هم همخونی نداره
سلام
یکی از بهترین مطالب همین بود که گفتید ، فرکانس ها متفاوت هستند.
پس بحث کردن زیادی نتیجه ای جز کدورت درپی ندارد.
اما
به شرطی که همه رعایت کنند نه اینکه در برابر نفر اولی که مطلب بی ارتباط با تاپیک میفرستد سکوت کنیم اما جواب دهنده را تقبیح کنیم.
روزتان خوش.

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی قانونی وضع میشه اولین هدف قانون پیشگیری! و بعد تنبیهی! وقتی دیه زنها کمتر، زنها بیشتر در معرض خطرهای جانی هستند ، بیشتر در معرض آزارهای خانگی و بیرون از اون هستند و ..... وقتی قانون گذار خودش هم به مسخره بودن قانون واقف اما بخاطر حفظ ظاهر اینکه قوانین 1400 پیش عربستان که خیلی هم خوب هستند! مابقی دیه زنان رو در تصادفات دولت از جیب مردم پرداخت میکنه تا ظاهرا برابر بشن اینم حمایت زیبای قانون از قاتل! نه حفظ جان یک انسان! اما ظاهرا من باید خوشحال باشم اما متاسفانه چون طبق فقه دیه زن اندازه نصف دیه ب.... یک اقا، خوشحال نبودن من بعنوان زن طبیعی بخاطر این حجم از ضد زن بودن قوانین و تبعیض! این قیاس بنفع بودن اونقدر خارج از منطق که حرف زدن بیشتر درباره اش لکن حرام است ! آقایون عزیز لطفا تراوشات ذهنیتون همه جا پس نزنید.....
امروز تصمیم گرفتم دیگه اینجا وقتم اینجا تلف نکنم روز روزگار همتون خوش! و به امید روزهای بهتر برای صدرا!
سلام.
بهتر است مستند حرف بزنیم.
با این تفاسیر چرا در غرب ( بجز معدود کشورهای اسکاندیناوی که تقریبا کمتر آلوده هستند !) آمار جرم و جنایت علیه زنان و دختران چندین برابر کشورهای اسلامی است؟!
کافیست به آژانسهای معتبر خبری در اینترنت مراجعه کنید ، دود از کله تان بلند میشد که حتی آمار زنان و دختران گم شده ای که هیچوقت پیدا نمیشوند وحشتناک است ، وحشتناک.
بقیه آمار چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی بماند برای ...
روزتان خوش

Sadeghtarin

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
بهتر است مستند حرف بزنیم.
با این تفاسیر چرا در غرب ( بجز معدود کشورهای اسکاندیناوی که تقریبا کمتر آلوده هستند !) آمار جرم و جنایت علیه زنان و دختران چندین برابر کشورهای اسلامی است؟!
کافیست به آژانسهای معتبر خبری در اینترنت مراجعه کنید ، دود از کله تان بلند میشد که حتی آمار زنان و دختران گم شده ای که هیچوقت پیدا نمیشوند وحشتناک است ، وحشتناک.
بقیه آمار چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی بماند برای ...
روزتان خوش
منظورت از امار تلوزیون جمهوری اسلامی است ،،ماشالله اینقدر شما جماعت راستگو هستین که ادم تعجب میکنه.

Real-92

Very Good Member
کاربر فعال
باسلام و درود

دستورالعمل شرکت‌های سبدگردانی اصلاح شد
پنجشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۸-۰۹:۴۸
#

