خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
واما جناب طیب......
ابتدا عذرخواهی میکنم از جناب طیب بابت تحلیل ایشون.....
چ اتفاقی افتاد که ورق برگشت؟؟؟؟؟ و روزی که درهمین تالار طیب بتنهایی معروفیت ومحبوبیتی بی نظیر داشت هم اکنون شده سیبل تمام انتقادات؟؟؟؟؟
یک جمله کلیشه ای و مسخره که بین اهالی تالار دهن به دهن میشه اینه : هرکسی مسئول خرید و فروش خودشه.....
جناب طیب ظرف این مدت با توجه به محبوبیت و نقش کاریزماتیکی که پیدا کرده بودند طوری به خریداران خط میدادند که حتی مدیرعامل منحوس این شرکت نیز توان این همه تاثیرگذاری رو نداشت.....فرمانهای خرید....تعیین اخرین فرصتهای قیمتی ....درصد پرتفویی ووووووووو......مثلا شش هفت ماه قبل که بنده بخاطر مشکلات مالی قصد فروش ۵۰درصد صدراهامو داشتم ایشون در خصوصی بنده ازاین کار منع کردند و فرمودند که حیف است سودی که قرار هست نصیب بنده شود رو سایرین ببرند.....البته تو این مورد اخلاقا بنده نمیتوانم هیچ تهمتی به ایشون بزنم هرچند بخاطر عمل به حرف ایشون ضرر سنگینی متحمل شدم.....فکر میکنم حتی بدبین ترین افراد نسبت به صدرا هم فکر نمیکردند سهم به این فلاکت بیفتد چه برسد به جناب طیب........
اما نکته منفی رفتار جناب طیب اینجاست که ایشون علیرغم مشاهده ی اوج رذالت مدیران در عمل به تعهدات متاسفانه در اقدامی عجیب نتنها حاضر به انتقاد نشدند بلکه از مدیران تشکر هم کردند واین شد که اکثرا به صداقت ایشون شک کردند.....
دورغ درهرمقام و جایگاهی مذموم هست اینکه دراین مدت نسبتا طولانی انواع و اقسام دورغ ها و کم کاریها رو مشاهده کنی اما بالعکس شروع به تعریف و تمجید کنی میشی شرایط حال حاضر طیب......
بخاطر رفتار هائ غیر قابل دفاع طیب بسیاری از افرادی که اینجا کشته و مرده طیب بودند بابت همین رفتارهای پارادکس گونه ایشون تبدیل به منتقید سرسخت شدند که البته کاملا بحق ومنطقی نیز می بود........
طیب اگر میخواست طیب بماند باید جلوتر از همه پیگیر اینهمه اختناق میشد باید پیش قراول میشد ......
نه اینکه با تعریف و تمجید از این حرومزاده ها نمک به زخم سهامبازان میپاشید.......این رفتار واظهار رضایت یعنی اینکه من حالم خوب است وکسی که با سوخت شدن وحشتناک سرمایه اش حالش خوب باشد باید به......شک کرد....
ویا اینکه اگر حالش خوبه یعنی نه تنها به سرمایه اش گزندی وارد نشده بلکه روند کاملا باب میل ایشون هست......
به هرحال هدف از معامله سود کردنه اگه هدفی غیر این هست بنده ازآن بیخبرم......
درانتها برحسب وظیفه لعنت میفرستم بر نطفه حرام اون آدمی که اومد گفت منتظر ابلاغیه مجلسیم تا از فردا اون روز اقدامات عملی افزایش سرمایه رو شروع کنیم......
با سلام
تا اخر نخوندم ولی همون چیزی(دروغ) که طیب رو تو این تالار از محبوبیتش کاست و باقی قضایا انشالله سر همین دولت مردان هم خواهد امد حالا با کمی اختلاف زمانی انشالله
ملت خسته شدن از شنیدن برخی حرفا
و این عزیزان هم سرشون تو برف سفید رنگ 22بهمن و ....هست وتاریخ بهترین اموزگار دوران بوده و هست برامون نگاهی به قبل اتحاد جماهیر شوروی داشته باشیم بد نیست قبل از سقوط و همین طور مقایسه اون با امروز کشور ما
برخی هم میدونن چه خبره ولی به زودی دیر میشه براشون .........به امید خدا
ما مردم بی کس هم خدایی داریم

