خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

اسی66

Well-Known Member
کاربر فعال
همین الان ازش بپرس اصتاد اگه کسی دو سال پیش صدراهاشو فروخته بود رو 1350ایا تا به الان ضرر کرده یا نه؟

جواب این سئوال بله یا خیر هست
اما فقط ببین چی جوابتو میده
شاید سوژه خنده اخر هفته ماهم جور شد
درود من کاری به طیب ندارم.اگر روی 1350 فروردین 96 هرکسی فروخته باشه و شانسی 3 تا سهم خریده باشه حداقل 200 درصد سود گرفته ولی جناب خصدرا 2 مگر بازی صدرا تمام شده؟؟؟ هنوز بازی شروع نشده چه برسه بخواهد تمام شده باشه.صدرا در 2 سال گذشته هیچ برگی رو نکرده.برگه آس صدرا شناسایی 3600 میلیارد تومان در آمد و حداقل 350 میلیون دلار کلیم هست.افزایش سرمایه هم پیش کش برای اشناتیون.نمیدانم چرا شما و بعضی از دوستان ما رو گاگول و دست پا چولفته فرض میکنید؟

خصدرا2

Well-Known Member
کاربر فعال
باور کنید اینطور نوشتن شایسته افراد با تجربه و قدیمی بازار سرمایه نیست.
این بنده خدا بجز جو دادن و کپی کردن اخبار هیچی بارش نیست

حالا بزار چیزی بگم بازم بخندیم
یکسال ونیم دو سال پیش اینجا ازش میپرسیدن صدرا چرا باید بره بالا بعداز اینکه سه چهار دلیل تکراری ده ساله میاورد مثل کلیم و قرارداد با عراق و نمیدونم ازین شوهای معمول شرکتها تو ایران، سه تا دلیل میاورد خیلی هم با جدیت تاکید میکرد روشون
1) حضور نماینده مقام معظم رهبری در مجمع
2)استاد دهقانی در مجمع فرمودن هرکی 4هزار خریده هم سود میکنه
3) نماد اقتصاد مقاومتی
چیزای دیگه هم بود البته

یعنی فکر کن از یکی بپرسی این سهم چرا خوبه طرف بهت بگه چون نماینده مقام معظم رهبری تو مجمع بود جوک ازین باحالتر اخه؟ جدی میگم چند ماهی با جدیت این سه تا دلیل رو برای رشد سهم هی تکرار میکرد

ولی الان دیگه روش نمیشه اینارو بگه چون تازه فهمیده واقعا چه دلایل مزخرفی تو ذهنش داشته برا صعود یک سهم

الانم طبق روال ده ساله پاس داده 12ماهه اما مطمئن باش نه 12ماهه خبری هست نه تو مجمع خبری هست نه کلا خبری هست فقط سهم باید قسمتی ازین عقب ماندگی از دلار رو جبران کنه وگرنه این شرکت درست بشو نیست که نیست شرکتی که ده ساله سود پرداخت نکرده با همین فرمون هم قطعا میره جلو و دزدی و چپاول همچنان ادامه خواهد داشت.

وقتی چیزی برای گفتن نداشته باشی رو میاری به فلسفه بافی و مغالطه و لاطائلات و مهمل بافی و داستان سرایی
وگرنه بورس جای این جملات نیست حساب دو دوتا چهارتاست سرمایه های که با زحمت بدست اوردیم رو درگیر این بازار کردیم با شعر گفتن و موج مثبت رو هوا دادن که نمیتونیم سود بگیریم تخصص میخاد

خصدرا2

Well-Known Member
کاربر فعال
درود من کاری به طیب ندارم.
من منظورم دقیقا همون بیسواد بود نه کس دیگه
ولی جناب خصدرا 2 مگر بازی صدرا تمام شده؟؟؟
بازی سهمی در بورس زمانی تمام میشه که ورشکست بشه و نمادش برای همیشه بسته بشه
در غیر اینصورت بازی هیچ سهمی تمام شدنی نیست و همیشه بالا و پایین خواهد داشت
هنوز بازی شروع نشده چه برسه بخواهد تمام شده باشه
وقتی اسم بازی میاری تو ذهنت اهداف نجومی میاد و این باعث میشه از فروش جا بمونی من نمیگم بازی اما میگم صعود صدرا پس از چندل کندل نزول مجدد اغاز میشه اما تا کجا اینش مهمه.اهداف نجومی رو فراموش کن اما برای سهامدارن قدیمی که نگه داشتن میتونن میانگین صعود بقیه بازار رو برای صدرا هم در نظر بگیرن نه بیشتر.
نمیدانم چرا شما و بعضی از دوستان ما رو گاگول و دست پا چولفته فرض میکنید؟
اینجا همه قدیمی ها به اشتباه خودشون پی بردن و صدرا براشون تجربه شد پس اسم این گاگول و دست و پا چلوفتی نیست بلکه یه اشتباه مرگبار بود
اما کسی که بعدازین همه جریانات هنوز فکر میکنه بهترین کارو کرده که تو این دوران تورم و صعود دلار همچنان با صدرا مونده و یه 300چهارصد درصدی از بازار عقبه این شخص یه گاگوله قطعا و قطعا بازم ازین حماقت ها تو بورس رو تکرار خواهد کرد.

