خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

محمدآوا

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب

برادر بزرگوارم
......
بنده مثل شما یک کاربر در این فاروم هستم که نظراتم فقط بنیادی است .

ارادت
سلام خدمت دوستان

آیدی طیب چرا دروغ میگی تا کی میخای دروغ بگی ؟؟

1555401828347.png

آخه یه بنیادکار چیکار به مسائلی از قبیل فشار و میانگین قیمتی روز به روز و اردر سر خط و .... داره؟
اخه وقتی اند تکنیکال هستی و دسترسی به اطلاعات صحیح داری پس چرا دروغ؟ چرا اطلاعات دروغ به سهامدار جزء میدی؟

در اخر یادت نره تو سقف قیمتی این دفعه شیوه ی مکالمه رو با حاج محسن عوض کنی دیگه خیلی تابلو شده.

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طیب الان چ اتفاقی افتاد که که سهم منفی ۵ شد؟؟؟؟؟
دو سه روز گذشته بازار ۱۰۰۰۰واحد اومده بالا....این یکی دو درصدشو هم پس گرفت......
چرا وقتی صحبت از حق خواهی میشه سکوت میکنی؟
طیب چ نقطه ضعفی پیش اینا داری؟
چرا مردانه عمل نمی‌کنی؟؟
تاکی باید شاهد این رذالت باشیم؟؟؟
الان چرا باید منفی۵ باشه؟
دیروز یه مطلبی نوشتم مجبورم یه مدل دیگه بنویسم
صدرا#سراب......

imanpkn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دیروز یه مطلبی نوشتم مجبورم یه مدل دیگه بنویسم
صدرا#سراب......
نقطه ضعف پیش کی؟ این خود بی وجدانش نوچه سهامدار و دار و دسته مدیرعامله. بره خر کیرو بگیره؟ بره پیششون بابت تمامی زحمات و خدمات یه دوزاری هم میزارن کف دستش که حداقل دنیای کثافتشو داشته باشه. اخرت که هیچکدومشون ندارن.

فرا مرز

Well-Known Member
کاربر فعال
در مجمع ، جناب ایرانی ادعا می کرد یک لیست بلند بالا توی جیب کتش دارد فکر کنم منظورش جیب سمت راست کتش بود :p که اسم اخلال گران قیمتی صدرا در آن بود.
امروز یکنفر خیال منجی گری و از این دست ادعاها داشت غافل از اینکه نام خودش در همان لیست وجود دارد.

یک چشمش به عدد شاخص بود و چشم دیگرش به سهم های صف خرید بود. دل توی دلش نبود ؛ با حساب دو دو تا در مورد عدد شاخص فردا به جمع بندی هولناکی رسید . دید دل تو دلش نیست. دید هر چه صبر می کند هر چه چشم می دوزد شاید اردر خرید چاق و چله ای سر خط خرید بیاید اما نیامد پس جز رنج منفی چاره ای برایش نماند.

یاد کارتون زبل خان افتادم

همه زبل‌خان رو می‌شناسن، همیشه پُر هیجان، بدون آرام و قرار، زبل‌خان اینجا، زبل‌خان اونجا، زبل‌خان همه جا... زبل‌خان کافیه فقط دستشو دراز کنه تا یه حیوون وحشی رو بگیره... وای آقای کارگردان، این شیر اینجا چیکار می‌کنه؟؟!

محمدآوا

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض ادب

آرین جان داداش گلم

تحلیل شرکت های تجهیزاتی و پیمانکاری وکلیت این صنعت با سایر شرکت ها و سایر صنایع خیلی فرق داره

در شرکت های پیمانکاری و تجهیزاتی برای تخمین درامدها فقط بررسی میزان پیشرفت پروژه ها مورد استناد قرار میگیرد .

میزان پیشرفت پروژه ها در شرکت صدرا میانگین تقریبا 90درصد است .

چرا این سودها تا حالا شناسایی نشده ؟ چون کلیت افزایش قیمتی قرار دادها و حق کلیم ها در قراردادها مشخص نشده ولی بخشی از ان حدودا 370میلیون دلار شفاف سازی شده که بخشی از این حق کلیم های اعلامی (حدودا 50درصد) به پوشش زیان پروژه ها اختصاص داده میشه و مابقی سود شناسایی میشه .

دقت فرمایید این شناسایی سود با توجه به شناسایی حق کلیم ها و افزایش قیمتی قراردادها در اتمام پروژه ها انجام میشه .

