خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نوسان میگیریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییمممممممم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ .....................کار هر کسی نیست
در ضمن به محض احساس خطر بازی عوض میشه ................نوسان باید 20-30 درصدی باشه که میشه تو هر ماه گرفت حداقل ممکنه بیشتر هم بده ...بهترین راهشم استفاده از چارته هر بار که فروختین قیمتای پایین تر از خرید قبلی برداشت کنین همین
اینم اضافه کنم تا جای ممکن بگیرید تا ببینیم چی میشه شاید چند روزی بشه این کارو کرد بعدش یه فکر دیگه میشه کرد

آخرین ویرایش:

alifarahany

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
۲-۳ بار تصویر نمودار روزانه صدرا را در تاپیک گذاشتم و عرض کردم که روند هر روزه صدرا به همین مدل است و قطعن اغلب سهامداران نیز به این امر واقف بودند ولی شاید باز هم دل و جرات نوسان گرفتن را نداشتند ولی بنده برای جبران عقب ماندگی از بازار بواسطه نگهداری سهام صدرا ؛ بیش از ۲ ماه است که هر روز با ۲ کد و با هر کد ۵۰ هزار سهم را ابتدای صبح و بعد از مچینگ بصورت چند اردر فروش می زنم و در انتهای بازار ( و باز هم قبل از مچینگ ) خرید میکنم و در مجموع در این مدت بیش از ۳۰ هزار سهم به هر کد اضافه کردم؛ چیزی حدود ۶۰ درصد جبران عقب ماندگی.

یعنی در واقع بعد از ناامید شدن از مدیران صدرا و اینکه می دیدم چگونه بازیگردان سهم اینگونه در حال نابود کردن سرمایه ام می باشد تصمیم گرفتم همان کار را با خودش انجام دهم لذا مقداری از سهام صدرا را فقط برای گرفتن نوسان نگه داری کرده ام .

قابل ذکر است که تنها در هفته آخر دی ماه نه تنها دست به نوسانگیری نزدم بلکه مقداری نیز اضافه کردم و از اوایل بهمن مجددن به اینکار ادامه داده و تا زمانیکه بازیگردان اینگونه عمل کند بنده نیز با او نیز همراه خواهم بود.

امیدوارم کسی از این پست بنده دلخور نشده باشه چرا که معتقدم با هر کس ( بازیگران و مدیران ) باید مثل خودش رفتار کرد.
سلام و عرض ادب.نوش جانتان.متاسفانه از بیغیرتی مدیران است که سهم به این وضع افتاده است.به خدا قسم بنده به جای مدیران از سهامداران قدیمی این سهم خجالت می کشم.ارادت

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان من مخالف نوسانگیری نیستم ولی هرچند بازارگردانی این سهم و بعضی از افراد تو تاپیک دست به یکی هستن ولی به شخصه من نمی تونم....وگرنه این سهم ساعت ۹:۱۰قابل فروش و مچینگ آخر قابل خریده

دوستان من مخالف نوسانگیری نیستم ولی هرچند بازارگردانی این سهم و بعضی از افراد تو تاپیک دست به یکی هستن ولی به شخصه من نمی تونم....وگرنه این سهم ساعت ۹:۱۰قابل فروش و مچینگ آخر قابل خریده
درود
این وضع سهم بزرگانه!!!!
امیدوارم دیگه دوستان این تاپیک یکم از توهمشون کم شده باشه.
سهم بزرگان و ایضا شرکت معظم 50% افت کرده . . .

پ.ن: اینجا دیگه جای فروش نیست. بالای 2000 باید فروخته میشد که متاسفانه با جوی که در این تاپیک راه انداختن خیلیها متضرر شدن و 6 ماه پولشون خوابید که هیچی 50% هم افت کرد. به امید خدا روزهای آینده دوستان به سود برسن.

بنظرم زیر ۱۰۰۰ را خواهد دید
البته خرید خواهم داشت در محدوده ۹۰۰
طیب هم پستی بلند ها را بگذراند
من فقط در سرپایینی سر سره بازی میکنم
خجالت هم خوب چیزیه. متاسفم شرایطی بوجود اومده که امثال شما اینجوری نمک رو زخم سهامداران می پاشی.

