خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
بیا نگفتم واشر سر سیلندر میسوزنی تا یکی بهت میگه تحلیل بزار
جمله بندی و نگارش رو نگاه کنید تورو خدا
صدرا وتحلیل پذیری!!!!!!؟؟؟؟؟؟فقط اراده سهام دار عمده,که ان هم باید علم غیب داشته باشی تا از نیت او از اینده صدرا اگاه شوی بعد بتوانی تحلیل بگذاری.
 

تهران نو

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا بخیر کنه
......
.....
دکتر حسن امیری، معاون نظارت بر بورس ‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت و گو با همفکران خبر داد:

هیات مدیره سازمان بورس درباره تغییرات بازار پایه تصمیم گیری کرده و تا اوایل هفته آینده ابلاغیه آن به فرابورس ایران ارسال می شود.

سهامداران به شایعات توجه نکنند. تصمیم های نهایی سازمان بورس اوایل هفته آینده اعلام می شود.
 

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
صدرا وتحلیل پذیری!!!!!!؟؟؟؟؟؟فقط اراده سهام دار عمده,که ان هم باید علم غیب داشته باشی تا از نیت او از اینده صدرا اگاه شوی بعد بتوانی تحلیل بگذاری.
همه کسانی که تو بورس دارن سود میگیرن هیچ اعتقادی به علم غیب و رانت ندارن هیچ اعتقادی ندارن با سلام و صبح بخیر و شب بخیر و پرسود باشید و راز ونیاز و دعا و اخر هفته خوبی داشته باشید میشه سود گرفت .تو هم بجای این اراجیف و توهمات برو دو سه تا کتاب بخون و شروع کن به یادگیری .دوتا کتاب بخون متوجه میشی دنیای بورس خیلی وسیع و کاملا محیطی حرفه ای و علمی هست.اصلا واقعا تابحال کتابی هم در مورد بورس خوندی؟اسمش رو نام ببر.فک کنم کتاب تعلیمات دینی 1 و 2 دبیرستان رو نشستی خوندی فکر کردی کتاب بورسی بوده
 

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
روزهای سختی در پیش داریم ، روزهای بدون استراتژی!

آیا رییس جمهور روحانی خبر دارد که شیشه ویترین اقتصاد کشور یعنی همان بازار سرمایه که چند ماه پیش درباره اهمیت آن سخن گفته ، اکنون ترک برداشته!؟حرف هایش که نشان می دهد او به اهمیت نقش بورس در روزهای منفی بازار سهام اشراف دارد...

اما چرا ما این قدر نسبت به بورس خود بی اهمیت هستیم.بورس در سایر کشورها آنقدرمهم است که ترامپ تهدید می کند اگر استیضاحم کنید بورس می ریزد!

به نظر می رسد که بازار سرمایه ما روزهای کم فروغ تری را در پیش داشته باشد و بعد از گزارش های 12 ماهه و برگزاری مجامع در ماه های آغازین سال 98 دیگر شرکت ها چیزی برای رو کردن ندارند و با مشکلات به وجود آمده در صادرات و فروش محصولات بدون تردید بورس ما بیش از هر زمان دیگری به وجود بازارگردان های قوی نیاز دارد‌، پس به فکر آن روز باشید ،استراتژی اداره کننده بازار سهام ما برای آن روزهای سخت چیست؟ هرچند این سختی ظاهرا مقداری هم زودتر شروع شده است.
 

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا بورس از این همه نقدینگی محروم است؟

حالا سوال اینجاست که وقتی در نزدیکی بازار سرمایه 150 هزار میلیارد تومان پول پارک شده داریم و طبق مقررات تا سقف 20 درصد از این پول یعنی دست کم 30 هزار میلیارد تومان آن قابل تزریق به بورس است ، چرا پس بازار سرمایه ما از این نقدینگی که می تواند در مقطع فعلی دگرگون کننده باشد محروم مانده است؟!

به اعتقاد نگارنده بخش عمده ای از منفعل شدن و احتیاط صندوق‌های سرمایه گذاری در ورود قدرتمندانه به بورس را باید در مصوبات و بخشنامه های سازمان بورس و اوراق بهادار درباره این نهادهای مالی جستجو کرد.

سال گذشته بود که نهاد نظارتی بازار سرمایه (دهم آبان 96) در مصوبه ای اعلام کرد که صدور واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها از طریق شعب بانک ها یا موسسات مالی و اعتباری ممنوع است!

نهاد ناظر با چنین مصوبه ای محدودیت صندوق ها را در جذب منابع رقم زد‌، در حالی که انتظار می رفت بابت اقداماتی که این نهادهای مالی در تجهیز نقدینگی در نزدیکی بازار سرمایه انجام داده بودند‌، تقدیر هم می شدند اما سازمان بورس با این اقدام به استقبال محدودیت هایی رفت که مدیریت وقت بانک مرکزی یک طرف آن بود چون احساس کرده بود بورس با نقدینگی جذب شده ای که باید در بانک ها جا خوش کرده باشد ، حالا پرقدرت تر ظاهر شده و نباید این قدرها هم بزرگ شود!

