خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

روشن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
واما جناب طیب......
ابتدا عذرخواهی میکنم از جناب طیب بابت تحلیل ایشون.....
چ اتفاقی افتاد که ورق برگشت؟؟؟؟؟ و روزی که درهمین تالار طیب بتنهایی معروفیت ومحبوبیتی بی نظیر داشت هم اکنون شده سیبل تمام انتقادات؟؟؟؟؟
یک جمله کلیشه ای و مسخره که بین اهالی تالار دهن به دهن میشه اینه : هرکسی مسئول خرید و فروش خودشه.....
جناب طیب ظرف این مدت با توجه به محبوبیت و نقش کاریزماتیکی که پیدا کرده بودند طوری به خریداران خط میدادند که حتی مدیرعامل منحوس این شرکت نیز توان این همه تاثیرگذاری رو نداشت.....فرمانهای خرید....تعیین اخرین فرصتهای قیمتی ....درصد پرتفویی ووووووووو......مثلا شش هفت ماه قبل که بنده بخاطر مشکلات مالی قصد فروش ۵۰درصد صدراهامو داشتم ایشون در خصوصی بنده ازاین کار منع کردند و فرمودند که حیف است سودی که قرار هست نصیب بنده شود رو سایرین ببرند.....البته تو این مورد اخلاقا بنده نمیتوانم هیچ تهمتی به ایشون بزنم هرچند بخاطر عمل به حرف ایشون ضرر سنگینی متحمل شدم.....فکر میکنم حتی بدبین ترین افراد نسبت به صدرا هم فکر نمیکردند سهم به این فلاکت بیفتد چه برسد به جناب طیب........
اما نکته منفی رفتار جناب طیب اینجاست که ایشون علیرغم مشاهده ی اوج رذالت مدیران در عمل به تعهدات متاسفانه در اقدامی عجیب نتنها حاضر به انتقاد نشدند بلکه از مدیران تشکر هم کردند واین شد که اکثرا به صداقت ایشون شک کردند.....
دورغ درهرمقام و جایگاهی مذموم هست اینکه دراین مدت نسبتا طولانی انواع و اقسام دورغ ها و کم کاریها رو مشاهده کنی اما بالعکس شروع به تعریف و تمجید کنی میشی شرایط حال حاضر طیب......
بخاطر رفتار هائ غیر قابل دفاع طیب بسیاری از افرادی که اینجا کشته و مرده طیب بودند بابت همین رفتارهای پارادکس گونه ایشون تبدیل به منتقید سرسخت شدند که البته کاملا بحق ومنطقی نیز می بود........
طیب اگر میخواست طیب بماند باید جلوتر از همه پیگیر اینهمه اختناق میشد باید پیش قراول میشد ......
نه اینکه با تعریف و تمجید از این حرومزاده ها نمک به زخم سهامبازان میپاشید.......این رفتار واظهار رضایت یعنی اینکه من حالم خوب است وکسی که با سوخت شدن وحشتناک سرمایه اش حالش خوب باشد باید به......شک کرد....
ویا اینکه اگر حالش خوبه یعنی نه تنها به سرمایه اش گزندی وارد نشده بلکه روند کاملا باب میل ایشون هست......
به هرحال هدف از معامله سود کردنه اگه هدفی غیر این هست بنده ازآن بیخبرم......
درانتها برحسب وظیفه لعنت میفرستم بر نطفه حرام اون آدمی که اومد گفت منتظر ابلاغیه مجلسیم تا از فردا اون روز اقدامات عملی افزایش سرمایه رو شروع کنیم......
وقت بخیر...شخصا بارها از جناب طیب انتقاد کردم و این حمایت بی جا از شرکت رو کار اشتباهی میدونم ولی احساسم اینه که ایشون واقعا به صدرا و سهمش اعتقاد دارن و قصد فریب دادن کسی رو ندارن ، حالا اینکه این اعتقادشون درسته یا غلط یه بحث دیگه س ...