580288

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام جناب طيب
امروز از چند منبع موثق امار گرفتم كه حق كليم كه بالاي ٢٠٠ ميليون دلار هست گفتن مي تواند تا ٣١٩ ميليون دلار باشد كه در در تالار بورس هم يكي از دوستان اعلام كرده در گزارش ١٢ ماهه اعمال خواهد شد به نظر شما اگر اين مهم انجام بشه و افزايش سرمايه كلا" كنسل بشه شرايط سهام چطور مي شود؟
در ضمن بنده سهامدارم نوسانگير نيستم و دوست ندارم فوش و نفرين براي خودم و خانوادم بخرم خبر اعمال كليم و رقم ...در گزارش ١٢ ماهه از چند جا پرسيدم كه اينجا مطرح كردم انشاالله درست هست
امروز با خانم مشهدي صحبت كردم هر كاري كردم مقاومت كرد جوابي نداد ولي با خواهش اصرار و... گفتم ١٦١٦ تومان خريدم ضررم جبران ميشه سود ميكنم تا پايان سال يا بفروشم گفت نگهدار فقط همينو گفت قطع كرد ....
من ميدونم براي دريافت وام و شراكت هاي بزرگ به اين افزايش سرمايه شركت نياز داره ...
فكر ميكنم اين جان مورفي حرومزاده هم اين خبر را داره كه مجددا شروع كرده به تبليغ و....

کاشان1

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی بد است برای کسی که خدا و روز قیامت و حلال و حرام را قبول ندارد شکایت آن را پیش خدا ببرید اینها حلال و حرام سرشان نمی شود شما فکر می کنید از خدا و روز قیامت می ترسند اصلا می خندند به این گونه آه و ناله و نفرین کردنها باید یک تصمیم منطقی گرفت از راهش وارد شد و پدرشان را در آورد یکی از این راهها این است که عزیزترین چیز برای هرکس جانش است خیلی راحت می شود کمین کرد جان خودشان و فرزندانشان را گرفت حتی با خودرو که بیمه هم هست راحت می توان این کار را کرد آدم هست توی تهران5 میلیون تومان بهش بدی 10 نفر آدم را می کشد آدم حرام زاده را باید این گونه با هاش رفتار کرد

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام خدمت سهامداران عزیز
متاسفانه کثیف ترین سناریوی ممکن توسط نامدیران و بی لیاقتهای بر کرسی نشسته طراحی و در حال اجراست
(عدم شفافیت لازم وپنهان نمودن اخبار مثبت مالی و رها نمودن معدود بازیگر گرگ صفت در میان سهامداران و تشویق ایشان به نوسان گیری به منظور بی ارزش نشان دادن قیمت واقعی سهام در بین سهامداران)
اما سخنی با نامدیران:
آزموده را آزمودن خطاست.اگربه شما تاکنون بازی برد و باخت را یاد داده اند که بتوانید با زر و زور و تزویر به هر قیمتی برد داشته باشیدولیکن این حقیردر تمام زندگی یاد گرفته ام باج به شغال ندهم.
آرزوی سلامت و امنیت را برای همگان دارم.
سلام ۱ ماه پیش به شما عرض شد که باید کد به کد کنید تا گمراه شوند. اگر کارگزاری شما امین است از آنها کمک بگیرید این فرآیند انجام دهند.

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
سلام جناب طيب
امروز از چند منبع موثق امار گرفتم كه حق كليم كه بالاي ٢٠٠ ميليون دلار هست گفتن مي تواند تا ٣١٩ ميليون دلار باشد كه در در تالار بورس هم يكي از دوستان اعلام كرده در گزارش ١٢ ماهه اعمال خواهد شد به نظر شما اگر اين مهم انجام بشه و افزايش سرمايه كلا" كنسل بشه شرايط سهام چطور مي شود؟
در ضمن بنده سهامدارم نوسانگير نيستم و دوست ندارم فوش و نفرين براي خودم و خانوادم بخرم خبر اعمال كليم و رقم ...در گزارش ١٢ ماهه از چند جا پرسيدم كه اينجا مطرح كردم انشاالله درست هست
امروز با خانم مشهدي صحبت كردم هر كاري كردم مقاومت كرد جوابي نداد ولي با خواهش اصرار و... گفتم ١٦١٦ تومان خريدم ضررم جبران ميشه سود ميكنم تا پايان سال يا بفروشم گفت نگهدار فقط همينو گفت قطع كرد ....
من ميدونم براي دريافت وام و شراكت هاي بزرگ به اين افزايش سرمايه شركت نياز داره ...
فكر ميكنم اين جان مورفي حرومزاده هم اين خبر را داره كه مجددا شروع كرده به تبليغ و....