ارادت
سلامی دوباره خدمت دوستان

مطالب این پست و یکی دو پست قبل و بعدش تاییدی است بر دروغگویی ایدی طیب.
فقط اشاره ای:
اگر به صنعت پیمانکاری واردی، اگر میدانی شناسایی سود در این صنعت در اتمام پروژه ها می باشد و اگر ..............
پس چرا قریب به یک دهه است این گزارش اون گزارش، این مجمع اون مجمع، دستکاری قیمتی و ..... میکنی.
خجالت بکش و دروغ نگو.

مثل یه تکنیکالیست با کلاس(اند تکنیکال هم که هستی) و با مرام سهامت رو بخر با سود بفروش.
فراور یادت نرفته که بالای 500 تاکید داشتی برا خرید بعدش تا زیر 200 هم اومد.

اخریش یکی دو ماه پیش بود که صنعت سیمان رو بکلی نفی کردی ولی الان ......

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مجمع ، جناب ایرانی ادعا می کرد یک لیست بلند بالا توی جیب کتش دارد فکر کنم منظورش جیب سمت راست کتش بود :p که اسم اخلال گران قیمتی صدرا در آن بود.
امروز یکنفر خیال منجی گری و از این دست ادعاها داشت غافل از اینکه نام خودش در همان لیست وجود دارد.

یک چشمش به عدد شاخص بود و چشم دیگرش به سهم های صف خرید بود. دل توی دلش نبود ؛ با حساب دو دو تا در مورد عدد شاخص فردا به جمع بندی هولناکی رسید . دید دل تو دلش نیست. دید هر چه صبر می کند هر چه چشم می دوزد شاید اردر خرید چاق و چله ای سر خط خرید بیاید اما نیامد پس جز رنج منفی چاره ای برایش نماند.

یاد کارتون زبل خان افتادم

همه زبل‌خان رو می‌شناسن، همیشه پُر هیجان، بدون آرام و قرار، زبل‌خان اینجا، زبل‌خان اونجا، زبل‌خان همه جا... زبل‌خان کافیه فقط دستشو دراز کنه تا یه حیوون وحشی رو بگیره... وای آقای کارگردان، این شیر اینجا چیکار می‌کنه؟؟!
شیر اومد پول دوس شما که از عقب زده بود به یه بنده خدایی رو بده

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاش منفی بافان باز می آمدند می نوشتند
مرتضی دالاهو کجایی
قایقران کجایی
داود ام کجایی
مدلا کجایی
صدرنژاد کجایی
سرب کجایی ...
...سعید2 بنویس
خدایا ما را ببخش که به اینها توهین کردیم

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب خدمت سالیان عزیز...
هفته پیش گفتید؛ یکی از اساتیدتان تحلیل کرده اند که سیگنال خرید و رشد صدرا صادر شده!
اتفاق جدیدی افتاد؟
---------------------------------------------------------
و اما صدرا :
انصافا بیرحمانه آزار میده...
مخصوصا دیروز با رکورشکنی شاخص؛ چقدر حال صدرا و سهامدارش نادیدنی بود...

کاش بلد بودم و میتوانستیم دل بکنم؛ بنده که هنوز گرفتار گرفتارم؛ آنهم بیشتر از قبل...
ارادت خدمت رفقای عزیزم...
عرض ادب
دکتر من جای شما بودم ، حالات روحی ام را در منفی -مثبتهای صدرا مینوشتم و تحلیل روانشناسی می کردم .
بعد کتابش می کردم و میدادم بازار !
بیشتر از صدرا سود داشت .
اسم کتاب را هم می گذاشتم :

عنوان اصلی :هیولای طمع !
عنوان فرعی :تشریح حالات روحی یک سهامدار در کثیف ترین سهم بورس تهران .

اگر اخبار فوندامنتال که توسط استاد اعظم و علی دودره ! اینجا ارائه شد ، را باید با حالات روحی ارتباط بدهی خوب میفروشه !
ارادت

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
سلام وعرض ادب

خب حالا شد

سوال خیلی خوبی بود

موضوع اصلی دقیقا برمیگرده به شناخت از صنایع

در صنعت دارویی و بطور کلی اکثر صنایع بله سود هر بخش از تولید در همون سال مالی مشخص میشه و به سهامدار میرسه

ولی در صنعت تجهیزاتی و پیمانکاری به این شکل نیست

در شرکت صدرا 10سال سود پروژه ها وجود داره چون زمان به اتمام رسیدن پروژه ها 1سال نیست .

