خصدرا ( صنعتی دریایی ایران )

shayan1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام عرض ادب خدمت جناب مدلا گرامی نمیدونم کی هست تو این تاپیک خط میده ولی واقعا حرفشون برش داره و هر کاری دلشون بخواد انجام میدن به حمدالله اعضا تاپیک هم حامی پر و با قرص اون دسته هستن....

یادم دیروز چند نفر طیب و سوال پیچ و فیتیله پیچ کرده بودن و که دیگه کم مونده بگه اصلا من......نمیدونم چی شد یهو یکی دوتا از دوستان ۷یا۸عکس طبیعت گذاشتن و موضوع کلا عوض شد و هیچی به هیچی

Bati_goleh

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
نظر شخصی من این هست که بازيگر سهم فقط مي خواد حجم معاملات بالا باشه
براش مهم نیست قیمت چند باشه.

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
صبح همگی بخیر
فکر کنم دیگه باید دست به دامن روزنامه های مخالف شد
خبرگزاری فارس که از خودشون هست
باید خبرگزاری های مخالف رو درجریان گذاشت وخوراک خبری خوبی براشون تهیه کرد
یه نفر مسئولیتش رو بپذیره
اگه مستندات رو بهشون بدیم وتاکیدکنیم روی زمان حتما کمک خواهد کرد

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام عرض ادب خدمت جناب مدلا گرامی نمیدونم کی هست تو این تاپیک خط میده ولی واقعا حرفشون برش داره و هر کاری دلشون بخواد انجام میدن به حمدالله اعضا تاپیک هم حامی پر و با قرص اون دسته هستن....

یادم دیروز چند نفر طیب و سوال پیچ و فیتیله پیچ کرده بودن و که دیگه کم مونده بگه اصلا من......نمیدونم چی شد یهو یکی دوتا از دوستان ۷یا۸عکس طبیعت گذاشتن و موضوع کلا عوض شد و هیچی به هیچی
درود
کلا اینجا حرف مخالف بزنی مسدود میشوی
شما الان چهارتا حرف به مدیران صدرا بزنی سریع گزارش داده میشود و مسدود میشوی
فعلا که استاد تا سه ماهه اول 98 خیلی آرام زمان ملحوظ کردند

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
خب حرهشا آقا سعید هم داره با 10 درصد مثبت باز میشه!!
ولی صدرا همچنان....
مدلا وقتشه که بگی دردو بلای مدیران حرهشا بخوره تو سر .....
درود
بخاطر همین حرفها دو هفته مسدود بودم به لطف استاد
ولی بر خلاف میل اگر مسدود شدم با یک آیدی جدید مینویسم
شکربن 2500 شد و صف خرید
درد و بلای مدیران شکربن بر سر مدیران صدرا و خانواده آنها
درد و بلای مدیران وهابی آرامکو بر سر مدیران صدرا

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان شما یادتان نمی آید ،
زمانی صدرا زیر 200 تومان بود . . . .
زمانی دسانکو زیر 200 تومان بود .. . .:)
زمانی دکوثر زیر 200 تومان بود . . . .. . . .:)
زمانی دامین زیر 200 تومان بود . . . . .
...

.

دسانکو.PNG

دکوثر.PNG

محمدعلی محمدی

Well-Known Member
کاربر فعال
تا صدای سهامدار میخواهد در بیاد یک اتفاقی میافتد
دفعه قبل که میخواست تجمع شود دو روز مثبت شد ایندفعه دیدار با مدیر عامل
چه خبر از دیدار مدیر عامل؟ تاریخ دیدار کی شد؟
خوب وقت میخرن
درود بر مدلای عزیز
بنظر من رفتن به جلسه دیدار با مدیرعامل هیچ ارزشی نداره و تا زمانیکه مدیریت شرکت روش غیر شفاف فعلی را دارند حتی شرکت در مجمع هم ارزشی نداره
سهامداران باید این روش مزموم مدیریتی را به هر گوش شنوایی برسانند. البته اگر گوش شنوایی باشد که ان شاءا... هنوز هم انسانهای با وجدان هستند که بشنوند.

