خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

سلام دوست عزیز. نمیدانم شما چند ساله تو تالار بورس تو تاپیک صدرا هستید اما بچه های قدیمی آیدی طیب و ماهیتش رو کاملا میشناسند.اولین بار هم عباس کعبی یادش بخیر به طیب مشکوک شد. آیدی طیب 24 ساعته فعال بود اگر کسی 3 صبح مطلب میزاشت لایک میکرد 5 صبح اگر کسی چیزی میپرسید جواب میداد.بعدا بچه ها به این نتیجه رسیدند که آیدی طیب توسط چند نفر مدیریت میشود.الان میگه اگر کسی از من نوسان گیری رو کرد درسته. آخه کسی طیب را تا بحال دیده؟؟؟چطور همه قدیمهای صدرا تا بحال از نزدیک همدیگر رو دیدن ولی طیب در پس پرده است... کلا بیخیال این آیدی بشید.حاضرم تمام سهام صدرا رو بدهم اگر طیب خودش رو نشون بده
با سلام
طیب فقط میتونه یکنفر باشه اونم بازیگر سهم ، والسلام
میبره بالا میفروشه میاره پایین جمع میکنه ، صف خرید میکنه صف فروشش میکنه ، از نظر من چنین شخصیتی که اینهمه توانایی داره قابل احترامه
اگه توجه کرده باشید طیب خودش در نماد خصدرا سیگنال خرید و فروش رو توی پستاش میده ،
از شما که سالیان سال سهامدار خصدرا بودین و توی تالار بورس هم حضور داشتین بعیده که تا حالا متوجه این موضوع نشدین
من از دوسال قبل که صدرا از قیمت 320 عبور کرد و رفت بالای 1000 تومن متوجه این موضوع شدم و خداروشکر از خرید و فروشهای خودم توی این مدت در نماد خصدرا راضی هستم
بنظرم آیدی طیب استاد خرید و فروش سهام هستش و باید از حضور چنین فرد توانمندی در این جمع استفاده کرد و بهش احترام گذاشت
خیال خامی هستش اگه فکر کنیم یروزی میرسه که قرارگاه میاد با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ، ارزش واقعی صدرارو به بازار اعلام میکنه افزایش سرمایه در صدرا خواهیم داشت ولی فقط از محل آورده

سلامت و پرسود باشید

.

آخرین ویرایش:

پرنا هفت تیرکش

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام گوگولی ها
صدرا خیلی از بورس بازا را در لحظات مرگ گریان خواهد کرد. بخاطر حق و ناحق هایی که کردن.
زندگی پستی و بلندی دارد. روزگارانی له توست و روزگارانی علیه تو.
سعی کنیم برای اینکه مشمول حق الناس نشیم کمتر اینجا خزعبلات بنویسیم و افکار کثیف و ذهن پوسیده را در معرض بقیه بزاریم.
به روزی فکر کنیم که نه از آن گریزی است و نه فریادرسی
شرح حال این روزهای مملکت عجز و درماندگی انسانها را بخوبی نمایش می دهد. ساعتی شاد و ساعاتی اندوهناک...

اونهایی که جفا کردند با صدرا اکمل و اتمم خواهد فهمید : ان ربک لبالمرصاد... چه در لباس سپاهی باشی چه در لباس تزویر طیب و طاهر و چه در لباس ادم عادی...ان ربک لا تخلف المیعاد...باش تا وقت معلوم

بدرود

دلسوخته

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو که داری کارتو میکنی دیگه چیکار داری؟؟............ دور همیم خوش میگذره
بیا رای گیری کنیم ببینیم چه گروهی ضرر بیشتری زده ؟؟؟؟؟
گروه یک :طیب(بنیادیها و اخباری ها و ....) که شامل طیب و تو اسد و داردسته طیبه که همه میدونیم
یا گروه دو: تحلیل تکنیکال که شامل بارسلونا تکنیکالر محمدی من داود و باران و....
چطوره نظرت چیه ؟؟؟؟؟
درود برشما
من کاری به گروه اول ندارم ولی فکر میکنم اونایی که واسه گروه دوم اسم بردی همه رو نمیشه توی یک کفه ترازو گذاشت...