آیین‌نامه نویسی و تغییر قوانین و مقررات برای صندوق ها اما بازهم ادامه داشت و در حالی که گفته می شد شماری از مدیران این نهادهای مالی درگیر و دار رعایت مقررات تصویب شده از قبل در حال رفت و آمد به کمیته تخلفات بورس هستند‌، بخشنامه های جدید تری هم رو شد.

از جمله این که در همین بهمن ماه خودمان سقف ارزش مجموع دارایی های تحت مدیریت هر یک از مدیران صندوق های سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت و مختلط 150 هزار میلیارد ریال تعیین شد و در صورتی که دارایی های تحت مدیریت یک مدیر بیش از 150 هزار میلیارد ریال باشد‌، امکان تاسیس صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت ، امکان تصدی سمت مدیریت در سایر صندوق ها از طریق انتقال مدیریت یا افزایش سقف واحدهای سرمایه گذاری را ندارد.

این یعنی ایجاد محدودیت برای صندوق ها و این که شما حق ندارید پول بیشتری را از نقدینگی جامعه به نفع بازار سرمایه جذب کنید!

یا اخیرا هم که در بخشنامه ای بازاریابی اینترنتی برای صندوق های سرمایه گذاری ممنوع اعلام شده است!
بورس را از قدرت صندوق ها چه باک!؟

برای نگارنده مشخص نیست که دلیل ایجاد چنین محدودیت هایی برای صندوق های سرمایه گذاری که بخش موفقی از بازار سرمایه هستند و ریسک نکول تاکنون در آن ها رخ نداده چیست؟مگر نه این که این نهادهای مالی تحت نظارت بورس هستند و مگر نه این که پول آن ها در مواقع مختلف به داد بازار رسیده؟

مگر نه این که فعالیت آن ها بر مبنای قانون و پشتوانه قانونی انجام گرفته؟پس چرا باید به طور دائم آن ها محدود کنیم؟

اگر صندوق یا صندوق هایی با ایجاد درگاه هایی قدرتمند توانسته اند بدون وقوع تقلب یا تخلفی و بر مبنای مقررات از فرصت فضای مجازی برای جذب نقدینگی استفاده کنند، سازمان بورس را چه باک؟!

این روزها پول است که به همه قدرت می دهد،چرا باید صندوق ها را که هوشمندانه 150 هزار میلیارد تومان پولی که حالا باید در سپرده های بانکی جا خوش کرده بود را جذب بازار سرمایه کرده اند ، محدود کرد؟!
درباره قدرت بازار سرمایه صحبت می کنم.

قدرت استراتژی و ابزار می خواهد.استراتژی مغز متفکر می خواهد که تصمیم بگیرد چگونه نقدینگی را به سمت بازار بکشد و ابزار همان نهادهایی مالی ( صندوق های سرمایه گذاری)است که پل بین سرمایه مردم و بازار سرمایه هستند.

اما سیاست های امروز سازمان بورس نشان می دهد که استراتژی متضادی در حال اجراست و این ابزار کارا و در دسترس در حال تضعیف هستند.

رییس جمهور روحانی چهاردهم آبان ماه همین امسال در نشست با مدیران وزارت اقتصاد به صراحت اما به طور غیر مستقیم به دفاع از صندوق های سرمایه گذاری پرداخته است.رئیس جمهور گفت که «امروز در شرایطی هستیم که بورس و فرابورس ما نقش سازنده‌ای داشته است و این حرف درست است که بخشی از وظایف بانک‌ها را برعهده بازار سرمایه بگذاریم.»

او در جمله ای مهم تر گفت که «بانک‌ها از یک طرف به مردم کمک می‌کنند و از طرف دیگر به جامعه فشار می‌آورند.اقتصاد کشور متاسفانه مبتنی بر بانک‌ها است و ما باید کم کم به سمت بازار سرمایه شیفت پیدا کنیم. بازار سرمایه می‌تواند در بازار اقتصادی و تحریم گره گشا باشد.»

نمی دانم چقدر این روزها مسئولان دولتی به حرف های رئیس جمهور گوش می دهند؟ اما این را می دانم که این راهی که در مواجهه با صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت در پیش گرفته ایم اصلا راه درستی نیست!اگر بناست برای تامین مالی صنایع از بانک ها به سمت بازار سرمایه شیفت کنیم راه این رخداد مهم از محل تقویت همین صندوق ها می گذرد که در کارنامه حدودا 10 ساله خود ده ها هزار میلیارد تومان برای صنایع مختلف تامین مالی کرده اند.
 

