خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله الان رسالت شما دادن سیگنال فروش است!
اونهایی که ماندند متاسفانه بالای ۲۳۰۰ میفروشند!
چون تا ۲۳۰۰ نفروختند!
تا حالا اگر نگهداشتم نظرم روی سهم مثبت بوده
حالا هم نظرم اگر منفی نمیشد قطعا نمیفروختم
اگر میبینید نگاه منفی در گفتارم غالب شده چون نظرم تغییر کرده
ظاهر و باطن همینه
اگر مثبت بود نظرم چرا باید میفروختم
توقع دارید کسی که نظرش منفی است مثبت صحبت کنه یا برعکس این دورویی است

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته اگر خدا بخواهد و روزی باشد به موقع دوباره تک سهم میشم
شاید اگر 980 آمد
البته تا 980 چیزی باقی نمانده
از 2300 تا 1100 بیش از 1000 تومن ریزش داشته این 150 تومن تا 980 چیزی نیست
اگر شرکت به وظایفش عمل کند صبر کردن ارزشش را داره مگر در بقیه بازار چه خبره

در این تاپیک چند گروه فعالند:
یک دسته کسانی که مأمور بد و بیراه گفتن به طیب هستند گویی برای این کار گمارده شده‌اند؛
یک دوم مأمور فحش و ناسزا به شرکتند و گویی از جایی برای چنین کاری اجیر شده‌اند؛
دسته سوم مامور تعریف و تمجید اغراق آمیز از سهم هستند گویی از جایی خط می‌گیرند؛
دسته چهارم هم کسانی که مشغول آه و ناله هستند؛

به خاطر وجود این گروهها هست که اعضای این تاپیک نمیتونند درست تصمیم بگیرند و تحت تاثیر القائات گروهها ضررهایی را متحمل می‌شوند
به قول تکنیکالر این تاپیک نویز ایجاد می‌کند
عزیز دل حالا که دیگه شما فهمیدید واز خدا هم پنهان نیست چرا از بنده خدا پنهان باشد !!!!!!بنده درتقسیم بندی شما در ردیف دوم قرار دارم واعتراف میکنم از سازمان سیا وmi6 اجیر شدم وماهانه یک میلیون دلار حقوق میگیرم البته خودم هم نمیدانم که فیفتی فیفتی میدن یا اون یکی کمتر میده واین یکی بیشتر!!!!!! عزیز دل چرا فکر میکنید کسی که حقش ضایع شده واعتراض میکنه حتما از جایی خط میگیره وملت خودشون عقل وشعور ندارند و معترض بلاشک جیره خور است ؟!!!!!! اجرکم عندا....

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته اگر خدا بخواهد و روزی باشد به موقع دوباره تک سهم میشم
شاید اگر 980 آمد
البته تا 980 چیزی باقی نمانده
از 2300 تا 1100 بیش از 1000 تومن ریزش داشته این 150 تومن تا 980 چیزی نیست
اگر شرکت به وظایفش عمل کند صبر کردن ارزشش را داره مگر در بقیه بازار چه خبره
خب پس از اول بگو منتظر ۹۸۰ هستی.
دیگه اینهمه آسمون ریسمون نباف

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
بخشی فروختم البته جرمی مرتکب نشده‌ام
هر چند نگهداری بقیه‌اش هم فعلا ریسک دارد
چهره واقعی هر کس را خدا میداند
دعا کنید در پیشگاه او رو سفید باشیم
روسفید نیستی. چون فروختی و آمدی منفی بافی که ۹۸۰ بخری

فرا مرز

Well-Known Member
کاربر فعال
در این تاپیک چند گروه فعالند:
یک دسته کسانی که مأمور بد و بیراه گفتن به طیب هستند گویی برای این کار گمارده شده‌اند؛
یک دوم مأمور فحش و ناسزا به شرکتند و گویی از جایی برای چنین کاری اجیر شده‌اند؛
دسته سوم مامور تعریف و تمجید اغراق آمیز از سهم هستند گویی از جایی خط می‌گیرند؛
دسته چهارم هم کسانی که مشغول آه و ناله هستند؛

به خاطر وجود این گروهها هست که اعضای این تاپیک نمیتونند درست تصمیم بگیرند و تحت تاثیر القائات گروهها ضررهایی را متحمل می‌شوند
به قول تکنیکالر این تاپیک نویز ایجاد می‌کند

در مورد تاپیک به یک قضاوت و جمع بندی رسیدید. ممنون. فقط لطف می کنید بفرمایید خود بزرگوارتان در کدام گزینه می گنجید؟

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
با درود به دوستان .

