خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

ابن سینا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته اگر خدا بخواهد و روزی باشد به موقع دوباره تک سهم میشم
شاید اگر 980 آمد
البته تا 980 چیزی باقی نمانده
از 2300 تا 1100 بیش از 1000 تومن ریزش داشته این 150 تومن تا 980 چیزی نیست
اگر شرکت به وظایفش عمل کند صبر کردن ارزشش را داره مگر در بقیه بازار چه خبره
اگر فکر می‌کنی شرکت مشغول دزدی است و ممکن است سودها را اعلام نکند
اگر فکر می‌کنی سهم خوبی نیست
اگر فکر می‌کنی طیب در متغیراتی که ادعا می‌کند صادق نیست

تنها یک راه دارد
سهمت را بفروش

این همه فحش و بد و بیراه گفتن ندارد
به نظرم بعضی‌ها صادق نیستند وانمود می‌کنند سهم را دارند اما ندارند وگرنه صبح تا شب نمیان اینجا از سهم بد بگن
البته حق انتقاد و شکایت هست اما مگر با فحش چیزی حل می‌شود
دوستان به نظر شما این متنها منفی بافی است؟
نظرم را طوری گفتم که اگر کسی هم سهامش را نگهمیداره ناامید نشه
در متن اول گفتم این همه امده پایین دیگه 150 تومن چیزی نیست (البته واقعا هم همینطوره)
در متن دوم هم گفتم سهامداری دیگه این همه بد بیراه گفتن نداره
اگر امید به سهم داری نگهدار و اگر نه بفروش .
نه تنها منفی بافی نکردم بلکه از کسانی که از سهم بد میگن انتقاد کردم

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
تا کنون به وعده‌های مدیران شرکت اعتماد کردیم و همین اعتماد باعث زیان شد. اگر وعده نداده بودند حرفی نبود و ما نمیتونستیم مدعی باشیم.
اما از این به بعد:
با آن گزارشی که چند روز پیش فرستادند افزایش سرمایه که فعلا لغو شد اعلام سود هم که بعیده اتفاق بیفته تا شرکت برای اعلام افزایش سرمایه زیانده بماند . بنابراین تکلیف ما تا چند ماه آینده تقریبا مشخص شد. به همین خاطر اگر زین پس دچار ضرر شدیم جدای از حقی که در پیگیری اعلام سود داریم خود نیز مقصریم و خود را نیز بایستی شماتت کنیم چون بر اساس گزارشات اخیر فعلا هیچ خبری نیست هیچ وعده قابل توجهی در گزارشات دیده نمیشود.
سلام.
مشکل از وعده نیست.
از شفاف سازی است.
معلوم است صدرا به چالش کشیده شده و اینها هم ، شرکت بزرگ صدرا را با بقالی و قهوه خانه ! اشتباه گرفته اند و درحال قلیان کشیدن و چانه زنی هستند.
بماند ، امان از سازمان بورس که آنها هم به وظیفه نظارتی خود عمل نکردند.
طبق قانون اگر صدرا به وظیفه شفاف سازی عمل میکرد که چه چیزهایی دارد ، چه برنامه ای دارد ، چه کلیمی با چه قیمتی و....مهمتر از همه مثلا افزایش سرمایه به فلان مشکل برخورد کرده و...هرکس تکلیف خود را میدانست ، در آن شرایط شاید بعضی ها اتفاقا وارد سهم میشدند ( مثلا بنیادی ها که نمیخواهند فقط نوک بزنند و از این شاخه به آن شاخه بپرند)
و
روند طبیعی رعایت می‌شد.
اما
حیف
...
توکل بخدا.
روزتان خوش

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یعنی اگر کسی سهمش را به خاطر ریسکی که داره بفروشه تا بیشتر ضرر نکنه پیش خدا روسیاهه
اگر هم روسیاهم به خاطر اینه که چرا زودتر این کار را نکردم
بحث این است که وقتی صدرا را میفروشند مجدد همینجا برمیگردند!
یکجای کار میلنگد...

