خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرم زیر ۱۰۰۰ را خواهد دید
البته خرید خواهم داشت در محدوده ۹۰۰
طیب هم پستی بلند ها را بگذراند
من فقط در سرپایینی سر سره بازی میکنم
سلام. زرشک :D

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا بخیر کنه
......
.....
دکتر حسن امیری، معاون نظارت بر بورس ‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت و گو با همفکران خبر داد:

هیات مدیره سازمان بورس درباره تغییرات بازار پایه تصمیم گیری کرده و تا اوایل هفته آینده ابلاغیه آن به فرابورس ایران ارسال می شود.

سهامداران به شایعات توجه نکنند. تصمیم های نهایی سازمان بورس اوایل هفته آینده اعلام می شود.
تصمیمات بنفع ماست. ضمنا بیشتر مربوط به بازار ج است

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خصدرا فوری

اطلاعیه مهم شفاف سازی اداره مالیات ۲۱ بهمن ۹۷/

شرکتهایی که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی میدهند معافیت مالیاتی فقط تا پایان سال ۹۷ دارند و فقط برای شرکتهای مشمول ۱۴۱ است.

صدرایی عزیز ؛ #بر_طبل_شادانه_بکوب

صدرای ۶۴۰۰ تومانی در راه است...

مشاهده پیوست 42708
طبل را بیارید :D

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
متاسفانه با شکسته شدن حمایت امروز احتمال خیلی زیاد باید به ۱۱۵۰۰ ریال سلامی عرض کنیم البته با کمال تاسف
امیدوارم اینطوری نشه
ارادت
هادی جان طبل را بیار :D

Hadiam

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اطلاعیه اداره مالیات خوندی؟
اونو که صبح نامه شو گذاشته بودن اینجا
دیدی که بدتر شد
تاثیر مثبتی نداشت
عین نصب سکوها بود همزمان با نصب اونها سهمم ذوق شده شد رفت پایین

یاد ذوب افتادم پرویز خالقی تو کانالش اینو نوشته
------------
#ذوب

چند ماه قبل بود قبل افزایش سرمایه بازار این سهم را روی 70 تومن میفروخت .هیچ توجهی به قیمت نمیکرد هیچ تفکری که با فروش ذوب 70 تومنی چی میخاد بخره ؟
اصلا فک میکنه این سهم تا کجا میخاد نزول کنه ؟؟ .....
فروختن و فروختن . یه روزی سرشون رو بر گردوندن عقب دیدن ذوب رو 400 صف خریده !!!!
قیمتهای بعضی سهام آدمو یاد ذوب 70 تومنی میندازه .
یه روزی سال 93 اوایل دی ماه خودرو 150 تومن فرت و فرت میفروختن .سه ماه بعد رو 450 براش صف خرید درست کرده بودن اول صبح زنبیل میزاشتن تو صف .
امت صف نشین .

امیدوارم آخر عاقبتمون مثل (( سهامدارهای )) ذوب بشه و تمام حسرتهامون جبران بشه با رشد صدرا ، نه اینکه خودمون ذوب بشیم

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اونو که صبح نامه شو گذاشته بودن اینجا
دیدی که بدتر شد
تاثیر مثبتی نداشت
عین نصب سکوها بود همزمان با نصب اونها سهمم ذوق شده شد رفت پایین
امروز ظهر رسما ابلاغ شده

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خصدرا فوری

شرکتهایی که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی میدهند معافیت مالیاتی فقط تا پایان سال ۹۷ دارند و فقط برای شرکتهای مشمول ۱۴۱ است.

به قول قدیمی‌ها صبح میشه معلوم میشه
از این اخبار و .... این مدت خیلی بوده اما تاثیری روی سهم نداشته
خلاصه دیگه همه خسته‌اند .

جناب عقاب خلاصه این روزها سهم در عقبه دشواری قرار دارد . هر چند شما هم عقب کارها و شکایت را گرفتید و پیگیر عِقاب مدیران بودید تا باشد به عقوبت کارشان در دنیا و نه فقط در عقبی برسند.
خدا کند عاقبت به خیر شویم و تصویر خود را در قاب روزهای خوش ببینیم.