ما ز یاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آن چه می‌پنداشتیم تا درخت دوستی کی بر دهد حالیا رفتیم و تخمی کاشتیم گفت و گو آیین درویشی بود ور نه با تو ماجراها داشتیم شیوه چشمت فریب جنگ داشت ما غلط کردیم و صلح انگاشتیم گلبن حسنت نه خود شد دلفروز ما دم همت بر او بگماشتیم نکته‌ها رفت و شکایت کس نکرد جانب حرمت فرو نگذاشتیم گفت خود دادی به ما دل حافظا ما محصل بر کسی نگماشتیم

چیزی که قطعا اکثریت دوستان رو به شدت ناراحت کرده اینه که حقیقتا سهامداران انتظار همچین رفتار بدی رو نداشتن .

بالاخره ۸ سال بسیاری از سپاهیان و ارتشیان شریف این خاک رفتن برای شرف و آبرو و زندگی و عزت هم میهنانشون جان گذاشتن و رشادت و ایثار و و شهادت و جانشون رو ..... گذاشتن .

خانواده ها جوانانشونو برای مردمشون حبه کردن تا آبرو شرف و عزت مردمشون بمونه .

حقیقتا سنگین بود باور و دیدن این موضوع که به هرررر دلیلی زندگی تعداد زیادی از سهامداران اینجوری به باد فنا بره ، اونم با سهمی که صاحبانش اسم اون شهدا و شریفان رو یدک میکشن !!!

اونا رفتن همچیزشونو گذاشتن تا مردم همچیزشون بمونه اونوقت به این شکل مدیران این شرکت باعث بشن اندوخته زندگی بچه های این مرز و بوم که اعتماد کردن و دلار و سکه و .... رو ندید گرفتن بیان جهاز بچه هاشون یا پول خانه و زندگی و اندوخته بازنشستگی و پول سرمایه ازدواج و ........ اینجور خاکستر بشه !!!!

شاه بیت شعر بالا گویای تمام مطالبی هست که عرض شد .

ما ز یاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه میپنداستیم .

مدیران و سهامدار عمده صدرا رو با با مدیران آزاد بازار نمیسنجیم ، سنجش بنده قیاس اینها بود با سپاهیان ۳۰ سال پیش !! یعنی حتی با خودشون هم از نسل قبلی قابل سنجش نبودن !!

اونها رفتن برای حفظ شرف و آبرو و عزت و .....

و باور اینکه به این راحتی اینا همه چیزهایی که اونا بخاطرش جان دادند رو به باد فنا میدن حقیقتا غم انگیزتر از نابودی زندگی سهامداران بود .
دارایی که از دست این سهامداران رفت برای بسیار عزت و آبرو و ..... رو نابود کرد !!

آخرین ویرایش:

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عزیز دل کاملا" حق با شماست ایشان فقط برایه داداش فاضل نامه امضاء میفرمودند!!!!!!!! مثل این است که بفرمایید مدیر عامل سایپا نقشی در تولید پراید بی کیفیت ندارد ونه مهندس است ونه مونتاژ کار ونه نقاش اتومبیل وخودش حتی یک پراید تولید نفرمودند ومقضر اصلی کارگر خط تولید است !!!!! اجرکم عندا....
این لیالی چرت....زیاد میگه بیخیالش شو

Mirzakhani.M

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خصدرا ایجاد تشنج و فضای یاس و ناامیدی توسط گروهی از کاربران بصورت سازماندهی شده در فضای مجازی در حال انجام است. افرادی که اینجا چه در عمومی و چه در خصوصی و چه در سایت سهامیاب مشغول اینکار هستند دقت کنند که اینکار تخلف قانونی بوده و #جرم است و از طریق پلیس فتا قابل پیگیری میباشد.