Amin۹۶

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
شما تصور کنید فردی 500 سهم دارد و 100 تای آن را در سقف قیمت سال میفروشد و 100 تای دیگر را جهت تخریب سهم تا 50 درصد قیمت سهم استفاده میکند و در پایان با توجه به مقدار باقی مانده سهم و افت 50 درصدی قیمت سهم به نظر سودقابل ملاحضه ای نصیبش نمیشود الا اینکه بتواند در کف قیمتی بیشتر از 200 تای فروخته شده را جایگزین کند و تازه اول مشکل همین جاست که برای سود کردن درست حسابی قیمت باید مجدد به محدوده سقف قیمت برگردد تا بتوان محصول نوسان را گرفت .......
بالاخره روند صعودی شروع میشه و تنها چیزی که اعصاب بازیگر سهم رو به هم میریزه اینه که سهم تو کف قیمت فروشنده نداشته باشه و بازم مجبور باشه از خودش مایه بزاره و بفروشه تو این قیمت .....
یه دونه سهم هم نفروشید این روزا در این قیمت ها . باید مجبور بشه تو مثبت بخره و این بار مطمئنن راحت تا نزدیک 3000 رو میبینه .

سلام
من ماندم این سهم چقدر میخواهد سود بده که اینطور سهامدار هاش را گرفتار کرده و اذیت میکنه و کسی فروشنده هم نیست
همین امسال سهام باسود ۵۰۰ درصد به بالا زیاد بودند بدون دردسر

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دکتر جان اگه روی سخنت بنده هستم که البته هستم اعتیاد دکتر اعتیاد
کسی که درد و رنج سهامداری و ضرر رو کشیده نمیتونه بیتفاوت باشه نسبت به موضوع در حد توان کمک خواهم کرد دوستان تو این مدت باید دوست و دشمن رو شناخته باشن
و خب این تاپیکم اعتیاد داره برا کاربراش ...فعلا تکدانه هم ندارم دکتر جان به وقتش انشالله اگه عمری باشه که ارزو میکنم با این وضعیت کشور و بنده نباشه دعا کنید برسم به اخرین ارزوم

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود.پس شرکت به خاطر سهامداران درصدی روزگار سهم را به این روز انداخته.ارادت
جناب فراهانی خودتان درنظربگیری
درود.پس شرکت به خاطر سهامداران درصدی روزگار سهم را به این روز انداخته.ارادت
جناب فراهانی خودتان محاسبه کنید 19 میلیون سهم دکتر بانرخ حدود 10هزارتومان میشود190میلیادتومان خیلی پوله .....برای کسی که میگه سهم من هبه بوده بهرحال تعامل را برای یک چنین روزهایی گذاشتند

داداش دنبال حرف حق هستی؟؟؟ملت میخوان تو این تاپیک ضرر کنن شما مشکلی داری؟؟؟چرا شان و حرمت و احترام و نگه نمیداری؟؟؟عزیز من این خونه اندوه و غم هست الان اومدی که چی بگی؟؟؟؟اگه واقعا دلت بحال سهامدار. میسوزه یبار گفتی همه دیدن حالا از صبح حرفتو پتک کردی تو تاپیک داری میکوبی .....بسه دیگه
از طرف ملت نظر نده کسی نیومده تو بورس ضرر کنه همه اومدیم یک پولی در بیاریم.
فکر میکنی من نمیدونم سهم صدرا ۵۰هزار تومان می ارزد؟ ولی طی ۱۰سال سهامداری صدرا فهمیده ام که سهامدار عمده نمیخواهد.....
پس چون هم پولمان کمتر و هم سهممان کمتر از سهامدار عمده است بپذیر که در برابر سهامدار عمده کاری از دستمان بر نمی آید.
صدرای زمانه را دریاب.صدرای زمانه خاور وخپارس است که سپاه تازه ورود کرده است قیمت هر سهم خپارس ۷۸تومن هر سهم خاور ۸۴تومن .مفت است و ارزنده.راه نجات جلو پای همه می گذارم .خودتان را نجات دهید.بعد از اینکه سهامداران خرد سهم صدرا را بفروشند افزایش سرمایه بسیار زیاد صدرا هم خواهد آمد ولی من و شما نباید سهامدار باشیم

خدا را شکر جناب غیبگو و شایان با اینکه سهم را ندارند مرتب به اینجا سر می‌زنند و از اوضاع و احوال سهامدارن صدرا مطلع می‌شوند و خیلی هم به فکر این سهامدارن هستند که یه وقت ضرر نکنند به همین خاطر در این موقعیت که باید سهم را خرید این دوستان توصیه به فروش می‌کنند.