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چقد زرنگ هستین شما....ناقلا از کجا تشخیص دادی من این سهمو ندارم آخه....اگه من این سهمو نداشتم مغز ....خوردم پیشنهاد بدم ۱۵ساعت راه بیام و برم تالار حافظ ده آخه این کارا رو میکنی طیب گول ت میزنه دس به .......میزنه دمت گرم واقعا کیف کردم کلی زرنگ تشریف دارین....طیبم زیر پستت لایک میزنه هندوانه میده بغلت

طیب فیلمتو جمع کن باور کن اگه این فیلم و میبردی جشنواره شترمرغ بلورین میگرفتی
برداشتم از اون متنی که برای غیبگو فرستادید اشتباه بود یعنی فکر کردم شما هم دارید تشویق به فروش میکنید
میبخشید

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که توصیه به نوسانگیری می‌کنند
توجه داشته باشند با این روش ممکنه جا بمونید
حداقل بر اساس نمودار و حمایت و مقاومت این کار را بکنید.

البته اینجا مطرح کردنتون برای اینه که به بازارگردان بگید ما داریم نوسان می‌گیریم فقط شما نیستید که زرنگید. اما به هر حال قدرت دست بازیگره و میتونه روشش را جوری عوض کنه که جا بمونید

نسیم حیات

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خجالت هم خوب چیزیه. متاسفم شرایطی بوجود اومده که امثال شما اینجوری نمک رو زخم سهامداران می پاشی.
دوست عزیز متاسفانه عامل این وضیعت مدیران شرکتن که فقط به فکر منافع خودشونن..

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
هیچ کس از پول بدش نمیاد واین صدرا توهم زا هست به علت کار عظیم نفت وگاز در رشد قیمت بالا همه متصورند وشرکت داره نوسان گیری میکنه وافزایش سرمایه هم صدایش در میاد چیز قطعی هست ولی تو نامیدی همیشه فکر منفی هست ودر مثبت برعکس اون چیزی که متطقی هست انجام میشه

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکت خودش در بالا وپایین رفتن سهم دخیل هست وهمیشه این طوری بوده در اوج قیمت بعد از فروش دو پهلو حرف میزنه وحالا سکوت تا خوب سهم جمع کنند وانها که نوسان گیر هستند با دوتا مثبت خارج میکنند وبعد از شروع رشد مدیر عامل پیدا خواهد شد .این را خواهید دید

درود
این جمله را به مدیران صدرا بگوئید که بیش از یکسال و نیم است که خون سهامداران را تو شیشه کردند و این زخمها را برای سهامداران ایجاد کردند.

ya mahdi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
در سال 88 سهم را در قیمت 255 از صف فروش خریدم.دقیق یادم هست که تنها کد خرید اون روز فقط من بودم.بعصی از اطرافیان خندیدند که چرا میخری؟ گفتم خبری نیست که صف فروش باشد و چند وقت بعد قیمت تا 420 رفت در برگشت با قیمت 380 خارج شدم.آن اطرافیان ابراز میکردند تا صورتهای مالی صدرا درست نشود و اتفاق های مهم اعم از انجام قراردادها و فعالیتهای بزرگ در شرکت صورت نپذیرد نباید سراغ صدرا آمد.
این روزها یاد همان سال 88 می افتم که چرا سهامداران در حال فروشن البته با این تفاوت که اون زمان اتفاق خاصی نیافتاده بود و صف فروش بود اما این روزها هم اتفاقهای بزرگ اعم از انجام با قدرت و با سرعت تخصصی ویژه در ساخت و نصب سکوها و دریافت کلیم های تمامی قراردادها پیش رو و اصلاح ساختار صورتهای مالی و نیز بزرگترین میزان افزایش سرمایه که منجر به بی رقیب شدن شرکت بزرگ صنعتی و دریایی ایران زمین خواهد شد، چرا دوستان و سهامداران دست به فروش زده اند!
با اطمینان کامل باور دارم که این اقدامات سهم بازی به زودی شکل برعکس خواهد دید...
درود بر تمامی متخصصان و دستان زحمت کش دست اندکاران شرکت بزرگ صدرا