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب.استاد طیب عزیز یکی از بهترین تحلیل گر ان بنیادی در بازار سرمایه است وبهتری وجامع ترین تحلیل صدرا در ذیل امضای اوست ایا کسی توانسته حتی یک تحلیل به تحلیل وی اضافه کند اگر دخالت سهام دار عمده در قیمت سهم نبود با یک گزارش وشفاف سازی وامدن افزایش سرمایه در موعدی که قول داده بودند الان قیمت سهم بازار را بهت زده کرده بود ادم منصف باید عادلانه قضاوت کند که ایا این دستکاری قیمت تقصیر استاد است یا سهام دار عمده وبعضا کسانی که نا خواسته با هیاهو همراهی می کنند تا شاید نوسانی بگیرند.برای یکبار هم شده مخالفان منصفانه قضاوت کنند وهمه با هم متحد ویکپارچه شویم وبه فکر نوسان نباشیم وحق خود را از مدیران وسهام دار عمده مطالبه کنیم.در مثبت صبوری کنیم ودر منفی خرید کنیم.بالاخره مجبور می شوند برای منافع خودشان هم شده از دستکاری قیمت وپنهان کردن سود ها دست بردارند.واقعا اگر منا فع کلیه سهام داران را در نظر دارند به جای جلسه گذاشتن که تعداد محدودی شرکت خواهند کرد مطلبی که در نظر دارند را در کدال جهت اطلاع کلیه سهام داران بگذارند تا کلیه سهام داران اطلاع یابند
 

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صدرا وتحلیل پذیری!!!!!!؟؟؟؟؟؟فقط اراده سهام دار عمده,که ان هم باید علم غیب داشته باشی تا از نیت او از اینده صدرا اگاه شوی بعد بتوانی تحلیل بگذاری.
به همین تفکراتت ادامه بده و با طیب هم کاسه بشو همین شماها با گفتن عدم تحلیل پذیری سهم صدرا ملتو از سهم نا امید میکنید به دو سه نفر در مورد قیمت سهم گفتم چی میشه به همونا هم میگم که بیان عکس گفتگوی بین خودمونو بزارن بعد از یه مدت ببینی میشه تحلیل کرد یا نه
به کارت ادامه بده موفق باشی
 

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا بخیر کنه
......
.....
دکتر حسن امیری، معاون نظارت بر بورس ‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت و گو با همفکران خبر داد:

هیات مدیره سازمان بورس درباره تغییرات بازار پایه تصمیم گیری کرده و تا اوایل هفته آینده ابلاغیه آن به فرابورس ایران ارسال می شود.

سهامداران به شایعات توجه نکنند. تصمیم های نهایی سازمان بورس اوایل هفته آینده اعلام می شود.
صدرا رفت برا ۱۰۰۰
 

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب با احترا م به اساتید تکنیکال واقعی که بدون کوچکترین حاشیه ای تحلیل از سهم برای منافع عموم می گذارند تا دست نوسانگیر ها یی که با دروغ وتهمت وافترا وتخریب اساتید وسهام داران واقعی وچند تا چارت کذایی از صدرا کوتاه نشود سهم صعود واقعی نخواهد کرد..بهتر است تا دیر نشده به سهم های دیگر کوچ کنند ودیگران را متهم نکنند
 

Hadiam

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با احترام
امور سهام خانم مشهدی میفرمایند که هیچ اطلاعی از افزایش سرمایه ندارند و نمیدونن که کارهاش انجام شده یانه. میاد یا نمیاد. امور مالی باید پاسخگو باشد که آنها هم جواب تلفن را مطلقن نمیدهند. درود بر چنین شرکت شفافی(بنده ساعت10/46 تماس گرفتم) البته ایشون کلن طلبکارن از سهامدار
سلام و عرض ادب و احترام جمله ای که قبلا تو تاپیک آورده بودم دوباره آوردم

دولت اعتماد خودش را به مردم از دست داده است.
بهتر نیست مردم را منحل کنیم تا دولت مردم دیگری انتخاب کند؟

#برتولت_برشت

الانم همینطوره شرکت اعتمادشو نسبت به ماها از دست داده چاره ای هم جز اینکه ما رو عوض کنه نداره