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
بسم الله الرححمن الرحیم
آقایان وابسته به شرکت سپانیر و قرار گاه نشان داده اند که ارقامی که کار میکنند به میلیارد دلار است نه چند میلیارد تومان .(آمار اختلاس اخیر با دخالت حقیقی های سپانیر)
فکر اینکه عده ای تصور کنند با استفاده از سهم در حال نوسانگیری هستند ابلهانه است .
قیمت کل شرکت صدرا بر اساس هر سهم 1200 تومان میشود حدود 140 میلیون دلار . حدود 1750 میلیارد تومان
ارزش یک چرثقیل این شرکت یعنی HL5000 بیش از 200 میلیون دلار می باشد . یعنی حدود 2400 میلیارد تومان . بله . یعنی در حال حاضر یک چرثقیل شرکت بیش از کل شرکت ارزش دارد و این یک اتفاق خنده دار است که روزی خاطره می شود .
ارزش یکی از کلیم های قرار داد ها 200 میلیون دلار است . حدود 2400 میلیارد تومان
ارزش قرار داد 10 سکو که در حال اجراست حدود 2.5 میلیارد دلار است . حدود30000 میلیارد تومان . بله 30 هزار میلیارد تومان .
بعد شما فکر میکنید برای چند میلیارد تومان نوسان میگیرند ؟؟؟

تصاحب این شرکت به هر نحو و به هر قیمتی اولویت اشخاص حقیقی وابسته به سپانیر و اطرافیان است .
سلام. یعنی اول سهام رو جمع کنند بعد همه چی رو رو کنند...
شاید سال 98 از سال های خیلی خوب صدرا باشد...
هر چند با این جماعت هیچ پیش بینی مطمانی نمیشه گفت و هر کاری ممکن است بکنند.

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عقاب روی مین نمیره. از بالا میزنه
خداییش چقدر میگیری
یک مدت خوب از سهامیاب انداختنت بیرون آمدی اینجا
تو تقصیر نداری مقصر کسانی هستند که وقتی آمدی حمایتت کردند
فعلا هم که تا الان خوردی از صدرا بجای از بالا زدن

azmayesh

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
میبره بالا میفروشه میاره پایین جمع میکنه ، صف خرید میکنه صف فروشش میکنه ، از نظر من چنین شخصیتی که اینهمه توانایی داره قابل احترامه
اگه توجه کرده باشید طیب خودش در نماد خصدرا سیگنال خرید و فروش رو توی پستاش میده ،
از شما که سالیان سال سهامدار خصدرا بودین و توی تالار بورس هم حضور داشتین بعیده که تا حالا متوجه این موضوع نشدین
من از دوسال قبل که صدرا از قیمت 320 عبور کرد و رفت بالای 1000 تومن متوجه این موضوع شدم و خداروشکر از خرید و فروشهای خودم توی این مدت در نماد خصدرا راضی هستم
بنظرم آیدی طیب استاد خرید و فروش سهام هستش و باید از حضور چنین فرد توانمندی در این جمع استفاده کرد و بهش احترام گذاشت
خیال خامی هستش اگه فکر کنیم یروزی میرسه که قرارگاه میاد با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ، ارزش واقعی صدرارو به بازار اعلام میکنه افزایش سرمایه در صدرا خواهیم داشت ولی فقط از محل آورده

سلامت و پرسود باشید

.
از زلزله ده ریشتری چه خبر!!!
در طول چند سال گذشته،بهترین موقعیت خروج از صدرا نیمه دوم فروردین ۹۶بود.تو اون زمان جنابعالی بیشتر از طیب باعث‌گمراهی صدرایی ها شدی.
سعی نکن خودتو تطهیر کنی.بوی گند تو تا سالیان سال اینجا میمونه

ليالي

Well-Known Member
کاربر فعال
از مرحوم علي آبادي تا صادق لاريجاني

✍️: سید علی اصغر حسینی

️ آیت الله صادق لاریجانی؛ رئیس سابق قوه قضائیه؛ در مراسم تودیع خود و در پایان ۱۰ سال ریاست بر قوه قضائیه، درحالیکه مرسوم است و انتظار می رفت که از مردم و کسانی که در یک دهه‌ی اخیر حقی از آنها در قوه قضائیه تضییع شده حلالیت بطلبند، اما ایشان نه تنها چنین نکردند بلکه بلعکس گفتند کسانی را که علیه ایشان صحبت کرده و به وی تهمت زده اند را حلال نمی کنند و فراتر از این، حتی آنهایی که این صحبت ها را شنیده و سکوت نموده‌اند و از ایشان دفاع نکرده‌اند نیز مشمول حلالیتِ آیت الله قرار نمی گیرند!