معاون سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اصلاح دستورالعمل شرکت‌های سبدگردانی گفت: پس از ماه‌ها بررسی، اصلاح این دستورالعمل انجام شد و ظرف دو هفته آینده ابلاغ خواهد شد تا فعالان متقاضی تاسیس نهاد مالی بتوانند با استفاده از این دستورالعمل به بازار سرمایه وارد شوند.
سعید فلاح پوربا اشاره به تصویب اصلاحات مربوط به دستورالعمل شرکت‌های سبدگردانی گفت: فعالان بسیاری برای تاسیس سبدگردانی در انتظار این اصلاحیه بودند. این اصلاحات دغدغه های متقاضیان تاسیس سبدگردانی را در مواردی همچون فرآیند صدور کد، نقش امین سبدگردانان در کدهای اختصاصی و سایر تسهیلات مطرح شده پوشش می‌دهد.
وی همچنین از شرایط جدید تاسیس نهادهای مالی خبر داد و گفت: پس از ماه‌ها بررسی، اصلاح این دستورالعمل انجام شد و ان‌شاءالله ظرف دو هفته آینده ابلاغ خواهد شد تا فعالان متقاضی تاسیس نهاد مالی بتوانند با استفاده از این دستورالعمل به بازار سرمایه وارد شوند.
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار بهره‌مندی از نظریات صاحب‌نظران و فعالان بازار را رویه‌ای همیشگی در ایجاد تغییرات و تدوین دستورالعمل‌ها دانست و اظهار کرد: بر این اساس اکنون پیش‌نویس اولیه دستورالعمل جامع صندوق‌های سرمایه‌گذاری را برای انجام نظرخواهی روی سایت cmr.seo.ir قرار داده‌ایم.
وی افزود: در این دستورالعمل شرایط فعالیت صندوق ها به صورت متنوع آمده است، ضمن این که در آن بحث‌های نظارتی جدید نیز مطرح شده است. البته این دستورالعمل برای بورس‌ها، کانون کارگزاران و کانون نهادهای سرمایه‌گذاری نیز ارسال شده است تا از طریق روش هایی که خود آنها اتخاذ می کنند نظرات فعالان بازار سرمایه جمع آوری شود.
فلاح پور با درخواست از رسانه‌ها برای اطلاع رسانی در زمینه این نظرسنجی ها یادآور شد: تجربه قبلی ما این است که در خصوص نظرسنجی ها اطلاع رسانی لازم انجام می شود، اما در زمان اجرا گفته می‌شود که "چه زمانی چنین چیزی مطرح شده است؟" و درباره آن اظهار بی اطلاعی می‌شود و رسانه‌ها می‌توانند کمک کنند تا این مشکل حل شود.
وی ادامه داد: بورس نیز همچون سایر نهادها برای بهبود فضای کسب و کار و تسهیل شرایط فعالیت‌های اقتصادی تلاش می کند و برای این امر مهم خود را از سایر بخش ها مستثنی نمی داند. این نهاد می‌کوشد تا کنار اجرای سیاست تسهیل فرآیندها،وظایف نظارتی خود را نیز به خوبی انجام دهد؛چراکه ما یک نهاد ناظر هستیم و باید همواره به گونه ای عمل کنیم که هر دو موضوع حفظ شود و با یکدیگر در تعارض قرار نگیرد.

ابن سینا

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حکم اولی در قتل عمد قصاص است. اگر یک جانی عمدا یک زن را به قتل برساند ولی دم می‌تواند قصاص کند اگر هم خواست می‌تواند دیه بگیرد و اگر هم خواست می تواند ببخشد. اگر حکم قصاص جدی گرفته شود کسی جرأت جنایت پیدا نمی‌کند.
بنابراین اینطور نیست که زن‌ها بیشتر در معرض جنایت باشند امارها هم خلاف گفته شما را نشان می دهد معمولا تلفات مردها بیشتر است.

قبلا هم گفتم اگر دیه زن نصف است (که البته به مرد میرسد و دیه دوبرابری مرد به زن می‌رسد) در جای دیگری بر مرد واجب است مخارج زن را تأمین کند و زن وظیفه‌ای در قبال مخارج ندارد. زن حتی می تواند بابت کاری که در خانه می کند یا شیری که به فرزندش می دهد از همسرش اجرت بخواهد.

متاسفانه اندیشه‌های فمینیستی در کشور ما بلایی سر مردها آورده که یک پسر جوان توان و جرأت ازدواج ندارد.
مرد که باید مخارج خانه راتأمین کند ، نفقه بدهد، مهریه بدهد باید سربازی هم برود و بدون آن حق استخدام ندارد و هزار مانع سر راه او قرار دارد اما زن که چنین وظایفی ندارد بلکه مرد موظف است مخارجش را تأمین کند هیچ مانعی سر راه استخدامش وجود ندارد به راحتی درسش که تمام شد استخدام می‌شود و چون وظیفه خرج زندگی را هم ندارد با حقوق کم هم راضی می‌شود.