ارادت
 

mohammad200000

Member
کاربر فعال
عضو تازه
به گزارش دیوان اقتصاد به نقل از ایبِنا، بخشنامه سازمان امور مالیاتی با موضوع افزایش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت‌های بورسی موضوع ماده ۱۴۱ قانون تجارت در اجرای بند ز تبصره ۱۰ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور ابلاغ شد. بر این اساس شرکت‌هایی که بر اساس صورت‌های مالی عملکرد سال ۹۶ مشمول ماده ۱۴۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت شده باشند، در صورتی که طی سال ۹۷ اقدام به تجدید ارزیابی دارایی‌های خود نموده و مازاد حاصل از تعیین تکلیف ارزیابی را به حساب افزایش سرمایه منظور و فارغ از میزان درآمد و هزینه طی سال ۹۷ با این اقدام از شمول ماده ۱۴۱ لایحه قانونی مذکور خارج گردند با رعایت سایر مقررات مربوطه امکان برخورداری از نرخ صفر مالیاتی مربوطه را دارا خواهند بود. لازم به ذکر است در صورتی که افزایش سرمایه از محل سایر منابع در طی سال جاری و قبل از افزایش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی انجام شده و با انجام آن شرکت از شمول ماده 141 قانون مذکور خارج شده باشد، در این صورت امکان برخورداری از مشوق مذکور را نخواهد داشت.
 

Maziar.AS

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

یادم نمیاد رفیق نیمه راه کسی ویا .................. باشم


با صدرا تا سر قله همراهی خواهم کرد


تا حالا دره ها و تپه ها مانعی برام ایجاد نکرده اند و همیشه از این موانع گذر کرده و به قله رسیده ام .


ارادت
در تاپیکو هم دستی داری ؟
 

سریش

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرم زیر ۱۰۰۰ را خواهد دید
البته خرید خواهم داشت در محدوده ۹۰۰
طیب هم پستی بلند ها را بگذراند
من فقط در سرپایینی سر سره بازی میکنم
 

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
اینم جواب امروز شکایت از خصدرا به فرابورس که به نظرم تکراری است.
مخاطب گرامی، با سلام؛
احتراماً به استحضار می‌رساند، فرایند افزایش سرمایه شرکت خصدرا به طور رسمی آغاز نشده و شرکت در شفاف‌سازی صورت گرفته در خصوص نوسان قیمت سهام، کنفرانس اطلاع‌رسانی و مجمع، به افزایش سرمایه اشاره نموده است. لذا باتوجه به عدم آغار فرآیند افزایش سرمایه، موضوع تایید یا عدم تایید سازمان بورس و اوراق بهادار مطرح نیست. لازم به ذکر است تخلف ناشر درکمیته تخلفات سازمان مذکور پیگیری می‌شود.
باتشکر
مرکز افکارسنجی و ارتباطات عمومی فرابورس ایران
www.IFB.ir
 

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خصدرا فوری

اطلاعیه مهم شفاف سازی اداره مالیات ۲۱ بهمن ۹۷/

شرکتهایی که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی میدهند معافیت مالیاتی فقط تا پایان سال ۹۷ دارند و فقط برای شرکتهای مشمول ۱۴۱ است.

صدرایی عزیز ؛ #بر_طبل_شادانه_بکوب

صدرای ۶۴۰۰ تومانی در راه است...

IMG_20190212_161309_846.jpg
 

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
با این قیمت نمیشه افزایش سرمایه داد. قیمت باید بالای ۲۰۰۰ تومان باشد که نیست
صدرا کارش تمام است
هوشمندانه وارد سیمانی ها شدید


هر گروهی تک ستاره دارد
سشرق و سپاها در سیمانی ها
دسانکو در دارویی ها . . .
...
اینستکس یا instrument in support of trade exchange (( یعنی صنعت دارو . . . . فقط ))
در صورتیکه ایران بخواهد اقلام بشردوستانه (غذا و دارو و تجهیزات پزشکی) خریداری کند، می‌تواند پول نفت را به کشور ثالث انتقال دهد. مسئولیت نظارت بر این کار بر عهده کشور خریدار نفت است وقابلیت انتقال ارز ندارد . . . (( فقط به نفع گروه دارو هست . . . ))
..
.


IMG_20190211_073021_750.jpg
دسانکو.PNG


Capture.PNG
 

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صدرا کارش تمام است
هوشمندانه وارد سیمانی ها شدید


هر گروهی تک ستاره دارد
سشرق و سپاها در سیمانی ها
دسانکو در دارویی ها . . .
...
اینستکس یا instrument in support of trade exchange (( یعنی صنعت دارو . . . . فقط ))
در صورتیکه ایران بخواهد اقلام بشردوستانه (غذا و دارو و تجهیزات پزشکی) خریداری کند، می‌تواند پول نفت را به کشور ثالث انتقال دهد. مسئولیت نظارت بر این کار بر عهده کشور خریدار نفت است وقابلیت انتقال ارز ندارد
..
.


مشاهده پیوست 42707مشاهده پیوست 42706

مشاهده پیوست 42705
#سدور برای نوسان گرفتم و امروز ۴.۵ درصد داد فروختم. نقدینگی لازم داشتم برای کاهش میانگین سهم دیگری. ولی سهم ارزنده ای بود شاید بعدا مجدد برای نوسان گرفتم. تشکر

با صدرا بلندمدت هستیم تا بالای ۲۰۰ درصد بازدهی
 
بالا