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من منظورم دقیقا همون بیسواد بود نه کس دیگه

بازی سهمی در بورس زمانی تمام میشه که ورشکست بشه و نمادش برای همیشه بسته بشه
در غیر اینصورت بازی هیچ سهمی تمام شدنی نیست و همیشه بالا و پایین خواهد داشت

وقتی اسم بازی میاری تو ذهنت اهداف نجومی میاد و این باعث میشه از فروش جا بمونی من نمیگم بازی اما میگم صعود صدرا پس از چندل کندل نزول مجدد اغاز میشه اما تا کجا اینش مهمه.اهداف نجومی رو فراموش کن اما برای سهامدارن قدیمی که نگه داشتن میتونن میانگین صعود بقیه بازار رو برای صدرا هم در نظر بگیرن نه بیشتر.

اینجا همه قدیمی ها به اشتباه خودشون پی بردن و صدرا براشون تجربه شد پس اسم این گاگول و دست و پا چلوفتی نیست بلکه یه اشتباه مرگبار بود
اما کسی که بعدازین همه جریانات هنوز فکر میکنه بهترین کارو کرده که تو این دوران تورم و صعود دلار همچنان با صدرا مونده و یه 300چهارصد درصدی از بازار عقبه این شخص یه گاگوله قطعا و قطعا بازم ازین حماقت ها تو بورس رو تکرار خواهد کرد.
با سلام و احترام
جانا سخن از زبان ما میگویی.... یک لایک تا هزار لایک برای این پست کم بود. ارادت

iran353

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان میخواستم بپرسم سهامی که در روز مجمع سود تقسیم میکنن،به تعداد سهم موجود در روز مجمع سود میدن و بعد مجمع اگه سهم رو بفروشی سودت سر جاشه یا به شکل دیگه ای سود تعلق میگیره؟

$$$ Arta

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان :: صندوق امین اشنا ایرانیان با درامد ثابت . این صندوق همیشه بالاترین سود پرداختی را داشته در صورت ابطال هم فردای ان روز به حساب شما واریز می شود
چندین سال هست سودهای بالای 23 الی 25% را پرداخت کرده . همین اردیبهشت ماه هم حدود 26% سود پرداخت کرده .جهت اطلاع اندسته از دوستان عزیز به دنبال بالاترین سود دریافتی معتبر هستند جهت سرمایه گذاری با ریسک کم

فرا مرز

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان میخواستم بپرسم سهامی که در روز مجمع سود تقسیم میکنن،به تعداد سهم موجود در روز مجمع سود میدن و بعد مجمع اگه سهم رو بفروشی سودت سر جاشه یا به شکل دیگه ای سود تعلق میگیره؟

شما حتی اگر بعد از بازگشایی پس از مجمع ، تمام سهمت را هم بفروشی سود مجمع را از دست نمی دهی . سود تقسیمی در مجمع جزو طلب شما باقی می ماند که در موعد مقرر که شرکت تعیین می کند قابل وصول است. که این زمان بسته به وضعیت مالی شرکت و تعداد سهم سهامدار و اینکه سهامدار حقیقی باشد یا حقوقی ، از هفته پس از مجمع تا 8 ماه بعد متفاوت است

آخرین ویرایش:

فرا مرز

Well-Known Member
کاربر فعال

شما حتی اگر بعد از بازگشایی پس از مجمع ، تمام سهمت را هم بفروشی سود مجمع را از دست نمی دهی . سود تقسیمی در مجمع جزو طلب شما باقی می ماند که در موعد مقرر که شرکت تعیین می کند قابل وصول است. که این زمان بسته به وضعیت مالی شرکت و تعداد سهم سهامدار و اینکه سهامدار حقیقی باشد یا حقوقی ، از هفته پس از مجمع تا 8 ماه بعد متفاوت است