دوست عزیز حتی اگر قوانین غرب در این زمینه خوب باشد باید یکجا اجرا شود نه بخشی از غرب و بخشی از اسلام که به نفع زن است عمل شود و آن بخش‌هایی که وظیفه برای اوست رها شود. به تعبیر دیگراگر بناست به آنچه در غرب وجود دارد عمل شود باید به همه آن عمل شود مثلا اگر دیه زن بناست مساوی شود باید زن مثل غرب موظف به کار هم باشد سربازی هم برود و....

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب...
من به مابقی حرفها کاری ندارم؛ بنده طبق حدیث زیبای نقل شده از جناب شاهرودی :
آمادگی خودم رو برای بهره از این اجر اخروی اعلام میکنم! :p

فقط مهریه رو با فرمول باقیات و صالحات محاسبه بفرمایید!

جای تکنیکالر خالی...
سلام.
ببخشید وارد معقولات شدم
از همه شما عزیزان شاید علم کمتری داشته باشم اما موضوعی را بالأخص خطاب به مطلب جنابعالی که در علم پزشکی تخصص دارید عرض میکنم ، امیدوارم اگر اشتباه کردم راهنمایی فرمایید :
ازدواج موقت به شرطی که ضوابط مؤکد شرع رعایت شود چه بسا بسیار بهتر از ارتباطات نامشروع و گسترده ( از نوع من راضی تو راضی گور پدر ناراضی) در غرب باشد که اولین نتیجه آن میلیون‌ها فرزند حرامزاده ای می‌باشد که در بعضی کشورها تا حدود ۴۰ درصد کل متولدین می‌باشد و در کشورهای بظاهر مذهبی تری مانند آمریکا و انگلیس هم زیاد است.
با عرض معذرت از همگان ؛
نکته ظریف تر , همین نتیجه وحشتناک چه بسا بواسطه نبود بستر مناسب تربیت روحی و *** خودش نتیجه بدتری در پی دارد ، از اختلالات جنسی و هویتی و... گرفته تا هم جنس بازی و... و خودکشی و...
آمارها آنقدر زیاد و شامل حوزه های مختلف موضوعی است که از حوصله خارج است.
روزتان خوش.

petros6220

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
منظورت از امار تلوزیون جمهوری اسلامی است ،،ماشالله اینقدر شما جماعت راستگو هستین که ادم تعجب میکنه.
به جای اینکه این واون رو محکوم کنی تخریب کنی اگه واقعا اهل استدلال باشی برو تحقیق کن کسی منتظر جواب شما نیست حداقل اینه که وجدانت پیش خودت راحته و به خودت مدیون نیستی
وقتی خبری یا سوالی واسم پیش میاد اول میرم از طریق اخبار داخلی ته توشو در میارم و میدونم احتمال یه طرفه بودن هست از کانال های معتبر خارجی نه یدونه چند تا شون رو بررسی میکنم تا به یه نتیجه برسم
نمیشه که بگیم جمهوری اسلامی به نفع خودش میگه و اونطرفیا به نفع من نه اینطور نیس اونطرفی هم بنف خودش میگه ولی شما باید برایندش رو بدست بیاری و با واقعیت بسنجی
با صورت مساله پاک کردن از سرت باز نکن
الان دیگه عصر هجر نیست که مردم رو بیسواد بدونن

khodamvakhodam

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان عزیز جون مادرتون از بحث های بیخودی دست بردارین... :mad:
بچسبین به صدرا که اگر کمی شل بگیرین مرغ از قفس میپره...:D
ضمنا سهامدار عمده متوجه هستی که ... بیشتر سهامداران صدرا اگر خودی هم نباشن یقینا از جنس خودی و با اصالت هستن؟! :eek:

آخرین ویرایش:

petros6220

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
احسنت به شما
واقعا اینجا از شیر مرغ تا جون ادمیزاد هم پیدا میشه !!!!!