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکم سر به سرت بذارم...... رطب خورده کی منع رطب کند ؟؟
مشاهده پیوست 45619
مشاهده پیوست 45620

تاریخ 6 ماهه پیش
مشاهده پیوست 45621
مرداد ماه از پالایشیها خارج شدی یعنی 8 ماه پیش ... بعد پست بالا رو گذاشتی ... یعنی جو منفی دادن.... راستی نرخ محصولات فرعی پالایشیها در بورس کالا و انرژی چه جوریاست /؟؟

راستی من اصلا ریپورتت نکردم ... لطفا فکر نکن کار من بوده .....
یادش بخیر... نوستالژی جالبی بود. تشکر

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
نظرتان در مورد خکرمان چیست ؟
ارادت
عرض ادب
دیتا کافی نیست .فقط ۲۶ هفته دیتا دارد .
با این حال به نظرم بلند مدتش نزولی است .
الان می توانم بگویم یک موج کوچک ده هفته ایش برگشته بالا و احتمالا یکی دو هفته مثبته .
من بازار ج کار نمیکنم اما اگر من بودم اردر میذاشتم ۱۲۰۹ ریال و ۱۳۹۹ هم خالی می کردم و ریسک بالایش را هم می پذیرفتم .
در حال حاضر از لحاظ تکنیکال آشغال سهم است .
بدلیل دیتای کم هیچ حجتی برای معامله وجود ندارد .
این سهم رانتی ها و فوندالی های قهرمان است .
مثل سپرمی که من از ۱۳۰ دارم تماشا می کنم و اگر طلا هم ببارد نمی خرم .

ارادت

arefmor

Well-Known Member
کاربر فعال
خصدرا در كف قرار داره مك دي تو طول تاريخ خصدرا از اين محدوده پاين تر نرفته ار اس اي هم نشون از اشباع فروش ميده
از اينطرف واگراي مثبت هم كاملا مشهود
پس فردا فازهاي عسلويه افتتاح ميشن و سهم اينهفته رشد ميكنه

AF8E66FD-4FFD-4FAA-8431-073B75A0B4D0.png

rayka1369

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و ارادت خدمت جناب دکتر محمدی عزیز@hesamman
خواهش میکنم با وجود تعداد بالای سهمی که دارید لطفا پیگیر حق و حقوق خود و ما سهامداران خرد باشید مطمئن باشید خیلی از سهامداران دعا گوی شما خواهند بود

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
وقتی کم میاری میزنی جاده خاکی!
این کامنت را فقط مخصوص عقاب نوشتم .
بقیه دوستان لطفاً نخوانند ،

عقاب جون :
با سهم ازدواج نکن .

اومدی اینجا یک عجوزه ی هزار داماد به نام صدرا را صیغه کردی ، مهریه ۱۱۰۰ و ۱۳۰۰ را اگر راست بگی یا بیشتر نقد پرداخت کردی ، یک انگشت هم به عجوزه نتونستی برسونی و شش ماهه که سماق مکیدی ، عروس خانم هم با نوسانگیران نرد عشق باخته و ....
حالا افتادی دنبال مطالبات مهریه ی شوهر های قبلی عجوزه در دادگاه .
شوهر های قبلی عجوزه هم کوچیکترینشون تیمساره !

اوضاعت زیاد خوب نیست .

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این کامنت را فقط مخصوص عقاب نوشتم .
بقیه دوستان لطفاً نخوانند ،

عقاب جون :
با سهم ازدواج نکن .

اومدی اینجا یک عجوزه ی هزار داماد به نام صدرا را صیغه کردی ، مهریه ۱۱۰۰ و ۱۳۰۰ را اگر راست بگی یا بیشتر نقد پرداخت کردی ، یک انگشت هم به عجوزه نتونستی برسونی و شش ماهه که سماق مکیدی ، عروس خانم هم با نوسانگیران نرد عشق باخته و ....
حالا افتادی دنبال مطالبات مهریه ی شوهر های قبلی عجوزه در دادگاه .
شوهر های قبلی عجوزه هم کوچیکترینشون تیمساره !

اوضاعت زیاد خوب نیست .
تکنبکالر جون:
اگر یک سهم را طلاق دادی دیگه برنگرد سراغش!