️ با شنیدن این سخنان، یاد خاطره ای از استاد فقید دکتر ناصر کاتوزیان درمورد مرحوم دکتر عبدالحسین علی‌آبادی افتادم که او نیز به مدت یک دهه از ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۲ در یکی از عالیترین مناصب قضایی قبل از انقلاب یعنی دادستانی کل کشور، مسئولیت داشت.

️ دکتر کاتوزیان می گوید: به عیادت مرحوم دکتر عبدالحسین علی‌آبادی رفته بودم. او در بستر بیماری بود؛ بستری که دیگر از آن برنخاست. از هر دری سخن رفت تا نوبه به لزوم تقوای قاضی و ترس از عدل الهی رسید. ناگهان مردی که به عدالت خواهی و وسعت معلومات شهره بود، چهره درهم کرد. ما از حسن شهرت و توفیق ایشان می گفتیم و او می کوشید قطره اشکی را که همچون مروارید غلطان بر گوشه چشمانش می درخشید، در سایه لبخندی عارفانه پنهان سازد. سرانجام با لحنی آرام و در پناه همان لبخند حزن آلود گفت: «مدتها پیش، در پرونده ای که دادگاه جنایی حکم به اعدام داده بود و برای رسیدگی تمیزی در دیوان عالی مطرح می شد، بر مبنای شواهد ظاهری، درخواست ابرام حکم را کرده ام و بیم آن دارم که تمام حقیقت را ندیده باشم و خطای من به هدر رفتن خون بی گناهی کمک کرده باشد.»
در همان حال که او با نگرانی از امکان خطای خود سخن می گفت، ذهن من بی اختیار متوجه نمونه های مخالف شد؛ آنان که با بضاعت اندک خود و بی آنکه اطلاعی درخور از دادرسی و قضاء و دانش حقوق داشته باشند، با غرور تکیه بر مسند قضا می زنند و با خونسردی و تهوّر کامل حکم می رانند، چنان که گویی بر میراث غصب شده خود سلطه یافته‌اند. با خود می گفتم: در این جهان پر غوغا و گونه‌گون، نه تنها میان «آنچه هست» و «آنچه باید باشد» فاصله ای عمیق است، تفاوت وجدان ها نیز مثال زدنی و عبرت آموز است: این یکی، پس از سالیان دراز تجربه و تحقیق و با داشتن عالی ترین مدارک تحصیلی از دانشگاههای معتبر دنیا و با آن همه کنجکاوی و احتیاط، از تقاضای ابرام حکمی که شخص دیگری آن را صادر کرده و شخص دیگری هم باید آن را ابرام یا نقض کند، نگران است و آن یکی، همچون والیان خودکامه حکم می راند و اعتنایی هم به قوانین و آثار حکم خود بر خون و مال و عِرض مردم ندارد. (منبع: عدالت قضائی، دکتر ناصر کاتوزیان، تهران، نشر دادگستر، چاپ اول، ۱۳۷۸، ص۶)

️ پ.ن: مرحوم دکتر عبدالحسین علی‌آبادی، استاد حقوق در دانشگاه ملی (شهید بهشتی) و دانشگاه تهران و از قضات برجسته و خوشنام دادگستری قبل از انقلاب است که علاوه بر دانش حقوقی بالا، به وسواس و دقت نظر فوق العاده در رسیدگی های خود معروف بود و در کنار این، شجاعت و استقلال رای او نیز ستودنی و مثال‌زدنی بود. برای نمونه هیچ ابایی نداشت در آن فضایی که سخن گفتن از مرحوم دکتر مصدق "ذنب لا‌یغفر" بود، در مورد عزل وی از نخست‌وزیری توسط شاه بگوید که این اقدام از نظر حقوقی خلاف قانون اساسی بوده است. دکتر علی‌آبادی زندگی ساده و محقری داشت و قبل از فوت در سال ۱۳۶۸، خانه‌اش را که تنها دارایی او بود به قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخت و خانه ای به مبلغ یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای همسرش که تنها وارث او بود، خرید و ۲۰۰ هزار تومان باقیمانده را صرف امور خیریه کرد.
باسلام و احترام

دوست عزیز، رییس دستگاه قضا، نه قاضی است، نه دادستان و نه مستشار دادگاه تجدیدنظر و دیوان؛ در طول دوره ریاستش حتی در یک پرونده هم قضاوت نمیکند و حکمی نمیدهد.