دلداده

Very Good Member
کاربر فعال
ضمنا سهامدار عمده متوجه هستی که ... بیشتر سهامداران صدرا اگر خودی نباشن از جنس خودی هستن؟!
من الان چسبیدم نپره. سال پیش کمی شل کردم پرید.خخخ
دوست عزیز اینجا اگه بحث دیگه نباشه که تاپیک صدرا نیست دیگه.

khodamvakhodam

Very Good Member
کاربر فعال
من الان چسبیدم نپره. سال پیش کمی شل کردم پرید.خخخ
دوست عزیز اینجا اگه بحث دیگه نباشه که تاپیک صدرا نیست دیگه.
با سلام و درود
بحث باشه اما نه از نوع پا منبری و کشف عقاید!... چند هفته ای هست از پا منبری :oops: جناب تکنیکالر :p خلاص شدیم! :D

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حکم اولی در قتل عمد قصاص است. اگر یک جانی عمدا یک زن را به قتل برساند ولی دم می‌تواند قصاص کند اگر هم خواست می‌تواند دیه بگیرد و اگر هم خواست می تواند ببخشد. اگر حکم قصاص جدی گرفته شود کسی جرأت جنایت پیدا نمی‌کند.
بنابراین اینطور نیست که زن‌ها بیشتر در معرض جنایت باشند امارها هم خلاف گفته شما را نشان می دهد معمولا تلفات مردها بیشتر است.

قبلا هم گفتم اگر دیه زن نصف است (که البته به مرد میرسد و دیه دوبرابری مرد به زن می‌رسد) در جای دیگری بر مرد واجب است مخارج زن را تأمین کند و زن وظیفه‌ای در قبال مخارج ندارد. زن حتی می تواند بابت کاری که در خانه می کند یا شیری که به فرزندش می دهد از همسرش اجرت بخواهد.

متاسفانه اندیشه‌های فمینیستی در کشور ما بلایی سر مردها آورده که یک پسر جوان توان و جرأت ازدواج ندارد.
مرد که باید مخارج خانه راتأمین کند ، نفقه بدهد، مهریه بدهد باید سربازی هم برود و بدون آن حق استخدام ندارد و هزار مانع سر راه او قرار دارد اما زن که چنین وظایفی ندارد بلکه مرد موظف است مخارجش را تأمین کند هیچ مانعی سر راه استخدامش وجود ندارد به راحتی درسش که تمام شد استخدام می‌شود و چون وظیفه خرج زندگی را هم ندارد با حقوق کم هم راضی می‌شود.

دوست عزیز حتی اگر قوانین غرب در این زمینه خوب باشد باید یکجا اجرا شود نه بخشی از غرب و بخشی از اسلام که به نفع زن است عمل شود و آن بخش‌هایی که وظیفه برای اوست رها شود. به تعبیر دیگراگر بناست به آنچه در غرب وجود دارد عمل شود باید به همه آن عمل شود مثلا اگر دیه زن بناست مساوی شود باید زن مثل غرب موظف به کار هم باشد سربازی هم برود و....
سلام.
هر حرفی گفتن ندارد ! بالأخص در حضور افرادی که فقط بدنبال إن قلت آوردن هستند !! اما بالآخره بحثی شرع شده و بهتر است بسط داده شده و عادلانه !!! مطرح شود.
یکی از مواردی که منتقدین مطرح میکنند بن بستی است که در اجرای حکم قصاص قاتل مرد در برابر مقتول زن است ؛ یعنی لزوم پرداخت نصف دیه به وراث مرد برای اجرای قصاص می‌باشد که بظاهر مشکل آفرین است.
اما نکته اینجاست که باز هم پول دیه به وارث که باز هم زن است می‌رسد تا خدای ناکرده بنا به همان ادعای منتقدان زن بخاطر فقر و نداری به ... کشیدن نشود تا دوباره این منتقدان إن قلت دیگری از إن قلت قبلی ( بصورت زایشی !) پیدا نکنند.
نکته بسیار مهمتر که به حکومت وارد است نه اسلام ! :
همانطور که درصورت عدم شناسایی قاتل توسط حکومت ، باید پول دیه از صندوق بین المال پرداخت شود با تصویب قانونی در مجلس ( طبق تئوری داهیانه و مترقی امام راحل در مورد. شرایط زمانی و مکانی احکام شرعی و قوانین حکومتی) میتوان در مواردی که لازم باشد باقی دیه از بیت افکار پرداخت شود تا اقتدار احکام حفظ شود
و
الآن این از نکات ضعف حکومت اسلامی‌مان می‌باشد و باید مرتفع شود
اما با این حجم اختلاس ها و ضعف مشهود در دریافت مالیات و حیف و میل های گسترده در بیت المال ( مثل هلدینگ های بازنشستگی و ‌‌پتروشیمی ) و اجرای ناقص خصوصی سازی .... طبیعی است که ...
همین موضوع خلأ در حکومت تقریبا نوپای شیعی بعد از ۱۴۰۰ سال هم خودش جای تحلیل دارد اما نمی‌توان از ضعف‌های موجود در حکومت چشم پوشی کرد.
روزتان خوش.