مدت زیادی باهاش حال میکردی و با دوستات بالا و پایینش میکردید. حالا دیگه دلت را زده ولی معلوم نیست چرا هر جا میری باز برمیگردی همینجا. ظاهرا از بس گند اخلاق هستی کسی تحملت نمیکنه. این دیگه به تو حال نمیده!

اوضاعت افتضاحه!

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
تکنبکالر جون:
اگر یک سهم را طلاق دادی دیگه برنگرد سراغش!

مدت زیادی باهاش حال میکردی و با دوستات بالا و پایینش میکردید. حالا دیگه دلت را زده ولی معلوم نیست چرا هر جا میری باز برمیگردی همینجا. ظاهرا از بس گند اخلاق هستی کسی تحملت نمیکنه. این دیگه به تو حال نمیده!

اوضاعت افتضاحه!
بازم متوجه نشدی این ها طلاقی نیستند .
مدتش خودش تموم میشه !

ابن سینا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکجای کار میلنگد...
خوب هر کسی دلیل خودشو داره
تاپیک صدرا چهار راه تالار و شلوغترین مکان تالار است
بعضی‌ها در حالت خوف و رجا هستند و مترصد موقعیت مناسب جهت ورود دوباره‌اند . هم به بنیاد سهم باور دارند هم ترس از پنهانکاری شرکت دارند به همین خاطر مرتب اخبار صدرا را دنبال می‌کنند.
بعضی دیگه در این تاپیک دوستانی پیدا کرده‌اند وقتی وارد تاپیک سهام دیگه میشیم انگار غریبه ایم اما اینجا همدیگه را و روحیات هم را میشناسیم
و بعضی دیگه هم اینجا محل درد دلشون هست جای دیگه درکش نمیکنند
و....

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه دوستی بود میخاست 1500 تومن شدن صدرا ناهار بده، کجا رفت؟
دلمون به همون مهمونی خوش بود که نشد
صدرا 2300 هم شد ولی از ناهار خبری نشد
شما که فروختی. اگر قرار به ناهار باشه به شما نمیرسه!

Gameron

Member
کاربر فعال
عضو تازه
طرف نه نماز می خواند نه روزه می گرفت ولی خیلی اصرار داشت زنش برای سحر بیدارش کند. زنش پرسید چرا اینقدر به بیدار شدن در وقت سحر اصرار داری تو که روزه نمی گیری.
به زنش گفت من که نماز نمی خوانم روزه هم که نمی گیرم اگر سحری هم نخورم که دیگر مسلمان نیستم.

خطیب نماز جمعه امروز در برخورد با مفسدان اقتصادی اشاراتی فرمودند که خلاصه آن این بود که این پول ها را که بر می دارید می برید برایتان عقوبت دارد و در فرزندانتان تاثیر می گذارد.
به نظرم با این سخنان اخلاقی ، تمام مفسدانی که میلیاردها دلار پول مملکت را هاپولی کردند و بردند و امروز جمعه در اقصی نقاط دنیا با پول های ملت در حال خوشگذرانی و کیف و حال و هول بودند و چون هنوز آنقدر نامسلمان نشده اند که خود را ازشنیدن خطبه ها محروم گذارند الان کامشان تلخ شد و دچار ترس از عقوبت عمل شان شده اند.

حاج آقا تو را به خدا به این بندگان رحم کنید با این سخنان تکان دهنده همه آنها را کشتید.
نگرفتی عزیز برادر! رندانه خواست بگوید "من پاک پاکم" (با لهجه معتادا بخونید).

nima2560

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر زنده باشیم . سال 98 قانون تجدید ارزیایی هم باشه.. این سهم پدیده 98 میتونه باشه .. کسی میتونی تخیلی بگه صدار چقدر تجدید میزنه .. با توجه به 560 میلیارد تومان پارسال املاک فروخته برای تسویه بانکی ... چقدر مال و اموال سند دار دیگه داره ... یعنی میتونه 3000 درصد بزنه ؟؟

aykan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکجای کار میلنگد...
هیچ جای کار نمیلنگه کار ما میلنگه که اعتماد کردیم و بهتر بگم طمع کردیم و مثل ....ر موندیم تو گل اینها هم عصری یه سیگار روشن میکنن و به جای کافه میان اینجا....

بالا