#تخریب #توهین #افترا
photo_2019-03-15_17-19-23.jpg

Mirzakhani.M

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
طیب فقط میتونه یکنفر باشه اونم بازیگر سهم ، والسلام
میبره بالا میفروشه میاره پایین جمع میکنه ، صف خرید میکنه صف فروشش میکنه ، از نظر من چنین شخصیتی که اینهمه توانایی داره قابل احترامه
اگه توجه کرده باشید طیب خودش در نماد خصدرا سیگنال خرید و فروش رو توی پستاش میده ،
از شما که سالیان سال سهامدار خصدرا بودین و توی تالار بورس هم حضور داشتین بعیده که تا حالا متوجه این موضوع نشدین
من از دوسال قبل که صدرا از قیمت 320 عبور کرد و رفت بالای 1000 تومن متوجه این موضوع شدم و خداروشکر از خرید و فروشهای خودم توی این مدت در نماد خصدرا راضی هستم
بنظرم آیدی طیب استاد خرید و فروش سهام هستش و باید از حضور چنین فرد توانمندی در این جمع استفاده کرد و بهش احترام گذاشت
خیال خامی هستش اگه فکر کنیم یروزی میرسه که قرارگاه میاد با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ، ارزش واقعی صدرارو به بازار اعلام میکنه افزایش سرمایه در صدرا خواهیم داشت ولی فقط از محل آورده

سلامت و پرسود باشید

.
بوق زدن و سفته بازی و سهم انداختن تو که دیگه کسی نیست که ندونه

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
طرف نه نماز می خواند نه روزه می گرفت ولی خیلی اصرار داشت زنش برای سحر بیدارش کند. زنش پرسید چرا اینقدر به بیدار شدن در وقت سحر اصرار داری تو که روزه نمی گیری.
به زنش گفت من که نماز نمی خوانم روزه هم که نمی گیرم اگر سحری هم نخورم که دیگر مسلمان نیستم.

خطیب نماز جمعه امروز در برخورد با مفسدان اقتصادی اشاراتی فرمودند که خلاصه آن این بود که این پول ها را که بر می دارید می برید برایتان عقوبت دارد و در فرزندانتان تاثیر می گذارد.
به نظرم با این سخنان اخلاقی ، تمام مفسدانی که میلیاردها دلار پول مملکت را هاپولی کردند و بردند و امروز جمعه در اقصی نقاط دنیا با پول های ملت در حال خوشگذرانی و کیف و حال و هول بودند و چون هنوز آنقدر نامسلمان نشده اند که خود را ازشنیدن خطبه ها محروم گذارند الان کامشان تلخ شد و دچار ترس از عقوبت عمل شان شده اند.

حاج آقا تو را به خدا به این بندگان رحم کنید با این سخنان تکان دهنده همه آنها را کشتید.
عرض ادب
امروز زهرمارشون شد .
ارادت

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
فصل ۶ قانون اوراق بهادار چیست؟

من یکبار دیگر جهت اطلاع هیات مدیره محترم و خصوصا واحد حقوقی شرکت موضوع فصل ۶ قانون اوراق بهادار را منتشر میکنم که در جریان باشند این فصل قانون اصلا شوخی بردار نیست

متاسفانه اگر شفاف سازی ها انجام نشود هیات مدیره ( شامل مدیرعامل ، نماینده سپانیر قرارگاه ، نماینده پترو تدبیر و ...) مشمول فصل ۶ و پیگرد قضایی میشوند

مشاهده پیوست 45569 مشاهده پیوست 45570 مشاهده پیوست 45571 مشاهده پیوست 45572
دستور رالعمل درب کوزه را هم بذار بچه ها شاد بشن .