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
وحالا به همه یاد دادند که سهم موقع رشد طمع نکنه وبفروشه دیگز این راوهمه فهمیدند ودستشان را داغ کردند واین بار هیچ کس مثل قبل عمل نخواهند کرد دوباره خواهید دید که چه نقشه ایی کشیدند .فکر کنم دیگر وقتش شده که اعتماد به اینها صفر شده .وزمانی این قضیه افتاده که سهم میخواهد همه چیز را رو کنه .امیدوارم اخرین نقشه را بشه تشخیص داد

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که توصیه به نوسانگیری می‌کنند
توجه داشته باشند با این روش ممکنه جا بمونید
حداقل بر اساس نمودار و حمایت و مقاومت این کار را بکنید.
اینطوری بخواهید همراه با بازیگر همراه بشید ریسک داره
البته اینجا مطرح کردنتون برای اینه که به بازارگردان بگید ما داریم نوسان می‌گیریم فقط شما نیستید که زرنگید. اما به هر حال قدرت دست بازیگره و میتونه روشش را جوری عوض کنه که جا بمونید
با سلام
دوست گرامی کمپین نوسانگیری صرفا با 5 یا 10 درصد سهم با توجه به توانایی فرد توصیه شده است نه روش نوسانگیری انتحاری! ضمنا شاید بازیگر بازه قیمتی سهم را چنان محدود کند که امکان نوسانگیری نباشد... ولی هر لحظه با توجه به تغییر روش بازیگر میتوان بعنوان سرگرمی از روش بازی موش و گربه استفاده کرد . اردرهای فیک وارد سیستم کرد و متعاقبا حذف نمود... همان روشی که بازیگر قبلا جهت رکب زدن به سهامداران حقیقی استفاده میکرد و نوسانهای چرب و چیلی میگرفت. بایستی از فردا خوش آمد بگم به دوستانی که میخوان در کازینوی نماد اقتصاد مقاومتی صدرا سرگرم شوند. نوسانگیری به همراه سرگرمی شاد....

آخرین ویرایش:

Real-92

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام ودرود
سرداران ومتدينين صدرا وسازمان وقرارگاه خاتم الانبيا (ص)
كلاهتان را بالا بندازيد كه زير لوايي كه به نام حضرت ختم رسول خاتم الانبيا (ص)چه ظلم وحق كشي ها ودروغ ودغل ها وخيانتها به ضعيفترين قشر جامعه (سهامداران بي دفاع وفريب خورده )اعمال نميشود .
حالا يا اين بندگان خدا اشتباه كردند وزير اين برند را پناه گاه امني بر خود وسرمايه شان انتخاب كردند ويا آنان كه از ازل اين نام مبارك را براي اين بنگاه برگزيدند ذهنيانتي وراي جايگاه و مقام اين نام داشته اند اكنون بيش از پيش اذهان را به غير ازمعاني وجايگاه اصلي اين نام ونشان هدايت ميكنند.
برادرانه عارضم كه مسيولين قرارگاه حضرت خاتم اگر توان اينكه فراخور اين نام ونشان نميتوانيد عملكرد ارايه دهيد مرد باشيد اگر غيرتتان قبول ميكند شبانه اين نام وبرند رااز سردر بنگاهتان برداريد ويا اگر افتخار به اين مهم داريد كاري كنيد در خورمنزلت ومقام اين شخص والا ومعزز.
يك راه ديگري هم هست كه نام ونشان والقاب خودتان را در خور اعمال كردارتان تغيير دهيد تا منبعد كسي وكساني كمتر قول ظاهرونام ونشانتان را بخورند ومتضرر شوند
جوانمرد باشيد از كاري كه در توانتان نيست دست برداريد تا بيش از پيش مقام برندي كه در سايه آن خانواده هاي بيشماري را به خاك وخون كشيديد به دست توانمندان به سر انجام برسد و ملت را هرچه زودتر از بلاتكليفي در بياورند واز ضررهاي بيشتر از اين جلوگيري كنند محض رضاي خدا .

