خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

نسیم حیات

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که اینجا این همه علیه مدیران صدرا هر چیزی میگن لطف کنند در جلسه هم حاضر بشن و همینطور محکم و .... صحبت کنند.
سلام وارادت
حتما اینکارو انجام میدیم
اینجا جای شاکی ومتهم عوض شده
این حق قانونی ما سهامدراهست

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وارادت
حتما اینکارو انجام میدیم
اینجا جای شاکی ومتهم عوض شده
این حق قانونی ما سهامدراهست
الان جناب تابستانی میاد چندتا عکس چرت میذارم که کسی أین نوشته بحق شما رو نبینه

imanpkn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

یادم نمیاد رفیق نیمه راه کسی ویا .................. باشم

با صدرا تا سر قله همراهی خواهم کرد

تا حالا دره ها و تپه ها مانعی برام ایجاد نکرده اند و همیشه از این موانع گذر کرده و به قله رسیده ام .

ارادت
واسه نوچه ای مثل تو که تو قله میفروشی و تبلیغ میکنی حتما و حتما دره ها هیچ مانعی نیست

لهراسب

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قله...موانع...تپه ها...همه...مثل این فضا...مجازیند...توسعه وپیشرفت ...بامغلطه و...و...و...محالست....بله قیمت بالا میرود...باهتک حرمت ازتوسعه وپیشرفت و...

حاج آقا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب

یادم نمیاد رفیق نیمه راه کسی ویا .................. باشم

با صدرا تا سر قله همراهی خواهم کرد

تا حالا دره ها و تپه ها مانعی برام ایجاد نکرده اند و همیشه از این موانع گذر کرده و به قله رسیده ام .

ارادت
عرض ادب و احترام

ای خبیث! ایشالا بری ته دره!:mad:

ارادت:)

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زهی خیال باطل.سردسته دروغگویان و.....هستی خداوند تورا به راه راست هدایت کند هر چه زودتر توبه کن.
با سلام و احترام چرت نگو ..حداقل به علم تکنیکالش احترام بزار اگه احترام سرت میشه

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
زهی خیال باطل.سردسته دروغگویان و.....هستی خداوند تورا به راه راست هدایت کند هر چه زودتر توبه کن.
تو اگه واشر سر سیلند نمیسوزونی به جای سهامداری کنید و صبر کنید تا فلان روز و رو هوا امید دادن یه تحلیل از سهم بکن
حیف سرچ تالار خرابه پست های یک سال ونیمت رو بیارم بالا
با سلام و درز عقب تا اردیبهشت سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مجمع سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مهر سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش شیش ماهه سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش نه ماهه با سهم هستیم سلامت و پرسود باشید

اینه نمونه پستهاته
حالا واشر سر سیلندر عوض کن یه تحلیل بزار

Gerish

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام و احترام چرت نگو ..حداقل به علم تکنیکالش احترام بزار اگه احترام سرت میشه
آرین عزیز
وقتی کسی به بقیه تهمت و برچسب میزنه یعنی احترام گذاشتن به بقیه رو نمی فهمه، پس زیاد شور احترام این افراد رو نزن!

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آرین عزیز
وقتی کسی به بقیه تهمت و برچسب میزنه یعنی احترام گذاشتن به بقیه رو نمی فهمه، پس زیاد شور احترام این افراد رو نزن!
سلام اخه حداقل میدونه @باران مردانه بهترین قیمتای ورود رو میگه و ادم صادقی هست خب بیاد از خودش دفاع بکنه اون یه چیز دیگه این همه مدت زمان لحاظ کردن از طرف برخی به نظرت عجیب نیست ؟؟اینا به نظرت دنبال سود بدون نوسان بودن این همه مدت از سهم تعریف میکردن ؟؟؟ ...عزیزدل به نظرم خوب نیست یه نفر حق رو ناحق نشون بده ....من که دیگه از تحلیل کشیدم بیرون تو خصوصی هم جواب نمیدم به کسی ولی همه میدونیم بهترین تحلیلا رو باران و داود مانی داشتن و دارن

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
تو اگه واشر سر سیلند نمیسوزونی به جای سهامداری کنید و صبر کنید تا فلان روز و رو هوا امید دادن یه تحلیل از سهم بکن
حیف سرچ تالار خرابه پست های یک سال ونیمت رو بیارم بالا
با سلام و درز عقب تا اردیبهشت سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مجمع سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا مهر سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش شیش ماهه سهامداری کنید سلامت و پرسود باشید
با سلام و درز عقب تا گزارش نه ماهه با سهم هستیم سلامت و پرسود باشید

اینه نمونه پستهاته
حالا واشر سر سیلندر عوض کن یه تحلیل بزار
جواب..........................است.ادب............بی ادبان.اب .......میخواند.تربیت.....................بدهند.برو..........کن.و......و......و.....و..............