هنوز از همون 340میلیون دلار اعلامی حق کلیم ها در صورت های مالی گنجانده نشده و همچنین سایر حق کلیم ها باقی مانده و با توجه به رو به اتمام بودن اکثر پروژه ها و مخصوصا پروژه رستم سابق هنوز مونده

توانایی انجام پروژه ها مخصوصا در بخش نصب سکوها و کشتی ها دیگه برای همه مشخص شده و بتبع ان پروژه های جدید خیلی فراتر از انتظارات خواهد بود .

شرکت لاک اویل بزرگترین شرکت نفتی کشور روسیه است و دوازدهمین شرکت نفتی در دنیا

این شرکت بر اساس فرمان ریاست جمهوری در سال 1995خصوصی سازی شد و حالا تقریبا بعد از دو دهه به یکی از بزرگترین شرکت های نفت و گاز تبدیل شده است .

شرکت صدرا راهی جز توسعه همه جانبه ندارد و با توجه به عزم صاحبان قدرت توسعه انجام خواهد شد .

ارادت

خب صرفا جهت یادآوری

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
چه موضوعی میتونه بی آبرویی سوزاندن فرصت طلایی افزایش سرمایه رو پاک کنه ؟

چه موضوعی میخاد بی آبرویی سنگینترین ریزش سهم بازار ( نماد اقتصاد مقاومتی )رو کم رنگ کنه و همینطور کمترین رشد در زمان طلایی بازار و هدیه 10 درصد منفی به سهامداران در روزهایی که بازار 10 مثبت میخورد ؟

چه موضوعی وعده ها و قسم به شرف یک سردار و ..... اینجور نابودی سهامداران و اعتماد کنندگان رو میتونه پاک کنه ؟

چه موضوعی میتونه گم کنه این مسیله رو که سردار عبدللهی حرکت مثبتی رو سهم داشت و از لحظه ورود آقای سعید محمد سهامداران و قیمت سهم و جاماندگی سهم و ناشفافی در اطلاع رسانی و از بین رفتن فرصت طلایی افزایش سرمایه و انواع دروغ و نابودی رو پاک کنه ؟

چه موضوعی میتونه اعتماد و شخصیت برای سردار سعید محمد ایجاد کنه وقتی این حجم نابودی رو برای سهامدار نگون بخت در دیدگان تماااام تحلیلگران اقتصادی و بازار سهام به ارمغان آورده و تماااام بازار علارقم صحبت در نماز جمعه و ..... اینو دیده و لمس کرده ؟

چه موضوعی میتونه پاک کنه اینرو که سردار دهقان قبل عید میگن تا 3-4 روز آینده شفافسازی راجب سود و .... بعد تحفه ای بنام شفافسازی میاد دو هفته بعد که تو بازار شایعه شده صدرا واگذار شده و ما میگیم نشده !!!! حقیقتا سهامداران رو .... فرض کردن ؟؟

چه موضوعی میتونه گم کنه 47 میلیون کد به کد و نابود کردن سهم و ....... ؟

این حجم نابودی و ناتوانی که درست شد با چه چیزی قابل ترمیمه ؟؟

واقعا خیلی بد بود و نقش و معرفی که از خود کردن یک فاجعه بود .

حالا قسم حضرت عباس رو بازار ببینه یا دم خروس ؟؟؟؟

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
سلام وعرض ادب و احترام و با تشکر از حسن ظن حضرتعالی و سایر سروران گرامی نسبت به بنده

بله چدن را هم در محدوده 400تومان معرفی کرده بودم که امروز در قیمت 4464ریال صف خرید بود که تعدیل با اهمیت در سود خواهد داشت .

همچنین باوجود اینکه به سیمانی ها اعتقادی ندارم ولی سقاین را قبول دارم که در گذشته هم در این تاپیک در محدوده قیمتی 1200الی 1500تومان معرفی کرده بودم که تا 3700تومان رشد قیمتی داشت و الان هم در همون محدوده قیمتی 1000الی 1100تومان بادید 1سال معرفی کرده ام و همچنین فاذر و بمپنا تعدیل با اهمیت سود خواهند داشت .

