خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آرین عزیز
وقتی کسی به بقیه تهمت و برچسب میزنه یعنی احترام گذاشتن به بقیه رو نمی فهمه، پس زیاد شور احترام این افراد رو نزن!
سلام اخه حداقل میدونه @باران مردانه بهترین قیمتای ورود رو میگه و ادم صادقی هست خب بیاد از خودش دفاع بکنه اون یه چیز دیگه این همه مدت زمان لحاظ کردن از طرف برخی به نظرت عجیب نیست ؟؟اینا به نظرت دنبال سود بدون نوسان بودن این همه مدت از سهم تعریف میکردن ؟؟؟ ...عزیزدل به نظرم خوب نیست یه نفر حق رو ناحق نشون بده ....من که دیگه از تحلیل کشیدم بیرون تو خصوصی هم جواب نمیدم به کسی ولی همه میدونیم بهترین تحلیلا رو باران و داود مانی داشتن و دارن
 

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
تو اگه واشر سر سیلند نمیسوزونی به جای سهامداری کنید و صبر کنید تا فلان روز و رو هوا امید دادن یه تحلیل از سهم بکن
حیف سرچ تالار خرابه پست های یک سال ونیمت رو بیارم بالا
با سلام و درز عقب تا اردیبهشت سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مجمع سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مهر سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش شیش ماهه سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش نه ماهه با سهم هستیم سلامت و پرسود باشیداینه نمونه پستهاته
حالا واشر سر سیلندر عوض کن یه تحلیل بزار
جواب..........................است.ادب............بی ادبان.اب .......میخواند.تربیت.....................بدهند.برو..........کن.و......و......و.....و..............
 

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دقت کردین ایدی هایی که بدون نگرانی از سقوط قیمت سهم هر روز مطالب تکراری میزنن و همه سهامدارها رو با عکسو عرفان و خزعبلات وعده افزایش سرمایه میدن و با فریبکاری سرگرم میکنن! حتی در بعضی از مواقع با چرت و پرت گویی سعی میکنن جو تاپیک رو تلطیف کنن! بدونید ... همشون در یک گروه از جیره خواران اصلی شرکت خصوصن ایرانی ملعون و اون یاروی نجس هستن!؟ تف به شرف نداشته جیره خواران
البته امروز خوشبختانه به کوری چشم جیره خواران نفهم این تاپیک یه نوسان کوچیکی از سهم گرفتم... مبلغ کمی بود ولی خدا بده برکت.
 
آخرین ویرایش:

Naser9712

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
رشد خوبی خواهد کرد فقط تو منفی بخرید
همه مثبت ها بازیه
25 میلیون صف خرید :D:D:D:D
عرض سلام وادب
دوست عزیز همون 25 میلیون صف خرید درحال خرید توکف قیمتیه
حق کلیم وسود پروژها درحال تبدیل شدن به سهم هستن

افزایش سرمایه بدون سود سهم رو جایی نمیتونه ببره
برای مذاکره با مدیران اعلام امادگی میکنم
 

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
الان یکی باز میگه خودت تحلیل چرا نمیدی عزیزم من سه چهار ماهه دارم چی میگم دقیقا اینجا؟ اینقد ای کیوت پایینه متوجه نمیشی من این همه مدت نظرم رو خرید نبوده
الانم نظرم رو خرید نیست تا شواهد برگشت رو بتونم ببینم من دنبال پیدا کردن حمایت اصلا و ابدا نیستم چون روند نزولیه و برا سهم شکست حمایت عین اب خوردنه اما یه بازه حدودا هفت درصدی از همین قیمت به پایین منتظرم ببینم چه اتفاقی میوفته.ولی باز هم سیگنالی نمیدم.رو تایم ماهانه من 1250دیدم که کندل ماهانه نباید زیر این قیمت بسته بشه اما شدو داشته باشه مشکلی نیست.
 