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یعنی اگر کسی سهمش را به خاطر ریسکی که داره بفروشه تا بیشتر ضرر نکنه پیش خدا روسیاهه
اگر هم روسیاهم به خاطر اینه که چرا زودتر این کار را نکردم

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
عزیز دل حالا که دیگه شما فهمیدید واز خدا هم پنهان نیست چرا از بنده خدا پنهان باشد !!!!!!بنده درتقسیم بندی شما در ردیف دوم قرار دارم واعتراف میکنم از سازمان سیا وmi6 اجیر شدم وماهانه یک میلیون دلار حقوق میگیرم البته خودم هم نمیدانم که فیفتی فیفتی میدن یا اون یکی کمتر میده واین یکی بیشتر!!!!!! عزیز دل چرا فکر میکنید کسی که حقش ضایع شده واعتراض میکنه حتما از جایی خط میگیره وملت خودشون عقل وشعور ندارند و معترض بلاشک جیره خور است ؟!!!!!! اجرکم عندا....
عرض ادب
حاجی ببین میتونی دست مارو هم بند کنی ؟
اجرکم عندالام آی سیکس .

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یعنی اگر کسی سهمش را به خاطر ریسکی که داره بفروشه تا بیشتر ضرر نکنه پیش خدا روسیاهه
اگر هم روسیاهم به خاطر اینه که چرا زودتر این کار را نکردم
سلام.
خرید و فروش سهام ربطی به روسیاهی و روسفید ندارد .
با این شرایط بورس ما و فضاهای بعضا کاملا رانتی و.. اگر نوسان بگیران هم نباشند شاید بورس هیجان خود را ازدست بدهد.
آنچه موجب بی آبرویی است حمایت و یا تضعیف هدفمند ، سوزاندن دل مال باخته ها و بازی کردن با روحیه سهامداران است . طبیعی است هر حرف اضافه ای که بار تحلیلی ، آماری و منطقی نداشته باشد هم که زمینه ناامیدی و اختلال در تصمیم گیری صحیح سهامداران را فراهم کند دست کمی از تضعیف ندارد.
حالا بحثهای بیخود را رها کنید که بعضی مواقع احساس میکنم مسؤلین صدرا با بعضی نفوذیهای خود دنبال همین اختلافات و مضمحل کردن سهام هستند..
روزتان خوش

ASEMAN1397

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکم سر به سرت بذارم...... رطب خورده کی منع رطب کند ؟؟
oghab8.JPG

oghab4.JPG

تاریخ 6 ماهه پیش
oghab6.JPG

مرداد ماه از پالایشیها خارج شدی یعنی 8 ماه پیش ... بعد پست بالا رو گذاشتی ... یعنی جو منفی دادن.... راستی نرخ محصولات فرعی پالایشیها در بورس کالا و انرژی چه جوریاست /؟؟

راستی من اصلا ریپورتت نکردم ... لطفا فکر نکن کار من بوده .....

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
حرف حقی است .
یکی از مهمترین اشکالات همین است.
اگر خریدمان بخاطر این باشد که بچه ام دست دیگران میبیند و ...
عروسم ...
دامادم...
آبرویم... ( که ساده لوحانه آنرا به هم چیز گره زده ایم !)
مگه ...
آخه ...
و...
...
همیشه عده ای هستند که از پیش زمینه های غلطمان استفاده کنند.
اگر اولین گرانی نامعقول اتفاق افتاد و مردم نخریدند و باد کرد و از مغازه دار گرفته تا تولید کننده حداقل یکبار ضرر کردند ( بنا را میگذاریم سیل آمد و برد !) بار دوم دیگر مغازه دار هم جرأت نمیکند بخرد چون می‌ترسد روی دستش بماند. همان به نوعی خود سانسوری اتفاق می افتاد.
البته در گرانیهای تابع تورم چندان نمیتوان کاری کرد و اقدامات مقطعی است ولی در موارد اینچنینی که میدانیم تفاوت قیمت صادراتی با داخل زیاد است و چندان مورد نیاز جدی مردم هم نیست اتفاقا نیاز به کمپینی جدی ، دندان شکن و تاریخ ساز داریم.
فقط باید مواظب غضنفرهایی بود که ؛
ندارند ولی ادای داشتن را در می آورند و روند کار را خراب میکنند.
تاریخ و فرهنگ را تک تک مردم با خواستن و پای کار بودن می سازند
روزتان خوش

بالا