ارادتمند

درود
این جمله را به مدیران صدرا بگوئید که بیش از یکسال و نیم است که خون سهامداران را تو شیشه کردند و این زخمها را برای سهامداران ایجاد کردند.
کوتاهی مدیران به جای خود که مشکل اصلیست
ولی مروری داشته باشید بر نوشته های ایشون و بازی با روح و روان سهامداران. والا هرکسی که توانایی داره نوسان بگیره و حالشو ببره نه اینکه ته دل سهامدار
ناامید رو خالی کنه و اون رو مجبور به فروش کنه
آب که سربالایی بره قورباغه هم ابوعطا میخونه

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خلاصه دوستانی که نوسان می‌گیرند دستشون درد نکنه باید از اول همین کار را می‌کردیم تا حساب کار دستشون بیاد.
اگر احتمال آمدن خبر افزایش سرمایه نبود من هم این کار را می‌کردم.

Trytoknow

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همه دوستان
ضمن تشکر از نظرات و تحلیل های بسیاری از دوستان در خصوص این سهم که شخصا خیلی استفاده کرده ام ،به نظر بنده یکی از دلایل روند کاهشی این سهم و این نوع سهم وجود دید کوتاه مدت سهامداران به سهمی است که ذاتا یک سهم بلند مدت هست.
وقتی ساخت یک سکو حدود سه سال طول می کشد و یا بین پیشرفت فیزیکی کار و درصد سود مالی معادل اون در تفکیک و شناسایی سود به صورت ذاتی اختلاف وجود دارد طبیعتا همیشه ابهاماتی در نحوه گزارش دهی این سهم وجود دارد.

نکته دیگر اینکه کاهش مداوم قیمت سهمی که همگان به ارزش ذاتی ان واقف اند فرصت طلایی خرید سهم هست در حالی که در این فرصت پیش امده به دلیل انتظار افزایش قیمت در کوتاه مدت که خیلی ها انتظار آن را دارند و در عمل به دلیل ماهیت بنیادی و بلند مدت سود عملکرد شرکت اتفاق نمی افتد، ارزش کوتاه مدت همیشه از ان بلند مدت عقبتره و بنابر این مشکلاتی از قبیل خسته شدن سهامداران را بوجود می اورد.به نظرم در بسیاری موارد ،جدای از روش بازیگر سهم، یکی از دلایل عدم تبعیت سهم از روشهای تکنیکال و حتی بنیادی همین بلند مدت بودن نتایج حاصله می باشد.

با آرزوی اخبار خوب و شادی دوستان

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
دوست گرامی کمپین نوسانگیری صرفا با 5 یا 10 درصد سهم با توجه به توانایی فرد توصیه شده است نه روش نوسانگیری انتحاری! ضمنا شاید بازیگر بازه قیمتی سهم را چنان محدود کند که امکان نوسانگیری نباشد... ولی هر لحظه با توجه به تغییر روش بازیگر میتوان بعنوان سرگرمی از روش بازی موش و گربه استفاده کرد . اردرهای فیک وارد سیستم کرد و متعاقبا حذف نمود... همان روشی که بازیگر قبلا جهت رکب زدن به سهامداران حقیقی استفاده میکرد و نوسانهای چرب و چیلی میگرفت. بایستی از فردا خوش آمد بگم به دوستانی که میخوان در کازینوی نماد اقتصاد مقاومتی صدرا سرگرم شوند. نوسانگیری به همراه سرگرمی شاد....
دقت کنید اوردر فیک بزارید امکان رنج کشی و انجام سفارش شما هست.

بهترین کار به هم ریختن مچینگ است. چون در مچینگ معامله نمیشود ریسکی ندارد. با روشی که بالا عرض کردم. تخلف هم نیست

بالا