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام وعرض ادب.انسان با علم واقعی دروغ نمی گوید وتهمت نمی زند.
مخلصیم
من موندم به خدا چرا تو ایران هیچ کس نمیتونه گروهی کار بکنه و سود ببره همه به فکر خودشونن الان اینجا اگه یه گروه خوبی درست میشد و همه هم دل بودن یکی تحلیل تکنیکال میکرد و یکی بنیادی همه هم استفاده میکردن خوب نمیشد ؟؟؟البته عده ای هستن گروهی دارن خوب کار میکنن ولی خب چرا نمیایم از علم دوستان استفاده کنیم ماها ؟؟چرا همیشه میخوایم کلاه سر هم بزاریم و با ضرر دیگران به سود برسیم ؟؟؟
چرا مثلا ژاپنیا اینطوری نیستن ؟؟؟سیستمشون چطوریه همه میتونن سود ببرن تو همه کارایی که دارن
به نظرم ساده هست بر میگرده به ذهنیتشون که نمیخوان از هم جلو بیفتن و همدیگرو به عقب بزنن تا خودشون جلو بیفتن ...به هم کمک میکنن تا همه باهم برن بالا
اینجا فکر کن همچین چیزی باشه چند نفر میان برای اینکه زرنگی بکنن قبل از دیگران ورود میکنن قبل از دیگران خروج میکنن کل قضیه به هم میریزه نمیشه کار کرد
 

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به شخصه وقتی تحلیلی از سهم میکنم وقتی میبینم دوستان مثلا باران و داود ومحمدی به همون نتیجه رسیدن کاملا مطمئن میشم و منتظر میمونم دیگه نمیام با روند بجنگم و این عزیزان رو مورد عنایت قرار بدم
 

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
بیا نگفتم واشر سر سیلندر میسوزنی تا یکی بهت میگه تحلیل بزار
جمله بندی و نگارش رو نگاه کنید تورو خدا
صدرا وتحلیل پذیری!!!!!!؟؟؟؟؟؟فقط اراده سهام دار عمده,که ان هم باید علم غیب داشته باشی تا از نیت او از اینده صدرا اگاه شوی بعد بتوانی تحلیل بگذاری.
 

تهران نو

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا بخیر کنه
......
.....
دکتر حسن امیری، معاون نظارت بر بورس ‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت و گو با همفکران خبر داد:

هیات مدیره سازمان بورس درباره تغییرات بازار پایه تصمیم گیری کرده و تا اوایل هفته آینده ابلاغیه آن به فرابورس ایران ارسال می شود.

سهامداران به شایعات توجه نکنند. تصمیم های نهایی سازمان بورس اوایل هفته آینده اعلام می شود.
 

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
صدرا وتحلیل پذیری!!!!!!؟؟؟؟؟؟فقط اراده سهام دار عمده,که ان هم باید علم غیب داشته باشی تا از نیت او از اینده صدرا اگاه شوی بعد بتوانی تحلیل بگذاری.
همه کسانی که تو بورس دارن سود میگیرن هیچ اعتقادی به علم غیب و رانت ندارن هیچ اعتقادی ندارن با سلام و صبح بخیر و شب بخیر و پرسود باشید و راز ونیاز و دعا و اخر هفته خوبی داشته باشید میشه سود گرفت .تو هم بجای این اراجیف و توهمات برو دو سه تا کتاب بخون و شروع کن به یادگیری .دوتا کتاب بخون متوجه میشی دنیای بورس خیلی وسیع و کاملا محیطی حرفه ای و علمی هست.اصلا واقعا تابحال کتابی هم در مورد بورس خوندی؟اسمش رو نام ببر.فک کنم کتاب تعلیمات دینی 1 و 2 دبیرستان رو نشستی خوندی فکر کردی کتاب بورسی بوده
 

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
روزهای سختی در پیش داریم ، روزهای بدون استراتژی!