ارادت

بدون شرح

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق

چه موضوعی میخاد بی آبرویی سنگینترین ریزش سهم بازار ( نماد اقتصاد مقاومتی )رو کم رنگ کنه و همینطور کمترین رشد در زمان طلایی بازار و هدیه 10 درصد منفی به سهامداران در روزهایی که بازار 10 مثبت میخورد ؟

چه موضوعی وعده ها و قسم به شرف یک سردار و ..... اینجور نابودی سهامداران و اعتماد کنندگان رو میتونه پاک کنه ؟

چه موضوعی میتونه گم کنه این مسیله رو که سردار عبدللهی حرکت مثبتی رو سهم داشت و از لحظه ورود آقای سعید محمد سهامداران و قیمت سهم و جاماندگی سهم و ناشفافی در اطلاع رسانی و از بین رفتن فرصت طلایی افزایش سرمایه و انواع دروغ و نابودی رو پاک کنه ؟

چه موضوعی میتونه اعتماد و شخصیت برای سردار سعید محمد ایجاد کنه وقتی این حجم نابودی رو برای سهامدار نگون بخت در دیدگان تماااام تحلیلگران اقتصادی و بازار سهام به ارمغان آورده و تماااام بازار علارقم صحبت در نماز جمعه و ..... اینو دیده و لمس کرده ؟

چه موضوعی میتونه پاک کنه اینرو که سردار دهقان قبل عید میگن تا 3-4 روز آینده شفافسازی راجب سود و .... بعد تحفه ای بنام شفافسازی میاد دو هفته بعد که تو بازار شایعه شده صدرا واگذار شده و ما میگیم نشده !!!! حقیقتا سهامداران رو .... فرض کردن ؟؟

دوست عزیز خیلیها منتظرن بعد از اینکه 100% مطمن شدن روند سهم عوض شده مجددا ورود کنند حالا نهایتا 10% یا 20% بالاتر

ولی اینو از من داشته باشید , صدرا ایندفعه محاله چنین فرصتی بده , امروز اصلا انتظار نداشتم بتونم با قیمتی که خرید کردم با این حجم امکان خرید داشته باشم
خودم تا 5% مثبت تابلو برای خرید رضایت داشتم

امیدوارم فروشنده های امروز صدرا با پولی که از محل فروش صدرا نصیبشون شده سود خوبی بدست بیارن

صدرا ایندفعه آنچنان همه رو جا بزاره و نقره داغ بکنه که طرف تا آخر عمرش یادش نره

امروز جمعا با سه کد سهامداری 970 هزار سهم خریداری شد

یه نکته جالب هم بگم , واقعا برام جای سوال هستش چرا یکعده همیشه از ورود من به صدرا ناراحت هستند ؟؟؟؟؟؟

سلامت و پرسود باشید

آخرین ویرایش:

لهراسب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.جناب برنده ....فشل بودن سهم دربازارسرمایه رامیتوان از وجوه متفاوتی بررسی کرد....وجوهی که جنابعالی اشاره داشتید ووجه دیگرمیتواند نگاه بازاربه سهم باشد...عده ای توهم دارندکه باشانتاژ میتوان سهم رابه عرش یا به فرش برد...درهرحال نمیتوان ...زمان طولانی سهم راازارزش ذاتیش دورنگه داشت.

بنیادگرا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب صرفا جهت یادآوری
جهت یادآوری
وقتی پروژه ها تمام شد و تقسیم سود شد آنگاه دیگر پروژه ایی نیست که سوددهی داشته باشد یا پروژه های جدید باز میماند برای ۱۰ سال بعدی !!!!!
پس یدفعه بگو صدرا هر ۱۰ سال یکبار سود میدهد :eek:
پس صدرا مزخرف است

سالیان

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب خدمت سالیان عزیز...
هفته پیش گفتید؛ یکی از اساتیدتان تحلیل کرده اند که سیگنال خرید و رشد صدرا صادر شده!
اتفاق جدیدی افتاد؟
---------------------------------------------------------
و اما صدرا :
انصافا بیرحمانه آزار میده...
مخصوصا دیروز با رکورشکنی شاخص؛ چقدر حال صدرا و سهامدارش نادیدنی بود...