فقط نمیدونم کار کسی که در کف توصیه به فروش می کند با کسی که در سقف توصیه به خرید می‌کند چه فرقی داره؟!!
حق با شماست اکنون قیمت سهم صدرا پایین است وفروش آن زیاد خوب نیست ولی چون فرصت های بهتر وجود دارد مثل ورود به صنعت خودرو میتوان از ضرر خارج شد

عقاب کن

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام ۱ ماه پیش به شما عرض شد که باید کد به کد کنید تا گمراه شوند. اگر کارگزاری شما امین است از آنها کمک بگیرید این فرآیند انجام دهند.
فقط دهن کثیفتو ببند

درست کاران

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا حالا بازی دادن شمارا از حالا ادامه خواهند داد
براشون خیلی رشد شرکت مهم نیست
خوب نوسان می گیرند بسه براشون
از محدوده 1000 تا 1500 دقیقا 50 درصد فرو میکنند در جیب خودشان
با اطمینان بگم اینجا فریب کار زیاده به
هیچ وقت در زمان مثبت از این سهم نخرید
1200 به پایین ارزندس
خرد خرد بخرید
به حرف طیب و... گوش نکنید اینجا فضای مجازیه

عقاب کن

Member
کاربر فعال
عضو تازه
از طرف ملت نظر نده کسی نیومده تو بورس ضرر کنه همه اومدیم یک پولی در بیاریم.
فکر میکنی من نمیدونم سهم صدرا ۵۰هزار تومان می ارزد؟ ولی طی ۱۰سال سهامداری صدرا فهمیده ام که سهامدار عمده نمیخواهد.....
پس چون هم پولمان کمتر و هم سهممان کمتر از سهامدار عمده است بپذیر که در برابر سهامدار عمده کاری از دستمان بر نمی آید.
صدرای زمانه را دریاب.صدرای زمانه خاور وخپارس است که سپاه تازه ورود کرده است قیمت هر سهم خپارس ۷۸تومن هر سهم خاور ۸۴تومن .مفت است و ارزنده.راه نجات جلو پای همه می گذارم .خودتان را نجات دهید.بعد از اینکه سهامداران خرد سهم صدرا را بفروشند افزایش سرمایه بسیار زیاد صدرا هم خواهد آمد ولی من و شما نباید سهامدار باشیم
حقا غیبگو هستی
فرض کن حرفت درست. سهمو از چنگ جزء در میاره افزایش سرمایه میده
از انباشته؟ زیان انباشته سنگین داره
از آورده؟ افزایش سرمایه اورده مشکلی از شرکت حل نمیکنه که انتظار جهش سودآوری داشته باشیم
از تجدید ارزیابی؟ فق تا پایان سال وقت داره
از کجا دیگه؟
تو منشی خدماتی صدرا نیستی راستی؟

mahmood231

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا حالا بازی دادن شمارا از حالا ادامه خواهند داد
براشون خیلی رشد شرکت مهم نیست
...........
به حرف طیب و... گوش نکنید اینجا فضای مجازیه
شما الان طیب را میشناسید که میگویید حرفش را گوش نکنید خرید و فروش هر کس بستگی به تصمیم خودش داره ضمنا یه لطف کن سبدت را هم بزار ببینیم چقدر صدرا داری که دلسوز ما شدی من قبلا سبدم را گذاشتم و صددرصد سهمم صدرا است . ارادت

نرخ صفر مالیاتی برای کدام شرکت‌های بورسی خواهد بود؟

سید کامل تقوی نژاد رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه‌ای به ادارات کل امور مالیاتی موضوع «افزایش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت‌های بورسی موضوع ماده ۱۲۱ قانون تجارت در اجرای بند (ز) تبصره ۱۰ ماده واحده قانون بودجه سال ۹۷ کل کشور» را ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: شرکت‌های مدنظر که بر اساس صورت‌های مالی عملکرد سال ۹۶ مشمول ماده ۱۴۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت شده باشند، در صورتی که در طی سال ۹۷ اقدام به تجدید ارزیابی دارایی‌های خود کرده و مازاد حاصل از این تجدید ارزیابی را به حساب افزایش سرمایه منظور و فارغ از میزان درآمد و هزینه طی سال ۹۷ با این اقدام (افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی) از شمول ماده ۱۴۱ لایحه قانونی مذکور خارج گردند با رعایت سایر مقررات مربوط امکان برخورداری از نرخ صفر مالیاتی مربوطه را دارا خواهند بود. لازم به ذکر است؛ در صورتی که افزایش سرمایه از محل سایر منابع در طی سال جاری و قبل از افزایش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی انجام شده و با انجام آن شرکت از شمول ماده ۱۴۱ قانون مذکور خارج شده باشد، در این صورت امکان برخورداری از مشوق مذکور را دارا نخواهند بود. /مهر

بالا