سلام وعرض ادب و احترام

اولا این پست شمارو لایک نزدم چون آخرین جمله خیلی اشکال دارد واشکالش همون کلمه ای است که نباید مینوشتید از شما بعید است .

همه ما میدونیم که شرکت صدرا بطور رسمی در کدال شفاف سازی بخشی از حق کلیم هارو انجام داده که حدودا 370میلیون دلار است و همه میدونیم که سود هر سکو حداقل 150الی 180تومان است وهمه ما میدونیم که بخش بزرگی از حق کلیم ها مونده وووووووو

همه ما میدونیم که حسابرس برای تسعیر نرخ ارز ایراد گرفته که باید در گزارش اتی این مهم رفع شود والا گزارش مردود میشود .

واما بازهم تاکیدا عرض میکنم افزایش سرمایه برای شرکت صدرا لازم و واجب است چون با این مقدار سرمایه یعنی 150میلیارد تومان که پول 5مغازه در تهران است نمیشه لواشک سازی قنبر اباد را مدیریت کرد چه رسد به شرکتی که کشتی ساز و در حیطه نفت و گاز فعالیت سنگین و استراتژیک دارد .

واقعا سرمایه فعلی شرکت صدرا خنده دار است

حجم کارای انجام شده در شرکت صدرا واقعا برای اهلش خیلی ارزش دارد ونشان از توانایی این شرکت را دارد .

بله خانم مشهدی درست فرموده اند سهامداری کنید .

ارادت

pournikdast

Well-Known Member
کاربر فعال
سللام بر رفقای عزیز صدرایی...
برای بار هزارم میخوام تصمیم بگیرم برای ترک نوشتن در تاپیک؛ یعنی انصافا اعتیاد غیر از اینه؟ :D
بگذریم؛ حال همه گرفته است اما معتقدم کسانی که حال مردم رو میگیرند؛ حال خودشان هم خوب نخواهد ماند...
دوستانی که شکایت دارند بعد از مدتها سهامداری؛ در این سهم ضرر داده اند؛ حق دارند...
همین طور دوستانی که از مدیریت غیرشفاف و غیرپاسخگو گله دارند؛ از دید بنده برحق هستند...
و حتی کسانی که از خبرها و وعده های دروغ و سرکاری به تنگ آمده اند و یا به قولی در سهم فریز شده اند...
اما سه سال گذشت و من آخرم فاز یک از دسته از دوستان رو نفهمیدم! :cool:
شما پستهای روزهای بدحالی صدرا رو از گذشته ها یک مروری بکنید؛ شاکی ترین و بداخلاق ترین کاربران تاپیک چه کسانی هستند؟
کسانی که خودشان بارها اعتراف کرده اند که تکنیکالند؛ بارها گفته اند که بازی صدرا را بلدند؛ نیت شناسند و فریب بخور هم نیستند؛ حتی خودشان بارها گفته اند که تا جایی که راه داشته از این سهم سود گرفته اند؛ 100 درصد در 3 ماه و حتی رقمهای بالاتر سود (که نوش جانشان به خاطر دانش و جراتشان)...
اما واقعا برام سواله؛ این دوستان دیگه چرا به سخره میگیرند و حتی گاها توهین میکنند؛ مگر انتظاری غیر از سود داشته اند؟
این سوال رو صادقانه به خودشون پاسخ بدن؛ چطور میشه که هم سود میکنیم و هم طلبکار باقی می مانیم؟؟؟
البته ناراحتی و دلسوزی برای ضرر یا سادگی دیگران را به صورت اتومات فاکتور گرفتم...
برای بار هزارم خداحافظی به امید اینکه به سرنوشت ترکهای تکنیکالر عزیز؛ دچار نشوم...
دوستان برای حال کوچولوهای مریض هم دعایی؛ کمکی؛ از همه چیز واجب تره...