در تکمیل پست قبل

سود هرسهم به سهامداری تعلق می‌گیرد که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت، مالک آن سهم باشد. بنابراین زمان خرید یا فروش سهام ملاک نیست. شما حتی اگر دو روز قبل از برگزاری مجمع، سهام شرکت را بخرید و در زمان برگزاری مجمع، سهامدار شرکت باشید، سود نقدی به شما تعلق می‌گیرد (حتی اگر آنرا فورا پس از بازگشایی سهم بفروشید)

و در مورد موعد قانونی پرداخت سود هم گفتم شاید برای تان بعدا سوال مطرح شود از ماده 240 قانون تجارت کمکم می گیرم که پرداخت سود به صاحبان سهام می‌باید حداکثر ظرف مدت 8 ماه پس از تصمیم مجمع انجام پذیرد، البته جناب iran353 قانون‌گذار ضمانت اجرای این ماده را به طور مشخص تعیین نکرده و شرکت در صورت عدم رعایت این قانون، حداکثر در حد یک بند بازرسی جریمه خواهد شد.
البته به طور متعارف شرکت ها پرداخت سود سهام را به آخرین موعد قانونی موکول می کنند. و در نتیجه ناخواسته باعث خواب بخشی از سرمایه سهامدار می شود.

آخرین ویرایش:

iran353

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در تکمیل پست قبل

سود هرسهم به سهامداری تعلق می‌گیرد که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت، مالک آن سهم باشد. بنابراین زمان خرید یا فروش سهام ملاک نیست. شما حتی اگر دو روز قبل از برگزاری مجمع، سهام شرکت را بخرید و در زمان برگزاری مجمع، سهامدار شرکت باشید، سود نقدی به شما تعلق می‌گیرد (حتی اگر آنرا فورا پس از بازگشایی سهم بفروشید)

و در مورد موعد قانونی پرداخت سود هم گفتم شاید برای تان بعدا سوال مطرح شود از ماده 240 قانون تجارت کمکم می گیرم که پرداخت سود به صاحبان سهام می‌باید حداکثر ظرف مدت 8 ماه پس از تصمیم مجمع انجام پذیرد، البته جناب iran353 قانون‌گذار ضمانت اجرای این ماده را به طور مشخص تعیین نکرده و شرکت در صورت عدم رعایت این قانون، حداکثر در حد یک بند بازرسی جریمه خواهد شد.
البته به طور متعارف شرکت ها پرداخت سود سهام را به آخرین موعد قانونی موکول می کنند. و در نتیجه ناخواسته باعث خواب بخشی از سرمایه سهامدار می شود.
ممنونم

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا باید گفت امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه
دلیلش هم این است که ما مردم ایران هیچ غلطی نمیکنیم:cool: و با هر شرایطی میسازیم و همینه که میبینیم کشور ما ثبات داره و هر تصمیمی امریکا میگیره انگار نه انگار:D
ترامپ برای انتخابات 2020 که اخرین شانسش برای ریاست جمهوری هست برگه کره شمالی رو از دست داده
هیچ برگه برنده ی نداره و با این وضع موجود هرچند احتمال برنده شدنش هست ولی ریسکیه
برای کاهش این ریسک و رد شدن از روی دموکراتها و اطمینان خاطر، بدش نمیاد ایران رو پای میز مذاکره بنشونه حداقل هم شده برای جلوی تلویزیون مثل کره شمالی
خوب باید دید رقیب ترامپ کیه اگر خیلی جدی باشه ترامپ نرمش خواهد کرد برابر ایران
فعلا جو بایدن رو نمایی شده
به نظر من جلوتر که بریم ترامپ نرمش خواهد کرد حتی اگر مزورانه و موقتی باشه

ببینیم چه خواهد شد در هر صورت چه سازش نکنن و دلار بالابره چه سازش کنن و دلار پایین بیاد در هر دوصورت بورس میترکه:D
بوی توافق میاد
امسال نشه سال بعد میشه
در هر صورت برای یکی دوسال آتی بهترین بازار بورس خواهد بود
صدرا هم که بالاخره داره آدم میشه:D و معاملاتش شبیه جنتلمنا شده

pournikdast

Well-Known Member
کاربر فعال
پدری مقابل پسرش قرآن، سكه و مشروب گذاشت.
گفت پسرم هر کدام را دوست داری بردار
پدر در فکر خود گفت اگر قرآن را برداشت مومن می شود،
اگر سكه را برداشت كاسب می شود
و اگر مشروب را برداشت که فاسد می شود
پسر جلو آمد و قرآن را زير بغل زد، سكه را در جيب گذاشت و مشروب را سر كشيد