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچ تحلیلی جان سالم به در نبرده چه تکنیکال و چه بنیادی
دوستانی که به همدیگر ایراد میگیرند خوبه به تحلیلهای قبلی خوشون یه نگاهی بندازند
تنها تحلیل فیلد نشده تحلیل جناب طیبه اون هم به خاطر اینکه زمان تمدید می‌کند و عملا تحلیلشون آزمون پذیر نیست

Real-92

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
نقل از سایت همسایه
............
فردا هم خواهید دید چگونه سهام بازار پایه حجم میخورد. سهمهای زیادی در این بازار هستند که شدیدا مورد استقبال بازار و سهامداران هستند چون بزودی وارد بازار اصلی خواهند شد و خیلی از شرکت ها افزایش سرمایه های چندصد درصدی پیش رو دارند .
در بازار ب شرکتهای قدرتمند و بزرگی وجود داره از قبیل خودرو سازها و پتروشیمی ها و .... که همه اکثر بخاطر اختلاف در گزارشهای ارسالی به این بازار منتقل شدند و بعد رفع ابهام هر لحظه ممکنه به بازار اصلی برگردن.
اگر نظارتی هم باشه که البته قطعا باید نظارت باشه در مورد بازار ج هستش.این بازار شدیدا به محدودیت دامنه نوسان نیاز دارد
زمزمه هایی از برداشته شدن مچینگ دوم از ساعت 12 الی 12/30بگوش میرسد
اما باز هم باید صبرکرد تا ....
ارادت

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به قول قدیمی‌ها صبح میشه معلوم میشه
از این اخبار و .... این مدت خیلی بوده اما تاثیری روی سهم نداشته
خلاصه دیگه همه خسته‌اند .

جناب عقاب خلاصه این روزها سهم در عقبه دشواری قرار دارد . هر چند شما هم عقب کارها و شکایت را گرفتید و پیگیر عِقاب مدیران بودید تا باشد به عقوبت کارشان در دنیا و نه فقط در عقبی برسند.
خدا کند عاقبت به خیر شویم و تصویر خود را در قاب روزهای خوش ببینیم.
سلام ارادت.
دارم از یکی از کارتها استفاده میکنم. این بازارگردان و نوچه حقوقی هاش بزاریم سرجاش. پر رو شده. :D

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خصدرا فوری

با این خبر تردیدها در مورد قطعیت افزایش سرمایه در سال 97 برطرف شد و دیگه بهانه‌ای نمیمونه
حالا
اگر با این خبر هم اتفاقی در سهم نیفته نگرانی بیشتر میشه چون احتمال این خواهد رفت که اساسا افزایش سرمایه صدرا منتفی شده است.

besharat12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام ارادت.
دارم از یکی از کارتها استفاده میکنم. این بازارگردان و نوچه حقوقی هاش بزاریم سرجاش. پر رو شده. :D
سلام و عرض احترام
این روزها اگر بازارگردان تکونی به خودش نده احتمال داره کسانی با سرمایه بالا وارد سهم بشن و عملا بخش قابل توجهی از سهام را از چنگشون در بیارند.

اینا دارند به سهامدار جزء ظلم می‌کنند اما از عِقاب الهی بی‌خبرند. همیشه هستند کسانی که از اونا گنده‌ترند
دست بالای دست بسیار است.

مرغ درویش بی گناه مگیر
که بگیرد ترا عِقاب عقاب

بهي

Well-Known Member
کاربر فعال
خب جیگرای گلم امیدوارم یه کم به خودتون اومده باشین و پرت‌وپلا نویسان اینجا رو هم شناخته باشین که از طیب شروع میشه و به این یارو الدنگ عقاب می‌رسه، به ترتیب زمانی عرض کردم وگرنه این وسط‌ها خیلی‌ها هستن که کاربر "باران مردانه" بعضی‌ها رو اسم برد.
به سوابق نوشته‌های بنده مراجعه کنید تو این یک سال‌ونیم اخیر هر زمانی که ورود به صدرا کردم اینجا هم گفتم و شکر خدا همگیشون هم ابتدای یه حرکت خوب بودن نه مثل این کاربر ناپاک طیب که همیشه تو اوج قیمتی تبلیغاتش هم به اوج می‌رسه و تو حداقل قیمتی هم به حداقل. لامصب تبلیغاتش عجیب سینکه با نمودار:cool:
در حال حاضر با توجه به نموداری که ساخته شده و مقایسه آن با الگوهای قبلی سهم، بعد از اتمام این نزول یه حرکت قوی حدود صددرصدی خواهیم داشت. و اما نکته مهم اینه که نزول کجا قراره تموم بشه؟
منم نمی‌دونم کی و رو چه قیمتی و فکر هم نمی‌کنم اینجا کسی بدونه یا حتی تحلیلی قریب به واقعیت داشته باشه. ولی چیزی که از نظر من قطعیه اینه که شروع برگشت این سهم به هیچ عنوان شارپ نخواهد بود و اگر همچین اتفاقی افتاد با خیال راحت بفروشین و پایینش رو بخرین.
مثلا اگه قرار باشه سهم از همین حوالی برگرده حداقل ۷ روز دیگه کار داره و یه پترن برگشتی هم می‌سازه. پس این نکته رو داشته باشین که بتونین سود خوبی بکنین. بدیهیه که مثل دفعات قبل اگه سیگنال خریدی گرفتم و یه پله هم خرید کردم اینجا اعلام خواهم کرد...

بالا