آیا رییس جمهور روحانی خبر دارد که شیشه ویترین اقتصاد کشور یعنی همان بازار سرمایه که چند ماه پیش درباره اهمیت آن سخن گفته ، اکنون ترک برداشته!؟حرف هایش که نشان می دهد او به اهمیت نقش بورس در روزهای منفی بازار سهام اشراف دارد...

اما چرا ما این قدر نسبت به بورس خود بی اهمیت هستیم.بورس در سایر کشورها آنقدرمهم است که ترامپ تهدید می کند اگر استیضاحم کنید بورس می ریزد!

به نظر می رسد که بازار سرمایه ما روزهای کم فروغ تری را در پیش داشته باشد و بعد از گزارش های 12 ماهه و برگزاری مجامع در ماه های آغازین سال 98 دیگر شرکت ها چیزی برای رو کردن ندارند و با مشکلات به وجود آمده در صادرات و فروش محصولات بدون تردید بورس ما بیش از هر زمان دیگری به وجود بازارگردان های قوی نیاز دارد‌، پس به فکر آن روز باشید ،استراتژی اداره کننده بازار سهام ما برای آن روزهای سخت چیست؟ هرچند این سختی ظاهرا مقداری هم زودتر شروع شده است.
 

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا بورس از این همه نقدینگی محروم است؟

حالا سوال اینجاست که وقتی در نزدیکی بازار سرمایه 150 هزار میلیارد تومان پول پارک شده داریم و طبق مقررات تا سقف 20 درصد از این پول یعنی دست کم 30 هزار میلیارد تومان آن قابل تزریق به بورس است ، چرا پس بازار سرمایه ما از این نقدینگی که می تواند در مقطع فعلی دگرگون کننده باشد محروم مانده است؟!

به اعتقاد نگارنده بخش عمده ای از منفعل شدن و احتیاط صندوق‌های سرمایه گذاری در ورود قدرتمندانه به بورس را باید در مصوبات و بخشنامه های سازمان بورس و اوراق بهادار درباره این نهادهای مالی جستجو کرد.

سال گذشته بود که نهاد نظارتی بازار سرمایه (دهم آبان 96) در مصوبه ای اعلام کرد که صدور واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها از طریق شعب بانک ها یا موسسات مالی و اعتباری ممنوع است!

نهاد ناظر با چنین مصوبه ای محدودیت صندوق ها را در جذب منابع رقم زد‌، در حالی که انتظار می رفت بابت اقداماتی که این نهادهای مالی در تجهیز نقدینگی در نزدیکی بازار سرمایه انجام داده بودند‌، تقدیر هم می شدند اما سازمان بورس با این اقدام به استقبال محدودیت هایی رفت که مدیریت وقت بانک مرکزی یک طرف آن بود چون احساس کرده بود بورس با نقدینگی جذب شده ای که باید در بانک ها جا خوش کرده باشد ، حالا پرقدرت تر ظاهر شده و نباید این قدرها هم بزرگ شود!

آیین‌نامه نویسی و تغییر قوانین و مقررات برای صندوق ها اما بازهم ادامه داشت و در حالی که گفته می شد شماری از مدیران این نهادهای مالی درگیر و دار رعایت مقررات تصویب شده از قبل در حال رفت و آمد به کمیته تخلفات بورس هستند‌، بخشنامه های جدید تری هم رو شد.

از جمله این که در همین بهمن ماه خودمان سقف ارزش مجموع دارایی های تحت مدیریت هر یک از مدیران صندوق های سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت و مختلط 150 هزار میلیارد ریال تعیین شد و در صورتی که دارایی های تحت مدیریت یک مدیر بیش از 150 هزار میلیارد ریال باشد‌، امکان تاسیس صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت ، امکان تصدی سمت مدیریت در سایر صندوق ها از طریق انتقال مدیریت یا افزایش سقف واحدهای سرمایه گذاری را ندارد.