راستگو2

Well-Known Member
کاربر فعال
با درود--مشکل مدیران شرکت نیستن---شاید بگید درمجمع فلان حرف رو مدیرعامل گفته---معلومه در مجامع حرفای مثبت گفته میشه---مثلا مدیرعامل ایران خودرو سال قبل گفت این قیمت لایق سهم نیست بعد از یک سال ببینید وضعیتش چطوره--خودتونو بزارید جای مدیرعامل مییاید میگید وضع شرکت خیلی خرابه یا وعده میدید و از طرحهاتون میگید؟ مشکل ساده لوحیه زود باوریه بت سازیه که توی خون ایرانی هاست توهمه پولدارشدن یک شبست که در وجود ماست اینکه یه نفر پیدا بشه خالی ببنده سرکیسه کنه صبح تا شب اینجا باشه و از بنیاد سهم بگه اونم مفت و مجانی و در راه خدا----یه عده هم استاد استاد کنن---مشکل اینه و تا این هست این وضع ادامه دار خواهد بود--- وقتی سهم بالای 2000 بود و به به و چه چه به راه بود نوشتم افراد اینجا مثل زندانی هایی هستن که زنجیری که بهش بسته شدن رو میپرستن... نتیجه : صدرا بیشترین دارایی رو داره اما به این معنی نیست که بهترین سهمه---- مطمینم اگه سهامتون رو بفروشید و این تاپیکو بخونید حالتون از سهم و تاپیکشو وووو بهم میخوره--اما چون سهامدارید و متعصب همچنان هستید....

پرنا هفت تیرکش

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از این تیم دروغ دو نام رو حذف میکنم و یک نام رو که ننوشته بودم اصافه میکنم.

- کاربر naser h دلیل نام بردن شما در این گروه این بود که شما هم چند بار از روی باد معده خبر از گزارش کدال و افزایش سرمایه داده بودین.
اما این روزها سکوت اختیار کردین که حس میکنم اشتباه کردم. (امروز اسم شما رو با کمال احترام حذف میکنم و معذرت خواهی میکنم). حواسم به نوشته کاربران هست. کاربرانی که نون توی خون ملت میزنن.

1. طیب
2. reza 30
3. علی جلالپور
4. gerish
5. oghab
6. real
7. eliowt
8. hooh
9. اسد بورس

این لیست اسامی کامل نیست و کاملتر خواهد شد

ارادت
درود بر تو ای زن
-------------------
سلام بر سهامداران
متاسفانه گناهاتون هنوز شسته نشده و باید همچنان منفی نوش کنین.
کی میخاین پاک بشین. زلال بشین.خر نباشین. گول نخورین؟
والا گربه نره هم اینقدر نتونسته بود پینوکیو رو گول بزنه که اون لیست باران خانم اومده سهامدار صدرا رو گول زده
--------------
خداوند به ذوالفقار امیرالمومنین قسم که آب خوش از گلوی اونی که سهامدار صدرا رو دونسته گول میزنه پایین نره
الهی خانواده مدیر بی لیاقت و ناسالم صدرا روی خوش از زندگیش نبینه

امروز روز اول از 41 مین سال انقلاب اسلامی مبارک

تام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
روی صحبت با کاربر گرامی، دوست عزیز جناب فراهانی

- دوست عزیز من شما رو به عنوان یک تکنیکالیست قابل میشناختم و قبلا توی همین صفحه از شما نام برده بودم.

اما دلیل پست گذاشتن در چهت مخالفت با نوشته های من رو نمیفهمیدم. مخصوصا روز شنبه که مبرهن بود سهم ریزش خواهد داشت و قیمت اعلامی 1260 در دسترس است.

یا باید در علم شما در درک تکنیکال شک کنم. یا چیز دیگری هست که من از اون ناآگاهم.
به هر روی برای اقامه بحث و جدل این مطلب رو ننوشتم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.

ارادتمند
نمیدونم چرا هنوز که هنوزه در شناخت نوچه ها و دارو دسته بازیگر سهم در این تاپیک شک و شبهه دارین!! چشم ها رو باید شست ....

آخرین ویرایش:

محمدعلی محمدی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوست عزیز
با عرض معذرت از تاخیر در پاسخگویی

به نظر من هنوز حمایت کانال را از دست ندادیم فقط روز 3 شنبه زیر کانال بسته شد .بنابراین ما امروز
و شنبه را داریم و قطعا روز دوشنبه هفته آینده خیلی مهمه
تو این دو روز حتی میتونه تارگت های شماره 2 و 3 را ( که نقاط PRZ گارتلی ) هستند را لمس کنه و برگرده
در صورت شکست حمایت کانال در روزهای آینده می تونیم به تارگت 4 فکر کنیم که نمیشه به این راحتی تارگت 4 را
در دسترس دونست . بنظر من حمایت کانال(سبز ) به این راحتی از دست نمی رود.
مشاهده پیوست 42287
با سلام
همانطور که در پست بالایی گفته شد در صورت شکست حمایت 1 به سمت حمایت شماره 2 که میتونه انتهای الگوی گارتلی باشه حرکت خواهیم کرد
امروز قیمت حمایت 1 را سوراخ کرد که 15 تومان تا حمایت 2 که میتونه حمایت قدرتمندی باشد باقی مانده که شاید همین امروز بتونه به حمایت 2 برسه
امیدوارم 13050 سد محکمی از اصلاح بیشتر سهم باشد.

sadra.GIF

بالا