پدر آهی کشید و گفت: بی شرف اختلاس گر ميشه! :p
----------------------------------------------------------------------

جنگ بشه دیگه آهنگران نیست بخونه همه رو میدن ساسی مانکن بخونه...
‏فرماندمون جنتلمه جنتلمنه
این رگبارم عشق منه عشق منه
تیربار رو ببین جوون بابا

شلیک کن بلرزون حالا :oops:
---------------------------------------------------------------------
زن :

میگم اگه من بميرم تو چکارمکني؟
شوهرش:معلومه ديگه ديونه میشم!
زن:
ديگه زن نمیگيري؟

مرد: نمیدونم،ازديوونه هرکاربگی بر مياد! :D
--------------------------------------------------------------------
حاج آقایی صحبت میکرد که هرموقع اومدین خونه با روی خوش و با خنده وارد خونه بشید...

من یبار اومدم خونه با خنده وارد شدم بابام یه نیگا به من کرد یه نگا به مادرم کرد گفت:
اسکل معلوم نی باز چی کشیده؟! :(
--------------------------------------------------------------------
یه جوری شده
میری سوپرمارکت وقتی بر میگردی باید زندگیتو دوباره از صفر شروع کنی× ;)

alireza1807

Well-Known Member
کاربر فعال
درود من کاری به طیب ندارم.اگر روی 1350 فروردین 96 هرکسی فروخته باشه و شانسی 3 تا سهم خریده باشه حداقل 200 درصد سود گرفته ولی جناب خصدرا 2 مگر بازی صدرا تمام شده؟؟؟ هنوز بازی شروع نشده چه برسه بخواهد تمام شده باشه.صدرا در 2 سال گذشته هیچ برگی رو نکرده.برگه آس صدرا شناسایی 3600 میلیارد تومان در آمد و حداقل 350 میلیون دلار کلیم هست.افزایش سرمایه هم پیش کش برای اشناتیون.نمیدانم چرا شما و بعضی از دوستان ما رو گاگول و دست پا چولفته فرض میکنید؟
سلام داریوش جان.
این ۳۶۰۰ میلیارد تومان را از کجا اوردید؟!
درضمن ۳۵۰ میلیون دلار کلیم مگر وصول شده ؟!

خبرنگار

Well-Known Member
کاربر فعال
برخی از دوستان ببینید دوستان اصلا ارزی وارد کشور نمی شود مثلا صادرات پسته در خارج اروپا می فروشند همانجا سرمایه گذاری می کنند وهم انجا خرج می کنند تشریف ببرید المان کسانی که شرکت تجارت پسته دارند دستگاه پوژ ایرانی دارند دوستان این حق کلیم حکایت ضرب المثل با حلوا حلوا دهن شیرین نمی شود فقط من موندم چه جوری می شود تمام بچه های مسولین اکثرا در امریکا هستند اما امریکا نباید وارد اقتصاد ایرا ن بشود

Maziar.AS

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در حالت طبیعی 2 حالت وجود داره .
یا شما سهامدار هستید
یا شما سهامدار نیستید
حالت اول اگر شما سهامدار باشید ، دلتون برای سرمایه خودتون میسوزه پس دوست ندارید آتیش به مالتون بزنید . در نتیجه یا از سهم تعریف میکنید یا سکوت یا نهایتا در بعضی موارد گله از مدیران و صاحبان سهم میکنید .
حالت دوم اگر شما سهامدار نباشید ، خودش دوتا حالت داره . حالت اولش میشه سهم ندارید ولی چشمتون اینجاست ، پس هرچی سهم بیاد پایین تر خوشحال تر میشید چون میگید دیگی که واسه من نجوشه بذار کله سگ توش بجوشه . با اینحال باز هم دیگه هر روز عین دیوانه ها مطلب نمینویسید . من به این عزیزان پیشنهاد میکنم شما اگر از این سهم دوری کنید قطعا در جای دیگر هم موفق خواهید بود .ما اگر تو این سهم هستیم اون شمش طلا رو دیدیم و نمیتونیم دل بکنیم وگرنه شما که خروج زدی فرار کن به خدا جای دیگه بهتره . حالت دوم میشه سهم نداری و اصلا دنبال خرید دوباره هم نیستی . قاعدتا با عقل جور در نمیاد که صبح تا شب اینجا مطلب بنویسی . چون دیوانه هم باشی باز انرژی رو همش یکجا تخلیه نمیکنی.