این یعنی ایجاد محدودیت برای صندوق ها و این که شما حق ندارید پول بیشتری را از نقدینگی جامعه به نفع بازار سرمایه جذب کنید!

یا اخیرا هم که در بخشنامه ای بازاریابی اینترنتی برای صندوق های سرمایه گذاری ممنوع اعلام شده است!
بورس را از قدرت صندوق ها چه باک!؟

برای نگارنده مشخص نیست که دلیل ایجاد چنین محدودیت هایی برای صندوق های سرمایه گذاری که بخش موفقی از بازار سرمایه هستند و ریسک نکول تاکنون در آن ها رخ نداده چیست؟مگر نه این که این نهادهای مالی تحت نظارت بورس هستند و مگر نه این که پول آن ها در مواقع مختلف به داد بازار رسیده؟

مگر نه این که فعالیت آن ها بر مبنای قانون و پشتوانه قانونی انجام گرفته؟پس چرا باید به طور دائم آن ها محدود کنیم؟

اگر صندوق یا صندوق هایی با ایجاد درگاه هایی قدرتمند توانسته اند بدون وقوع تقلب یا تخلفی و بر مبنای مقررات از فرصت فضای مجازی برای جذب نقدینگی استفاده کنند، سازمان بورس را چه باک؟!

این روزها پول است که به همه قدرت می دهد،چرا باید صندوق ها را که هوشمندانه 150 هزار میلیارد تومان پولی که حالا باید در سپرده های بانکی جا خوش کرده بود را جذب بازار سرمایه کرده اند ، محدود کرد؟!
درباره قدرت بازار سرمایه صحبت می کنم.

قدرت استراتژی و ابزار می خواهد.استراتژی مغز متفکر می خواهد که تصمیم بگیرد چگونه نقدینگی را به سمت بازار بکشد و ابزار همان نهادهایی مالی ( صندوق های سرمایه گذاری)است که پل بین سرمایه مردم و بازار سرمایه هستند.

اما سیاست های امروز سازمان بورس نشان می دهد که استراتژی متضادی در حال اجراست و این ابزار کارا و در دسترس در حال تضعیف هستند.

رییس جمهور روحانی چهاردهم آبان ماه همین امسال در نشست با مدیران وزارت اقتصاد به صراحت اما به طور غیر مستقیم به دفاع از صندوق های سرمایه گذاری پرداخته است.رئیس جمهور گفت که «امروز در شرایطی هستیم که بورس و فرابورس ما نقش سازنده‌ای داشته است و این حرف درست است که بخشی از وظایف بانک‌ها را برعهده بازار سرمایه بگذاریم.»

او در جمله ای مهم تر گفت که «بانک‌ها از یک طرف به مردم کمک می‌کنند و از طرف دیگر به جامعه فشار می‌آورند.اقتصاد کشور متاسفانه مبتنی بر بانک‌ها است و ما باید کم کم به سمت بازار سرمایه شیفت پیدا کنیم. بازار سرمایه می‌تواند در بازار اقتصادی و تحریم گره گشا باشد.»

نمی دانم چقدر این روزها مسئولان دولتی به حرف های رئیس جمهور گوش می دهند؟ اما این را می دانم که این راهی که در مواجهه با صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت در پیش گرفته ایم اصلا راه درستی نیست!اگر بناست برای تامین مالی صنایع از بانک ها به سمت بازار سرمایه شیفت کنیم راه این رخداد مهم از محل تقویت همین صندوق ها می گذرد که در کارنامه حدودا 10 ساله خود ده ها هزار میلیارد تومان برای صنایع مختلف تامین مالی کرده اند.
 