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کلا اینجا همه متو هم شدیم
پستهای اول سال با آخر سال مقایسه کنیم مشخص میشود
بنده بعد از 18 ماه تازوندن خسته شدم و دیدم راه طولانی است و ادامه تازیدن را به استاد طیب واگذار کردم
چه آخر هفته ها که قرار بود گزارش بیاد آخریش هم همین هفته
راستی جلال پور 4 شنبه تمام شد نکند رفتی دندانپزشکی
چه خبر
آقا تعطیلات داره شروع میشه بیا یک سرگرمی برای تاپیک درست کن

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افرادی میان اینجا از کسانی طرفداری می‌کنند که فکر میکنی طرف خودش باشه
آخه لاریجانیها که دیگه عملکردشان مشخصه کل مملکت چاپیدن
تازه خود خمینی در کلیپی میگه به اینها پست ندهید
اصلیت عراقی دارند و دلسوز ایران نیستند

azmayesh

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام

سلامت و پرسود باشید

.
برای کسانی که این کاربر را نمیشناسن ،یک بار دیگه توضیح میدم:
فروردین ۹۶بود و صعود شارپی صدرا.
یکی از کاربران‌اگه اشتباه نکنم اسماعیلی از طیب پرسید روند صدرا چطوریه؟طیب میگه بین هزار تا هزار و دویست یه کم کار داره و بعد پرواز میکنه.
شما میدونین دیگه وقتی طیبی که یه عمر از صدرا تعریف میکنه میگه یه کم کار داره یعنی چی!؟یعنی چندین ماه همین جاها مهمونیم
ناگهان کاربر اشتباه محض وارد میدون میشه و تاریخ ۱۵اردیبهشت اعلام میکنه و صحبت از زلزله ده ریشتری رو قیمت ۱۲۰۰میکنه.درواقع جوری القا میکنه که هرکسی طاقت بیاره ورو قیمت ۱۲۰۰نفروشه،قهرمان داستانه و رستگار میشه.
خلاصه ۱۵ اردیبهشت میشه و همه میبینن جا تره و بچه نیست.

صبور2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همیشه وقتی میخوان دزدی بزرگتری انجام دهند یک دزدی رو می‌کنند و دادگاه دزد قبلی نشان می‌دهند و سر مردم گرم میکنند
دادگاه حسین هدایتی نشان می‌دادند و مرجان خانم هم داشت دزدی میکرد
الان دزدی مرجان شیخ الاسلامی رو کردند تا ذهن م دم درگیر شود خدا به فریاد مردم برسد دزدی بعدی که 3 ماه بعد رونمایی شود چقدر است

ماتادوره

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همه
خوش برگشتوم
پروژه نفس گیر داشتیم تا شو عید بایس تمومس میکردوم وقت سر خاروندن نبید اصلن.
چقدر دوس داشتوم منه ای کوه های سفید برف زده شمال تهرون خوم سرگردون میکردوم ولی خو کار مهمتر پیش اوید
بگذریم
چه کرده ای سهم واپس زده منه ای 6 ماه!!!

1552634522166.png

انتظار برگشت خوب زسهم داروم
مو و خورخه هنو سهم مون منه پرتفو هست. نفروختوم
آدینه بخیر و خوشی

Amir.1825

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
ببینید جناب عبدو تبریزی در مورد مپنا و در انتها راجع به صدرا چه گفته اند
مشاهده پیوست 45525
درود
دكتر عبدو تبريزي با توجه به سابقه كاريشون به خوبي از اينشركتها و توانمديشون اطلاع دارند
مشكل صدرا مديرران نالايقش هست
يه نمونه شوهر اين خانم مرجان شيخ الاسلام كه شوهر اولشون سردار مجيد باقري و شوهر دومشون خواجه علي ( كه احتمالا ايشون هم سردار هستند ) مدير عامل سابق سپانير و عضو هيئت مدير صدرا ، زدن و خردن و بردن
دقيقا ميدونسته كجا وارد بشه كه هم امنيت داشته باشه و هم بتونه استفاده كنه از اين همه دزدي
هيچ هوش و استعدادي هم نميخاسته فقط يكم ناز و غمزه و عشوه ، اقايون جان بر كف و مديران جهادي هم كه ماشالا بند شلوار شل
لجن و كثافت از شركت و مديران و وابستگانشون ميباره