این ها رو گفتم تا بگم کسی که از صبح بلند میشه تا شب مطلب منفی مینویسه و رو اعصاب و روان سهامدار راه میره جزو کدوم دسته قرار میگیره ؟؟
بله جزو هیچکدوم . چون حتی سهم نداشته باشی ولی چشمت اینجا باشه باز تمام وقتت رو اینجا نمیذاری و میری دنبال 600 تا سهم دیگه بازار .
حالا قضیه چیه ؟؟؟؟؟
باید به این عزیزان گفت برادر من چقدر بهت دادن که برای سپانیر یا افراد وابسته پنبه بزنی ؟؟اگر حقوق نگیری ، حتی اگر دیوانه هم باشی از صبح تا شب در یک سهم خاص و اون هم فقط منفی مطلب نمینویسی . پس پول میگیری .

آخرین ویرایش:

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به کوری چشم دشمنان صدرا
سلام بر صدرای 3200 تومانی
با سلام و احترام
شاهبندری جان شما هم!؟! :eek::p:eek:
الانه که یهویی امام جمعه هووو پیداش بشه و برای رو کم کنی هم که شده یه تارگت قیمتی از خودش در وکنه .... جوری که برق 1000 ولتی از گوش همه بپره :D:D:D

آخرین ویرایش:

شاهبندری قوچانی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دست بر گردن یار انداختم یار گریست و من گریستم

همسایه ها جمع شدند همه همسایه گریستن و من گریستم

چون باد پاییزی وزیدن گرفت و گلهای من به تاراج رفت

تا خبر به بلبل برسد خار گریست و من گریستم

حرف دل را چو با تار گفتم سیم هایش پاره پاره شد

با سوزی آرام تار گریست و من گریستم

به قله های پوشیده از برف حدیث جدایی گفتم

آهی كشید برفش گریست و من گریستم

گفتم كه حق بامن است و سرم را به دار کشیدند

وقتی طناب دار گردنم را می برید دار گریست و من گریستم
//////////////////////////////////////////////////////////////
یار آغلادی من آغلادیم

یارین بویون قوجاقلادیم یار آغلادی من آغلادیم
یغیشدی قونشولار بوتون جار آغلادی من آغلادیم
ال کسدی بیر خزان تالاندی گوللریم منیم
خبر چاینجا بلبله خار آغلادی من آغلادیم
اورک سوزوم ددیم تارا سیملر اولدی پارا پارا
یاواش یاواش سیزلادی تار آغلادی من آغلادیم
باشیندا قار قالان داغا دانیشدیم آیریلیق سوزو
بیر آه چکیب باشیمداکی قار آغلادی من آغلادیم
دئدیم کی حق منیم کی دی باشیمی چکدیلر دارا
طناب کسن بوینومو دار آغلادی من آغلادیم
یار آغلادی من آغلادیم

شاهبندری قوچانی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام و احترام
شاهبندری جان شما هم!؟! :eek::p:eek:
الانه که یهویی امام جمعه هووو پیداش بشه و برای رو کم کنی هم که شده یه تارگت قیمتی از خودش در وکنه .... جوری که برق 1000 ولتی از گوش همه بپره :D:D:D
آخه تو بازار هر چی خریدیم رفت بالا
الا این آقا داداش صدرا خان

خبرنگار

Well-Known Member
کاربر فعال
به کوری چشم دشمنان صدرا
سلام بر صدرای 3200 تومانی
سلام برشما جناب حق کلیم افزایش سرمایه یا هر چیز دیگری اول حق از ما بهترون خواهد شد خلاصه یک بار هم گفتم خدا را صد هزار مرتبه شکر تحریمها اثری در زندگی مسولین نداشته ونخواهد داشت اگر تا ده الی بیست سال شاید ۳۰ الی ۴۰ سال دیگه هم بیاید اینجا طیب نشسته می گه حتمی هست جلال پور تو بیشه هست و....... ممکنه هر لحظه اتفاقی بی افته اما ان لحظه را فقط کاهنان معبد امون ومقربان درگاه می دانند کشور داری هیتی ودولت داری هیتی اره همه دیگها را می خورند به تمام خویشان واشنایان هم ارسال سفارشی دست اخر هم ته دیگی هم برای طیب ودوستان امثال بنده هم شستن دیگها با شکم خالی چون ثواب دارد امیدوارم توانسته باشم خلاصه کل وضعیت را شرح بیان کرده باشم بله صدرا همه چیزدارد والماس هست امابای خودشان وخودیها وکلی بدبختی دارد وبدهی وریسک دارد برای سهامداران خرد طیب ته دیگهارا تنها نخور

بالا