آخرین ویرایش:

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
با عرض سلام خدمت سهامداران عزیز
متاسفانه کثیف ترین سناریوی ممکن توسط نامدیران و بی لیاقتهای بر کرسی نشسته طراحی و در حال اجراست
(عدم شفافیت لازم وپنهان نمودن اخبار مثبت مالی و رها نمودن معدود بازیگر گرگ صفت در میان سهامداران و تشویق ایشان به نوسان گیری به منظور بی ارزش نشان دادن قیمت واقعی سهام در بین سهامداران)
اما سخنی با نامدیران:
آزموده را آزمودن خطاست.اگربه شما تاکنون بازی برد و باخت را یاد داده اند که بتوانید با زر و زور و تزویر به هر قیمتی برد داشته باشیدولیکن این حقیردر تمام زندگی یاد گرفته ام باج به شغال ندهم.
آرزوی سلامت و امنیت را برای همگان دارم.
این پست شما را الان دیدم
درود بر شما مرد شریف و دعای خیر سهامداران خرد نثارتان باد. از دل ما حرف زدید سپاسگزارم

روشن

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
واما جناب طیب......
ابتدا عذرخواهی میکنم از جناب طیب بابت تحلیل ایشون.....
چ اتفاقی افتاد که ورق برگشت؟؟؟؟؟ و روزی که درهمین تالار طیب بتنهایی معروفیت ومحبوبیتی بی نظیر داشت هم اکنون شده سیبل تمام انتقادات؟؟؟؟؟
یک جمله کلیشه ای و مسخره که بین اهالی تالار دهن به دهن میشه اینه : هرکسی مسئول خرید و فروش خودشه.....
جناب طیب ظرف این مدت با توجه به محبوبیت و نقش کاریزماتیکی که پیدا کرده بودند طوری به خریداران خط میدادند که حتی مدیرعامل منحوس این شرکت نیز توان این همه تاثیرگذاری رو نداشت.....فرمانهای خرید....تعیین اخرین فرصتهای قیمتی ....درصد پرتفویی ووووووووو......مثلا شش هفت ماه قبل که بنده بخاطر مشکلات مالی قصد فروش ۵۰درصد صدراهامو داشتم ایشون در خصوصی بنده ازاین کار منع کردند و فرمودند که حیف است سودی که قرار هست نصیب بنده شود رو سایرین ببرند.....البته تو این مورد اخلاقا بنده نمیتوانم هیچ تهمتی به ایشون بزنم هرچند بخاطر عمل به حرف ایشون ضرر سنگینی متحمل شدم.....فکر میکنم حتی بدبین ترین افراد نسبت به صدرا هم فکر نمیکردند سهم به این فلاکت بیفتد چه برسد به جناب طیب........
اما نکته منفی رفتار جناب طیب اینجاست که ایشون علیرغم مشاهده ی اوج رذالت مدیران در عمل به تعهدات متاسفانه در اقدامی عجیب نتنها حاضر به انتقاد نشدند بلکه از مدیران تشکر هم کردند واین شد که اکثرا به صداقت ایشون شک کردند.....
دورغ درهرمقام و جایگاهی مذموم هست اینکه دراین مدت نسبتا طولانی انواع و اقسام دورغ ها و کم کاریها رو مشاهده کنی اما بالعکس شروع به تعریف و تمجید کنی میشی شرایط حال حاضر طیب......
بخاطر رفتار هائ غیر قابل دفاع طیب بسیاری از افرادی که اینجا کشته و مرده طیب بودند بابت همین رفتارهای پارادکس گونه ایشون تبدیل به منتقید سرسخت شدند که البته کاملا بحق ومنطقی نیز می بود........
طیب اگر میخواست طیب بماند باید جلوتر از همه پیگیر اینهمه اختناق میشد باید پیش قراول میشد ......
نه اینکه با تعریف و تمجید از این حرومزاده ها نمک به زخم سهامبازان میپاشید.......این رفتار واظهار رضایت یعنی اینکه من حالم خوب است وکسی که با سوخت شدن وحشتناک سرمایه اش حالش خوب باشد باید به......شک کرد....
ویا اینکه اگر حالش خوبه یعنی نه تنها به سرمایه اش گزندی وارد نشده بلکه روند کاملا باب میل ایشون هست......
به هرحال هدف از معامله سود کردنه اگه هدفی غیر این هست بنده ازآن بیخبرم......
درانتها برحسب وظیفه لعنت میفرستم بر نطفه حرام اون آدمی که اومد گفت منتظر ابلاغیه مجلسیم تا از فردا اون روز اقدامات عملی افزایش سرمایه رو شروع کنیم......
وقت بخیر...شخصا بارها از جناب طیب انتقاد کردم و این حمایت بی جا از شرکت رو کار اشتباهی میدونم ولی احساسم اینه که ایشون واقعا به صدرا و سهمش اعتقاد دارن و قصد فریب دادن کسی رو ندارن ، حالا اینکه این اعتقادشون درسته یا غلط یه بحث دیگه س ...