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب.استاد طیب عزیز یکی از بهترین تحلیل گر ان بنیادی در بازار سرمایه است وبهتری وجامع ترین تحلیل صدرا در ذیل امضای اوست ایا کسی توانسته حتی یک تحلیل به تحلیل وی اضافه کند اگر دخالت سهام دار عمده در قیمت سهم نبود با یک گزارش وشفاف سازی وامدن افزایش سرمایه در موعدی که قول داده بودند الان قیمت سهم بازار را بهت زده کرده بود ادم منصف باید عادلانه قضاوت کند که ایا این دستکاری قیمت تقصیر استاد است یا سهام دار عمده وبعضا کسانی که نا خواسته با هیاهو همراهی می کنند تا شاید نوسانی بگیرند.برای یکبار هم شده مخالفان منصفانه قضاوت کنند وهمه با هم متحد ویکپارچه شویم وبه فکر نوسان نباشیم وحق خود را از مدیران وسهام دار عمده مطالبه کنیم.در مثبت صبوری کنیم ودر منفی خرید کنیم.بالاخره مجبور می شوند برای منافع خودشان هم شده از دستکاری قیمت وپنهان کردن سود ها دست بردارند.واقعا اگر منا فع کلیه سهام داران را در نظر دارند به جای جلسه گذاشتن که تعداد محدودی شرکت خواهند کرد مطلبی که در نظر دارند را در کدال جهت اطلاع کلیه سهام داران بگذارند تا کلیه سهام داران اطلاع یابند
 

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صدرا وتحلیل پذیری!!!!!!؟؟؟؟؟؟فقط اراده سهام دار عمده,که ان هم باید علم غیب داشته باشی تا از نیت او از اینده صدرا اگاه شوی بعد بتوانی تحلیل بگذاری.
به همین تفکراتت ادامه بده و با طیب هم کاسه بشو همین شماها با گفتن عدم تحلیل پذیری سهم صدرا ملتو از سهم نا امید میکنید به دو سه نفر در مورد قیمت سهم گفتم چی میشه به همونا هم میگم که بیان عکس گفتگوی بین خودمونو بزارن بعد از یه مدت ببینی میشه تحلیل کرد یا نه
به کارت ادامه بده موفق باشی
 

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا بخیر کنه
......
.....
دکتر حسن امیری، معاون نظارت بر بورس ‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت و گو با همفکران خبر داد:

هیات مدیره سازمان بورس درباره تغییرات بازار پایه تصمیم گیری کرده و تا اوایل هفته آینده ابلاغیه آن به فرابورس ایران ارسال می شود.

سهامداران به شایعات توجه نکنند. تصمیم های نهایی سازمان بورس اوایل هفته آینده اعلام می شود.
صدرا رفت برا ۱۰۰۰
 

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب با احترا م به اساتید تکنیکال واقعی که بدون کوچکترین حاشیه ای تحلیل از سهم برای منافع عموم می گذارند تا دست نوسانگیر ها یی که با دروغ وتهمت وافترا وتخریب اساتید وسهام داران واقعی وچند تا چارت کذایی از صدرا کوتاه نشود سهم صعود واقعی نخواهد کرد..بهتر است تا دیر نشده به سهم های دیگر کوچ کنند ودیگران را متهم نکنند
 

Hadiam

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با احترام
امور سهام خانم مشهدی میفرمایند که هیچ اطلاعی از افزایش سرمایه ندارند و نمیدونن که کارهاش انجام شده یانه. میاد یا نمیاد. امور مالی باید پاسخگو باشد که آنها هم جواب تلفن را مطلقن نمیدهند. درود بر چنین شرکت شفافی(بنده ساعت10/46 تماس گرفتم) البته ایشون کلن طلبکارن از سهامدار
سلام و عرض ادب و احترام جمله ای که قبلا تو تاپیک آورده بودم دوباره آوردم

دولت اعتماد خودش را به مردم از دست داده است.
بهتر نیست مردم را منحل کنیم تا دولت مردم دیگری انتخاب کند؟

#برتولت_برشت

الانم همینطوره شرکت اعتمادشو نسبت به ماها از دست داده چاره ای هم جز اینکه ما رو عوض کنه نداره

ارادت
 
بالا