خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

sahamdare20

Well-Known Member
کاربر فعال
خود دهقان نمیتونه اینطوری مثل استاد ترب از عملکرد مجموعش دفاع کنه. تا 2000 فرصت خریده ....... این نونا خوردن نداره برادر
درود
شرکت کاملا عمدی داره این کارو میکنه
اگه شفاف سازی میداد روی کدال توی این مدت 6ماه هرکسی تکلیف خودشو میدونست . . .
اما با این کارشون فقط عده مشخصی با رانتی که داشتن از فرصت های ورود و خروج استفاده میکردن . . .
میدونستن و میدونن تا کی خبری نمیشه و خیلی راحت بدون ترس از جا موندن ورود و خروج زدن و میزنن . . .

imanpkn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام وعرض ادب و احترام

جناب محمدی عزیز در روند تمامی شرکت ها گروه های زیادی مشارکت میکنند و بتبع ان تقابل های زیادی را شاهد هستیم .

چرا در وپترو در قیمت های 110الی 140تومان فروشنده هایی بودند ؟ چرا اون زمان بنده عرض میکردم به این فروشنده های وپترو اهمیتی ندهید چون اهداف قیمتی بالااست و بتبع ان تقابل ها اون زمان اجازه رشد قیمتی را نمیداد و در حال حاضر صف های خرید میلیونی در دو برابر قیمتی را شاهد هستیم؟

این حقوقی های فروشنده در صدرا در هر قیمتی فروشنده بودند نه فقط در یک قیمت خاص و باید خارج شوند که میشوند و از این فرصت های بوجود امده کسانیکه نقدینگی دارند استفاده کنند و راحت خرید کنند

صف های خرید میلیونی را در صدرا شاهد خواهیم بود به امید خدا

ارادت
آی که حال ادم از این حرفات بهم میخوره. این حقوقی ها همین شما هایین که دارین نوسان میگیرید بعدم میای اینجا چهارتا جمله مودبانه میگی و همه هم فکر میکنن واوووو عجب آدم خوبی هستی تو. خیلی ها رو به خاک سیاه نشوندی. منتظر باش همشو باید بالا بیاری . تو و امثال تو.

aykan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
شرکت کاملا عمدی داره این کارو میکنم
اگه شفاف سازی میداد روی کدال توی این مدت 6ماه هرکسی تکلیف خودشو میدونست . . .
اما با این کارشون فقط عده مشخصی با رانتی که داشتن از فرصت های ورود و خروج استفاده میکردن . . .
میدونستن م میدونن تا کس خبری نمیشه و خیلی راحت بدون ترس از جا موندن ورود و خروج زدن و میزنن . . .
حرف حساب زدید دوست من وگرنه بدون رانت کسی نمیتونه از این سهم نوسان تپل بگیره

sahamdare20

Well-Known Member
کاربر فعال
حرف حساب زدید دوست من وگرنه بدون رانت کسی نمیتونه از این سهم نوسان تپل بگیره
درود
دقیقا!!
میفرمایند درز اطلاعات از شرکت صفره!!
و میفرمایند تکنیکال هم روی این سهم جواب نمیده!!
و همچنین میفرمایند بنیادی کارا هم که نوسان نمیگیرن و زمان ملحوظ میکنن تا حصول نتیجه!!
آقا یکی به من بگه پس چطوری این حجم از ورود و خروج و نوسانگیری صورت میگیره؟!؟!؟
این وسط یکی از گزاره های بالا غلطه . . .

سالیان

Well-Known Member
کاربر فعال
زهی خیال باطل.سردسته دروغگویان و.....هستی خداوند تورا به راه راست هدایت کند هر چه زودتر توبه کن.
درود آقا رضا ریزش ۹۰۰ تومنی رو بیخیال شدین برا ۶۰ تومن تفاوت قیمت چونه میزنی؟؟؟؟؟
جالب اینکه جناب طیب لایکتون هم میکنن....جناب طیب نظرتون در مورد قیمت امروز صدرا چیه؟ ۱۳۴۰ کسی تف هم نمیکنه رو دست فروشنده.....

Gerish

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

alifarahany

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
روی صحبت با کاربر گرامی، دوست عزیز جناب فراهانی

- دوست عزیز من شما رو به عنوان یک تکنیکالیست قابل میشناختم و قبلا توی همین صفحه از شما نام برده بودم.

اما دلیل پست گذاشتن در چهت مخالفت با نوشته های من رو نمیفهمیدم. مخصوصا روز شنبه که مبرهن بود سهم ریزش خواهد داشت و قیمت اعلامی 1260 در دسترس است.

یا باید در علم شما در درک تکنیکال شک کنم. یا چیز دیگری هست که من از اون ناآگاهم.
به هر روی برای اقامه بحث و جدل این مطلب رو ننوشتم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

ارادتمند
سلام و عرض ادب و احترام

Raden

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام متن پیامتان چه بود؟
سلام...والله پیام که خیلی داده ام ..ولی اونی که تایید کرده ؛در پیام مشخصه (گذاشته ام دیگه )....سلام دکتر محمد عزیز،اگر مقدور است جواب صدراییان راهم بخاطر رضایت خدا،با دستورات عالی وخداپسندانه ،بدهید....یاحق

HRNH4966

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک هفته از روزی که گفتند دیدار حضوری با مدیر عامل میگذرد چرا تاریخ اعلان نمیکنند؟
چرا مدیر بی شرف پست فطرت طفره میره
اسم و کد سهامداری افرادی که میخواستند با ایشون دیدار داشته باشند رو گرفتند و دارند کدهاشون رو چک میکنند ببینند آستانه دردشون چقدره:D
در اینکه اینم یه بازی بود شک نکنید.

mahmood2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای یکشنبه هفته آینده، حدود ساعت 10، کسانی که امکان و جسارت رفتن به دفتر مدیرعامل و طرح خواسته هایشان را دارند، لطف کنند همینجا اعلام آمادگی کنند تا هماهنگ با هم بریم.
اگر هماهنگ شود حتمآ در خدمتتان هستم.

بالا