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دقت کردین ایدی هایی که بدون نگرانی از سقوط قیمت سهم هر روز مطالب تکراری میزنن و همه سهامدارها رو با عکسو عرفان و خزعبلات وعده افزایش سرمایه میدن و با فریبکاری سرگرم میکنن! حتی در بعضی از مواقع با چرت و پرت گویی سعی میکنن جو تاپیک رو تلطیف کنن! بدونید ... همشون در یک گروه از جیره خواران اصلی شرکت خصوصن ایرانی ملعون و اون یاروی نجس هستن!؟ تف به شرف نداشته جیره خواران
البته امروز خوشبختانه به کوری چشم جیره خواران نفهم این تاپیک یه نوسان کوچیکی از سهم گرفتم... مبلغ کمی بود ولی خدا بده برکت.

آخرین ویرایش:

Naser9712

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
رشد خوبی خواهد کرد فقط تو منفی بخرید
همه مثبت ها بازیه
25 میلیون صف خرید :D:D:D:D
عرض سلام وادب
دوست عزیز همون 25 میلیون صف خرید درحال خرید توکف قیمتیه
حق کلیم وسود پروژها درحال تبدیل شدن به سهم هستن

افزایش سرمایه بدون سود سهم رو جایی نمیتونه ببره
برای مذاکره با مدیران اعلام امادگی میکنم

SOLO

Well-Known Member
کاربر فعال
الان یکی باز میگه خودت تحلیل چرا نمیدی عزیزم من سه چهار ماهه دارم چی میگم دقیقا اینجا؟ اینقد ای کیوت پایینه متوجه نمیشی من این همه مدت نظرم رو خرید نبوده
الانم نظرم رو خرید نیست تا شواهد برگشت رو بتونم ببینم من دنبال پیدا کردن حمایت اصلا و ابدا نیستم چون روند نزولیه و برا سهم شکست حمایت عین اب خوردنه اما یه بازه حدودا هفت درصدی از همین قیمت به پایین منتظرم ببینم چه اتفاقی میوفته.ولی باز هم سیگنالی نمیدم.رو تایم ماهانه من 1250دیدم که کندل ماهانه نباید زیر این قیمت بسته بشه اما شدو داشته باشه مشکلی نیست.

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام وعرض ادب.انسان با علم واقعی دروغ نمی گوید وتهمت نمی زند.
مخلصیم
من موندم به خدا چرا تو ایران هیچ کس نمیتونه گروهی کار بکنه و سود ببره همه به فکر خودشونن الان اینجا اگه یه گروه خوبی درست میشد و همه هم دل بودن یکی تحلیل تکنیکال میکرد و یکی بنیادی همه هم استفاده میکردن خوب نمیشد ؟؟؟البته عده ای هستن گروهی دارن خوب کار میکنن ولی خب چرا نمیایم از علم دوستان استفاده کنیم ماها ؟؟چرا همیشه میخوایم کلاه سر هم بزاریم و با ضرر دیگران به سود برسیم ؟؟؟
چرا مثلا ژاپنیا اینطوری نیستن ؟؟؟سیستمشون چطوریه همه میتونن سود ببرن تو همه کارایی که دارن
به نظرم ساده هست بر میگرده به ذهنیتشون که نمیخوان از هم جلو بیفتن و همدیگرو به عقب بزنن تا خودشون جلو بیفتن ...به هم کمک میکنن تا همه باهم برن بالا
اینجا فکر کن همچین چیزی باشه چند نفر میان برای اینکه زرنگی بکنن قبل از دیگران ورود میکنن قبل از دیگران خروج میکنن کل قضیه به هم میریزه نمیشه کار کرد

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به شخصه وقتی تحلیلی از سهم میکنم وقتی میبینم دوستان مثلا باران و داود ومحمدی به همون نتیجه رسیدن کاملا مطمئن میشم و منتظر میمونم دیگه نمیام با روند بجنگم و این عزیزان رو مورد عنایت قرار بدم

بالا