خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط سکوت کن و حرف نزن
تاوقتی که جیره بهش بدن اینم تبلیغ میکنه و قیمت هم براش مهم نیست هزار باشه دو باشه پنج باشه یا 300 اصلا براش مهم نیست کی بهش فوش میده یا مخالفت میکنه یا هرچی
منم هدفم از پستهام این بود که حداقل بتونم یه نفرو اگاه کنم ازین موضوع وگرنه این اگه حیا داشت که تو سقوطهای وحشتناک چند سال پیش خفه میشد.بگرد تو تمام پستهاش اگه یه پست عذرخواهی پیدا کردی
بعد طرف میگه من شاید تو بورس قبولش نداشته باشم اما ادب و احترامش برام قابل تحسینه عزیزم تو تازه اومدی اونجا که طرف میگفت از سرخط ها با خیال راحت خرید کنید و یکی مث تو بهش اعتماد کرد و سهم یک سوم شد و طرف پول لازم ادب و احترام حکم نمیکرد یه عذرخواهی کنه؟

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تاوقتی که جیره بهش بدن اینم تبلیغ میکنه و قیمت هم براش مهم نیست هزار باشه دو باشه پنج باشه یا 300 اصلا براش مهم نیست کی بهش فوش میده یا مخالفت میکنه یا هرچی
منم هدفم از پستهام این بود که حداقل بتونم یه نفرو اگاه کنم ازین موضوع وگرنه این اگه حیا داشت که تو سقوطهای وحشتناک چند سال پیش خفه میشد.بگرد تو تمام پستهاش اگه یه پست عذرخواهی پیدا کردی
نه سنگ پای قزوین.....شخصیت طرف مقابل هست چی فک کردی

طيب

Well-Known Member
نارنجی سابق
طیب جان هرکی که دوس داری صدرا رو طلاق بده....

سلام وعرض ادب

یادم نمیاد رفیق نیمه راه کسی ویا .................. باشم

با صدرا تا سر قله همراهی خواهم کرد

تا حالا دره ها و تپه ها مانعی برام ایجاد نکرده اند و همیشه از این موانع گذر کرده و به قله رسیده ام .

ارادت

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

تا حالا دره ها و تپه ها مانعی برام ایجاد نکرده اند و همیشه از این موانع گذر کرده و به قله رسیده ام .

ارادت
بر منکرش لعنت فقط به دوستان بسپار دم عید اوقات ملت و تلخ نکن
در ثانی اینم یادت بیار که بهت گفتم یکسال مالی قید شده و جفت پاتو کردی تو یه کفش و گفتی دی ماه تکلیفی هستش....آدم موقعه ای که یجا دوستان بالا دستی بهش رکب زدن میاد میگه من اینقد بلد بودم دیگه نمیاد به ریش سهامدار عادی بخنده و بگه سال بعد هم هست.....ان شاالله خدا شما و دوستان بالا دستتون و به راه راست هدایت کنه

نسیم حیات

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که اینجا این همه علیه مدیران صدرا هر چیزی میگن لطف کنند در جلسه هم حاضر بشن و همینطور محکم و .... صحبت کنند.
سلام وارادت
حتما اینکارو انجام میدیم
اینجا جای شاکی ومتهم عوض شده
این حق قانونی ما سهامدراهست

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وارادت
حتما اینکارو انجام میدیم
اینجا جای شاکی ومتهم عوض شده
این حق قانونی ما سهامدراهست
الان جناب تابستانی میاد چندتا عکس چرت میذارم که کسی أین نوشته بحق شما رو نبینه

imanpkn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

ارادت
واسه نوچه ای مثل تو که تو قله میفروشی و تبلیغ میکنی حتما و حتما دره ها هیچ مانعی نیست

لهراسب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قله...موانع...تپه ها...همه...مثل این فضا...مجازیند...توسعه وپیشرفت ...بامغلطه و...و...و...محالست....بله قیمت بالا میرود...باهتک حرمت ازتوسعه وپیشرفت و...

حاج آقا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

ارادت
عرض ادب و احترام

ای خبیث! ایشالا بری ته دره!:mad:

ارادت:)

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زهی خیال باطل.سردسته دروغگویان و.....هستی خداوند تورا به راه راست هدایت کند هر چه زودتر توبه کن.
با سلام و احترام چرت نگو ..حداقل به علم تکنیکالش احترام بزار اگه احترام سرت میشه

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
زهی خیال باطل.سردسته دروغگویان و.....هستی خداوند تورا به راه راست هدایت کند هر چه زودتر توبه کن.
تو اگه واشر سر سیلند نمیسوزونی به جای سهامداری کنید و صبر کنید تا فلان روز و رو هوا امید دادن یه تحلیل از سهم بکن
حیف سرچ تالار خرابه پست های یک سال ونیمت رو بیارم بالا
با سلام و درز عقب تا اردیبهشت سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مجمع سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مهر سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش شیش ماهه سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش نه ماهه با سهم هستیم سلامت و پرسود باشید

اینه نمونه پستهاته
حالا واشر سر سیلندر عوض کن یه تحلیل بزار

Gerish

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام و احترام چرت نگو ..حداقل به علم تکنیکالش احترام بزار اگه احترام سرت میشه
آرین عزیز
وقتی کسی به بقیه تهمت و برچسب میزنه یعنی احترام گذاشتن به بقیه رو نمی فهمه، پس زیاد شور احترام این افراد رو نزن!

بالا