ليالي

Well-Known Member
کاربر فعال
دکتر موسی نجفی: با توجه به اعطای نشان افتخار آفرین ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری به سردار قاسم سلیمانی میتوان گفت این روزها کمتر کسی است که از ذکر دلاوریها و مدیریت و توانمندیهای این سردار فاتح فتنه استعمار در سوریه و عراق مطلبی نقل نکند؛ شایستگی ها و عزتی که این مرد حماسه ساز به کشور داده انسان را به یاد مرد بزرگ تاریخ ساز دیگر که ۴۰۰ سال قبل می زیسته و به نوعی افتخاراتی مشابه را آفریده می اندازد؛ این بزرگمرد سردار امامقلی خان پسر الله وردیخان سپهسالار شجاع عصر صفویه و قهرمان مبارزه با متجاوزین عثمانی و استعمارگران پرتغالی است ۰ با توجه به نشان افتخاری که سردار سلیمانی مفتخر به دریافت آن شد و نام ذوالفقار را بر نگین خود دارد بی مناسبت نیست با مقایسه این دو سردار معاصر و صفوی با سرداری به مراتب والاتر و عالی تر از آنها یعنی مالک اشتر نخعی به نوعی به فهم زمانه و سیاست روز برسیم؛ مطلب مهمی که تبلیغات بیگانه امروز مدام در پی القای تصویری مبهم و ساختگی و غیر شفاف از آن هستند تا ملت دوباره راه را گم کند۰

اما اگر بخواهیم مقایسه و تطبیق تاریخی خود را عمیق تر کنیم، بایستی صورت مسئله را وسیع تر ببینیم ۰ چرا؟

چون به نظر می رسد این دو سردار لایق ماحصل و برایند اعتلا و عزت طلبی و شایسته سالاری زمان خود هستند ، یکی حاصل سیاست های مدبرانه و کارساز و توسعه متوازن عصر شاه عباسی و دیگری فرزند خلف انقلاب اسلامی و شکوفایی و رشد ایران در رهبری عزت مندانه آیت الله خامنه ای است ۰ به احتمال قریب به یقین این دو نفر، دو نمونه عالی از نسل عظمت و سرفرازی و عمق فرهنگ و سیاست های عصری هستند که آن عصر و دوره به آنان مجال ترقی و رشد و نقش آفرینی تا چنین سطحی را می دهد؛ وگرنه در دوره انحطاط اگر چنین شخصیت هایی هم باشند، مجال بروز و حضور و حماسه و عرض اندام را نمی یابند.

چنانکه از این دو نفر عظیم تر و بزرگتر سردار پرافتخار اسلام، مالک اشتر نخعی است که در ظل خورشید ولایت، حضرت علی علیه السلام اوج گرفت و درخشید ۰ و وا اسفا از درسهای تاریخ که وقتی امام علی علیه السلام و نظام علوی در تاریخ رخ پنهان نمود، سرداری در ابعاد و عظمت مالک اشتر هم در صفحه تاریخ دیده نشد!
از مقایسه تاریخی (با ۴ قرن فاصله) این دو سردار میتوان نکات جالبی را دریافت:

اول: تشابه جالب این است که در کارنامه افتخارات نظامی امامقلی خان به غیر از فتح هرمز و پایان دادن به سلطه ۱۱۷ ساله استعمارگران پرتغالی در جزیره و تنگه استرتژیک هرمز و آزاد سازی و پاک سازی گمبرون (بندر عباس) و قشم و تسخیر بصره سوابق دیگری هم وجود دارد و آن زمانی است که محمد پاشا وزیر اعظم عثمانی به سال ۱۰۲۵ قمری با یکصد هزار نیروی جنگی به قصد تصرف قلعه ایروان به ایران تجاوز نمود، امامقلی خان به همراه قرچقای خان سپهسالار لشکر ایران توانست شکست خفت باری به ترکان عثمانی بدهد؛ از این نظر تجربه جنگی سردار عصر صفوی با سردار عصر انقلاب اسلامی در مقابل همسایه متجاوز غربی (عثمانی دیروز و بعثی های امروز) مشابه است.

دوم: امامقلی خان حدود سی هزار نفر نیروی جنگی تحت امر خود داشته که حساب و کتاب و امورات و کارشان را خودش رسیدگی میکرده و هر وقت کشور را خطری بزرگ تهدید مینموده این نیروی جان بر کف وارد عمل میشده (بگذریم از این نکته که همین نیرو و قدرت باعث وحشت جانشینان نالایق شاه عباس شده در قتل سردار تعجیل کردند!!) شاید به نوعی تشابه تاریخی با سپاه قدس و سپاه پاسداران دیده شود!!