کاش بلد بودم و میتوانستیم دل بکنم؛ بنده که هنوز گرفتار گرفتارم؛ آنهم بیشتر از قبل...
ارادت خدمت رفقای عزیزم...
درود
یعنی شما معاملات رو نمیبینید....روز بعد اعلام خبر سیگنال میشه ۲۴ام ...شما به حجم اونروز توجه فرمائید....همانروز سهم به ولع خاصی بسمت صف خرید درحرکت بود که با رنجهای منفی و عرضه های ابشاری به خریدارها گفتند لازم نیست بالا بخرید......
همه اهالی همین تاپیک به تکنیکالر اعتماد دارند و الحق و الانصاف هم خیلی بی غرض و آدم بادانشی است....دیروز وقتی فرمودند از ساعت ۱۱ سهم روندش خوب میشه....نه تنها خوب نشد بلکه چنان رنجهایی کشیدن که بتده خدا از گفته های خودش پشیمون شد.....
واقعیت اینه که گروهی به فرماندهی قرارگاه حجم بسیار قابل توجهی از سهم رو دراختیار داره و نسبت به تخریب سهم دستور مستقیم داره.......
شما اگه به تاریخچه ۲۲۸۰ توجه کنید این موضوع قشنگ براتون مشخص میشه......اگه یادتون باشه در اون برهه سهم بشدت وحشی شده بود وهرعرضه ای به طرفه العینی بلعیده میشد بطوریکه حقوقی جماعت هم دیگه کم آورده بود....اتاق فکر درآن زمان چه تدبیری برای رام کردن صدرا گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادتونه؟؟؟؟؟؟؟
کنفرانس خبری مدیرعامل خاطرتون هست؟
مدیرعامل هرزه با علم به نامه منتشرشده درکدال توسط خود شرکت.........مجددا تاکید میکنم توسط خود شرکت...... که در اون بحث ارزیابی ۷۰۰۰ قلم از دارائیهای صدرا شده بود چه پاسخی داد؟؟؟؟؟؟؟؟
دستور این بود......تزریق بی اعتمادی به سهم جهت خروج پول از سهم......
ایشون با پاسخی که دادند تخم بی اعتمادی رو در سهم کاشتند ودرست بعد اون سهم یکروز خوش به خودش ندید..........

ابن سینا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز خیلیها منتظرن بعد از اینکه 100% مطمن شدن روند سهم عوض شده مجددا ورود کنند حالا نهایتا 10% یا 20% بالاتر

ولی اینو از من داشته باشید , صدرا ایندفعه محاله چنین فرصتی بده , امروز اصلا انتظار نداشتم بتونم با قیمتی که خرید کردم با این حجم امکان خرید داشته باشم
خودم تا 5% مثبت تابلو برای خرید رضایت داشتم

امیدوارم فروشنده های امروز صدرا با پولی که از محل فروش صدرا نصیبشون شده سود خوبی بدست بیارن

آنچنان همه رو جا بزاره و نقره داغ بکنه که طرف تا آخر عمرش یادش نره

امروز جمعا با سه کد سهامداری 970 هزار سهم خریداری شد

سلامت و پرسود باشید
سلام و عرض احترام
به نظر میرسه در محدوده 1300 سقف دوقلوی کوچکی زده اگر اینطور باشه یه برگشتی به محدوده 1130 خواهد داشت و بعد از آن احتمالا حرکت میکنه
ممکنه 20 روزی طول بکشه
البته نظر شخصی است ممکنه اشتباه باشه

تابستانی

Well-Known Member
کاربر فعال

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان صدرایی صادق و بامرام
ضمن تقدیر و تشکر از دوست عزیز و گرامی جناب برنده بابت مطلب جامع و کاملی که ارائه نمودید دوست عزیز و گرامی بنظرم تنها موضوعی که میتونه جواب تمام سوالات شما را بده عملیاتی کردن تمام شفافسازی هایی که در زمان جناب سردار عبدالهی در رابطه با حق کلیم و شناسایی سود حاصل از اتمام پروژه هایی که در سال گذشته نصب شده باشد بدین صورت که درامدهای حاصل از پروژه های فوق و دریافت حق کلیم ها در صورتهای مالی لحاظ شود . لذا سهامداران در مجمع عمومی شرکت هیچ توجیهی را نخواهند پذیرفت و مدیران شرکت هم به این موضوع کاملا واقف هستند پس احتمال اینکه در اینده نزدیک شرکت نسبت به شفاف سازی و درج گزارش حسابرسی نشده با سود نسبتا عالی اقدام کند دور از ذهن نمیباشد
موفق و تندرست و سربلند باشید

بالا