Amin۹۶

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
شما تصور کنید فردی 500 سهم دارد و 100 تای آن را در سقف قیمت سال میفروشد و 100 تای دیگر را جهت تخریب سهم تا 50 درصد قیمت سهم استفاده میکند و در پایان با توجه به مقدار باقی مانده سهم و افت 50 درصدی قیمت سهم به نظر سودقابل ملاحضه ای نصیبش نمیشود الا اینکه بتواند در کف قیمتی بیشتر از 200 تای فروخته شده را جایگزین کند و تازه اول مشکل همین جاست که برای سود کردن درست حسابی قیمت باید مجدد به محدوده سقف قیمت برگردد تا بتوان محصول نوسان را گرفت .......
بالاخره روند صعودی شروع میشه و تنها چیزی که اعصاب بازیگر سهم رو به هم میریزه اینه که سهم تو کف قیمت فروشنده نداشته باشه و بازم مجبور باشه از خودش مایه بزاره و بفروشه تو این قیمت .....
یه دونه سهم هم نفروشید این روزا در این قیمت ها . باید مجبور بشه تو مثبت بخره و این بار مطمئنن راحت تا نزدیک 3000 رو میبینه .

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دکتر جان اگه روی سخنت بنده هستم که البته هستم اعتیاد دکتر اعتیاد
کسی که درد و رنج سهامداری و ضرر رو کشیده نمیتونه بیتفاوت باشه نسبت به موضوع در حد توان کمک خواهم کرد دوستان تو این مدت باید دوست و دشمن رو شناخته باشن
و خب این تاپیکم اعتیاد داره برا کاربراش ...فعلا تکدانه هم ندارم دکتر جان به وقتش انشالله اگه عمری باشه که ارزو میکنم با این وضعیت کشور و بنده نباشه دعا کنید برسم به اخرین ارزوم

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود.پس شرکت به خاطر سهامداران درصدی روزگار سهم را به این روز انداخته.ارادت
جناب فراهانی خودتان درنظربگیری
درود.پس شرکت به خاطر سهامداران درصدی روزگار سهم را به این روز انداخته.ارادت
جناب فراهانی خودتان محاسبه کنید 19 میلیون سهم دکتر بانرخ حدود 10هزارتومان میشود190میلیادتومان خیلی پوله .....برای کسی که میگه سهم من هبه بوده بهرحال تعامل را برای یک چنین روزهایی گذاشتند

غیبگو

Well-Known Member
کاربر فعال
داداش دنبال حرف حق هستی؟؟؟ملت میخوان تو این تاپیک ضرر کنن شما مشکلی داری؟؟؟چرا شان و حرمت و احترام و نگه نمیداری؟؟؟عزیز من این خونه اندوه و غم هست الان اومدی که چی بگی؟؟؟؟اگه واقعا دلت بحال سهامدار. میسوزه یبار گفتی همه دیدن حالا از صبح حرفتو پتک کردی تو تاپیک داری میکوبی .....بسه دیگه
از طرف ملت نظر نده کسی نیومده تو بورس ضرر کنه همه اومدیم یک پولی در بیاریم.
فکر میکنی من نمیدونم سهم صدرا ۵۰هزار تومان می ارزد؟ ولی طی ۱۰سال سهامداری صدرا فهمیده ام که سهامدار عمده نمیخواهد.....
پس چون هم پولمان کمتر و هم سهممان کمتر از سهامدار عمده است بپذیر که در برابر سهامدار عمده کاری از دستمان بر نمی آید.
صدرای زمانه را دریاب.صدرای زمانه خاور وخپارس است که سپاه تازه ورود کرده است قیمت هر سهم خپارس ۷۸تومن هر سهم خاور ۸۴تومن .مفت است و ارزنده.راه نجات جلو پای همه می گذارم .خودتان را نجات دهید.بعد از اینکه سهامداران خرد سهم صدرا را بفروشند افزایش سرمایه بسیار زیاد صدرا هم خواهد آمد ولی من و شما نباید سهامدار باشیم

بالا