سوم: تجربه جنگی با همسایه متجاوز غربی (عثمانی و بعثی ها) به هر دو سردار تجربه و آزمون و کارآموزگی داد که توانستند در مقابل زیاده خواهیهای خارجی یعنی استعمارگران اسپانیایی و پرتغالی دیروز و امریکا و انگلیس و اروپای امروز سدی محکم ایجاد نمایند.

چهارم: محبوبیت و حضور ملی این دو سردار یک "عیار و نشانه" است؛ اینها نماد و سمبل زنده و شفاف ارزشها و عظمت ها برای جامعه و ملتی هستند که در معرض تحول و انحطاط واقع شده است؛ تا این سرداران برای مردم، "قهرمان ملی" محسوب میشوند، این بدان معناست که هنوز "انحطاط" غلبه نکرده است و اعضای رئیسه جامعه (یعنی مغز و قلب) سالمند و مسیر حرکت آن ملت در کل درست است؛
هرچند در جزئیات حرف و حدیث ها زیاد باشد ۰

پ نجم: باید مراقب بود امروز استعمار، تور تزویر و حیله خود را با گستردگی زیادی پهن نموده است و یکی از ابعاد خطرناک آن، قهرمان سازی های کاذب است که ماههای قبل در لقب سازی های سیاسی شاهدش بودیم (و من در یادداشت لقب فروشی از کیسه تاریخی ملت آن را نقد و تقبیح نمودم)
فاعتبروا یا اولی الابصار
منبع: کانال موسی نجفی

Amir.1825

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تالار گفتگوی سهم خصدرا در بالاترین سطح گفتگو است. چقدر طرفدار داره،اما سهم همینطور بی حال و بی روح ،هیچ خبر داغ هم ازش درنمیاد . انگار نه انگار که شرکت فعال است .
همه ما يه مشت الاف و بيكار
اونم از نوع درجه سه
داريم اينجا مينويسيم
نداريم باز هم اينجا مينويسيم
يه جور قهوه خونه است اينجا
از همه چيز هم بحث ميشه

aveen

Well-Known Member
کاربر فعال
با پایین اومدن بیش از حد قیمت دست بازیگر هم بسته میشه چون شاخک بازار برای خرید سهم روشن میشه..... از بالا رفتن حجم معاملات کاملا مشخصه..... حالا دوستانی که منتظر 950 هستند شاید نتوانند سبدشون رو کامل پر کنند ..... من سهامدار قدیمی و امسال من سعی میکنیم حداقل 20 در صد دیگه در اون قیمت صدرامون رو اضافه کنیم و این تقاضای بالقوه دست بازیگر رو میبنده و سهام زیادی رو از دست میده ..... من فکر میکنم زیر 1000 بالقوه بیش از 20 میلیون تقاضا وجود داره .... خریدارها به این نکته باید توجه داشته باشند .... صدرای 1000 تومانی صدرای 250 تومانی 3 سال پیش است.... تنها راهی که بازیگر بتونه مقدار زیادی زیر 1000 جمع کنه شایعه اختلاس و بردن سود های صدرا توسط مدیران است....وگرنه همه خبر های صدرا مثبت است

تریلیون دلار

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
l
درود
دكتر عبدو تبريزي با توجه به سابقه كاريشون به خوبي از اينشركتها و توانمديشون اطلاع دارند
مشكل صدرا مديرران نالايقش هست
يه نمونه شوهر اين خانم مرجان شيخ الاسلام كه شوهر اولشون سردار مجيد باقري و شوهر دومشون خواجه علي ( كه احتمالا ايشون هم سردار هستند ) مدير عامل سابق سپانير و عضو هيئت مدير صدرا ، زدن و خردن و بردن
دقيقا ميدونسته كجا وارد بشه كه هم امنيت داشته باشه و هم بتونه استفاده كنه از اين همه دزدي
هيچ هوش و استعدادي هم نميخاسته فقط يكم ناز و غمزه و عشوه ، اقايون جان بر كف و مديران جهادي هم كه ماشالا بند شلوار شل
لجن و كثافت از شركت و مديران و وابستگانشون ميباره
مگه این مرجان شیخ الاسلام چی زیر لباسش داشته اینقذه خواهان و خاستگار داره؟

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
....
با توجه به شوهر دوم این خانم با کمالات شیخ الاسلام داشتم به این فکر میکردم که فردا روز دیدی گفتن زن سردار دهقان برداشته سود سکو رو برده الان ونکورر کانادا داره رو یخ پاتیناژ میره
با سلام خدمت دوستان ....
گرقرارهست که مست گیرند...درشهرهرآنچه هست گیرند ..:D:D:D:D:D

بالا