mohamad65

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این قوانین جدید بازار پایه اگه واقعا اجرایی شدنش جدی و نزدیک باشه
باید منتظر خروج نقدینگی از بازار پایه و به دنبال آن از بازار باشیم و اصلاح در پیش است
پس صبر کنیم بهتر است و سهم فعلا بسته باشد تا کار کاشناسان تمام بشه و با شفاف سازی خوبی بازگشایی داشته باشیم
هر چند جز صبر کار از کسی هم ساخته نیست و تجمع و اینها هم کسی اهلش نیست و کلا بصلاح نیست

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
کاربر گرامی ، خوب است آدرس دادم.
بدون مراجعه به آدرس قضاوت کردید ، آژانسهای مورد نظر غربی و کاملا ! هم معتبر هستند!!
درست است سیگنالهای ارتباطی و تعاملی مان متناسب نیستند !!! ولی اگر جواب میدهیم حداقل منطق ، صداقت و وجدان را رعایت کنیم.
روزتان خوش

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
یکی از کاربران مطلب مهمی را گفتند که لابلای مطلب غیر مرتبط! گم شد:
آیا امضاء و توکن مدیر عامل قبلی شرکت اعتبار ندارد؟
با توجه به اینکه استعفای رسمی هم منعکس نشده پس چرا جواب مکاتبات بورس داده نمیشود؟!
قانون در این شرایط چه میگوید؟
اصلا مشکل چیست ؟!
بنظر می‌رسد در داخل شرکت اختلاف سلیقه و نظر شدیدی وجود دارد ، عده ای یا شاید هم فقط یک فرد ! معتقد به قوانین بازار بورس باشد ( که شاید نتیجه اش همان صحبت‌های مدیر عامل قبلی ! در مجمع باشد) و از آن طرف هم دیدگاه حاکم و پر زور فعلی ! به سرکردگی احتمالی قرارگاه ( که نتیجه اش توجه کمتر به منافع سهامدار جزء باشد).
اما هر چه باشد بنظر می رسد این تعلل به نفع سهامداران جزء ختم شود، چون یا به اعلامیه اول افزایش سرمایه نزدیک شده ایم و یا بعد از این زمان طولانی بسته بودن سهم و اختلاف های داخلی ، مدیریت جدید چاره ای جز اثبات خود ندارد
و
مجبورر است خودش را به سهامداران جزء ، بازار سرمایه ، سازمان بورس و مجموعه های اقتصادی برای به رخ کشیدن قدرت رقابت و جذب اعتماد سرمایه و همچنین دولت ! ثابت نماید.
این یعنی بازی برد برد که قطعا به نفع سهامداران صبور صدرا ختم میشود .
امیدواریم و منتظر.
روزتان خوش

Sadeghtarin

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
به جای اینکه این واون رو محکوم کنی تخریب کنی اگه واقعا اهل استدلال باشی برو تحقیق کن کسی منتظر جواب شما نیست حداقل اینه که وجدانت پیش خودت راحته و به خودت مدیون نیستی
وقتی خبری یا سوالی واسم پیش میاد اول میرم از طریق اخبار داخلی ته توشو در میارم و میدونم احتمال یه طرفه بودن هست از کانال های معتبر خارجی نه یدونه چند تا شون رو بررسی میکنم تا به یه نتیجه برسم
نمیشه که بگیم جمهوری اسلامی به نفع خودش میگه و اونطرفیا به نفع من نه اینطور نیس اونطرفی هم بنف خودش میگه ولی شما باید برایندش رو بدست بیاری و با واقعیت بسنجی
با صورت مساله پاک کردن از سرت باز نکن
الان دیگه عصر هجر نیست که مردم رو بیسواد بدونن
تو خوبی ،باسواد ،..ضمنا سانذیستو نوش جان کن

بالا